Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 2961/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok Csajok!Irszikem orulok h.meg van az a franya goc!Nagyon drukkolok h.hamar tul legyetek rajta!!!Koszi a biztatast...neked is is Szilvus...remelem tenyleg hamar normalizalodik a helyzet.Most be kell jelentkeznem az anyosomhoz majd a Parom intezi vele mert en ...nem.Semmi kedvem koltozkodni...de ha emeli a no az albit muszaj lesz.Na mindegy.Tegnapelott ittam.Bort.Hanytam.Sokat.Pedig nem ittam sokat!Aludtam.Masnap is nagyon rosszul voltam meg dolgozni sem mentem csak aludtam.Ma is nagyon faradt vagyok.Sok ez mar most nekem.Mar alig varom h.hetvege legyen :-( Ezt a napot valahogy kihuzom remelem.Nagyon durvan ki vagyok merulve Csajok.:-( Ma hazamegyek Anyukamekhoz es aludni fogok vegig.Tegnap fel se jottem ide egesz nap annyira rosszul voltam :-\ Majd kikecmergek belole...remelem hamar.
2013. jan. 25. 07:27
 2962/9202 A kérdező kommentje:
Irszi a joslast mar en is csinaltam regebben.4 vagy -5 gyermeket mutatott...de az olyan hihetetlen ebben a helyzetben.:-)
2013. jan. 25. 07:29
 2963/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Hazaértünk,de este már nem volt időm felrakni a képet:)

csak jókat tudok mondnai nektek erről az intézetről és csak ajánlani tudom mindenkinek:)

Gyönyörű környezet,kedves,aranyos asszisztensek,mondhatni még sosem jártam ennyire hangulatos helyen:)

egy élmény volt:)

Az uh-s hölgy segitőkész volt,Lili aludt,igy szőlőcukortól kezdve kinált mindennel:)

Tornáztatott,oldalra forultunk 2x is stb....hogy tudjon róla képet csinálni amin az arca is rajta van:)

Átnézte a babát a fejétől a kisujjáig:)

De tüzetessen:)

A belső szerveit megvizsgálta,méreteket vett róla...Aztán jött a fényképezés:)

Lilike kb 40 centi és 1875 gr:)

Ujra faros baba,kimozdult ujra a fejvégű fekvésből,nem szeret fejjel lefele ugy látszik:)

Keze lába az arca előtt:)

A lényeg lányok,hogy kaptam egy irásos szakvéleményt,egy dvd-t az egész vizsgálatról,21 képet,egy képet fotominőségben szinesben kinyomtatva és a kislányom kapott 4db fekete fehér képet is:)40 percig voltunk bennt,addig nézte a hölgy folyamatossan:)

Ezért fizettem 6000 ft-ot:)

Teljes mértékben meg voltam elégedve,a férjem még meg is könnyezte ott mellettem:)

Ha valakinek majd kell az elérhetőség szivesen leirom:)

Irszim!

Márc.23-ra vagyok kiírva....amugy régen csináltam a gyűrűs dolgot,de nekem nem jött be,pedig nekem már van 2 gyermek:))

Jósnőhöz viszont járok,aki most megint bizonyított,nem rég voltam nála:))

Rakok fel két képet,ezek lettek a legjobbak:))

[link]


Ez a pici tappancsa,ez ott van minden képen,mert a két kezével fogja a lábait,kis hajlékony:)

A hölgy azt mondta,helytakarékos baba:))

[link]

Ezen látszik az arca is:)

Szilvi

2013. jan. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2964/9202 anonim ***** válasza:

Második képhez a link nem jó,itt a jó link:

[link]

2013. jan. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2965/9202 anonim ***** válasza:

Jajj Szilvi, nagyon édes a kislányod!

Nagyon örülök neki,hogy ilyen pozitív élménnyel zárult a 4D-s uh vizsgálat. Főleg azért, mert a mi babánk nem volt túl együttműködő :(


Irszi: mi kártyából is megpróbáltuk megnézni,hogy kislány vagy kisfiú... válasz nem érkezett! Ugyanígy jártunk a gyűrűs próbával is: meg sem mozdult!!! Nincs válasz...

Én biztos ki fogok borulni, ha a szülésig nem fogjuk megtudni!!!


K.

