Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 3291/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kini! Köszi a tippet :-) Remélem jók lesznek neked a gatyák!

Kellemes bandázást nektek! :-)


Lilla! Szerintem is akkor volt az ovud, amikor negyon fájt!

Nekem is iszonyú érzés olyankor, mindkét petefészkem (függetlenül attól hogy melyikben van tüsző), és a méhem; az egész alhasam feszül, szurkál, görcsöl. Nagyon rossz, se állni, se ülni... Nekem az utolsó 3 napban szokott elkezdeni fájni, akkor már tudom hogy közeledik. Én nem érzem amikor kirepednek, csak azt, hogy egyszer csak volt nincs fájdalom, és tényleg nagy megkönnyebbülés.

Feltűnik hogy mondjuk este, vagy ebédnél fájt utoljára.

Az időzítés pedig szerintem is jó volt, drukkolok!

"Örülök" hogy te is éreztél ilyesmiket, én is nagyon remélem hogy nem gyullad be, csak Kriszti óta kicsit félek...


Szilvi! Tarts ki drága! Tudom, nem könnyít a helyzeten, de hidd el, sokan cserélnénk veled! Bármilyen fájdalmat kibírnék, csak már tartanék ott....

Tényleg, bármit! Ha tudnám hogy van értelme....

Nagyon sokat gondolunk rátok, minden rendben lesz, és hamarosan találkozhattok a kis hercegnőtökkel! Aki persze megvárja amíg végeztek a lakással :-)

Stramm csaj, amikor fogant, utána is hűtőt cipeltél, megszokta hogy ilyen dolgos az anyukája! :-)))))))))

Úr Isten, hogy fogunk bőgni amikor elküldöd az első fotóját!!!!!! :-D

Óriási dolog megfoganni, beágyazódni, kihordani, a testedben felnevelni, és a tested által táplálni egy babát... Ügyes orvosok, szülésznők vannak nálunk, minden szuper lesz! Te pedig rutinos szülő nő vagy! :-)

Azért szorítok hogy szuper szülésznőt fogj ki;)

A jóslók pedig kellenek, tudod :-)

Nem lehet hogy akkor fordult meg amikor majd szét repedtél? Vagy ez azóta is tart?


Melike! Nem örülök hogy érezted hogy fogynak a tüszők, de fogd fel úgy, hogy hagynak helyet a többinek a növekedéshez! 17 darabból eldurranhatnak a nagyok, azok úgy sem kellenek nekünk!!!!!!! Nem igaz? Na látod!

Biztosan lesz pár darab ami jó lesz, ne izgulj!!!!! Mindenképp leszívja őket, ha csak pár van akkor is? Vagy van egy limit?

Altatnak közben téged, vagy bódítanak?

Holnap reggel héttől Te és a tüszőcskéid lesztek minden gondolatom egész délelőtt!!!!!!!!!!!!!!!!!

NAgyon szorítok neked!


Én kicsit jobban vagyok, szedem a bacira a gyógyszert, nyomatom a Canestent hogy ne legyek gombás az antibiotikumtól... Fa...a:-(

A fejem fáj már 2 napja, de ez a legkevesebb.

Hurrá, holnap péntek! Puszi csajok!!!!

Mindenki zebrásodjon, a kismamáknak pedig kitartás, itt a tavasz! :-)

Többiek? Mi a helyzet?

Krisztikém, nagyon gyanús vagy te nekem!!!!!!! Hányadik napon is tartasz????????

Irszi

2013. márc. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3292/9202 anonim ***** válasza:
57%

Szia Gina! Bocs, de szerencsére jó sokan vagyunk!

A bárányhimlő tényleg nem jó, szerintem se kockáztassatok.

Azt megírod nekünk még hogy mennyi idős vagy, és hogy jött össze az első gyerkőc?

A tesóprojekthez drukkolok neked is! Írj nyugodtan, mindenkinek örülünk, és Kriszti szokta mondani (de ő most sumákol valahol ....)hogy itt mindannyian babásak leszünk! :-)


Én 33 leszek a jövő hónapban, 2 éve nem szedem a gyógyszert, és ebből másfél éve próbálkozunk. Első gyerkőc lenne. Irszi

2013. márc. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3293/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!


Meli és Irisz köszönöm ,hogy irtatok.

Én májusban töltöm a 29et.

Nálunk a kisfiunk elsö probálkozásnál összejött és minden rendben volt.

Bizom benne ,hogy a teso projektel sem lesz semmi gond,de ezt a hónapot tényleg kihagyjuk a bárányhimlö miatt.

Szurkolok mindenkinek a sikeres szülés és mielöbbi pozi teszekért.

Igérem továbbra is olvaslak titeket és fogok irni is.

