Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 3181/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kini, örülök hogy írtál!!!! Nem Budapesten lesz a hycosy-m, hanem Tatabányán, de azt írják a neten is, hogy ez csak maszekon elérhető, mivel a tb nem támogatja, így ha valamivel olcsóbb is, nekem ott van még az útiköltség, az hogy 1.5 órát bumlizok mire ott vagyok, + még egyszer ennyi haza. Szóval összetett, de ez van.

Én még mindig kisfiúra tippelek, bár Szilvinél sem jött be a megérzésem.....

Természetesen ne írd még le ha nem biztos:-)

Mekkora a pocakod? Vásárolgattatok már?


Szilvi! Atya világ, már a 37. hétben vagy?????? Hogy elrepült az idő!!!!!!! Annyira emlékszem, hogy írtad hogy pedig hűtőt is cipeltél, nem gondoltad volna... :-D

Bizony, az édes teher is tudja nyomni az ember tüdejét és hólyagját :-) De akkor már nincs sok hátra! Most már igazából bármikor beindulhat a szülés, nem akkora gond, igaz? Vagy te mit szeretnél?

Úgy szorítok hogy legyen befordulva, de ha még nagyon fent van, akkor valószínűleg nem fordult be, ugye?

Te Szilvi! Ha nem haragszol, engem nagyon érdekelne ez a pisi dolog..... kb. mikortól van, és mennyire? Úgy értem mekkora betét kell hogy ne legyen "nyoma"?

Én emlékszem amikor már "nagyobb" (alsós) voltam és bepisiltem egyszer, annyira rossz volt. Azóta pisifóbiám van:-)

Tudom hogy ez normális, csak még senki nem mondta el részletesen, és így jobban rá tudnám készíteni a kis lelkem. Ha nem önt el az áradat, úgy értem van az a betét ami biztonságos, akkor nem gond.

Egyébként meg van már a terv hogy hogy mész szülni? Ki visz be, hol lesznek a gyerekek, mit eszik a család amíg kórházban vagytok, ilyesmi. Köszi előre is!

Nem is tudom ki írta hogy szerinte (is) sikerül az első inszem, de olyan jól esett! Szerintem is! Nekem szent meggyőződésem hogy a mi babánk már nagyon jönni szeretne hozzánk, csak ezek a h---lye mechanikai akadályok.....

Irszi

2013. febr. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3182/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok drága kislányok!


Mindenkinek szép hétvégét kívánok, ne dolgozzátok agyon magatokat! Majd én helyettetek is ezerrel takarítok, mosok, vasalok, stb.stb.stb. mint mindig minden hétvégén.


Jöv.héten már úgysem szabad majd semmit sem csinálni, nehogy eldurranjanak a tüszőcskéim.


Holnap kezdem a szurikat beadni reggel. Szerdán az első UH és kiderül, mennyi tüszőcském lesz :)


Kinikém, drága vagy és hálásan köszönöm, hogy feljössz miattam is és drukkolsz a lombikhoz!!!


Most csak kizárólag pozitív gondolatokkal szabad hozzáállnom az egészhez!


SIKERÜLNI FOG, ÉS BABÁS LESZEK 2 HÉTEN BELÜL.


Lányok, gondoljatok bele, hogy ha az Isten is úgy akarja, akkor 2 hét múlva már 2 kis babó lesz a pocimban.

Kettőt szeretnék visszakérni :)


Irszike, nagyon drukkolok az Hy-co-sy-hoz!!!!!!!!!!!

Mikor lesz pontosan?


Meli

2013. febr. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3183/9202 anonim ***** válasza:
57%

Íme egy pocakfotó Nektek :)

26. hétben vagyok!


[link]


A héten kezdtünk el vásárolni. Megrendeltük a kiságyat és a kókusz matracot.


K.

2013. febr. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3184/9202 anonim ***** válasza:
57%

Azta, de szép pocikád van!!!!!! És eddig miért titkoltad előlünk????? :-)

JAjj de csini vagy!!!!!


Te is Szilvike, + a szuperszexi összeállítást úgyis csak most láthatja rajtad az urad, úgyhogy használja ki! ;-)

Kérjük a hatalmas pocidról a képet!!!!!!


Kini, hol rendeltétek meg a dolgokat, és milyen a kókuszmatrac? Annyi féle van már.....


Volt már valaki a Brendonban vásárolni? Persze nem mindent ott megvenni, mert nagyon drága, viszont olyan jó dolgok vannak! És a forgók nem is olyan vészesek árban.


A HyCoSy-m ha minden jól megy, akkor kb. 1-2 hét múlva lesz.

Attól függ, megjön-e rendesen, vagy most megint kimarad, mint a műtétnél annó.

