Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 3301/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Jöttem ahogy tudtam!!!!!!!! Meli, ez fantasztikus!!!!!!!!!!!! Olyan nagyon örülök neki!!!!! Hát, bevallom nem is reméltem hogy ennyi tüsző összejön, de most olyan nagyon boldog vagyok!!!!!! :-)))))))

Melike, biztosan a fellegekben jársz te is! Megérte a sok szenvedést, a sok óvatosságot! :-) Ez nagyon jó hír!

Köszönjük Szilvike a tudósítást! :-)

Lilla, bocsánat... :-) A lényeg hogy legalább a szitukat tudom :-) Igyekszem figyelni.

Nekem nem rémlik hogy más lett volna a mensim Clostí után, akkor mindig 28 napra jött meg úgy emlékszem, de majd előkeresem a papírkáimat, és megnézem neked.

Klau, örülök hogy már nem fájsz, és remélem a lyukaddal is lesz valami.... hihetetlen, nem?

Kriszi! Jajj, nem úgy gondoltam éééééén..... tudod! Arra gyanakodtam, hogy sejtesz valamit, de inkább nem szólsz, csak vársz. Tudom hogy az elsők között leszünk akiknek elmondod!!!!!!!!

5. nap... akkor lassan kezd beágyazódni ha ott van végre! :-)

Nem kaptam tőled privit!!!!!! Sőt, senkitől :-) De komolyan. Most még egyszer direkt meg is néztem.


Lányok!!!!! Valami piros véres undormányság jött ki belőlem amikor pisiltem!!!!!

Most használom a Canesten hüvelytablettát is, és annak az olvadt elegye, gondolom van már egy kis tojásfehérjés cucc, és ez a véres nyákos izé.....

remélem nem az a baj hogy Canestenezek, de félek hogy gombás leszek az antibiotikumtól -én szinte mindig az lettem annó.

Vagy ez még lehet a vizsgálattól? De eddig nem véreztem, és kedden csinálták, ma meg már péntek van. És este szexelni akartam, de így merjünk? Nem tudom.....

10. ciklusnap.

2013. márc. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3302/9202 anonim ***** válasza:
57%
Ja, Irszi voltam
2013. márc. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3303/9202 anonim ***** válasza:
57%

Idenézzetek mit találtam! :-) Aki nem tudja elképzelni hogy hogyan is néz ki a baba a magzatburokban, annak íme egy kép erről: burokban születés császárral :-) De cuki!!!!!!!


[link]


Irszi

2013. márc. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3304/9202 anonim ***** válasza:
57%
jajj de örülök h.Meli jol van :) ahh megnyugodtam!! Tiszta jó :)
2013. márc. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3305/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Melinek jajjj de jo 8 tuszo csudajooo!!Koszi Szilvus az infot igy mar nyugodtabban vagyunk...szegeny Melink vigasztalhatatlan lett volna ha nem sikerul jol...de 8 tuszo Isteni!!!:-))Irszi siman lehet a vizsgalattol a vernyulvanyod...attol h.azota nem vereztel...azert csak megpiszkaltak.Sztem attol van ...tutira :-)tisztulnak a dolgok meg...latod nekem is atfolyt a kontrasztanyag de valszeg el volt zarodva kisse es az pont eleg...utana meg urult ki ami nem oda valo.:-)Nahat pedig irtam a privit.Valaszoltam.De akkor most irok megint!Remelem ezt megkapod.Nekem ott van az elkuldott uzikben amit irtam.Na majd mindjart... :-) Vica orulok h.megvolt az ovud!Akkor szamolhatod a dpokat :-) en nem szamolom mert nem tudom mi van most :-D:-D de nem is gondolkodok rajta lesz annyit ami lesz.:-)Klau orulok h.jobban vagy!:-)Lilla.mi ujsag a hoddel!Mensi meg mindig keves vagy nincs??Irok Irszinek :-)
2013. márc. 8. 20:52
 3306/9202 anonim ***** válasza:
57%

Éljen Meli! 8 tüszőből már muszáj bébinek lenni:)))))

Vica voltam:)

2013. márc. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3307/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Sziasztok Csajok.

Annyira örülök Melinek én is:) Őszintén mondom aggódtam:(, de hála égnek minden ok:)

Semmi baj Irszike, vagyunk már egy páran:) Fáj még a hasad? Még csak péntek van ezért nem baj, ne aggódj a pici vérzés miatt. Teljesen normális szerintem, kimosott rendesen. Nem kell egy hetet várnotok a Hycosy után? Ha nincs ovud, akkor szerintem ne kockáztassatok, mert sajnos ilyenkor a fertőzés veszélye nagyobb:( De ne aggódj túl sokat a kúp megvéd!! Nem ittál Normaflort? Az nekem mindig segít tartani az egyenúlyt, ha antibiotikumot kellett szednem.

De ha az orvosod engedi, és jól is esne neked, akkor egy alkalmat sem szabad kihagyni;)

Vica Istenem 5 év....:( Megvolt az ovud!! Szépen felment a hőd!!!:) Ezerrel drukkolok neked!

Kriszti, még kb 8 napod van az első ++++++ tesztig! úgy legyen!:))

Nekem semmi vérzés, hát akkor ezek szerint ez a egy ilyen gyenge menzesz volt, azért csináltam egy tesztet reggel, mert a hőm még mindig magasabb, mint ilyenkor kéne (36,8). Attól félek nem- e ciszta? Azért szerintem jövő héten elugrok egy ultrahangra.

Puszi lányok

2013. márc. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3308/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%
Lilla voltam az imént:)
2013. márc. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3309/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lilla! Nekem már egy csomó cisztám volt (most is van), és soha nem okozott gondot. Bár az is igaz, hogy akkor egyáltalán nem jött meg, szóval még pirinyó vérzésem sem volt.

