Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 3261/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Melikem ne aggodj az orvosok mar csak tudjak mit kell tenni...pentekre jok lesznek a tuszoid :-) Irszi!HAJRAaaaaaaa!!!!Drukkolunk ezerrel!:-)Vegre tul leszel rajta es nem kell izgulni:-)Fogjuk a kezedet!!Lilla nagyon sajnalom h.kezdodik a mensid :-(( a kovi honap biztos sikeresebb lesz mert itt vagy velunk es babasodsz te is :-)Annyira biztun benne h.most sikerult neked...jaj de kar..:-( de nem tudunk mit tenni.Szoritunk a kovetkezo ciklusban is!!Tegnap voltam dokinal...kis gyulladas volt igen...de a sullyedes jo ugyh.nem kell semmit szednem:-)Tegnap egesz nap nem vettem be a cataflant es siman kibirhato volt a gorcsoles:-)jol aludtam ugyh.nem szedem tobbet ...azt mondta a doki ne izguljak idegeskedjek annyit 3 honapig ne is talalkozzunk :-D mert most sikerunli fog:-)meg azert gorcsol a hasam h.felszakitottak a kis osszenoveseket es ez van ki kell birni.Hat en tokeletesen bizom benne ugyhogy most mar tenyleg csak varni kell h.jojjon a baba.Az h.a jobb oldalon volt a tuszo nagyon jo mert ott vagyok nyitva :-)Ugyhogy remelem sikerult:-) Jok legyetek Csajok szep napot Mindenkinek!!Irszi!!!!!!<3<3<3
2013. márc. 5. 07:38
 3262/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok Lányok!

Megjöttem:-)

Mindkét oldalon átjárható vagyok, és a méhem is kitűnő, igazi szuper kis zug a leendő kisbabánknak!

Hát, nem kellett röhögnöm amikor a katétert feltették, de ügyes voltam és meg sem nyikkantam (még pont kibírható volt, és rettenetesen nagyot haraptam az alsó ajkamba, csodálom hogy nem lila....).

A kontrasztanyagos dolognál semmit nem éreztem, talán épp az elején, amikor a méhemet töltötték fel.

Képzeljétek, már belém nyomtak 10 ml fizsót, amikor kiderült, hogy leeresztett a ballon.... Visszacsattogtunk a vizsgáló ágyra -közben az asszisztens nő hozta a puncimból kilógó katétert, a végén egy fecsivel-, ott leengedték a maradékot a ballonból, kihúzták, nézegették, rájöttek hogy miért eresztett le, majd újra visszatették.....

Duplán fájt, ha már a vége nem volt kemény. Összesen háromnegyed órát voltam bent.

Az első pár órában kicsit olyan érzés volt, mintha felpréseltek volna a méhembe a méhnyakamon keresztül ugye egy összesodort csiszolópapírt, és ott felejtették volna. De aztán ez is szépen elmúlt, most épp semmit sem érzek.

Szabizok holnap is!!!!! Juhéjj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Azt beszéltük meg, ha végzünk az andrológusnál, akkor 1-2 (én kettőre szavazok) stimulálós hónap, és ha nem járunk sikerrel, akkor inszeminálunk.

Már nagyon várom!

Azt el is felejtettem megkérdezni hogy érik-e tüszőm.... a 7. ciklusnapon vagyok......

Mindegy!

A jobb oldalamon van egy ciszta a petefészek mellett (több nem derült ki), ami nem tudjuk hogy mi, viszont nem akadálya sem a teherbeesésnek, sem a terhesség kihordásának. Így nem firtattam tovább a dolgot.

Irszi

2013. márc. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3263/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kriszti! Örülök hogy jobban vagy, és látod, a görcsöknek is lehet örülni :-) ez szuper, mert akkor ez azt jelenti, hogy működik a kis tested, jöhet a trónörökös!

Meli, növeszgesd szépen azokat a tüszőket! Kapod még a gyógyszereket? Mikor mész uh-ra megint; szerdán?

Lilla, te ismered a tested, valószínűleg igazad van.

Én is próbáltam már ezt a nem figyelek hátha majd pont akkor leszek terhes dolgot, de nem jött be. Nem is nagyon bírtam nem figyelni.....

Pár napja görcsölget a bal oldalam (a tüsző a másikon van), remélem ott érlelődik a kis petécském.

A dokim szerint a 22-23 napos ciklus még lehet jó!!!!! Akár sopntán is lehet esélyünk... őrület, nem?

