Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 3161/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok!

Most már alakulunk....A kislányomat kiengedték a kórházból,már jár suliba.

Én beleestem ebbe a takonykórba,ami mellé társult egy kis fulladás is,ugyhogy hétfőn a tüdőgondozóba voltam,ahol állando gyogyszert és egy kis hörgőtágitót is kaptam...

Azóta már jobb valamivel...

Az elmult 6 honapban 4x volam ilyen beteg,holott szedem a terhes vitmaint is,egyszerűen nem értem.

Amugy szinte sossem vagyok beteg,erre itt van e:S

Ezenkivül már egyre nehezebb:S

Sajnos nem birok aludn i éjjel,szinte cska ülve:S

A savam még mindig borzasztó,most kezdtem el hányni,de persze savat,végig marja a nyelőcsövem:S

Lilike egyre kevesebbet mocorog,de minden megmozdulása már fájdalommal jár:)

Kevés a hely neki:)

Hétfőn kiderül,befordult-e,aztán kezdhetem a jövö héten a heti NST vizsgálatokat is.

remélem lassan babázhatok és lesz egy csodaszép eredménye a napi kinlodásaimnak:))

Jó lenne tul lenni rajta,mert ahogy közeleg az idő egyre jobban félek:)

Szilvi

2013. febr. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3162/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok Lányok!


Irszike, figyel TE drága, azért készülj ám fel lelkileg az átjárhatóságira.

Emlékszel rám?


Na, nekem HI-CO-SY volt, amit neked is terveznek. És én majdnem besza...tam a fájdalomtól, olvasd vissza azt a részt anno.. Nagyon-nagyon fájdalmas volt, ordítottam és elájultam.


DE szívből kívánom és drukkolok ezerrel, hogy azok közé tartozzál, akinek semennyire sem fáj :) Úgy legyen!!!!!


A Dévai csinálta, nagyon vigyázott rám. Amúgy imádja a betegeit és küzd értük ezerrel!!! Főleg a lombikosokat!!!!


Figyu, az előadás nála lombiknál két hetente van keddenként fél 2-től.


A méhszondázásos vizsgálat pedig úgy van, hogy aki lombikozik, annak a mensije első napján reggel fél 8-kor kell telcsizni (nekem este jött meg és reggel telcsiztem) és akkor 11 órára odarendel és megcsinálja az UH-os vizsgálatot. Miliméter pontosan leméri a méhet, petefészkeket, aztán ezzel a szondával belülről megtükrözi a méhet, mindent lemér, az alakját, a minőségét, az állagát, a szélét, hosszát, dőlési ívet, mindent!!!! mert nagyon fontos, hogy hova tegye vissza a babákat! Ilyenkor felméri a helyzeteket odabent :)


Aztán jön a hormonozás. Sajnos most többet kaptam, de majd kiderült. Vasárnap kezdem a szúrásokat és szerda reggel fél 8-ra UH.


Tegnap sok-sok lombikos lánnyal beszéltem, 9 lány kapta vissza a babáját. Sajnos az arányok azok olyanok, hogy leszívnak átlag 8 petesejtet és abból 3 marad olyan, ami visszaültethető. Tehát nagy a pusztulási arány :(


Kérdezted, hogyan oldom meg a melóhelyen. Hát tegnap leültem a főnökömmel (igazgató lett januártól...) és mondtam, hogy az a helyzet, hogy bizony jön a lombikozás, és tündér volt, mosolygott és mondta, hogy gondolta ezt már korábban is, hogy az inszemek után jönni fog a lombik, mert úgysem tudom feladni :)


És szó nélkül elengedett és mondta, hogy mindenben támogat!!!!!!!!


Szuper főnök!!!!!


Irszi, szerintem bízzál a Dévaiban. Annyira aranyosak ott még az asszisztensek is. Tegnap fogták a kezem a méhszondázásnál :)



Szilvusom, gyógyulj meg nagyon hamar!!!!


Lányok, nagyon akarom a babát. ÉS TUDOM, HOGY IDÉN AKI ITT VAN KÖZTÜNK, MINDENKI BABÁS LESZ!!!

HISZEN KÜZDÜNK ÉRTE ÉS MEGKAPJUK !!!!!!!


