Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 3021/9202 anonim ***** válasza:
80%

Sziasztok lányok!


Na, tegnap bejutottam a dokihoz lombik ügyben.

Én úgy gondoltam, hogy húsvét körül kerül rá sor, mert még vérvételek vannak stb.


DE a doki azt mondta, hogy még jók a laboraim, áprilisban telik le az 1 év, de addig még jók, ezért csak rákszűrés, meg klamídia, meg egyéb kórokozók szűrése kell, azt meg is csinálta, két hét múlva eredmény.


A páromnak hétfőn kell spermavizsgálatra menni, tenyésztést csinálnak, megnézik van-e benne bacilus, mert ha igen, az megöli a petesejtet. Végre ezt is megnézik, eddig soha nem nézték.


És február 19-én lesz egy kötelező előadás a lombikról, a doki mondta, hogy a férjek ájultan szoktak a végén kibotorkálni, annyira megdöbbentő, milyen veszélyekkel jár.


Lányok, kaptam egy kb. 45 oldalas tájékoztatót, amit alá kell írni, és azt mondta a doki, hogy mielőtt elolvassuk, tegyünk magunk elé 2-2 pohár cognac-ot vagy wisky-t és úgy álljunk neki, mert hanyatt esünk attól, amit olvasunk.


Hát,.... elolvastuk, de én egész éjjel sírtam. Nekem halálfélelmem van.

Lányok, nekem kell kérnem saját felelősségemre az egészet, és le van írva, hogy túlstimulálásnál halálos kimenetelű is lehet, mert károsodhat a vesém, mellékvesém, tüdőembólia, tüdővizenyő, agyembólia léphet fel és még ezernyi halálos dolog.

A másik halálos lehetőség az egyik injekció, a harmadik meg hogy leszívásnál átszúrhatnak artériát, beleket, hólyagot, hugyvezetéket, amit sajnos nem látnak közben az UH-on. Ezt is vállalnom kell.


Tehát nyilatkoznom kellett, hogy tudomásul veszem, hogy többször belehalhatok, és ennek ellenére kérem Őket, hogy végezzék el a lombikot.


Lányok....félek!!!!!!!!!!!! Halálosan félek!!!!!!!!!!!!


DE nekem kell a baba! Ott a rendelőben volt egy 7 napos csodaszép baba, életembe ilyen szépet nem láttam, császáros baba volt és első lombikra sikerült!!!!!!

Mintát vettem, megcsodáltam :)


Szóval a lényeg: nem kell vérvétel most, és már a következő mensimnél kezdhetjük!!!!

Tehát február 19-én kellene megjönnie, bár remélem késik 2 napot, az jobb a leszívás időpontja miatt, és kb. március 5-6-án leszívják a petéket és márc. 7-8-án visszakaphatom az embriókat.


A március 20-i szülinapomon kellene majd kiderülnie, hogy sikerült-e a baba :)


Csajok mit tegyek? Hiszen halálos kockázatai vannak.

Belevágjak?

Elkezdjük most február 19-én a lombikozást???

Segítsetek!!!!


Ugye velem lesztek végig?????


Meli

2013. febr. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3022/9202 anonim ***** válasza:
80%

Meli!

Igaz mostanában keveset vok fent de sokat gondolok rátok!

Ha belevágtok a lombikba én naon szoritani fogok neked!!! Megérdemled azt a babót,ugyh, sikerülnie kell!!

2013. febr. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3023/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Meli es Irszi!Koszonom a drukkot :-) be vagyok am tojva :-\ Meli en meg nem nagyon hallottam h.belehalnak a lombikba :-) te sem fogsz!ne komplikald tul mert meg a vegen tenyleg annyira rakoncentralsz h.meghalsz h.tenyleg lesz valami baj.Ha szeretned a babat akkor csak arra koncentralj es szeretettel alj neki az egesznek ne halalfelelemmel.Tok jo hireket kaptal!Orulj neki es szulinapodra kiderul h.sikerult a baba :-))))jajj de jo lesz mar ugy varom!!!!:-DJAaa es veled leszunk vegig ahogy eddig is :-)itt vagyunk neked ne felj!Puszikak!
2013. febr. 2. 14:47
 3024/9202 anonim ***** válasza:
76%

Meli, én se hallottam még olyat hogy belehaltak. Nyilván azért vannak ezek mind felsorolva, mert ha valami történni, ők mossák kezeiket, mert te aláírtad hogy felelősséget vállalsz. Ez műtétek előtt is így van, és ezzel ők a saját seggüket védik. Én biztos belevágnék. Nálam most kiderült hogy rengeteg lelki oka van hogy nem sikerült, most már felismertem ezeket, és felkészültem az újabb terhességre:))))


Ilyen a görbém csajok

[link] 54bd4547ac4fcfef8ac_130113_130202_1359763200_.png

2013. febr. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3025/9202 anonim ***** válasza:
57%

Meli Drága!

Ne félj, minden rendben lesz! Olyan ügyesek a szakemberek, nem lesz semmi gond!