Jajj, azt nem is mondtam, hogy le kell adnom 2-3 kg-mot! :-DDDDDDDDDDDDDDDDDD Nagyon tetszik, én is pont ennyivel érzem magam többnek mint a tökéletes, de eddig mindenki azt mondta hogy hízzak. Most először kell fogynom:-)

A bacira kaptam gyógyszert, de megint elmondta hogy kevés mindenkinek van, és nem kell kezelni. De ragaszkodtam hozzá, így kezelte. :-)

Fel vagyok dobva! A dáthám is alakul:-)

Puszi csajok! Irszi!

2013. márc. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3264/9202 anonim ***** válasza:
57%

sziasztok!

Hát en nem vok jol... A vesém iszonyat fáj! En nem tom miért nem csinalnak már velem vmit. Megint korház lesz ebből napok kérdése... :(

Hat csajok zajlanak itt az események,igaz lemaradtam :)

2013. márc. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3265/9202 anonim ***** válasza:
57%

upsz elment az üzim mielőtt befejeztem volna:)

Szoval Meli én naon izgulok érted,de tuti jok lesznek azok a fránya tüszőid! Annk kell lennie... :)

Irszi naon jo h.átjárhato vagy teljesen,ugyh.mostmár jöhetne baba:)

Szilvi lassan meglesz a babod alig várom h.mutizz képet :)

2013. márc. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3266/9202 anonim ***** válasza:
57%

Klaudia! Szegénykém, én sem értem hogy miért kínoznak! Nem kapsz diétát, vagy gyógyteát, vagy gyógyszert, vagy valamit?

Szilvike, nagyon eltűntél! Gondolom kezdesz nyűgös lenni.... Veled vagyunk!

Most görcsölget a hasam... úgy beleülnék egy nagy kár forró vízbe! De még 3 napig nem szabad:(

Kriszti! Neked az átjárhatósági után mikor kezdődtek a tüneteid????? Irszi

2013. márc. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3267/9202 anonim ***** válasza:
57%

Tudtam Irszike, hogy simán kibírható lesz a vizsgálat, nagyon örülök, hogy minden rendben van és átjárható vagy mindkét oldalon.

Látod, tényleg jönni fog most már az a baba! Főleg ebben a hónapban van nagy esély, most hogy átmosták szépen a petevezetékeidet. Hajrázzatok ám rá!!!!


Klau, nagyon aggódom, már rég sokkal jobban kéne lenned. Nagyon komoly és fájdalmas dolgo a vese :( Én is nagyon sokat szenvedtem már vele.

Kívánom, hogy most már tényleg nagyon hamar gyógyulj meg!!!!!


Krisztikém, drukkolok ezerrel!!!!!!


Lilla, ne keseredj el, babás leszel TE is, itt mindenki az lesz!!!!!!


Szilvusom, iszonyatosan aggódom Érted, egy árva betűt nem írtál két napja :(


Csajok, már annyira fáj a hasam, hogy nem bírok ülni a tojásaimon :) Így hívom a sok-sok tüszőmet, tojások :)


Szóval nem bírok ülni, feküdni, mert iszonyat feszítenek. DE még baromi messze a péntek reggel, már alig várom.


Gondoltátok volna rólam, aki ennyire betoji, hogy várni fogom, hogy a doki bácsi megszabadítson az óriásira nőtt tüszőimtől?

Holnap kiderül minden!!!!!

Drukkoljatok ezerrel, jaj és vérévtel megint, agyon fognak szúrkálni, mire egy vénát eltalálnak :(


Meli

2013. márc. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3268/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok!

Gyors leszek,mert inditanom kell a gyerekeket suliba!

Nincs velem semmi,költözés,ujiás meg hasonlok:s

Sajnos azért nem irtam:(

A hasam görcsölget már és kezd az arcom is puffadni,de lili remélem még kibir egy kis időt,mert még mindig csatatér a lakás:S

Irszi!

Gratulálok,ügyi voltál:))

De amugy mivel sikerült a terhesség nyáron,igy tudtam hogy átjárható vagy,de ha muszáj volt megcsináltatni,legalább már tudsz mindent!

Hajrá:)

Krisztim!

Drukk neked is,ott lesz az a baba:)

Jaj a vesegörcs nagyon fájdalmas tudom:(((

De most már lépj oda nekik és mondd meg hogy csináljanak valamit,mert már nagyon szenvedsz:((

Na lányok,nekem Lilike befordult:))

Tegnap vopltam maszek dokinál,elutaztam,fizettem,azért,hogy a müvésznő már befordult:)))

Ez a 3 nap segitett neki azt mondta a dokinő,a feje még njincs beékelődve,onnan látta hogy most fordult be,de már lennt a feje:)

Még azt is látta hogy szét rugja a májamat:SSS

Borzalmas fájdalmas,azért fáj nekem jobb oldalon a bordám:S

Jo nagy baba,már most több mint 3 kilo:S

A császárnak igy lőttek,mert semmi akadálya a spontán szülésnek.