Meli

2013. febr. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3163/9202 anonim ***** válasza:
57%

Krisztikém, Te pedig babásodj nekem ebben a hónapban, mert már nagyon itt az ideje egy pozitív tesztnek!!!

Meli

2013. febr. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3164/9202 anonim ***** válasza:
57%
Meli, ez a dokidtól elég gonosz dolog volt. Máshol a méhtükrözést altatásban csinálják. Miért volt veled ilyen kegyetlen? Fura nekem is ez a dokid, de hát , én drukkolok hogy minden rendben legyen!!!!!
2013. febr. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3165/9202 anonim ***** válasza:
80%

Sziasztok!

Köszi Melike az infókat! JA, hogy akkor neked az inszemekről is tudtak, hát ez így nem éri :-D

De jó neked, irigyellek hogy ilyen szuper főnököd van!!!!!!!!!!!!

Az enyém emberileg normális, de egyébként... hát vannak fura dolgai, nagyon nem szívesen mesélnék el neki bármit is!!!!!! Bár aztán ki tudja, még az is lehet hogy majd nem lesz választásom... bár sikerülne spontán (vagy legalább inszemmel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

Szóval szuper neked, ez a lényeg!

Igen, én sajnos tudom hogy a leszívás után ilyenek az arányok, nagyon sokat olvastam már erről. De azért érlelnek ennyit, hogy legalább 2-4 maradjon! Hány babácskát fogsz visszakapni a beültetésnél????????? HA kívánságműsor lenne, én elsőre 2-t kérnék, aztán remélném hogy mindketten, vagy legalább egyikük velünk maradna.

Olyan jó neked Meli!!!!!

Ne aggódj, élénken bennem van amiket írtál, de én azt hittem neked is röntgenes volt.......... Raktam fel egy kérdést a gyakorira, hát nem mindenki biztat :-)


Szilvike! Szegénykém.... igen, a vége már biztosan nem olyan kis kényelmes, mint az eleje, főleg nem betegen. Érdekes hogy ennyi vackot összeszedsz, de hát edzened kell a kis hercegnőd immunrendszerét, nem? :-)

Fáj ha mocorog? Hogyan? Mit érzel? Én azt gondoltam, csak kellemetlen, de nem fáj.

Eddz, hogy a szülés már jó móka legyen! A Dinatal szülést segítő gélen sem gondolkoztál? Megérdemelnéd, ha már nem választottál maszek orvost...... Én tuti veszek, csak aztán az lesz a ciki, ha császároznak mégis.

Kíváncsi vagyok hogy a kisasszony hogy döntött, hogyan óhajt megszületni :-)

Örülök hogy a nagyobbik csemetéd meggyógyult, gyógyulj meg te is hamar! Igyál sok -sok mézes teát!


Krisztike, milyen vicces hogy te parkolópályán vagy! Úgy látszik, ciklikusan váltjuk egymást! :-)

Izgi, remélem így sikerül összehoznotok a babátokat! Tényleg az lenne a legszebb, ha spontán potyognának a babák -bár Meli ne izgulj, nekünk sem lehet spontán, minimum stimuláció kell hozzá! Szóval nem vagy egyedül...


Klau, mi a helyzet veletek? Jobban vagy már? Próbálj rengeteg folyadékot inni, amit csak kívánsz, hogy tehermentesítsd a kis vesédet!

Pixike, veled mi újság? Megemésztetted már a gonosz doktor bácsit? Remélem elmész szépen másikhoz!!!!!!!!

Persze azt is lehet csinálni, hogy egyszerűen csak élvezitek hogy fiatalok vagytok, buliztok, moziztok, eljártok a barátaitokkal, sokat sátoroztok és szexeltek ahol csak tudtok, hátha egy kis huncut bébitek lesz! Tényleg, és az alternatív módszerek? Mint a természetgyógyász, kineszteziológus vagy mi?

Én sokszor elképzelem hogy életmódot váltok, de még nem igazán sikerült... bár rengeteget alakultam!!!!!!!!!

Pill. és folytatm: Irszi

2013. febr. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3166/9202 anonim ***** válasza:
80%

Kedves Lilla! Érzel már valamit?????? Szurkál, vagy mensiszerűen görcsöl, vagy érzékeny a cicid? Úgy izgulok miattad is! Jó lenne ha gyorsan sikerülne!!!!!!!!!!!!


