Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 3091/9202 Vica-77 ***** válasza:
Kriszti nyugodtan szexeljetek nekem lapar és méhtükrözés után sem kellett kihagyni azt a ciklust.Egy klinika vezető professzor volt az orvosom :D azt mondta hajrá most lesz a legnagyobb esélyünk és úgy is lett...Pedig több nőtől hallottam akkor is hogy nekik azt mondta az orvosuk hogy várjanak
2013. febr. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3092/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Szilvike, jobbulást a gyerkőcödnek! Szegényke! Hogy a túróba lett beteg? Egy valamilyen gyulladás szövődménye?

Szegény... gondolom nagyon rosszul is érzi magát. Hány éves? Pusziljuk:-)

Vigyázz Lilire is!!!!!!!

Kriszti, tuti lehet szexelni, csak finoman:-) És gyertya!!!!! Bizony, az egy csodapóz. Nekem is bevált.

Biztosan egykettőre itt lesz az a baba! Lányok, viszont akkor már én legalább tudom hogy ha menni kell, és egyben csináltatom meg a kettőt. Ez is valami, nem?

Úgy is itt motoszkál a fejemben a méhtükrözés és az átjárhatósági is. Majd jól rákérdezek.

Gondolom olyan árat mondnak be................

Jajj, már holnap után megyek az sztk dokihoz, csináltatok (már ha csinál...) egy kenetet, hogy tisztázzuk bennem tényleg nincs -e olyan baci mint a férjemben. Aztán egy rákszűrést is, és rákérdezek talán erre is, bár az én dokim úgyis Pestre küld, és szívem szerint én is ugyanoda mennék vissza. Lehet hogy rá sem kérdezek... Inkább csináltatok egy teljes hormonpanelt.

Aztán a jövőhét szerdán megyek az én endokimhoz végre, és egy héttel később szerdán pedig az andrológushoz megyünk -aki még mindig nem válaszolt az emailra.........

Végre történik valami!

Vicus, olyan izgatott vagyok! Kell hogy legyen egy soron következő kismamánk! ÉS hogy feljebb ment a hőd............ Érzel valamit? Mert erre nem válaszoltál!!!!!!!!

Meli, ti mikor is kezdtek? Kell még valamilyen vizsgálat? Miket fogsz kapni? Kapsz Utrót???? Anélkül ne kezd el!!!!!!!!!!!!!!!! Ez egy másik intézmény másik dokival? Irszi

2013. febr. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3093/9202 anonim ***** válasza:

Irszi, igen, vannak tünetek, a két terhességem alatt is ugyanezek voltak.

Illatos papír zsebkendővel közlekedek néha, mert néhány szag irritál, mellfeszülés, ami mindig csak a terhességeknél volt nálam ismert, mosogatásnál kajamaradék ürítésnél öklendezés:)))))jaaa és pisilni is sokat járok!

2013. febr. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3094/9202 anonim ***** válasza:

totál terhes tünetek :)


Irszike, nálunk péntekre lesz meg az én két leletem (kenetek), és apa holnap megy andrológushoz, kell írásos igazolás a lombik indításához, és még hétfőre lesz meg a sperma tenyésztés, van-e benne valami bacilus.....

Ja, és kedden fél 3-tól lesz a lombikos előadás, ahonnan a doki szerint mindig ájultan jönnek ki a lombikra vállalkozó párok :S


szóval nem jöhet meg hamarabb jövőhét keddnél, mert akkor oda a kezdés, akkor 1 hónapot el kell tolni a lombikozást.

azt meg nagyon nem szeretném.


Ami velem most van, az olyan dolog, ami soha-soha eddig nem volt, csak amikor kétszer terhes lettem a gyerekeimmel.

A 20.ciklusnapon, a 6.dpo-n elkezdtem nagyon picikét barnázni. Ez tart már 2 napja.

Nem erősödik, csak a WC papíron látszik, betéten semmi sincs!!!!!

Nem létezhet, hogy 10 nappal hamarabb jöjjön meg, mert inkább mindig késik 2 napot.


Nem értem, hogy mi lehet ez. Úgyhogy értetlenül állok a dolog előtt.

