Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 3221/9202 anonim ***** válasza:
57%

sziasztok!


Lilla, mi a helyzet? Mikor tesztelsz?????


Krisztikém, szerintem p-szo-v szex!!! Szilvikénk is minden nap együtt volt a párocskájával, mikor összejött a Lili :)

Minden nap szexeljetek!!!


Kinike, drága vagy, hogy drukkolsz!!!!! Nagyon jó lenne, ha hétfőn lenne a leszívás, de valahol azt érzem, csak szerdán lesz, de majd holnap kiderül :)))


Klau, hogy van a veséd? Fáj még nagyon? Hogy vagy????


Szilvusom, nyugi!!! Minden rendben lesz a szülésnél :)


Irszikém, mi a helyzet????????????


Meli

2013. febr. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3222/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok! Krisztike, gondolok rád! Remélem már jobban leszel! Szorítok 3 nap múlva!!!

Lilla, Vica, csak ügyesen! Jön a tavasz, jönnek a gólyák lányok!!!!!

Szilvi, örülök hogy kezded látni a végét! A császártól ne félj, nem hiszem hogy nagyon gáz! :-)

Melikénk, ahogy elképzelted! Ez nagyon jó! Klau, gyógyulj! Az átjárhatóságim kedden lesz, végre megjött rendesen, úgyhogy kaptam időpontot. Este leírom a többit! Puszi! Irszi

2013. febr. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3223/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Tegnap késő este, tök fáradtan értünk haza... Megvolt a peroxidáz teszt, még mindíg több mint 8*-osa a fehérvérsejtszám, bár -elvileg- nincs baci.

Most is 25.000-et fizettünk, elküldték a minta egy részét egy másik laborba, mert ez a sima bakteriológiai vizsgálat állítólg csak 50%-ban mutatja ki hogy tényleg van-e baci, ahova küldték, az meg 85%-ban. Tök nagy h---ség az egész szerintem! De hát elvileg a Kopa dr a legnagyobb andrológus koponya ma magyarországban, szóval nem tudom........

4 hét az eredmény. Akkor ha még sincs baci, akkor mehetünk isten hírével, ha van, akkor következik a hosszadalmas kezelés.. Állítólag hosszú hetekig, esetleg hónapokig tart akkor is, nem tovább.

Nem tudom, kicsit lehúzás szaga van.

RÁADÁSUL bennem is bennem van ugyanaz a baci, amivel az én ednokim és az andrológus szerint sem kell foglalkozni. Miért is??????????? Azt mondták, nem szexuális úton terjed. De akkor hogy? Szerintem egymásnak adogatjuk.

Még egy másik bacim is van, ami állítólag benne van minden nőben normál esetben is. Ezt sem kell kezelni. Ti hallottatok már olyat, hogy egy gyereket tervező nő hüvelye hemzseg a baciktól és nem kezelik, mert azt mondják, ha nincs tünete akkor nincs baj????????? Nekem ez magas.

A lényeg hogy kedden azt hiszem 9.30-kor lesz a HYCOSYm, aznap szabizok (remélem, majd csak hétfőn szólok mert őrület van bent).

Szombaton kezdem el nyomatni a Betadinos hüvelykúpot esténként. Nektek kellett ilyen? Nem emlékszem. Biztos ez miatt kerül ennyibe :-) Hogy ilyen komplexnek látszik....

Nem hiszem hogy el lennék záródva vagy akár összeszűkülve, és szerintem a méhemben sincs gond. Nem aggódom emiatt egyáltalán. A fájdalomtól is talán csak aznap fogok félni :-)

Sokkal jobban idegesít ez a fertőzés, és az hogy nem akarják kezelni. Koszosnak érzem magam............ :-(((((((((

Majd azért addig fogom szekálni, amíg nem ad rá valamit.

Puszi lányok! Meli, csak így tovább!