Ártani nem árt ha rád néznek, az biztos. Bár akkor már a helyedben én az ovum előtt mennék, a 10-12. nap között, hogy tud, érett-e tüsződ, és kb. mikor repedsz.

Köszönöm, a hasam már nem fáj 2 napja. A vérzés egyenlőre megszűnt, este óta semmi. Nem hagytuk ki az alkalmat, nekem semmi kellemetlenség nincs szerencsére. Úgy emlékszem, az volt a beleegyező nyilatkozatomon, hogy 2-3 napig nem szabad házaséletet élni, és kádban fürdeni sem.

Tegnap volt a 3. nap, és holnap (12. ciklusnapom lesz) tervezek még egy lepedőakrobatikát. A kádat egyenlőre hanyagolom, legalább amíg használom ezt a vacak Canestent. Már utálom, elfogyhatna....

Vica! Iszonyú ez az 5 év! Bele sem lehet gondolni....

Én februárban volt 2 éve hogy abbahagytam a bogyót, és fél év után kezdtük élesben a dolgokat. De sokkal többnek tűnik így is!!!!!

Néha jobban bírom, néha kevésbé. Most épp jobban....

Kriszti, még mindig nem kaptam privit!:-(

De feltételezem hasonlóan gondolkodsz, viszont szerencsére jól alakulnak a dolgok, reméljük tárgytalan lesz.

Egyébként érdekes, tényleg nem jött semmi.

Jó hogy most nem figyelsz rá annyira:-) Nekem vasárnap kell elkezdenem a krémezést, és majd a vége lesz izgi, mert mindig jóval hamarabb jön meg, mint hogy abba kéne hagynom a krémet. Kíváncsi leszek, ez a hónap hogy alakul.

Én már annak is örülnék, ha beállna végre a ciklusom viszonylag normálisra.....

Fogalmam sincs hogy lesz-e, volt-e ovum, úgyhogy a ciklusnapokat számolom. A hasamon nem érzem úgy hogy bármi is történik odabenn. Hátha! :-D

Tegnap előtt egy barátnőm látott két gólyát szállni abból az irányból, ahol mi lakunk. Meg is beszélte a férjével hogy biztosan ledobták már nekünk a gyereket! :-)

Nagyon durva, felénk sajnos nem laknak gólyák! Ekkora mázlit hogy látta őket! :-)

Most hetekig az eget fogom kémlelni:-)

A lényeg hogy visszajöttek a gólyák csajok, eljött a mi időnk!!!!!!!

Meli, ezerrel drukkolok neked és a picikéiteknek!!!!!!!!!

Hétfőn lesz a nagy nap????

Van egy lombikos ismerősöm, aki azt mondta, az első lombik után nem pihent (nem kellett), de nem is maradtak meg neki sajnos a babák.

Viszont a második után (három babát kapott vissza, és kettő született belőlük: egy kisfiú és egy kislány) egészen a pozitív tesztig CSAK PISILNI ÉS FÜRDENI KELT FEL!!!!!!!!!! Szigorú fekvést javasolt neki egy másik lombikos anyuka, és ki tudja hogy segített-e vagy sem, de gyönyörű pozitívat tesztelt! Aznap már sétált, de még 2 hétig sokat pihent, feküdt. A kaját rendelték, nem főzött!!!!!!!

Az első 12 hétig viszonylag többet vigyázott magára, utána el is búcsúztak tőle, élhette az életét úgy, mint bármelyik kismama.

Fogadd meg a tanácsot Meli, és pihenj minél többet!!!!!!!

Én majd a sima stimunál is igyekszem pihenni amennyit csak tudok, nekem legutóbb bejött... Puszi nektek kislányok!!!! Irszi

2013. márc. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3310/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok Babasak es babasodok!:-))Anyaeknal vagyok :-))))) azt hiszem ez mindent elmond arrol h.hogy vagyok :-D Lilla akkor ez ilyen mensi volt...pedig en mar megint remenykedtem.:-( de majd most!Irszinek igaza van jonnek a golyak folyamatosan ez most a mi pillanatunk :-)en nagyon szeretnek akkor szulni amikor hideg van :-) nem birom mar a meleget naturba sem nemhogy meg kinlodjak is kozben erosen :-D Irszikem jol tettetek h.probalkoztatok!De most akkor a Parodnak mikor mondjak meg h.rendben van-e???Biztos mar irtad de frissitsuk fel h.tudjam mikor kell drukkolni azert h.jot mondjanak!Ja!Tegnap este is kuldtem privit miutan irtam ide azt se kaptad meg???Amit irtal annal ott volt a valasz gomb en meg rakatt es irtam es elkuld...majd kiirtah.rendben tovabbitotta.Na?Akkor irok egy szivecsket MOST irj ha megkaptad. Nem tom mi van ...lehet itt valahol szolni h.nem jo a levelezesi rendszer?Na Vica 5 ev utan mar tenyleg ildomos a baba enyhen szolva.Drukkolunk nagyon!Jah nekem is epp februarban volt 4 eve h.nem szedek fogamzasgatlot...sose jott a baba...ki tudta h.el van zarodva a petevezetom.:-\ Anyukammal meg pont forditva volt o meg mindig teherbe esett csak mindig elvetelt...az nagyon kemeny lehet jobb is h.igy volt azt hiszem ez a kisebbik rossz mint folyton elvesziteni a nagy babakat.Jujjj Melinek akkor de jo lesz nem sokara megkapja a babait :-))Most tuti sikerul neki Csajok !!Alig varom a kepeket a pozi tesztjeirol:-Dde jo lesz Istenem!!Puszi Mindenkinek es nagyon jo hetveget!!:-))))))
2013. márc. 9. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!