Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 3121/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok Csajok:-)!Melikem jaj de jo hogy rendben vagytok!!Nagy megkonnyebbules ez hala Istennek!!Egyebkent hogy erzed magad vannak valami tunetek ami babara utal?Lilla majd most sikerul itt velunk a babo!:-) Nekem sajnos csomott bele meg tehat osszesen 2-szer de en azt a masodikat mar nagyon nem akartam...azzal akarta gondolom megnyitni a bal petevezetot...de hat ugye nem sikerult :-\ brutal volt.Na mindegy hosno vagyok :-D igazi harcos amazon :-D b*sszus :-O Irszikem tudom ugy erzed h.olomlabakon vanszorognak a napok a hetek...de megeri mar nincs messze a babasodasod!!Most majd mindent rendben talalnak vegre es hipp-hopp itt a baba!!De jo lesz!!:-))) Nekem is elallhatna mar a verzes bar mar csak picit van torleskor a betetemen meg egy20 Ft-os nagysagu potty.Februar elsejen jott meg a mensim...igy most vagyok aaaa 16.cn-on.Jovohet kedden elkezdunk lovoldozni a Parommal jajj mar nagyon varja :-))) en is csak most meg mindig gorcsizik a hasam kicsit egyesz nap neha fajdalmasan de az ritka.Meg felek is ilyenkor azt mondjak nagyobb a fertozes veszely naaa az meg plane nem hianyzik nekem.Szep napot Csajok irjatok a fejlemenyeket!Lilla neked mikor kell megjonnie?
2013. febr. 16. 07:39
 3122/9202 A kérdező kommentje:
Nem csomott hanem nyomott :-D:-D:-D:-D
2013. febr. 16. 07:40
 3123/9202 anonim ***** válasza:
57%

sziasztok lányok :( rossz hírem van :( voltam tegnap az orvosnál és azt mondta hogy minek nekem még 21 évesen gyerek ráérek még 10 év múlva is ezért csak rákszűrést végzet,3 hét múlva menjek vissza a leletért :( mit tegyek? elkeseredtem :(

Pixi

2013. febr. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3124/9202 A kérdező kommentje:
Azt amit mar elmondtam.Mindenkinek szive-joga 18 eves kora utan eldonteni h.akar-e gyereket vagy sem.Bunko orvosok.Na majd kapott volna tolem ne felj!Kiosztottam volna ugy h.megemlegette volna amig el.Hatarozatlan voltal Pixikem.Akkor menj masik dokihoz biztosan van.
2013. febr. 16. 16:44
 3125/9202 anonim ***** válasza:
57%

igen lehet hogy határozatlan voltam és jól zavarba is jöttem mikor megkérdezte hogy miért akarok gyereket :( még azt is kérdezte hogy van-e testvérem,mondom neki hogy van erre meg ő és hány éves??? mondom 24 éves és neki van barátja mondom van erre meg ő vagy ki tudja mi?? és röhögve hát a képem sült le olyan zavarba hozott :( utána meg még azt mondja hogy milyen család ez.. :@

Pixi

2013. febr. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3126/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Köszönöm lányok, hogy ilyen szeretettel fogadtatok, Irszi, Kriszti, Meli és a többi kismamajelölt Hősnő:-)

Jó itt lenni veletek, mert egy cél vezérel minket..és Ti tudjátok, hogy mennyi küzdelem van már mögöttünk, megérdemeljük, hogy végre nekünk is sikerüljön. Nektek nem kell elmondanom, hogy milyen érzés, ha megjön,mert ezt Ti úgyis tudjátok. :(, de bízni fogok most én is nagyon:)

Ma vagyok a 15.cnapon, és kb 2-a, 3-a körül kell nem megjönnie.( Általában 29-30 naposak a ciklusaim, de volt már 34 napos is a HSG után)

Most a 2 naponta sex stratégiát választottuk, nehogy lemaradjunk róla. Azért ovu tesztet csináltam, és az éppen tegnap lett pozitív a nem szexelős napon, ezért picit aggódom. Hát meglátjuk...:-)de ha igaz, hogy 24-36 órán belül ovuláció lesz, akkor épp jókor leszünk együtt ma a szexelős napon:-)huh de körülményesen írtam:-)

Kriszti igen mondják orvosok többen hogy a fertőzés veszély ilyenkor magasab. Ha esetleg érzékenyebb vagy, és hajlamos vagy rá akkor talán jobb volna egy menzeszt megvárni. Én erős vagyok ezen a téren, ezért is engedte az orvosom még abban a ciklusban.nem volt semmi bajom soha, ezért sem értettem, hogy miért vagyok (voltam)elzáródva mindkét oldalon.

