Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 3111/9202 anonim ***** válasza:
57%

sziasztok!

Vica sajnálom h. Megjött!!

Neharizzatok csajok h.eltüntem. Csak korházban voltam... Nem rég jöttem haza.! kivel mivan? Meli mikor is lesz a lombik??

2013. febr. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3112/9202 Vica-77 ***** válasza:
57%

Vica nagyon sajnálom olyan szép volt a görbéd :(

Klaudia meggyógyultál?

Kriszti hajrá! :)

Meli Neked++++++++++++++

Azért csak most írok mert későn értünk haza és a férjem elfoglalta eddig a gépet úgy néz ki hogy fiacskánk lesz! :D

2013. febr. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3113/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok! Egy ideje olvaslak titeket, és mindenkinek nagyon-nagyon drukkolok!!! Hasonló cipőben járok én is. 1 éve nem jön a baba, mint kiderült (HSG-n) azért, mert el voltam záródva mindkét oldalon. Kriszti tudom min mentél keresztül a vizsgálaton, én is a másvilágot kívántam közben.

Laparom volt és mindkettőt sikerült megnyitni 1 hónapja. Ez az első éles Clostylbegites hónapom amióta rendben vagyok. 13.ciklusnap és nagyon bizakodó vagyok:-)

Szívből kívánok mindenkinek sok szerencsét, és +++++ tesztet.

Lilla

2013. febr. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3114/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vica, ezer gratula a kisfiatokhoz :) Örülsz, hogy fiú??????


Lilla, üdv a csapatban, muszáj lesz babásodnod, ha velünk tartasz :)


Remélem, most nekem sikerült egy baba valami csoda folytán, hiszen eddig még soha nem volt barnázásom a 6-7-8 dpo-n :)

Elmúlt viszont, tegnap és ma már nincs semmi barna!


Csajok, imádkozzatok, hogy megússzam a lombikot!!!


Klau, elvileg jöv.héten kedden-csütörtökön nem kéne megjönnie, és akkor indul a hormonozás a jöv.héten, indul a lombik!!! DE hátha nem kell....hátha itt bújkál bennem egy ici-pici kis babus :)


Meli

2013. febr. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3115/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!!Klau te miert voltal korhazban??A Parod mar jobban van?Lilla udvozollek nalunk!Szegenykem akkor neked is fajt a hsg :-\ jajjj de tul vagyunk rajta.Akkir most minden ut szabad hat a closti is es babasodj!!:-)Jo h.csatlakoztal!:-)Melikem drukkolok mindig tudod!:-) Vica jaj de jo h.kisfiad lesz!!En ereztem!:-) Szilvus puszi Lilikere!en verzek...de leginkabb akkor ha kitorlom.Darabosan...ki tudja meddig tart?!Gondolom mindenkinel mas es normalis.Puszikak Csajok!!
2013. febr. 15. 08:18
 3116/9202 anonim ***** válasza:
57%

Krisztikém, elállhatna már az a vérzés, mert mindjárt félidős leszel és szexelni kell!!!!!


Meli

2013. febr. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3117/9202 anonim ***** válasza:

Csajok, megvannak az eredményeink, tök negatív mind a kettőnknek a tenyésztés :)

Ez már nem akadály lombiknál :)


Meli

2013. febr. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3118/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Köszönöm lányok, és igen tuti várandósok leszünk nagyon-nagyon hamar.:-)

Meli! Annyira szorítok neked, hogy összejöjjön spontán a lombik előtt. Annyi olyan esetről hallottam már, hogy akár lombik, akár inszem előtt jött a baba.:-)Egy barátnőmnél inszem előtt jött, amikor már lemondtak arról hogy természetes úton foganjon.

Kriszti! Ne aggódj a darabos vérzés HSG után normális, nekem kb 4 napig tartott. A 6. ciklusnapon csinálták, és mondta az orvosom, még a vizsgálat előtt, hogy 14. nap már együtt lehetünk, azért hogy ne menjen kárba 1 ovu sem:-) Szóval ő engedte volna, csak hát nekem akkor ott nem sikerült átnyomni dupla adag kontrasztanyagot sem, így nem számolgattam, és nem siettem, vártam a következő menzeszt (egy év óta először örültem neki), hogy mehessek laparra. Na de most..:-)

2013. febr. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3119/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%
Ja bocsi Lilla voltam :-)
2013. febr. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3120/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok Kislánykák!


Meli, nagyon drukkolok neked, biztató amik történnek, és nekünk is bizakodnunk kell mindig lányok!!!!!!!!

Nagyon szorítok nektek, tiszta szívemből!!!!!!

Vicus (Bijanka), sajnálom hogy nem sikerült, annyira biztató volt minden! De sebaj, legközelebb! Tudja a tested is hogy mit kellene már produkálnia, úgyhogy hamarosan jön a babátok!!!!!!

Kismama Vica, olyan jó nektek! Gratulálok!!!! Nincs képetek amiben gyönyörködhetnénk? Én nem is tudom hogy igazából kislányt vagy kisfiút szeretnék! :-)

Lilla, üdv nálunk! Minden új kismamjelöltnek nagyon örülünk! Szorítunk neked is nagyon!!!!! Írj amikor csak tudsz!

Klau, mi volt veled??????? Hogy van a szerelmed? Mikor próbálkozhattok, hol tartasz?

Kinikénk, veled mi újság? Most azon gondolkodom, hogy te írtad hogy fiúcskátok lesz???? Már nem is emlékszem :-)

Csakhogy nálunk már megint nincs net, már elegem van... PR Telecom a szolgáltatónk egyébként...

Szóval nem otthonról írok, sietek az írással.

Jajj, kit hagytam ki????? Remélem senkit! Puszika mindenkinek lányok!

Kriszri, menjen a szex ezerrel! Tuti hogy el volt záródva az egyik???? Nagyon durva!!!!!!!

Én ma megyek az sztk dokihoz, jövőhéten szerdán megyünk az endokimhoz, és az azt követő hét szerdán az andrológushoz. Szorítsatok! Édesek vagytok hogy mindíg írja valaki hogy lassan én következem, sokat jelent, nagyon jól esik!!!! :-)

Már nagyon várom!!!!!!! Meli, tök jó hogy negatív a bakteriológia! Drukkolok hogy most terhes legyél, de szuper hogy bármi van, a köv. ciklusban kezdődik a lombik! Lehet hogy ez tényleg annyit jelent; mármint akkora lelki megkönnyebbülés hogy csak na! Puszi! Irszi

2013. febr. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!