Van mitől félnem ujra:)))

Ennyi van velem,ahogy kész vagyunk jelentkezem igérem!

Addig drukk mindenkinek!!!!

Szilvi

2013. márc. 6. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3269/9202 A kérdező kommentje:
Irsz jaj de ugyi vagy !!!Na hala Istennek h.nem volt olyan rossz neked!!!:-)Atjarhato is vagy semmi akadalya a babatoknak!!Mar csak azert kell drukkolni h.jot mondjon az andrologus!:-)))) De orulok!!!Spontan jon a babatok majd meglatod!:-))))dejodejo!!!Klau tenyleg mar jobban kellene lenned...vagy nem tudom egyszer a Kereszanyam is nagyon kinlodott a vesejevel...remelem minel hamarabb meggyogyulsz!!Szilvuuuus BEFORDUUUUULT Liliiiii!!!huuuh nem gondoltuk volna de remeltuk jaja de ugyes kislany!!Megis hallgatott a nenikeire -azaz rank :-))) ovatosan pakolgass nekem...probalj meg pihizni minel tobbet!tudom h.ilyenkor konnyu mondani mert az ember csinalna a dolgat de muszaj!!!Irszi nekem a gyulladas tunetei a hsg utan majdnem 2 hettel kezdodtek.Jo keson...de nekem igy volt.Remelem veled minden ok lesz nyomattad a kupot!Lilla mi ujsag?Meli drukkolok mára!:-)
2013. márc. 6. 07:43
 3270/9202 anonim ***** válasza:
57%

Szilviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!! :-)))))))))))))))))))))))))

Jajj de jó, ez fantasztikus hír!!!!!!!!!!!!!!!! :-))))))))))

Megmondom őszintén, nem gondoltam volna!!!!!! Nagyon ügyi ez a kislány! Olyan boldog vagyok!!!!!!! :-)

És már megint olyan irigy! :-DDDDDDDDDDDD

Csinosítgassátok csak a kis fészketeket, Lilike biztosan megvárja hogy készen legyetek, aki ilyen jó kislány, az biztosan időben fog megszületni!

Jól emlékszem, ugye, hogy a BETÖLTÖTT 37. héten még faros volt?

Ez megint sokaknak ad reményt!!!! :-)

Én is tudtam hogy (legalább egy oldalon) átjárható vagyok, de így most már tudom hogy mindkét oldalon, és azt is hogy a méhem is rendben van -ettől azért féltem.

Most azt hiszem egy kicsit új erőre kaptam, kíváncsi vagyok hogy meddig fog tartani.... :-)

Meli, vicces vagy, elképzellek mint valami helyes barna tyúkot (igazit), aki illeg billeg a tojásai tetején, mert alig bír ülni rajtuk! Legalább nőnek!

Figyelj, még az is lehet hogy mégis leszívják őket szerdán. De ha nem, akkor pénteken. Csak most már tartsd be az adagokat amiket a doki mond. :-) Szorítok neked!

Klau, ha esetleg megint a kórházban kötsz ki, ott csinálnak is veled valamit? Nem lehet pl. ultrahanggal szétzúzatni a köved? Vagy ha csak homok (valami tuti hogy van szerintem), akkor átmosni a vesédet?

Lányok, nem is tudom hogy mikor voltam vért adni, de már úgy várom hogy megint mehessek!

Olyan nemesebbnek érzem magam ettől, ez egy elmondhatatlanul jó érzés hogy olyat adhatok a világnak, ami nélkülem nem lenne!

Kicsit olyan ez, mit egy kisbaba. Ott is a tiéd az csak a tiéd, senki másé nem lehet olyan. :-)

Persze, tudom hogy vannak vércsoportok, de ha én nem adok, helyettem más sem tudja odaadni az én vérem.

Bár önzetlen, de azért kicsit remélem látnak fentről.....

Vicák, hogy vagytok?

Lilla, megjött végül, vagy mi lett veled?

Emerencia, ha olvasol minket, jelentkezz hogy mi van veled!

Pixike, úgy eltűntél, adj életjelet! Remélem minden rendben van veled is!

Kiriszti, hányadik dpo-n lehetsz kb? Végre megint izgulhatunk, ahogy telnek a napok! :-)

Olyan jó szabin lenni! Lassan kisüt a nap, és megyek kapirgálni a kertbe! :-)

Irszi

2013. márc. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!