Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 3131/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Melike, rajtad a világ szeme! Jól van a kis szedercsíra a pocikádban???:-)


Lilla, tökéletesen jókor lesz a szex! Az én dokim szerint a pozitív ovuteszt után 24, majd 48 órával kell szexelni, előtte egy 2-3 napos pihenőt tartani.

Szóval tutin időzítettetek! :-)


Krisztike, nagyon szorítok hogy átszáguldjanak a fiúk a petevezetékeden a petécskéd felé!


Pixi, válts orvost! :-)

Az én véleményem: tudom, nem mindenki ért most velem egyet, de ha össze lennétek házasodva, akkor lehet hogy komolyabban vennének a dokik is, hiába vagy fiatal.

A másik, hogy ha maszek dokihoz mész, mivel annak fizetsz, ő nem dumál, hanem csinálja amiért odamentél.

Az is igaz, ha már egy spermavizsgálattal és egy andrológiai véleménnyel mész, megint máshogy állnak hozzád.

Aztán az is, hogy ha nem akartok maszekhoz menni, akkor biztos van rengeteg orvos, lehet hogy a 10. lesz normális, de sztk-n is ki lehet fogni jót. Írd ki ide, hogy 21 vagy, és olyan sztk -s endokit keresel lehetőleg ebben és ebben a térségben, aki komolyan vesz, és segít hogy mielőbb kismam lehess. Egy próbát megér.


Vica, Kini, Szilvike! Remélem jól vagytok! Ngyon sokszor gondolok rátok:-)


Szilvike, puszi a csemetédnek, remélem ő is jobban van már!


Emerencia, veled mi újság?


Nekem az sztk doki kiírta a hormonvizsgálatokat, levette a kenetet és a rákszűrést. Egy hét múlva eredmény, a hormonok a következő hónapban. A terheléses cukrot is levetetjük a közeljövőben, csak a D vitaminért kell majd fizetnem:-)

A 11. ciklusnapon egy db. 9 mm-es töszőm volt, 6 mm-es nyh-val. Az nulla! :( Ilyenkor már 16 körül kéne lennie. Nem is lesz repedésem a hónpban:-(

Puszi kislányok; és köszönjük a HŐSNŐ megtiszelést! te is az vegy természetesen, és már közénk tartozol:-)

Irszi

2013. febr. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3132/9202 anonim ***** válasza:
57%

Klau! Tudtam hogy kihagyok valakit:-)

Örülök hogy jól van a szerelmed, és remélem lassan te is meggyógyulsz. Persze, addig jó felfüggeszteni a babagyártást, nehogy baj legyen, ügyes vagy! HA kell, majd elküldöm neked az én maradék Clostimat a következő ciklusra:-) Irszi

2013. febr. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3133/9202 anonim ***** válasza:
57%

Köszönöm csajok h.ilyen kedvesek vagytok :)

en már jobban vok ill.nincsenek vese görcseim,csak néha! Holnap meek vérvételre aztán ultrahangra. Örülnék ha végre minden rendbejönne velem is és jöhetne a baba projekt megint :)

Irszi naon édes vagy a gyogyszer miatt :)

Neharizzatok csajszik h.mostanában nem voltam sokszor...de igyekszem bepótolni mindent.

Meli naon szoritok :) ugy izgulok érted!

Mindenkinek szoritok csajok,mivel bővöltünk nem naon tom még kivel mivan,de igyekszem potolni..

Pusy csajok

2013. febr. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3134/9202 anonim ***** válasza:
57%

sziasztok :) köszönöm a véleményeteket :) igen keresni fogok egy másik orvost,a páromat már aznap nyaggattam hogy készülődjön a sperma vizsgáltra hát nem tudom mikor fog menni :/ de minél hamarabb az lenne a jó,de hát nála kiszámíthatatlan :/ ÓÓ Kini Istenem de szép a babád!!!! :))))

puszi nektek :) Pixi

Ui.: szerintem ebbe a hónapban nem volt ovum :/ de gyulladásom az bezzeg van :(

2013. febr. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3135/9202 anonim ***** válasza:
57%

jó reggelt csajok :) kivel miujság van??? én borzasztó derékfájással keltem :/ és hőm hirtelen fel ment 36.5-ről 37.1-re :O na majd jelentkezzek délután :) addig is puszi nektek :)

Pixi

2013. febr. 18. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3136/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!:-) Klau fuu a vesegorcs az naon rossz...nekem is volt 6 napot voltam vele en is korhazban kb 10 eve lehetett.Nagyon fajdalas az biztos!Jobbulast neked!Kini csuda aranyos a Kicsiketek!Akkor puncis biztos :-)Juj de izgis!De leghozelebb majd kiderul tutira :-)Irszikem koszonom a drukkot!!Tegnap megse lottunk elesbe...meg varunk kicsit vele mert estefele picit gorcsolgettem.En is drukkolok neked h.minden hormon jo legyen!Johetne mar a stimu nalatok csak a Parod rendben legyen!:-)Ugy a tuti:-) Pixike erre a hő dologra nem tok mit irni mindenkit folyton megteveszt ezert nem is idegesitem magam h.merjem.:-) De orulok h.fel ment neked:-) Hajra! Na puszi Csajok!Jaaa Meli nagyon csondben vaaaan!!!Mi lehet veleee???!!:-D Remelem babas vagy Melike!!De ird mar meg tukon ulunk :-)
2013. febr. 18. 08:06
 3137/9202 anonim ***** válasza:
57%

sziasztok drága kislányok!!!!


