Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 2951/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Mi ujság csajok?Ki hogy áll?

Nálunk apás szülés lesz,az hogy mellre rakhatom-e,azt nem tudom,nálunk ez nem volt divat....

Legalábbis mikor a lányomat szültem még nem...

Nekem még a hasamra se tették egyiket se szülés után,igy nyilatkozni sem tudok...

Konkrétan azt se tudom milyen egy apás szülés mert nekem nem volt bennt egyiknél sem az apuka,most jön majd be:))

Lehet a nagy kínlódások közepette el is hajtom:D

Remélem nem igy lesz,és ugy fog zajlani ahogy sok anyuka irta,hogy nagyon jo hogy bennt volt:)

De majd ugyis elmesélem ha tul leszek rajta:)

Szilvi

2013. jan. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2952/9202 anonim ***** válasza:
57%

Én a fiamat is és a lányomat is anyukámmal szültem. Nagyon hasznos volt, hogy ott volt, mert mikor varrták össze a vágásomat, akkor bizony mint egy kis fegyőr odaállt az orvos mellé, és bizony mondogatta neki, hogy hol spriccel még a vérem és hol varrja még össze az eremet (már bocsi, hogy ilyeneket írok).

szóval nagyon bíztam anyuban, hogy odafigyel a doki kezére.

Én azt mondom mindig, hogy egy orvosnak mindig figyelni kell a kezét!!!! Vérvételnél is nagyon figyelem, hogyan szúrják be a tűt a karomba!!!!


A fiammal elrohantak, mert nagyon feketés-lila volt (3x a nyakán volt a köldökzsinór) és gyorsan inkubátorba tették, a lányomat viszont a hasamra tették és az valami leírhatatlan csodás érzés volt!!!!!


fúúúú, de nagyon-nagyon átélném még vagy ezerszer azt az érzést :)


Meli

2013. jan. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2953/9202 anonim ***** válasza:
57%

Nem volt ma neurológus, majd holnap (talán). HA nem romlik az idő, az andrológushoz is megyünk.

Itt van pár dolog a Dévai intézetről és a mesterséges megtermékenyítésről ha érdekel valakit:

[link]

Irszi

2013. jan. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2954/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok Csajok.Gyors keszek.Ha elmulik a mensim akkor kell idopontot kerni mondtak az Uzsokiban (felhivtam oket)Kb meg egy het sztem.De!Be kell jelentkeznem ideiglenes lakcimre 14 vagy 15.kerbe.Ugyh.meg azt kell intezni.Nagyon letargiaba vagyo mert semmi nem megy egyszerubben picit.A munkaba se vagyok most ugyes ket napja...a tulaj megemeli az alberletet -holott csak aprilisba lesz egy eve h.itt lakunk.idegesit az a no marhara...mellette meg gonosz is es egy igazi gyoker.Annyira sitram tegnap...a Paromnak nincs munkaja mar egy ideje amiatt is tiszta ideg vagyok.Mondjuk ma megy de nagyon keves a fizu es csak atmeneti lesz...az meg nem jo.:-( nah eleg a rosszbol.csak nektek is olyan jo egy kicsit kisirni a dolgokat.Drukkolok Mindenkinek Csajok!
2013. jan. 23. 08:04
 2955/9202 A kérdező kommentje:
Nem jol irtam.na idopontot akkor kell kerni mikor megjon a mensi...mert csak a ciklus elejen lehet megcsinalni a vizsgalatot.es kb sztem meg egy het mire megjon.
2013. jan. 23. 08:06
 2956/9202 anonim ***** válasza:
80%

IRSZI, felejtsd el gyorsan a Dévai Intézetet, oda jártam, ott soha nem lesz terhes senki basszus :(

Meli

2013. jan. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2957/9202 anonim ***** válasza:
57%

Krisztikém!

Drukkolok nagyon hogy hamar túl legyél ezen a kis beavatkozáson és utána jönni fog az a baba ne félj:)

Amugy tudom milyen helyzetben vagytok,albi ügyben:))

Mi is átmentünk ezen sajnos,sőt!!!!!!

hál istennek édesanyámnak köszönhetően a mi lakás problémánk megoldódott:))

De nehéz a mai világban na.....