Tényleg Krisztike, neked valami fura érzés?


Vicus, veled mi a helyzet? Hirtelen nem is vagyok képben!!!!!! Azt hiszem, most vagy a ciklusod elején, ugye? Ez a legjobb rész, itt nem szoktam "idegroncs" lenni...... Az a nemvárt körül van mindig:-)


Kini, veletek mi újság? Tudjátok már a favorit neveket? Jajj de izgi, amikor már ilyen közel van az ember lánya! Mekkora a pocakod? Kérünk végre pocifotót!!!!!!!!!!!


Szilvike, mentek /voltatok a babaexpon? Megéri elmenni? Pocifotóóóóóóóóóóóóó!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)


Remélem nem hagytam ki senkit, ha mégis, tessék reklamálni! Szerencsére megint jó sokan vagyunk!


A végére annyi, hogy Meli sem tudott eltántorítani, egyenlőre nem félek! Persze azért majd veszek be egy -két nospát előtte............. Nekem azt mondta, aznap szabizzak, és még 2-3 napig ne terheljem magam (de dolgozhatok).

A méhszondázás ha nem egyezik a méhtükrözéssel, akkor az lehetett az ok, amiért nem altatásban csinálják. De nem értek hozzá!

Puszi csajok! JA, és igen, én is határozottan hiszek benne hogy idén mindannyiunknak jönni fog a gólya!

Nekünk van egy egész nagy a hálóban az ágyunk felett a polcon, és az a hétvégén magától (!) leesett az ágyunkra.... ez szerintetek egy jel??????????????????? :-D

Remélem! Sajna van egy érzésem, hogy én "csak" ősszel esem teherbe.... van valaki más is ilyen megérzéssel? Irszi

2013. febr. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3167/9202 anonim ***** válasza:
57%

Könnyezős, erőt adó dal, arról, hogy ha akarjuk, akkor el is érjük célunkat. Lehet, hogy sok buktatón megyünk addig keresztül, de a végén mindent kárpótol az eredmény. Hallgassátok meg!:-)

Én a Paja Beáról azt hiszem erre váltok:

Irszi


[link]

2013. febr. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3168/9202 anonim ***** válasza:
57%

..ismerhettek annyira, hogy a drága kismamáinkat sem hagyom ki. Íme, itt egy csodaszép dal nektek is (persze aki még csak várja a babáját, annak is gyönyörű):

Irszi


[link]

2013. febr. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3169/9202 anonim ***** válasza:
57%

sziasztok!

Jajj velem semmi jo nincs. Akkora vesegörcseim vannak a mai napig.. Szinte folyton pihenek es pisilni jarok a sok viz miatt :)

Meli annyira sajnalom h.megjött és most olvasom mi történt veled..

Biztos vok benne h.az éven babás leszel,mert muszáj .... Mostmár sűrűbben leszek lányok. Szoritok mindenkinek :)

2013. febr. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3170/9202 anonim ***** válasza:
57%

Szia Klau! Jó hogy írtál végre, az viszont kevésbé hogy még mindig görcsölsz! Vége lehetne már! Mit mondanak, mikor gyógyulsz meg úgy hogy tudjatok próbálkozni????????

Rátok is rátok fér már egy baba nagyon!

Olyan fura lesz lányok, az én (kissé idilli) elképzelésem az, hogy rettentő csinik, jókedvűek és boldogok vagyunk, a pocakunk csodásan gömbölyödik (mint Kinié, Vicáé, Szilvikéé, és Évié), a világ csodás, pattanak a rügyek (ha tél lesz, akkor a szobában a krókuszoké), símogat a napocska....

Már úgy várom, hogy csupa pocikiemelő kismamaruciban feszítsek!!!!!!!

Egy rakat ilyen ruhám van .... Amikor teleeszem magam, akkor az az én hasamon egyből látszik ("kidagad"), és olyankor olyan jól eső érzés lopva belepillantani a tükörbe...

MA délután temetésen voltunk, majd kimentünk egy másik temetőbe is, egy másik halottunkhoz. Én most először kértem komolyan a kisbabánkat, és azt, hogy vigye más a terhet helyettünk. Már nem tudom miben bízzak.

Az orvosomban mondjuk; igaz? Ha-ha.....

Irszi

2013. febr. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!