Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 3081/9202 anonim ***** válasza:
57%

Pihenjél sokat egész nap, fel se kelj nagyon!

Ugye, mennyire fájdalmas? Nem vagyok egyedül. Azt hittem, csak nekem fájt ennyire, de ezek szerint Te is annyira fájdalmasan élted meg, mint Én :'(

2013. febr. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3082/9202 anonim ***** válasza:
57%

Én még véreztem is utána, és nagyon fájt a pocim :'(

Meli

2013. febr. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3083/9202 A kérdező kommentje:
Belolem is jon a ver...leginkabb mikor pisilek ilyen nyalkas kisdarabos vmi...bevettem fajdalomcsillapitot igy nem veszes mar itton vagyok a pihe puha agyban :-) igen ugy latszik neked meg nekem ez nagyon fajt de mar tul vagyunk rajta vegre.Soha tobbet nem akarom ezt :-( vagy kizarolag altatasban es inkabb fizetek erte 100 ezret. Uristen nem hiszem el h.ezt kibirtam :-O De mar holnap megyek dolgozni ugyis uldogelek egesz nap.Puszikak!!
2013. febr. 12. 19:38
 3084/9202 anonim ***** válasza:
57%

Jézus, lányok.... olyan ügyesek vagytok!

Nagyon büszke vagyok rátok!!!!!

Pihenj sokat Krisztike.....

Az egyik legalább átjárható, ez is valami. Mit csinálnak? Úgy értem lehet orvosolni, ugye? Hihetetlen hogy milyen fontos ez a vizsgálat, mennyi minden kiderül.... Nem értem miért nem csinálják meg előbb. Bár hogy így fáj, annyira nem várom.......

Most szólt a férjem hogy kiderült hogy egy ismerős pár 4 inszemen és 4 sikertelen lombikon van túl. Most készülnek az ötödikre. Szegénykémnek most esett le hogy mi van, hogy ez egy igazi probléma, hogy más is küzd a gyerekéért. Megyek, legalább tudunk érdemben beszélgetni dologról. Puszi csajok! Lesz babánk, tuti! Egyszerűen lennie kell és kész!!!!!!!!!!!!!!! Irszi

2013. febr. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3085/9202 anonim ***** válasza:
57%

Gratula Krisztikém,egy hős vagy!!!!!!

Sikerülni fog a babád meglásd:))

Drukkolok nagyon!

Lányok!

Én egy ideig most nem leszek,a kislányomat ma be kellett vinni a korházba,erős vesemedence gyulladása van:S

8 helyett 66 lett a süllyedése,igy muszáj bennt tartani,vénásan kapja a gyogyszert és minimum 10 napig bennt kell maradnia!

Bennt vagyok vele,igy csak este jutok hozzátok,de figyelni foglak benneteket és drukkolok mindenkinek!!!!

Szilvi

2013. febr. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3086/9202 Vica-77 ***** válasza:
Kriszti ügyes vagy!Túl lettél rajta! Csak nem értem mért nem lapart csináltattál.Nekem rögtön azt csináltak és egyben méh tükrözést is.Így az elzáródott petevezetékeket rögtön átjárhatóvá is tették.
2013. febr. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3087/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Irszikem remelem erre neked soha az eletben nem lesz szuseged mert most mar skierul a babatok!!Amugy biztos nem mindenkinek faj annyira ...sokan irjak h.nem fajt...de arra en nem tom mit mondjak :-\ :-D Szilvus!Szegeny kislanyod!!Hogy a viharba lett szegenyke ilyen rosszul?Szoritok nektek h.minel hamarabb meggyogyuljon!!!Vica koszi a a szavakat neked is!Az en dokim is lapart javasolt de ...jobbnak lattuk a Parommal a "felvagdosas" elott ezt a vizsgalatot.Igazabol most marhara buszke vagyok magamra h.ezt kibirtam...igazabol nem birtam ki...de megis tul vagyok rajta - na ez mekkora. Jobb lett volna a lapar,igen szep csendesen alszom es mire felebredek mar mindwn rendben van :-) De hat ez van.Ha ezek utan nem esek teherbe ugyis gondolom lesz egy lapar,aminel nem is fogok felni :-Dmert elaltatnak :-) de most ugyis sikerul a babo ...megkinlodtam erte ...lathatja hogy Uristen mennyire akarom ot es fog mostmar sietni hozzank. :-) A tovabbiakat nem tudom egyenlore.Fel kell hivnom a dokimat h.mit csinaljunk.Mert most lesz majd az ovum a 12.cn-on vagyok ma.Bar csinalt elotte huvelyi ultrahangot a doki megsem kerdeztem meg hogy van-e eresben levo tuszom mert annyira feltem. De a doki aki csinalta azt mondta h. 2 hetig utan szeretkezhetunk.Masok meg azt irjak -meg Anya Huganak is ugy volt h.par nap mulva szeretkeztek es rogton sikerult a baba meg abban a cilkusban.Most vajon hallgassak a domira aki megiscsak egy orvos vagy szexeljunk finoman ovatosan...?!?! Ertitek...?! Valami oka biztos van h.ezt mondta a doki...de majd meg felhivom az enyemet is h.mondja meg h.mi van ilyenkor.Koszonom Csajok Mindenkinek a drukkot nagyon jol esett h.ennyien gondoltak ram a Barataim,Szuleim es a Szerelmem is tiszta transzban voltak h.mi lesz hogy leszek tul rajta.Igy konnyebb volt kibirni :-O Most megyek dolgozni es remelem hamarosan tul leszek rajta lelkileg is.Az h.meg a jobb petevezeto nyitva van :-)))) az nagyon jo hir!Kepzeljetek mi lenne most velem ha mindketto zarva lenne...hiaba a nagy fajdalom...egyebkent azt is ezzel nyitottak meg szerintem mert nem ment at rajta csak amikor nagyon fajt.A bal oldali meg hiaba fajt meg 2-szer iszonytosan...ugy tunik nem sikerult megnyitni hat ez van...de legalabb az egyik nyitva :-) ez nagyon jo hir. :-)Puszikak!Vica drukkolok h.pozi legyen a teszted!!
2013. febr. 13. 07:36
 3088/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszikém, remélem neked nem kell ezt átélned, amit Krisztinek és Nekem kellett!


Krisztikém, felejts el ezt a rossz rémálmot, és azt javaslom, hogy a tüszőrepedés környékén bizony legalább két naponta szexeljetek és gyertyaállás!!! (ezt javasolta anno nekem a dokim)


Vica, drukkolok a holnapi pozitív teszthez, úgyis pozitív lesz!!!!!!


Szilvuskám, nagyon hamar gyógyuljon meg a kis Renikéd!!!!!!!!!!

Pihenj TE is ám, amennyit csak tudsz, és ne idegeskedj!!!!


Puszi mindenkinek!


Meli

2013. febr. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3089/9202 anonim ***** válasza:
57%

Jó reggelt!


Lányok még semmi, hő egy fokkal feljebb ment;)


[link]

2013. febr. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3090/9202 anonim ***** válasza:
57%

Tuti terhes vagy :)

Tesztelj már, jobban izgulok, mint TE :D


Meli

2013. febr. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!