Lilla, mi lesz a tesztel?????????? Izgulok érted! Irszi

2013. febr. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3224/9202 A kérdező kommentje:
Stiaszto.Csajok!!Olyan cukkerek vagytok h.gondoltok ram es hogy most jol babas leszek :-) Meg van az eredmeny.A CRP ertekem magasabb lett mint a hatarertek de nem sokkal.Nem tudtam mi az aztan utana neztem h.a gyulladast jelzi :-( a cataflan joooo ma nagyon vidam voltam :-) de h.nagyon boldog legyek 14orakor is.bevettem egyet :-) Meg mindjart kapok be most is :-) Hetfon kell visszamennem a dokihoz delutan.Kinikem...jah nem hulyeseg a mai nap...csak azert meg vacacol a hasam...majd meglatjuk :-) mondjuk van egy olyan erzesem h.ma fogunk szexelni :-) nagyon orult reggel a Parom h.kevesbe faj a pocakom :-) Melikem minden rendben lesz...majd a doki eldonti mikor mit csinal nem kell semmin aggodnod innentol megy mint a karikacsapas!!Nem sokara babas leszel Uristen felfogtad???Ugy drukkolok!Nagyon izgi!!!Lilla nagyon varjuk a pozi teszted kepet :-)hogy erzed magad ?;-) Irszikem nagyon szomoru hangulatu uziket irtal. :-( Szegenykem el hiszem h.ki vagy akadva...lehuzas es nem is erzed ugy hogy foglalkoznak veled igazan :-( az a lenyeg h.a Parodnak most ne legyen semmi baci es akkor hajra.Fuuu nagyon fogok neked szoritani a vizsgalatkor!!Huvelykupot nem kellet hasznalnom elotte ...mondjuk olvastam rola de nem tudtam h.most nekem azt szabad-e meghat nem vagyok ilyen petefeszek gyulladasra hajlamos....de barcsak hasznaltam volna.most nek lenne begyuladva mert nagyon tud am ez fajni :-\ de nagyon jo h.hasznalod!!nem jarsz ugy mint en. :-)Na meg van az idopontod...drukkolok<3
2013. febr. 28. 20:20
 3225/9202 A kérdező kommentje:
Ja.Szilvusom en is nagyon drukkolok h.Lilikenk beforduljon!Mindig gondolok rad h.mar olyan ki ido van hatra...igy visszagondolva az egesz olyan mint egy pillanat...most irtad h.pozi a teszted...nezegettuk bogve a tesztedet...most meg mar 1 honap es dajkalhatod a Kislanyodat :-) Ez annyira jo.erzes es olyan erot ad nekunk!!!En.szeretnem megkoszonni neked nagyon nagyon h.vegig itt voltal mellettunk,tamogattal minket es tanacsokkal lattal el szinte minden aldott nap!!!Ezt mindenkepp le akartam irni neked...meg szules.elott...es ha megis valamikor elobb jonne Lilike mint ki vagy irva nehogy ne tudd szules elott h.mindent koszonunk Neked sztem mindenki neveben irhatom!!!De ez nem azt jelenti h.most mar ne irj mekunk csak koszonetet mondok a sok jo tanacsert!:-))) Remelem vegig kisersz minket az uton es egyutt csinaljuk tovabb :-)
2013. febr. 28. 20:28
 3226/9202 anonim ***** válasza:
57%

Köszi Krisztike! Bakker, akkor neked ez a gyulladás az átjárhatósági következménye?????????????????

Nagyon durva! Szegénykém......... Hát, remélem hogy az a kúp segíteni fog valahogy!

Szegény férjecském teljesen kivan már.... unja, de meg is értem!

Azt nem is írtam, hogy ha van baci, akkor 4 hét múlva megkapja a prosztatamasszázst; nem ússza meg. Állítólag az fáj........ a férfiak ezt annyira nem bírják. És a doki is nagydarab,jó nagy keze is van..... Jujj.....

Hát, nem mondta hogy nem csinálja. Egy igazi hős!

Igen, most épp lehangolt vagyok. Tudjátok, ezt már az elején is megcsinálhatta volna, és akkor nem ment volna el egy csomó hónap, és egy csomó pénz.

Krisztike, tényleg olyan jó lenne ha most szépen hoznál nekünk te is végre egy pozitív tesztet!!!!!!!!!!!!!

