Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 2991/9202 anonim ***** válasza:
57%

Klau!

Ha nem pont ovukor sikerült együtt lenni hanem pár nappal előtte,akkor is lehet baba!

volt olyan aki 5 nappal ovu előtt lett babás!

mellesleg ki tudja mikor is repedtél pontosan,sajnos a clostinál semmi sem biztos,akár két repedésed is lehetett:))

Én azért drukkolok,hogy ez a barna kis folt beágyazódás,hátha....

Amugy a clostitól nekem hajszál pontosan megjött!

Drukkolok:)

Szilvi

2013. jan. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2992/9202 anonim ***** válasza:
57%

Nekem minden clostis hónapban 3-4 napot késett!!!!

Remélem, Klau hogy baba van a dologban :)


Meli

2013. jan. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2993/9202 anonim ***** válasza:
57%
sajna nem hiszem h. Babás vok mert komolyan nem voltunk ovu előtt sem együtt mert az ovura gyurtunk.aztan a balesete. Nekem naon faj a hasam. Este barnáztam,de nm jött még meg hát kiderül majd de ideges vok picit :)
2013. jan. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2994/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Klau, lehet hogy késik pár napot, de tuti megjön, ne izgulj!:)

És jól van a párocskád? Nem is írtál semmit....

Kedves Kismamák, de jó dolgotok van, hogy már azt tervezgetitek hogy ki mikor szeretne szülni! A kutya mindenit! ;-)

Majd azért kíváncsi vagyok hogy én mit fogok mondani, de én a kiírt időponthoz képest +- 1-2 nappal, szeretnék szülni. Tehát a természetnek van 5 napja, amik közül szabadon választhat, de ennyi. Én ennyit engedek! Sőt, ha ikreim lesznek, őket is szeretném a betöltött 36-37. hétig minimum hordani, de az lenne a legjobb, ha ők is csak max. 1-2 héttel jönnének korábban, hogy mindenük érett legyen. Kislányok, én nem akarok okoskodni, de nem véletlenül tart a terhesség addig ameddig.

Túlhordani nagyon nem szeretném, de legyen csak ott amíg kell, ennyit igazán megtehetek érte.

Persze a savat, és az itt fáj -ott fáj dolgokat nem irigylem, tényleg irtó kellemetlen lehet...

Puszi a pocitokra!

Beszéltem a dokimmal, kb. másfél hét múlva mensizek, és a következő mensi előtt ha jól alakul a férjecském gyulladása, mehetek megbeszélni a stimulációt!!!!!!!!!!!! :-)

Végre! Irszi

2013. jan. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2995/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kriszti!!!!!

Mi van veled?

Nem irsz reggelente!

Jelentkezz:))))

Szilvi

2013. jan. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2996/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok csajok!


Pénteken megyünk a doki bácsihoz, megérdeklődjük a lombikoozást.....


Meli

2013. jan. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2997/9202 anonim ***** válasza:
51%

Meli, örülök hogy adsz esélyt arra hátha lombikkal sikerül.

Szilvi, nem tudtam hogy van már gyermeked:))

Vica vagyok amúgy, csak csináltam magamnak egy nevet , így tudni fogjátok hogy én vagyok az, mert mindig elfelejtem leírni a nevem:))

Ma voltam Uh-on, azt mondta a doktor bácsi hogy megrepedtem, tele vagyok tojcsis nyákkal, úgyhogy ma hajrá, és két naponta szintén hajrá


[link]

2013. jan. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2998/9202 anonim ***** válasza:
57%

Hát ha már megrepedtél, márpedig tegnap megrepedtél, akkor már nem sok esély van a mai szerelmeskedéssel.

Mivel felment a hőd, azt jelzi, túl vagy az ovuláción és bizony akkor már eltelt 12 óra a megtermékenyítési időből :(

2013. jan. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2999/9202 anonim ***** válasza:
57%

sziasztok lánykák!!!!! :D visszatértem hozzátok!!!! :D sajna nem tudom ki hol jár de majd felvesszem a fonalat lassan :) van jó és rossz hírem... a rossza az hogy ma megint megjött :( DE!!!! tegnap voltam időpontért az orvoshoz és február 15.-ére kaptam,a másik jó hír végre a párom is rávette magát arra hogy ő is elmegy kivizsgáltatni magát :))))) ezt tegnap este jelentette be :) és hogy ő is ráfog állni a babaprojektre :)))))) HURRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!!! :)))))))))))

puszi nektek Pixi

2013. jan. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3000/9202 anonim ***** válasza:
57%

Szia Pixikeeeeeeee! De jó hogy én írhatok neked először!!!!!!!!!:))))))))))

Szuper, örülünk a jó hírnek! Hajrá!

Melikém, annyira boldog vagyok!!!!!!!!!!!!!! Szuper!!!!!!!!

Vicus, hajrá, bárhogyan is legyen! Szexeltetek ovo előtt is? Mikor? Jó hogy csináltál nevet:)

Krisztike Drága, biztosan nagyon magad alatt vagy! MAjd elmúlik, az élet megy tovább. Sok bajunk van nekünk is, de nem érdekel! A kocsink készül szétesni, és annyit költöttünk már rá, öreg is.... újat venni nem tudunk. Kocsi nélkül az életem nem tudom elképzelni, pláne hogy más városban lakunk mint ahol dolgozunk....

DE majd csak lesz valahogy!

A férjemnek decemberig van munkája, elképzelni sem tudjuk hogy mit fog csinálni. Most még álomvilágban él, azt hiszi vállalkozhat, vagy ilyenek. Sajna időt kell hagynom neki hogy magától rájöjjön, ez nem megy, csak nem tudom meddig bírom szó nélkül. Legalább lenne ideje állást keresni. Szóval mindenhol kaki van a palacsintában, de nem érdekel! Mindig volt valahogy, most is lesz! Kitartás Drága!

Reggel a vitaminom helyett a férjem 100mg-mos antibiotikumát vettem be.... Jó nagy h...e vagyok!!!!!! Há-há-há! Irszi

2013. jan. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!