Azért hajrázzatok, puszilok mindenkit!

Lilla

2013. febr. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3127/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Pixi! Szerintem válts orvost, ne ő döntse el, hogy Te mikor akarsz gyereket, és mikor állsz készen rá!

Lilla

2013. febr. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3128/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Pixike :-( ez egy bunko orvos. Keress masikat.Amugy kezdetnek a Parod elmehetne tenyleg a spermavizsgalatra h.teged ne bogyozzanak foloslegesen ha baj van nala.Ezt tanacsolnam legeloszor.Aztan ha ugy mesz egy orvoshoz h.az mar meg van es viszed rola a papirokat latni fogja h.ez nem egy hiszti 21-evesen,hanem babat akartok!Ugy felidegesitett h.igy bantak veled :-[ Ne hagyd magad.Keressetek andrologust aki megnezi a spermakat es utana szabad az ut.Lilla remelem megtermekenyultel :-)) sokmindenen keresztul mentel mar te is igazan itt az ideje a kisbabocanak!:-)Remelem h.halljak ezt a golyak is akik mar ossze is keszitettek ot es lassan utnak erednek feled :-) drukkolok!Amugy en sem vagyok hajlamos ilyen fertozesekre hala Istennek...de tudod sose lehet tudni azert felek tole jobb felni mint megilyedni alapon :-) De jo hirem van mar tegnap nem vereztem egyaltalan es ma se semmi!:-)Kitisztultak a dolgok.Veguli is igy hsg utani 3 napot verezgettem.Az nem veszes.Deee arra gondoltam h.ma iszonyat ovatosan megprobalunk celra loni :-) Ez a 17.cn es jo minosegu most a sperma mar 6.napos :-) Ha ez nem kot meg akkor semmi :-) a Parom ugyis egy tenyeszbika nagyon jok a spermai :-D nekem meg most mar szabad az ut :-)mar csak szerencse kell h.jobb oldalon erjen meg a tuszo es pikk pakk megvan a baba :-)egyebkent a jobb oldalamat erzem fesziteni de ki tudja miert.Jol atmostak rohanhatnak a kiskatonak :-)Most megint bizakodok hatha osszejon.Hat az en ciklusom kb. 35-40 napos ...marcius 7-12 kozott kell megjonnie.Elvileg.Aztan ki tudja mit borit fel a hsg...vagy eppen ram hogyan hat.Meglatjuk.Mindegy hosno vagyok :-D puszikak!!!:-)
2013. febr. 17. 09:15
 3129/9202 anonim ***** válasza:
57%

sziasztok!


Pixi melyik dokinál voltál??? Naon bunko lehetett en tuti elküldtem volna a fenébe !!! Neh.megmondja már h.mikor legyen babad. Keress ,másik orvost..

Meli en naon izgulok érted :)

Én már hazajöhettem a korházbol végre. Bevolt gyulladva a vesém,nah meg kövem is volt. Vesegörcsöt kaptam,a dokim szerint olyan fajdalmaim voltak,mint majd ha szülni fogok lesz! Naon rossz volt. Most jarok meg dokihoz es 25en kell visszamennem kontrolra. A párom már jol van, :) bár most mig en rendbe nem jövök teljesen,addig letettem a babarol. Rem.hamar rendbejövök...

2013. febr. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3130/9202 anonim ***** válasza:
57%

Klau: óh jajj, sajnálom, hogy kórházba kerültél. Most már jól vagy? Mik az orvos utasításai?


Pixike: szerintem is magánügy, hogy ki mikor szeretne babát szülni. Érdekes, hogy némelyik orvos meg azt mondja, felelőtlenség 40 fölött szülni...

Szerintem is válassz egy másik orvost! Fontos dolog, hogy egy hullámhosszon legyetek az orvossal, hiszen kiben bízz ha nem benne? (Persze a párodon kívül)


Meli: nagyon-nagyon drukkolok Neked!!!


Szerdán voltam ismét 4D-s ultrahangon, egy másik helyen.

Nagyon jó élmény volt. A baba is együttműködő volt, nem fordult el, csak pár percre.


Íme egy kép:

[link]


Picit mosolyog a kis drága :)

Annyit mondott a Hölgy, hogy nem lát kukit és Ő kislányt mond. Nem 100%, így a vásárlás előtt megvárom a jövő havi UH-t :)))


K.

2013. febr. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!