Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 3201/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok Csajok!!Lilla sztem jol gondolod mert kepzeljetek el h.nagyon gorcsolt a hasam meg be is vettem fajdalomcsillapitot feszitett nagyon.kohogtem a metron de akkorakat belenyilalt kozben h.inkabb nem kohogtem mert nagyon erosen fajt.A munkahelyen is...fajdalomcsillapitot meg se ereztem.Aztan 2-kor azt hittem h.leesek a szekemrol akkorat nyilallt bele.Majd 2 ora 15-kor elmentem szunetre felalltam es ereztem h.elont valami mint mikor betet van bemt es mensizik az ember.Na futi a wc-re atazott a bugyim level jo nagy foltot hagyva meg valami feher trutyi is.Sztem kifolyt a tuszofolyadek mikor felalltam.Pont olyan volt mint az elejen Szilvus biztos emlekszel mikor elkezdtem szedni a clostit es kibuggyant a cumo.Ugyanaz az eles fajdalom es felallaskor a buggyanas :-) na kelloen reszletes voltam :-D szoval sztem ma repedt.Apajelolt dolgozik...9 utan er haza de meg benne leszunk a 12 oraban.Mar riasztottam ot :-D azota csak tompan fajdogal...miota megrepedt megkonnyebultem.Sokkal jobb :-) Ugyh.en ez alapjan (szamomra ez egyertelmu jel)szamolom a dpokat!Jaa es ami a legszebb h.mindez az atjarhato jobb oldalon tortent :-) Tehat holnap lesz az elso dpo :-) igy fogom szamolni.14-15 nap volt a lutealiom clostival.Elotte nem tudom mert closti nelkul sosem ereztem a peteerest-repedest semmit.De most mintha csak szedtem volna!!Pedig mar nem szedem 3.honapja.:-)Lehet valami utohatas vagy nem tom :-)A lenyeg h.most orulok mukodik a testem!!!!!!! :-D Szilvus Lilike nem hallgat rank...kesess masik dokit vagy mondd a mostaninak h.marpedig irjon ki csaszarra mert te azt akarod es kesz.Beszeljetek meg!Ha nem akkor keress masikat tenyleg ne kockaztass semmit!!:-)Lilikenkre puszikak!!<3Lilla nagyon drukkolok neked is nem sokara tesztesz jujj de izgi ugy varom!!!:-) De jo lesz nezegetni a pozi tesztedet!!!:-)Erzel valamit egyebkent valami furcsat?! Szokatlant?! Drukk Csajok Mindenkit imadok!Klau gyogyulj meg te is nagyon hamar h.minel hamarabb a babaprojectre koncentrallhass es h.nem fajjon a vesed!Puszi Csajok!!Drukkoljatok ma estere akkor ezek szerint ma lesz a nagy megtermekenyites :-) Csutortokon szexeltunk utoljara...abban is bizhatok h.a spermak 4 napig is elnek...lehet mar abbol a szexbol meg is termekenyultem :-) de ma este nem sokara rasegitunk tuti ami biztos alapon:-) pusziiiiii
2013. febr. 25. 20:46
 3202/9202 anonim ***** válasza:
57%

Én az esküvőnknél költöttem -kapaszkodjatok- 40.000Ft-ot fehérneműre! Vettem egy fehér melltartót egy tanga és egy francia bugyival, harisnyakötőt hozzá, és egy fekete szettet a nászéjszakára......

A ruhám 38.000Ft volt csak! Tök vicces!

De tudom hogy nagyon h..lye dolog erre pénzt kiadni, de hát mégiscsak a te kényelmedet -és a babádét - szolgálja, és nem utolsó sorban csini leszel a kedvesednek is. Egyszer kell megvenni, és nagyon sokáig kiszolgál!!!!!!

Szilvi........ ez a kislány milyen huncut! Kit szokott a Lollok ajánlani? Azt hiszem a Málikot, és még... nem is tudom. Van egy fiatal doki, dr. Máté Imre, nekem ő rettentő szimpatikus!!!! A harmadik a Hetényi, a férjem jóformán csak benne bízik. De a Varjú is szokott császározni, és ő is jó orvos. Szegénykém, nem irigyellek.

Bár lehet hogy az osztályvezető főorvost kéne (nem tudom ő épp ki), mert azt hiszem ő dönti el hogy engedi-e a császárt. Kérdezz rá valamelyik vizsgálaton, vagy ha tudsz, csörögj be az osztályra, vagy szökj fel....... Talán a nővérkék segítenek.

Kriszti, Lilla aranyosak vagytok! Már kezdek kilenni.....

Szerdán végre megint mond valamit a doki, csak már látnám a végét.............

Oké, akkor arra gondolok hogy... illetve nem gondolok rá!

Az is az eszembe jutott, hogy minél később jön meg, annál nagyobb esély van arra hogy gond nélkül ki tudom fizetni a vizsgálatot. Szóval nem is tudom mit várjak; a sorsra bízom magam. Mást úgysem tehetek.......

Lilla, én már annyiszor megesküdtem hogy kivárom a nemvárt napját........ :-D Azért próbáld meg te is, az már onnantól nem olyan sok! Bár tudom, ha pozitív, akkor már előtte is látszik...;-)

Klau, sajnálom........... Gyógyulj meg gyorsan, most erre gondolj, és utána mehet újra a babaprojekt! Egészségesnek kell lenned mire teherbeesel.