Ma megyek 4d-re lányok,drukkoljatok:)))

Jövök a képekkel:)

De sztem csak holnap vagy max este ha hazaértünk,mert délután 4-re van időpontunk,mire hazaérünk még.....nem elsz egy leányálom ez a mai napunk....

Szilvi

2013. jan. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2958/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Klau, mi a helyzet a pároddal???? Bár nem kérdeztétek, de nálunk úgy néz ki minden rendben, bár a biztonság kedvéért kell még csinálni egy MR-t is. A szemgyulladás pedig szépen múlik.

Más: Köszi Meli, akkor Dévai kilőve! Amúgy is a Kaálikkal szimpatizálok:-)

Szilvi, szerencsére tiszták az utak! Jajj de nagyon várom a képeket!!!!!! Mikorra vagytok kiírva, kismamák??????

Kriszti, mindig jön valami hogy megnehezítse az életet, de aztán szépen lassan (fenébe, miért nem gyorsa...) helyre jön minden, majd meglátod!

Az andrológus is megerősítette a prosztatagyulladást, bár hozzáteszem hogy ő sem vizsgálta meg... Most el kellett kezdenie szedni egy 1.000mg-mos antibiotikumot, és majd 7-14 nap múlva vált kevesebb mg-ra, de 5 hét múlva lesz csak a kontroll, addig végig antibiotikum... Durva lesz!!!!!! Már vettünk Normaflort.....

Szóval ha Isten is úgy akarja, megvan a góc!!!!!!!!!!!!!!!!! 10 naponta sperma bakteriológiai vizsgálat, és ha 3 negatív van, akkor elmúlt, és kezdődhet az én stimulálásom végre!!!!! Már csak azért kell imádkozni, hogy legyen 3 negatív mielőbb, ne az legyen hogy majd csak fél év múlva múlik el, mert ez is benne van a pakliban, mondta a doki. ÉS hogy ne jöjjön vissza ha végre elmúlt...........

Kriszti, írj ha beszéltél a dokival!

A párodnak pedig hamarosan lesz munkája, meglátod! Minden rendbe jön :-)

Irszi

2013. jan. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2959/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lányok! Jóslás :-)

Aki ismeri, adjon pár napot légyszi a többieknek!!!!!!!

Kössetek bármilyen karika gyűrűt egy sima vagy hímző cérnára. A bal kezetek kisujjánál, a csukló részen háromszor fel-le kell húzni a cérnát (rajta a gyűrűvel), majd óvatosan a csuklóhoz továbbra is hozzáérintve a vénák fölé emelni kb 1-3 cm-re. Ilyenkor türelmesen várunk :-)

Ha a gyűrű körözni kezd, kislány gyereket jelent. HA oldalra mozog oda -vissza, az kisfiú.

Minden gyerek után megáll, akkor a csuklóhoz érintve leengedjük, és újból fel-le húzogatjuk 3* , majd ismét a véna fölé emeljük. Addig kell csinálni, amíg nem mozdul meg többet.

A születés sorrendjében mutatja a gyerekeket (azt hiszem a vetélést is). Nagyon durva:-)

Bár rájöttem a "trükkre", de ezt csak akkor osztom meg veletek, ha mindenki kipróbálta! Anyutokon, aputokon, párotokon is meg lehet csinálni:-).

Esetlegesen eltitkolt gyereket NEM muat! :D

Várom az eredményeket! Nekem egy kislány -kisfiú ikerpárt mutatott, az olyan hogy a körből rögtön átmegy a lengésbe, és csak utána áll meg.

Aki megcsinálta, annak leírom hogy hogy lehet leellenőrizni az ember bal kezének ökölbe szorítása után, a kisujj és az ököl közötti 2 mély ránc között.

Priviben is szívesen, ha kiingáztad magadnak, leírom hogy mit jelentenek a ráncok, kíváncsi vagyok hogy ugyanaz jön-e ki.

Puszi: Irszi

2013. jan. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2960/9202 anonim ***** válasza:
57%
Ja, én fehér cérnával, majd hímzőfonallal csináltam már vagy 1000* , és mindíg ugyanaz. De nekem a kezem is azt mutatja :-) I.
2013. jan. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!