Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 3191/9202 anonim ***** válasza:
57%

Egyél Melikém, gondolj Kinire, neki is hogy mondtuk hogy enni kell, pedig a kisrókákkal küzdött, és rá se bírt nézni az ételre.

De jó hogy már szurizol! Én is úgy várom már!!!!!!!!!!

Tartsd a diétát bármi áron is, ezt most muszáj!!!!!!!!!!! Ügyi vagy, megcsinálod! És majd pihizz amikor kell! Irszi

2013. febr. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3192/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszi: soha életembe nem vettem pizsit 10-ért! Elhiszed, hogy olyan lenne, mintha a fogamat húznák??? :)

Talán melltartóért adtam ki egyszer 6000 Ft-ot, de még az sem biztos :)


K.

2013. febr. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3193/9202 anonim ***** válasza:
57%

sziasztok!

Kini naon szép a pocid :)

Nem jött meg nekem még,és lassan végzek a dokinál!

Szoritsatok h.azt mondja minden oké,lehet probálkozni ujra :)

2013. febr. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3194/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok Dragaim!Jaj olyan jo volt olvasgatni amiket irtok <3 Szilvus koszike a drukkot neked is :-)nem lehet egyszeru most mar neked...de mar nincs sok hatra!:-)mindjart meglathatod a Kiscsillagodat!!:-)A ket nagyteso is babazhat most agyba-fobe :-)biztosan varjak nagyon ok is :-) Kini csuda szep a fotod!:-). Meli drukk tovabbra is minden rendben lesz!Irszikem!Juj de fogunk neked drukkolni annyira fogjuk majd a kezed amennyire csak birjuk!!Jo h.tortenik valami veled es kezdodhet a babasodas :-)Nekem megint elkezdett gorcsolni a hasam tegnap este :-\ mint mikor mensizek.Abbol is az a tipus amikor faj rendesen.Remelem nem gyulladt be semmim a vizsgalattol.Holnap lesz egy hete h.megtortent az elso szerelmes szeretkezes :-)Gondolom ez a gorcsoles lehet a hsg utohatasa is.Jobb oldalon van csak de ott rendesen.a jobb oldal atjarhato.Remelem ma elmulik.A mensit olyan 7-8 korul nem varom majd...hat meglatjuk.puszi Csajok szep napot!!
2013. febr. 25. 08:05
 3195/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok Lányok!


Klau, írj mi volt a dokinál!!!


Krisztikém, lehet hogy a babód ágyazódik be, azért fájsz :)

bár csak úgy lenne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Én már várom a szerdai UH-ot, ott kiderül, mennyi és mekkora tüszőm van. Nagyon izgi :)


Meli

2013. febr. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3196/9202 anonim ***** válasza:
57%

sziasztok!

Ahh kész vok. A dokim majdnem befektetett. Látott a vesémen egy lyukat,vagy is olyasmit. Amit kezelni kell.... A babas dolgot addig lefujhatom! Az orvos hazaengedett avval a feltétellel h.folyton merek lázat. Meg ha görcsölök bemeek magamtol.

Azt hittem elmult már,de sajna nem

2013. febr. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3197/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok!

Hát Lili baba megmakacsolta magát és még mindig faros:S

2700 gr és akár szülhetünk is,azt mondta a doki,de még cska most kezdtem a 37.hetet,még várnia kell picit.

Mivel szültem már spontán,igy a doki még mindig nem irt ki császárra:S

Pedig én farosan nem szeretném megszülni:S

Most keresgélek itt nálunk dokit,max megfogadom ,de nem kockáztatok:S

Szilvi

2013. febr. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3198/9202 anonim ***** válasza:
57%
szilvi én totál megértelek!! Én sem kockáztatnék! Menj biztosra!! Szoritok h.találj dokit....
2013. febr. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3199/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Sziasztok Kislányok! :-)

Meli ez olyan jó, hogy már olyan közel vagy két hét. Bízz benne, hogy mindkét babácska most elsőre veled marad, legyél Te az egyik kivétel akinek összejön. Szegénykém azok a hormonok biztos kicsinálnak, napi fél kiló hús? Muszáj megenned, és nem lesz baj, ne félj. Szerdán várom mi lesz UH-n. Huh a férjem de szeretné ezt a terépiát:-))) Húst hússal enne.:-)

Irszi köszönöm, visszanézegettem, és és és megpróbálom bevonzani és elhinni, hogy most sikerült!:-)Az a fránya menzesz, ha nem várjuk jön, ha várjuk tuti késik. Ne is gondolj rá, akkor megjön:-) Nekem általában 29-30 napos, de persze amikor arra vártam, hogy megjöjjön a lapar előtt január elején 34 napra jött, épp az utolsó pillanatban, mert így még az 5. ciklusnapon megcsinálták a műtétet. Ha még egy napot késik már halasztani kellett volna. Ne gondolj rá és akkor jön bizony, és Te is csak közelebb kerülsz a babácskához:-)

Kriszti nem lehet, hogy ovud van?, vagy volt és azért fájt a jobb oldalad, ha a luteális ált,. 14 nap, akkor a "nem vártadhoz" képest lehetséges. Juj de jó lenne igaz??

Szilvi annyira szuper, hogy ilyen közel vagy ahhoz, hogy megérintsd Őt!:-)Farral nem is szabad vállalni, vigyázz nagyon magatokra. Köszönöm neked is a biztató szavakat.

Én ma vagyok a 24. c.napon, és úgy gondoltam, hogy febr. 28-án vagy elsején tesztelek először, bár tudom, hogy legalább a nem várt napját meg kéne várnom, de tuti nem bírom ki:-)

Puszillak Titeket! Vigyázzatok Magatokra.

Lilla

2013. febr. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3200/9202 anonim ***** válasza:
57%

Szilvi: már a 37. hét? Ez volt az utolsó UH?

Ilyenkor már egyáltalán nincs esély, hogy megforduljon? Egyébként a faros babáknál mi a protokoll?

Drukkolok,hogy minden a legnagyobb rendben legyen!!!


Meli: nagyon drukkolok Neked! Gyere, számolj be a tüszőcskéidről :)


K.

2013. febr. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!