Tessék felpörgetni a szépen átmosott petevezetékeiddel az eseményeket! :-D

Szilvi! Igen, csatlakozom az előttem szólóhoz! Köszönünk neked mindent. Igen lányok, Évi pl. felénk se bagózott a teszt óta....

Szóval köszi mindent, és gondolj majd ránk amikor jönnek a fájások (gondolom jósló már akad), veled leszünk, szorítunk neked nagyon!!!!!!!!!!!!! Lehet hogy csak találgatjuk; Szilvus miért nincs 3 napja? Csak neeeem?????? :-)

Minden nap gondolunk rád!!!!!!!!!!! És nagyon -nagyon kíváncsian várjuk Lili baba első csodaszép fotóját, hogy hangosan zokoghassunk a meghatódottságtól a gép előtt! :-)

Irszi

2013. febr. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3227/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Kedves Lánykák!

Bevallom nem bírtam ki, és ma reggel csináltam egy 10-es tesztet. Negatív lett:(, de azért nem mondok még le erről a ciklusról, mert csak a 12.dpo-n vagyok, a hőm ugyanúgy fent van, és továbbra sem érzek semmit. Reménykedek amíg meg nem jön. :) Azt gondoltam, hogy szombaton, vagy vasárnap reggel tesztelek megint, ha addig nem jön meg, bár nem ajánlom neki.:-)Azért kicsit elszomorodtam, de még reménykedek. Gyakran járok pisilni, pedig nem iszok többet, mint általában, ez picit fura. Na meglátjuk.

Irszikém fel a fejjel, minden rendben rendben lesz meglátod, nem lesz bacija a párodnak. Bízzunk benne, mert szegénynek biztos nem lesz kellemes az a masszázs. Egyébként a férfiak általában olyan kényelmesek, mindig minden ráér az én drágámnak is, és aztán csak megy az idő. Én állítottam őt kész tények elé, amikor spermavizsgálatra küldtem, hogy ekkor és itt időpontod van, és menj. magától a jó ég tudja meddig húzta volna:-)

Az tényleg fura nekem is, hogy bacik vannak és nem kezelik mert nem okoz tüneteket??? A Clamydia sem okoz tüneteket mégis kezelik, és sok bajt okozhat, bár ez lehet hülye hasonlat volt. Drukkolok az átjárhatóságihoz, nem lesz gond:) Én sem kaptam kúpot, pedig én is olvastam, h szoktak adni előtte. Jobb ez így, mert így biztosan nem kapsz fertőzést. Krisztike csak óvatosan szeressétek egymást, örülök, hogy nincs nagy baj veled.

Meli kitartás, szegénykém nem fáj a petefészked? Vigyázz magadra olyan közel a cél:-)

Puszi mindenkinek!

2013. márc. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3228/9202 anonim ***** válasza:
57%

Hát Krisztim,rendesen megbőgettél:)

A hormonjaim is játszanak velem amugy...:)

De nagyon aranyosak vagytok hogy ezt írtátok,de sztem ez a természetes,ha már együtt szoritottatok a tezstemért,akkor maradok is veletek:)

És maradni is fogok,addig amig mindenki babás nem lesz:)

Ha akármiben tudok ugyis segitek.az utobbi időben ugyse sokat vagyok,mert a lakást csináljuk meg egyebek...

De mindig nyomon vagytok követve:)

Maradok az utolsó pillanatig:)))

Drukkolok mindenkinek és majd mesélek a szülésről is:)

Igen nem rég még a tezstemet nézegettük és tessék....

Persze vissza gondolva hamar elment az idő,de ha azt nézem akkor meg nem:S

Most is lassan mennek a napok,már jo lenne tul lenni rajta.

Millió kérdés van bennem és már lassan bedepizek,mert baromságokon jár az agyam:)

HA leirnám,azt mondanátok hogy tuti nem vagyok normális,de sztem minden anyukának megfordul a fejében vagy nem....

Tegnap egész nap feszültem,már izomláz van a hasamban,estére már fájt is,de hiába mértem az időt nem rendeszerezödtek.

Bár jo lenne ha még legalább 2 hétig bennt maradna a kis asszony,mert még sok a dolog...

Megbezséltem vele,de ki tudja betartja e:)

Nagyon félek már,várom a hétfőt és a keddet.