Meli, növeszd a kis tüszőcskéidet! Irszi

2013. febr. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3203/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kicsit off: Hihi, nekem az esküvőn nem volt melltartóm (illetve be volt építve a ruhámba ) a combfixem kb 1500 ft volt és a misty bugyi szintén :)

K.

2013. febr. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3204/9202 A kérdező kommentje:
Jo reggelt Csajok!Borzaszto ejszakam volt.Mielott elaludtunk megint nagyon rakezdett gorcsolni a hasam.nem ertem...egesz ejszaka nagyon fajt aztan hajnalban meguntam bevettem 3 nospat meg egy algopyrint.Aztan tudtam aludni kicsit.De most is nagyon gorcsol.Lehet megis gyulladas?csak a jobb oldalon olyan mintha mensiznek abbol is a legbrutalisabb ami szokott amikor nagyon faj.Ti mit gondoltok?Ha nem szunik elmegyek dokihoz szerda delutan,igaz?Nem lehet gyogyszereken elni.
2013. febr. 26. 07:28
 3205/9202 anonim ***** válasza:
57%

Jajj de sajnálom! Ma este nem tudsz bemenni ügyeletre,hogy megnézzenek?

K.

2013. febr. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3206/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok Lányok!


Lilla, nagyon izgis ez a várakozás :) Annyira imádok tesztelni, tök izgi :) Nagyon drukkolok! Érzel valamit?


Klau, nagyon-nagyon vigyázz magadra! Most a legfontosabb, hogy teljesen rendbe jöjjön a veséd! sokat igyál drága!!!!


Krisztikém, ne hari én tök azt hittem, hogy már réges régen megvolt az ovulációd. Amiket leírtál tegnap, az lehet tényleg ovuláció. Tudtatok szerelmeskedni????

szedd a nospát és ha nem múlik, kérlek ne szenvedj, nézesd meg dokival!!!!!!


Kinike, mikor mész legközelebb UH-ra? Elárulod nekünk a baba neveteket??????????


Irszike, mikor lenne az átjárhatóságid? Kb.????????


Szilvusom, kérlek nézz utána, képtelenség farosan szülni! Mindkettőtökre nagyon veszélyes!

Császározzanak meg.!!!

Hidd el, ilyenkor már nem nagyon fordulnak meg a babák!!!


Én küzdök az ivással és hús evéssel. Tegnap már hányingerem volt és komolyan rosszul éreztem magam. Már megcsömörödtem a hústól :S


Tegnap megettem 40 dkg húst és 3,5 liter vizet. Kész vagyok.


Holnap már nagyon várom az UH-ot, ott kezdek reggel!!!!!!

Majd jövök a hírekkel :)


Meli

2013. febr. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3207/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Kriszti, szerintem ez már nagyon erős fájdalom, ahhoz, hogy ez még az ovus legyen. A leírtak alapján szerintem ovud volt, mert attól függetlenül, hogy nem szedtél Clostyt, az még hat általában a következő ciklusban is. Vannak akiknek az első Closty-mentes ciklusban jött össze a baba:-), de ha aludni sem tudtál és ennyi gyógyszert kellett bevenned, akkor szerintem tényleg menj el orvoshoz holnap, az a biztos. Most hogy vagy? Fáj még?

Köszönöm kedves lányok a drukkot! Ma már a 10. dpo-n vagyok. Nem érzek semmit egyébként, sem mellfeszülés, sem derék vagy hasfájás sem semmi. A hőm fent van, ma reggel 37,2 volt. Általában már ovu után 1 héttel nagyon szokott fájni és feszülni a mellem, és a derekam. Most meg még egy kis feszkó sincs:-) Nyugodt vagyok,pedig a PMS-től sokszor szenvedek. Nem is tudom, legalább egy kis mellfeszülés lehetne:) Megpróbálok türelmes lenni, és várni.

Puszi nektek!

2013. febr. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3208/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%
Na már megint elfelejtettem aláírni, Lilla voltam:)
2013. febr. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3209/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok Csajok!Ma is fajt egesz nap ...Kini ugy vagyok vele h.eg turom es a holnapi nap alapjan meglatom mit erzek.Nem veszek be reggel bogyot es ha fajni fog akkor bizony irany a doki mert itt nagyobb a baj mit egy sima ovu.Jol mondod Lilla,ez mar nem olyan...en meg orultem h.ovum van :-\ aztan ki tudja mert ma is jott ki belolem bo vizes folyas feheres trutyi is meg vizes is atazott a bugyim...jo nem annyira mint tegnap de ilyen nem szokott lenni az tuti.Melikem elmegyek a.dokihoz ha nem mulik.Holnap delutan rendel.Csak azert nem akarok dokihoz menni ha nem muszaj mert akkor tuti kuld vervetelre...ez a tortura...de ha holnap se mulik akkor megyek.Meli olyan jo varjuk az ultrahang fejlemenyeket :-) Lilla nagyon drukk varom a teszteredmenyed :-) juj olyan izgis!!!Lehet h.az a jel h.nincs jel :-)
2013. febr. 26. 19:14
 3210/9202 A kérdező kommentje:
Jo reggelt Csajok!Tudtam aludni!!:-)De egyszer ketszer felebredtem a hasfajasra hajnalban.Ha ma egesz nap faj delutan becsattogok a dokimhoz este 8-ig rendel.Puszikak!!
2013. febr. 27. 07:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!