Krisztikém, remélem már nem vérzes egy cseppet sem, és bízom benne, hogy sikerült egy picit finoman együtt lennetek a párocskáddal, és talán már meg is fogant a picikétek, hiszen most szépen át van mosva az egyik petevezetőd. És remélem azt is, hogy pont azon az oldalon érett most tüszőcskéd :)


Pixike, tudod mikor én 18 voltam és leérettségiztem, már akkor az agyamban volt, hogy GYEREKET AKAROK!!!! És ezért sem mentem tovább tanulni, pedig felvettek az egyetemre. Gyereket akartam. És bizony 20 évesen meg is szültem, soha nem bántam meg.

Az orvosod hozzáállása gusztustalan, muszáj keresned más orvost. Felnőtt nő vagy, szabadon dönthetsz, mikor szeretnél babát szülni.

Keress hamar másik dokit!!!!


Irszike, én nagyon drukkolok, hogy most már igazán babásodj!!! Mi most a következő lépés nálatok??? Hogyan tervezitek?????


Klau, nagyon sajnálom, hogy vesegörcsöd volt. Én tudom mi az!!! sokkal rosszabb, mint egy szülés, ezt elhiheted. Kétszer szültem, de mikor vesegörcsöm volt, elájultam a fájdalomtól, annyira de annyira fájt. Nagyon átérzem, hogy min mentél keresztül, de már minden rendben van hála!!!!!! Vigyázz nagyon magadra és mindig sokat igyál!!!!!


Kinike, drága kicsi lány van a szíved alatt???? Remélem jól látta az UH-os, hogy nem lát kukacot :) Persze, szerintem mindegy, hogy milyen nemű, csak egészséges legyen :) Drukkolok nagyon és gondolkozzatok baba neveken :)


Lilla, remélem Te is nagyon hamar babás leszel itt közöttünk.


Imádom ezt a csapatot, mert akkora de akkora erőt tudunk adni egymásnak!!!!!!


Szilvikém, hogy van a Renike? Hogy telt a hétvégéd?

Jobban vagy már? Voltál dokinál?? Írjál majd!!!!


Vica, mi a helyzet????? Hogy vagy?????


Meli

2013. febr. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3138/9202 anonim ***** válasza:
57%

DRÁGA LÁNYOK, EGY ÓRIÁSI KÉRÉSEM LENNE HOZZÁTOK!!!!

NAGYON-NAGYON NAGY SZÜKSÉGEM VAN RÁTOK EBBEN A HÓNAPBAN!!!!


Ma reggel teszteltem egy full NEGATÍVAT. És ma reggel láttam egy csepp pirosat a WC papíron, ma még biztos nem jön meg, de próbálkozik. Amit nem is bánok, hiszen holnap lesz a lombikos előadás, ami kötelező lombik előtt. És nekem az lenne jó, ha csak holnap reggelre jönne meg rendesen.


AZT SZERETNÉM KÉRNI, HOGY HA MÁR A JÓ ISTEN ÚGY DÖNTÖTT, HOGY NEM ADJA MEG A CSODÁT TERMÉSZETES ÚTON, CSAK LOMBIK ÁRÁN, LEGYETEK VELEM VÉGIG A HARCBAN ÉS FOGJÁTOK A KEZEM.


Tudom, beszari ember vagyok, aki kikészül egy vérvételtől, nem hogy egy olyan eljárástól, ami tök veszélyes és még halálosan rettegek tőle.


Lányok, halálosan félek! Ez nem kamu! Higgyétek el, rettegek a leszívás részétől a folyamatnak, mert iszonyatosan félek attól, hogy ott belül átszúrnak valami artériát, belet, hugyvezetéket stb. amiket írnak a tájékoztatóban.


És nagyon félek a túlstimulálástól, nehogy kórházban kerüljek.


LÁNYOK!!!! AZÉRT KÉREM, HOGY LEGYETEK VELEM VÉGIG, MERT SENKI NEM TUDJA A CSALÁDOMBÓL, HOGY MIRE KÉSZÜLÖK. TELJES TITOKBAN MEGY, NEM ÉRHET SEMMI BAJ!!!!!! HA MINDEN SIMÁN MEGY, AKKOR MAX. ANNYIT FOG LÁTNI A CSALÁDOM, HOGY BABÁS LETTEM :)


Lányok, drukkoljatok és minden nap csináljuk együtt a lombikozást, jó?


SZÁMÍTHATOK RÁTOK?????? ITT LESZTEK VELEM MINDEN NAP????


Ha sikerül elsőre a babám, akkor kb. 20 nap múlva már visszakapok 2 embriót, és onnan már csak drukkolni kell, hogy szépen befurják magukat a méhecském nyálkahártyájába!!!!


Csajok, március 20-ra a szülinapomra akár terhes is lehetnék :) Mire szül Szilvus, addigra esek én is teherbe :)


Meli

2013. febr. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3139/9202 anonim ***** válasza:
57%

MELI: kérlek ne izgulj ennyire! Ez egy csodás lehetőség és hidd el, hogy tudják a szakemberek a dolgukat!!!

MINDEN RENDBEN LESZ!

Kérlek nyugodj meg! Én nagyon sokat fogok Rád gondolni!!!

Még ha nem is írok minden nap!


K.

2013. febr. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3140/9202 anonim ***** válasza:
80%

KÖszönöm szépen drága Kini!

Igyekszem lenyugodni. Holnap még úgyis többet megtudok a lombik tájékoztatón, és akkor tényleg muszáj lesz lenyugodni. MINDEN RENDBEN LESZ.

Meli

2013. febr. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!