Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 3051/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok, Vica vagyok, eddig minden oké, csak így is maradjon:)

[link]

2013. febr. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3052/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Kinikem koszi a biztatast :-) remelem tenyleg minden rendben lesz es azt se banom ha nagyon faj csak legyek atjarhato!:-)Hat kedden kiderul.Sztem kisfiad lesz :-) Most ugy erzem :-)Jo hogy ilyen jo kisbaba,remeljuk ilyen lesz amikor megszuletik is <3<3<3 Szilvuskam a kis Lili remelem hamar befordul gyorsan gyorsan beszelgess neki h.forduljon meg hatha szot fogad!:-)Mi is innen az eteren keresztul uzenjuk neki hogy megfordulni legyszives Lilike mert Anyanak ugy konyebb lesz!:-) Irszikem ne izgulj!Ne is gondolj a rosszra hamarosan mar probalkozhattok!Drukkolok nagyon h.jokat mondjanak a dokik!!!!Sokfele lehetoseg van h.mi fog tortenni de gondolj mindig a legjobbakra.En is azt csinalom...bar a hulye gondolatok nekem is jonnek neha....de el kell hessegetni!:-)Be vagyok tojva de nem csupan a vizsgalattol az meg hagyjan...hanem az eredmenyetol...hogy mi lesz ha nem atjarhato....de en is probalom pozitivan ...es remelem a Joisten megsegit. Vica drukkolok nagyon...bar en nem ertek a ho mereshez de bitato a tobbiek szerint a gorbed akkor az csak jot jelenthet!Drukkolok!:-)Puszikak mindenkinek!Emerenciank vajon hol lehet vagy mi lehet vele?!Emerencia ha olvasod irj nekunk!Puszi!<3<3<3
2013. febr. 9. 10:06
 3053/9202 anonim ***** válasza:
57%

Igen, Kedves Lili kisasszony, légy kedves fordulj fejfekvéses pozícióba anyuci kedvéért:) És a mi kedvünkért:)))) Egyszer olvastam valahol, hogy OTT énekelt neki meg beszélt hozzá apa, és láss csodát, az utolsó pillanatban _talán 37. héten? _befordult a baba.

Kriszti, tuti átjárható vagy!!!! Más valami van ott a háttérben, de mi? Lehet hogy csak rossz a gólyátok GPS-e.

Nem lesz semmi gond a vizsgálattal, ne félj. Én megpróbálok megint e-mailt írni a dokinak, hogy vajon kell-e várni, vagy mehet a stimulálás. Hátha most válaszol.

Tényleg Emerencia, hogy vagy? A múltkor azt írtad, megint elkezdtek próbálkozni. Nincs kedved csatlakozni? Egységben az erő:)

Puszi lányok! Irszi

2013. febr. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3054/9202 anonim ***** válasza:
57%

Na hellóka!

Kezdek egyre jobban izgulni, hogy mit mondanak majd. Természetesen még nem jött válasz a dokimtól........ Miért is nem csodálkozom??????

Lányok, előbányásztam a babakocsinkat ABC design Turbo S6

hogy áttörölgessem, megnézzem nem penészesedik-e vagy ilyesmi. Nem tudom összecsukni:)

Azt keresem a neten hogy hogy kell.....

Szilvike, kismamák: mit kell még vennetek? Irszi

2013. febr. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3055/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok Csajok!Irstikem koszonom a szavaidat olyan jol esnek :-) Anyaval most irtuk ossze mit kell vinnem a korhazba :-) en is bizom benne h.atjarhato vagyok!Mast nem tudok csinalni csak bizakodok.Hetfon munka utan megveszem meg ami kell a korhazba 1-2 dolog...Aztan reggel 7-kor mar ott ulunk a varakozo reszlegen.Jon velem a Dragam.Aztan majd haza akarom kuldeni,ne uljon ott egesz nap.Majd visszajon ertem delutan,amikor kiengednek.Kivancsi vagyok majd meddig kell lesnem ott...remelem nem 1 orakor csinaljak meg a vizsgalatot :-\mert addig izgulni fogok meg idegeskedni...csak mar tul lennek rajta. :-) Puszi Csajok Mindenkinek!
2013. febr. 10. 16:32
 3056/9202 A kérdező kommentje:

Irszi bocs elb*szarintottam a nevedet Bocsi :-D

<3<3<3

2013. febr. 10. 16:34
 3057/9202 anonim ***** válasza:
57%

Szia! Ottmaradhat ám veled a szerelmed szerintem! Amikor nekem volt a műtétem, végig bent volt a kórteremben velem. Kicsattogtam a műtőbe amikor hívtak, aztán amikor visszatoltak, akkor sem kellett kimennie.

Persze ha nem lett volna ott, jobban tudtam volna pihenni, de mindegy, nekem így volt megnyugtató.

Nagyon izgulunk érted!!!! Átjárható vagy, az biztos! Ha nem, akkor meg jól megcsinálják, minden rendben lesz.

És utána gőzerővel jön majd az a baba!!!!! :-) Irszi

2013. febr. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3058/9202 anonim ***** válasza:
57%

Aki nem akar szülés képekről eszmét cserélni, az ne olvassa el amit írtam! :-)

Erős idegzetű, lehetőleg a szüléstől még távolabb álló kedves barátnőimnek ajánlom ezeket a szülés -képeket: Nagyon durvák!!!! Én tudom hogy tágul a hüvely meg minden, na de ez... atyaég! Bár láttam több szülést (eü-s vagyok), de az emlékek megszépültek azt hiszem.....

Azok a babák valahogy csak kicsusszantak onnan, nem tűntek ilyen nagynak.... :-)

[link]

Ettől függetlenül vágyom arra hogy én is szülhessek, de átgondolom azt hogy nem kérek fájdalomcsillapítást... Asszem kérek :-)

[link]

Az utolsó kép voltaképpen aranyos, kis morci:-)

[link]

Vagyis nagy morci... várom a reakciókat!

Bocsi kismamik, de miután megnéztem a képeket, már muszáj volt megosztanom veletek. Irszi

2013. febr. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3059/9202 anonim ***** válasza:
57%

Hát.....

Megnéztem,de nem szörnyülködtem el:)

Én már tudom milyen,mindkettöt fájdalom csillapitó nélkül szültem.:)

Itt nálunk nem adnak csak ugy:)

Sőt!

Nekem még rátett a fájdalomra egy lapáttal hogy fájás gyengeség miatt oxytocinnal segitettek rá....hát az volt a pokol:S

Jóval erősebb fájásokat csinál mint egy spontán szülés:)

Arra emlékszem igy 9 év távlatából,hogy bekötötte az infuziót és nem telt el 1 perc,de már elkezdtem káromkodni,de csak annyit tudtam mondnai hogy:

Azt a mocskos ku......:D

Végig egy hang nélkül szültem meg Renit:))Ennyit tudtam cska mondnai,mert a doki közben kézzel tágitott,az iskellemes dolog:D

de persze ez nem mindenkinél van....

Nagy baba volt és iszonyatos fájdalommal jött elő:))

De persze megérte,gyönyörű kis hercegnő volt:)Most is az:)

Hiába fakultak az emlékek,akkoris tudom mivel állok szembe,igy nem bánom ha Lilike nem fordul be,maradok a császárnál:D

Szilvi

2013. febr. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3060/9202 anonim ***** válasza:
57%

Szilvi, Te (is) egy igazi hős vagy!

Én abszolút pártolom a természetes szülést, de nekem az első kép az erős volt, bevallom. :-)

Pedig tudom mekkora egy újszülött fejecskéje, és ismerem a saját méreteimet is, sőt, tudom hogy minden baba kifér.

Ismét minden tiszteletem a miénk, nőké :-) Irszi

2013. febr. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!