Mekkora szám lenne, ha valami csoda folytán most terhes lehetnék spontán, még így utolsó pillanatban a lombik előtt (hiszen halálosan rettegek tőle!!!) és mondjuk most ágyazódna be :)


Á,,,, álmodni jóóóóóóóóóóóóóóóóó :)


Meli

2013. febr. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3095/9202 anonim ***** válasza:

Meli, teljesen elképzelhető. Ugyanis most egy kicsit úgymond a spontán terhességről eszedbe se jut hogy sikerülne, viszont a lombikra készültök ezerrel, így észre se fogod venni, hogy hipp hopp itt a baba:) A barnázás nagyon nagyon jó jel, 100% hogy nem a mensi jele. Viszont ha a beágyazódás után 3 nappal tesztelsz már kimutatja!

szorítok Meli szorítok, hogy a kis lelked megijedt a lombiktól és spontán összejött. Barátnőmnek így jött össze, hogy ááá most már úgyis csak lombikkal jön össze, és spontán sikerült!

ÉN drukkolok neked ezerrel!

2013. febr. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3096/9202 anonim ***** válasza:

Jaj, de drága vagy, még libabőrös is lettem, hogy elképzeltem, hogy csoda folytán sikerülhetne.


tudod, hosszú évek óta (8éve) most voltunk múlt héten úgy együtt először, hogy felszabadultan, hiszen nincs tét, nem kell figyelni az időzítésre.

(persze éreztem, hogy aznap van tüszőrepedésem és éjjelre is bent hagytam az "anyagot" hátha.


Ami rettentő fura, az ez a barnázás. Soha ilyen nem szokott lenni a 20.napon.


DE akkor mi ez? Meddig lesz? Eddig minden áldott hónapban leszakadtak a melleim, most meg nem fáj semennyire sem :(


HÁt, köszönöm, hogy lelkesítesz :)


Holnap azonnal gyere a jó hírrel és a szép pozitív teszttel, hozzál nekem mintát, hogy hogyan kell pozitívat tesztelni :)

2013. febr. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3097/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nem is tudom kivel kezdjem!!!! Meli, mivel ő a rangidős:-)

Úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú:-D

Szóval igen, ez nagyon izgi! ÉS a bacis tenyésztés is! Melike! Neked volt már méhtükrözésed??????

Én iszonyatosan szorítok hogy beágyazódás legyen, az fantasztikus lenne, és a több (régi) pozitív teszt miatt nem is tartanám kizártnak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

De egy picit hayg rontsam el a jókedved, illetve ezt is kalkuláld bele egy hangyányit. Izgulsz, félsz, ideges vagy. Ettől simán lehet barnázni, és a ciklust is felboríthatja. Mondjuk hogy olyan mint az álom, ha kimondom, nem teljesül. Szóval biztos hogy nem ez, de akár.

Viszont tényleg nagyon jó jel, és rettenetesen drukkolok neked! Amúgy is 2 gólyát látott Pixi? , és az a dupla terhesség még nem jött el, ez most a ti időtök Vicával! Sőt, régen volt már kismamánk!

Vica!!!!!!!!!!!!!! Tuti terhes vagy! Az illatos zsepivel járkálás annyira jellemző!!!!!!!!!!! ÉS az undor mosogatásnál:-)

Tuti!!!!!!!!!!!!!!! Itt nincs kérdés!!!!!!!!!!!!!!!! Holnap teszt? Fantasztikus Valentin -napi ajándék lesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Drukk!!!!!!!!! Irszi

2013. febr. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3098/9202 anonim ***** válasza:
57%

:-)

Igen, hozd a pozitív teszt -mintát!!!!!!!!!!!!

Meli, Kini is így lett terhes, emlékszel? Amikor már az inszemre készültek!!!!!!! Tuti beágyazódsz Melikénk!!!!!!!! :-) Irszi

2013. febr. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3099/9202 anonim ***** válasza:
57%

De drága vagy Irszike :) Csoda lenne :)


Drukkolj kérlek! (tudod, annyira de annyira rettegek a lombiktól, meg a leszívástól, hogy lehet hogy megsajnáltak odafentről....és megkapom utolsó pillanatban) Bár csak úgy lenne!!!!!


Nekem még nem volt méhtükrözésem. Miért kérdezed? tudod, nekem is az a nagyon-nagyon fájdalmas átjárhatóságim volt, mint Kriszikének :(

Meli

2013. febr. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3100/9202 Vica-77 ***** válasza:
57%

Ma töltöttem a 16.-hetet :)

Holnap megyek Afp-re meg a dokimhoz is.Remélem sikerül rávennem hogy csináljon uh-ot. Mondtam a csöppömnek hogy mutassa meg mi van a lábacskái között :)

2013. febr. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!