De a táskámat ma össze pakolom,nem ám hétfőn azt mondják hogy nem mehetek haza.....

az utolsó válaszoló nem tudom ki volt...lilla?

Csak annyit irok neked,hogy a 12.napon nekem is negativ volt a tezstem!

Aztán 13.napon a lányoknak mondtam hogy mivel péntek 13 van igy tesztelek és 2 óra mulva jelent meg rajta a csik:))

De olyan halvány volt még az is,hogy csak én láttam:))

Olvass vissza,nyáron volt juliusban:)

Irszikém!

nem elsz gond és mehet a stimu meglásd:)

Drukkolok neked kedden nagyon!!!!!!!!!!!!

Amugy nekem is van egy olyna virusom,amit nem kezelnek és életem végéig elkisér:S

Ez van sajnos.....

Kriszti!

Huzzatok bele,mi is mindennap együtt voltunk abban a honapban:))

Melusom pedig visszakapja a babáit és babás lesz márciusban:))))

Kini!

A kisasszony remélem most már megmutizza magát,mert én még mindig kislányra teszem le a voksom:)

Lili már tuti nem fog megfordulni majd 3 kilo,sztem már helye sincs annyi,csoda lenne,de kezdek felkészülni a császárra,ha a baba érdekei ezt kivánják meg,a lényeg hogy neki semmi baja ne legyen!!!!

puszi lányok!!!!!

És köszönök én is mindent nektek:))))

Itt leszek,ha másképp nem és véletlen szülünk,akkor Melim ugyis hozza a hireket és meg az első fotót:)))

Szilvi

2013. márc. 1. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3229/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok Csajok!:-) Irszkem igen a hsg utan nagyon gyakran elofordul a gyulladas :-\ azt hittem meguszom...nem is gondoltam ra h.lehet es tessek!De nagyon jo h.te kupzol igy nagyobb az esely h.nem lesz utana semmi panasz!!Hasznald ezerrel!:-)Lilla megertelek h.nem birtad ki amikor voltak 10-es tesztjeim en is nyomattam oket mar jo koran :-D kesobb megprobalod megint latod Szilvius is irta hogy mar csak rohog mert negy lett neki...kozben Lilike meg jokat rohogott odabent hogy marpedig Ő ott van :-)
2013. márc. 1. 07:23
 3230/9202 A kérdező kommentje:
Ajjj veletlen elkuldtem....ez a telefon nem mindig csinalja azt amit akarok :-D Szoval orulok h.nem mondasz le a ciklusrol tesztelj kesobb es majd akkor orulunk!!Szilvus nagyon imadunk tudod es orulok h.megbogettelek mert akkor sikerult atadni az eteren keresztul h.milyen jo es fontos hogy vagy nekunk!!:-)Ne felj minden rendben lesz sztem siman fog menni minden pikk-pakk van egy ilyen megerzesem :-)El tudom kepzelni miket gondolhatsz de gyorsan verd ki a fejedbool nehogy bevonzd!!Tokeletes lesz minden vigyazni fognak ratok a dokik es remelem kedvesek lesznek veled mert kikapnak :-)Pakolj ossze mindent jobb ha ugy mesz tenyleg lehet h.bent fognak.Ugyi vagy!:-)jajjj most mar megallas nelkul izgulhatunk erted 1 honapig!Amikor meg kibujik Lilike akkor fogjuk a kezed a labad a homlokod a hajad mindenedet fogjuk gondolatban es ott leszunk veled!:-) Nekem meg fajdogal a hasam persze de ez a cataflan jo nagyon elviselhetoek a gorcsok es mar nem is annyira faj a combom se a kisugarzo fajdalomtol :-) Gondolom hetfon ir ra a doki vmi komolyabbat...nem tom hogy egeszseges-e gyulladassal teherbe esni...es h.miert van a ciklus 29-30.napjan tuszorepedesem...de hat csodalatos az emberi test es kiszamithatatlan.Olyan edes volt a kis tuszom a monitoron remelem baba lesz belole :-) Puszi Csajok Mindenkinek!!!
2013. márc. 1. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!