A leszívás altatásban van, nem rosszabb, mint egy lapar!

Utána a beültetés pedig egy picit fáj talán jobban, mint az inszemináció!

Annyi mindenen keresztül mentél már, kérlek nyugodj meg! Ha ennyi félelem van benned, akkor bizony be fogod vonzani a fájdalmat. A jó Isten hatalmas ajándékot adott azzal, hogy a tudomány így fejlődik és ilyen lehetőségek vannak, élni kell vele!

Minden rendben lesz, vágjatok bele!


K.

2013. febr. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3026/9202 anonim ***** válasza:
80%

Sziasztok!

Jajj Melikém, ez olyan jó hír! Nem fogsz belehelni, ne aggódj; bár tudom hogy nem aggódsz!

Olvassátok el egy gyógyszer betegtájékoztatójában a lehetséges mellékhatások részt!!!! Érdemes, nagyon durva dolgok vannak abban is!

Olyan nagyon jó neked!!!!! Fórumozz itt, kérdezz már lombikos kismamáktól!!!!!! Én sem hallottam még semmi rosszat!!! Vágjatok bele, ez nem is kérdés!!!!!!!!

Hová mentetek??????

Meli, mind itt vagyunk neked, és veled vagyunk, ne viccelj!!!!!!!

Tényleg, nekem is a műtét előtt olyan dolgokat kellett aláírnom, hogy csak na!!!!!! A leszívás pedig -szerintem- UH ellenőrzés alatt megy, ennek azért nézz utána a neten, mert mintha ezt már olvastam volna!!!!!

Tök szupi nektek!

Hát, de f...*sza lenne ha találnának a párodnál is valamit, ez hihetetlen hogy még nem nézték!!!!!!!!!!

Nálunk is ez a baj, tudod! Mármint az egyik.

De nem lesz semmi, hanem csak a lombik!!!!!!

ÉS bár úgy kell hozzáállni hogy az első sikerül, de nem szabad nagyot csalódni ha nem; majd sikerül a következő!

Többiek, mi újság? Puszi nektek ismét! Én már várom a mensimet, hogy kérhessek időpontot a dokimtól végre!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Irszi

2013. febr. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3027/9202 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda egy álomszuszék banda! :D

Jó reggelt kislányok! Meli, szebbnek látjátok már a világot?

Irszi

2013. febr. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3028/9202 anonim ***** válasza:
80%

Sziasztok!

Én már 7 kor fennt voltam...nem tudok aludni:S

Mizu kislányok?:)

Jaj Krisztikém,nagyonn drukkolok neked,ott leszünk veled és gondolj ránk,fogjuk a kkezed,semmi gond nem elsz és figyeld meg jön az a baba,lehet már az adott hónapban:))

Irszi!!!

Drukkolok hogy minél hamarabb kapj a dokihoz időpontot és minden okés legyen:)

Ahogy nyáron is,most is pikk pakk sikerülni fog meglásd a stimutól,csak most már ott is marad veled a picikéd:))

Pixike!

Mikor megy a párod?

Meglásd akkor már sokkal egyszerübb elsz minden ha tudod hogy vele minden okés:)

Kini!

Hogy vagytok???

Melusom!

Nagyon drukkolok,tudod hogy veled vagyok és sikerülni fog!

Hallgass a lányokra és azt nézd hogy a baba miatt megadod neki az esélyt:)

Ha már eddig fejlödött az orvos tudomány,akkor vágj bele,de csak pozitivan,mert bevonzod majd a bajt meglásd:)

Klau!

Még ebben a hónapban is hat ám a closti:))

Ha a párod ugy van akkor huzzatok bele:))

Ha valakit kihagytam bocsi érte...de hirtelen irtam:))

Szilvi

Velem semmi extra....feszülgetek,egy két josló is közre játszik este,de a magnézium csodákra képes:D

2013. febr. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3029/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok Dragaim!:-) Kepzeljetek a Paromnak van munkahelye :-D tok boldog vagyok :-D Szilvus koszike amit irtal olyan jol esett :-) Mar csak ki kell birni a vizsgalatot :-)remelem atjarhato vagyok vagy azza tesznek most :-)Nem lesz semmi baj-nyugtatom magamat :-)Addig meg intezem a lakcimet...remelem sikerulni fog.:-)Nagyon mensizek most bepotolja a karacsonyi alig mensit is mert mar reg nem vereztem ennyire :-O Ajjjjj de most ugy orulok h.van munkaja a Dragamnak :-))))))ez most sokat dob a gyogyulasomhoz :-)Puszikak!
2013. febr. 3. 10:25
 3030/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok! Krisztike, gratula! Látod, mondtam én!!!! A többi is gyorsan megoldódik, a 2013 a mi évünk lesz lányok! A kismamáink most szülnek, mi pedig melegváltásban most leszünk kismamák!

Szilvike, tényleg édes amiket írtál! Imádunk! Milyen az a jóslófájás, leírod nekünk???????

Hányadik hétben is vagy? Mekkora most a mi gyönyörű gyerekünk????? :-) Irszi

2013. febr. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!