2013. jan. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2966/9202 anonim ***** válasza:

Kini!

Képzeld el,hogy sokáig nem mutatta meg magát nekünk se tegnap az uh-n....Ha nem lettem volna amnion sztem a mai napig titkolta volna hogy mi is van a lábacskái között:)

Sokat szenvedett ám velünk is az uh-s hölgy,mert a keze lába mindig az arca előtt volt!

Kétszer fordultam oldalra,felültem,elöre hajolgattam,hátha megmozdul,szőlőcukor,volt már minden,mozgattuk a hasam stb....

Előtte direkt ettem csokit is,de hiába,egy-két perc volt,mikor ennyit le tudott kapni belőle:)

De rám jellemzőek voltak a kivánós tünetek,a pocakom formája,igy teljesen egyértelmű hogy kislány...persze 100%-ra nem lehet erre adni:)

Apás szülésetek lesz?

Szilvi

2013. jan. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2967/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok lányok!


Szilvus, tündéri a pici kicsi lányod, és milyen hajlékony, ez hihetetlen :)


Irszi, nagyon örülök, hogy végre meg van a góc, végre kikezelik a párocskádat és jöhet a baba :)


Krisztikém, nálad is jönnie kell már végre!!!!


Kini, mikor kapunk újabb fotót a babátokról??? Már nagyon várom, hogy megtudjuk a nemét :) Nevetek van már???


Lánykák, nagyon-nagyon jár az agyam.....a lombikon.....

NEKEM KELL AZ A KISKÖLYÖK, AKIT MÁR 8 ÉVE VÁROK!!!!


Meli

2013. jan. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2968/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kalu, a párocskád jobban van már???? Írj róla kérlek!

Meli

2013. jan. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2969/9202 anonim ***** válasza:
78%

Meli drága ez az! Nem szabad feladni! Hidd el, vannak olyan szakemberek, akik komolyan veszik a babát akaró nőket! Én úgy sajnálom,hogy ez eddigi orvos ilyen volt... :(


Amíg a baba hason fekszik, addig nem érdemes elmennünk ismét 4D-re, mert csak pénzkidobás lenne. Megbeszélem az orvosommal a magánrendelésen, hogy nézzünk rá a helyzetére. Ha a hátára fordul, akkor mehetünk :)


Szilvi: nem válaszoltam korábban. Nem tudom még,hogy apás szülés lesz-e. Mondtam neki,hogy döntse el, én nem erőltetem. Szerintem a vajúdásnál bent lesz és lehet,hogy a végére kimegy. De nem azért, mert fél a vértől vagy ilyesmi... egyszerűen ezt érzem...

Én Anyuval nem hiszem, hogy szülnék. Főleg nem szeretném, ha bárki is beleszólna a hozzátartozóim közül az orvos munkájába. Én ezen tuti kiakadnék!!! Bízom az orvosomban és tudom, hogy a helyzetnek megfelelően a lehető legjobban fog ellátni :)

K.

2013. jan. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2970/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok! Köszi:)

Most van valami vírus, én is tök sz... cefetül vagyok, a torkom is fáj, és elég rossz a közérzetem is.

Szilvi, csodagyönyörű!!!! A kis morcoska! :-) Már biztos unta hogy csesztetitek :-)

Szerintem megírhatod hogy hol voltatok, és minden elérhetőséget, mert tuti mindenkit érdekel, de engem biztos!!!!!!!!!!! Főleg ennyiért, és amiket írtál róla! :-) Kini, biztosan kiderül hamarosan hogy kit hordasz a kis szíved alatt :-)

A gyűrűs lényege... aki még nem akarja, ne olvassa el! Lerántom a leplet:D

Nekünk csak ikreket mutatott, egy lányt és egy fiút mindíg.

Akárki csinálta. Aztán a barátnőmet megkértem hogy csinálja meg, és neki fiút mutatott nálam. Nem értettem. Ő meg mondta hogy direkt csinálta. Megmutattam, hogy nekem mit mutat ha én fogom , majd ő megkért, hogy most mondogassam magamban hogy kisfiú, kisfiú... és akkor csak kisfiút mutatott!

Szóval -szerintem- azt mutatja, amir legbelül igazán vágyunk; de semmiképp sem a jövőt. De jó móka volt :-)

2013. jan. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!