Jövőhét csütörtökön kéne megjönnie (ha 23 napos ciklust nézek), és akkor kell telefonálnom az időpontért. A 10. ciklusnapig kell megcsinálni. Nagyon várom!!!!!!!!! Irszi

Irszi

2013. febr. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3185/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszi drága: pont ráhibáztál, mert a Brendonba rendeltük meg. Egész egyszerűen azért, mert a meglévő bútorainkhoz (babaszobába) ott találtunk közel ugyanolyan árnyalatú kiságyat. A matrac pedig "koko" márkájú. A honlapon rá tudsz keresni :)

A kismama nacim is Brendonos, bár azt másodkézből vettem. Egyszer használta az ismerősöm. Kevesebb, mint féláron jutottam hozzá :) Nem érdemes újat venni! 10-12 alatt nem találsz jó fazonú nacit. Használtan már 4-től vannak! A Brendonosak csinosak. Hátulról nem mondják meg, hogy pocak van elöl :)

K.

2013. febr. 24. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3186/9202 anonim ***** válasza:
57%

sziasztok!


Ahh csajok kész vok. Fáj a cicim es pont akkor fog megjönni mikor mennem kell vissza a dokihoz:\ elsem hiszem:(

2013. febr. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3187/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kini! Látod, egyezik az ízlésünk! :-)

Te egyébként ismerőstől kaptad, vagy van valami tuti lelőhelyed, ahol jó használt cuccokat lehet venni?

Esetleg van a Brendonnak is az Outlet üzlete, érdemes benézni?

Klau, legalább működnek a hormonjaid, annak is kell örülni!

Nekem is fájogat a hasam, csak azt nem tudom hogy mitől, nem volt tüszőrepim (meg sem érett a tüszőm), és most vagyok a 20. ciklusnapon. Tuti nem jön meg :(

Pedig kenem az a nyamvadt krémet, csak azt nem tudom hogy minek. Persze az endokim azt mondta hogy kenjem csak. Lehet hogy ő a magyarországi kizárólagos forgalmazó? :-D

Melike, de jó, 2 hét múlva már két szépsége baba lesz a pocikádban! Már most minden éjjel arra gondolj, hogy szépen érnek a tüszőid, pont annyi, amennyinek kell. Aztán tökéletesen sikerül a leszívás, szépen megtermékenyülnek, és a 2 gyönyörű élő baba erősen befúrja magát a nyálkahártyádba! És ott vígan növekedni kezdenek! Puszi nektek!

Irszi

2013. febr. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3188/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszi: ismerőstől vettem, és a 21-dik héttől hordom. Imádom. Brendon Olivia Denim 112 a nadrágom.

Újonnan a Brendon outletbe 9790 Ft akciósan, más boltokban 13990 Ft.-

Én egy kismama pizsit szeretnék még venni, halásznacisat. De iszonyat drágák! Akcióban is 7000.-

Ezt néztem ki: [link]


K.

2013. febr. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3189/9202 anonim ***** válasza:
80%

Köszi!

Csini a pizsi, ez már az én később megvenném listámon is rajta van :-)

Szerintem mindenképp megéri beruházni rá, egy sima Triumph pizsi is 10.000 felett van, csak abban nem tudsz szoptatni.

Ez most is jó lenne, és később is nagyon hasznos.

Kérd meg a nyuszit hogy ilyen szép pizsit tojjon előre....... Irszi

2013. febr. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3190/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kini, nagyon édes pocakod van :) Annyira cuki :)

És tényleg nagyon jól áll rajtad a naci is :)

Nagyon csini kismami vagy :)


Klau, ne mérgelődj, látod legalább neked időben megjön, Irszi meg mindig várja, hogy éppen mikor akar megjönni neki.


Irszike, köszi hogy ennyire drukkolsz :)


Igen, nagyon sokat gondolok arra, hogy két hét múlva már ott lesznek a picikéim a pocimban.

Csak pihizni kell beültetés után 1-2 napot és minden jó lesz :)


Ma reggel fél 8-kor szúrtam Gonal-f szurit és 8-kor merionalt. Este lesz clostilbegyt.


Hányingerem van a hústól. Reggel kivettem a hűtőből az 1 kg-os pulykamellet, elfeleztem és elkészítettem az egyik felét, azt ma meg kell ennem kötelezően.

És a 4 liter víz. Hát már 2 liternél tartok, de komoly hányingerem van az egésztől.

Nem akarok húst látni többet, pedig egészen a tesztelésig kötelező a napi fél kg hús!!!!!!!!

Ez a túlstimulálás elkerülése végett nagyon fontos!!!!!!


A fejem iszonyatosan görcsöl egész nap, gondolom a hormonok mellékhatása, legalább is olvastam a papírjukon.


Nem baj, ki kell bírni! Hiszen 8-10 nap múlva már petesejt leszívás lesz :)


JÓ HÉTVÉGÉT MINDENKINEK!!!!!!


Meli

2013. febr. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!