Gina

2013. márc. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3294/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Lánykáim, szerintem Vicával kevertek engem Meli és Irszi, Ő linkelte be a görbéjét, nekem megjött 3 napja.:(. Illetve olyan fura, mert már szinte semmi nincs, 1,5 napig tartott ez a gyenge menzesz. Korábban a Clostytól nekem rendes erős piros vérzésem volt mindkét ciklusban, most egy kicsit aggódok, ilyet még soha nem tapasztaltam.

Nektek milyen volt a vérzésetek Closty után? A hőm még mindig 37, ciszta lenne? Soha nem volt még nekem. Nem fáj semmi:-)

Egyébként Vica én 20-ra tenném az ovudat:)

Sok szeretettel üdvözöllek én is a leendő kismamik között Gina:)

Krisztike minden ok?

Meli holnap összeteszem a két kezem érted:-)

Lilla

2013. márc. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3295/9202 anonim ***** válasza:
57%

sziasztok!

Szilvi örülök h.Lili ügyi volt és befordult,nem hittem volna :)

Meli naon megy a drukk:)

Már vagy 2napja nem fáj a vesém,vagyis csak néha görcsölget. Idelye volt már h. Ne szenvedjek mindennap.

Nem tudom h.csinálnának e velem vmit, a követ nem találják. De viszont tippem sincs h.miért nem tűnik el a lyuk a vesémről :S

De remélem a kövi ultrahangon,már nem látják :)

2013. márc. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3296/9202 anonim ***** válasza:
57%

Köszönöm lányok, hogy drukkoltok! Nagyon remélem hogy sikerül végre nekünk is 5 év után:)

Meli,gondolok rád holnap!

Igen Lillát összekevertétek velem. Lilla nem lehet hogy mégis terhes vagy? A hődnek már le kellett volna esnie.

Gina üdv közöttünk, szerintem is jobb, ha bárányhimlő alatt nem próbálkoztok!


Vica

2013. márc. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3297/9202 A kérdező kommentje:
Atyauuuristen mennyit irtatok!:-)))jujhhh.hat mindent elolvastam.Irszi valaszoltam is a privire!Az termeszetes h.gorcsilsz mert mebpiszkaltak.Nekem 2!het mulva kezdodott a gyulladas.Nem tom hanyadik napon vagyok fogalmam sincs :-)ha szombaton repedtem akkor az 5.-en :-) nemtom mar az egeszet nem retem februar elsejen mestrualtam utoljara.De most meg kruttyog a hasam olyan mintha hasmenesem lenne...bar ejszaka!!fel is keltem ment a hasam...ultem a budin.felalomban.Nem tom most meg mitol van ez ...bugyognak a beleim...bar azota nem ment a hasam csak kellemetlen kruttyogas. ?!?! Na ez van.Udv Gina babasodj!!!Itt babas leszel hamar majd meglatod!:-))Meli drukkolok bar mar akkor nem olvasod de ugyis tudod :-)Lilla nekem pont az elso closti mentes honapban 3 csepp mensim volt napokig.en se ertettem de ez egy ilyen ciklus.Szilvus uristen h.te mennyi mindent atelsz!!!nem semmi!!jajjjj en ugy felek ezektol...de ki kell birni...amazon vagy!:-)))varjuk a pocifotot.:-)jah meg kozben lefoglaloztunk egy masik lakast ami joval olcsobb es ugyanolyan minosegu!!:-)))aprilis elejen koltozunk!:-))ja es meg a tulaj is normaaaaaalis:-))hetvegen megyek haza Anyaekhoz...Parom dolgozik.Vica drukkolok h.most sikeruljon!!Csajok annyi mindent irtatok h.felfogtam de mindenre reagalni...ahhh le van terhelve az agyam.:-DMindenkit imadok!!Irszibaba pedig ne aggodj!!Nem lesz gyulladasod es kesz:-)amugy nem lapitok...jajjj nem az a tipus vagyok...hiszen veletek osztok meg minden ilyet a leginkabb ...pont nektek ne mondanam ha van valami!????kizart dolog:-)de nem tok semmit...gorcsolget a hasam...bugyog...kozepen...a beleim...nem tom mi baja.De meg babat nem erezhetek.jo lenne ha kicsit semmi bajom nem lenne mert mar unom. :-\ Puszikak Csajok<3<3<3
2013. márc. 7. 20:01
 3298/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok Vica vagyok.

Úgy néz ki tényleg meg volt az ovum

[link]

2013. márc. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3299/9202 anonim ***** válasza:
57%
Meli remélem már leszívták a tüszőid:)
2013. márc. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3300/9202 anonim ***** válasza:
57%

Leszívták Melus tüszőit,8db-ot:)))

Hurráááááá:)

Mindegyik alkalmas a lombikhoz:)

Jól van,tul van rajta:))

Szilvi

2013. márc. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!