Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 2921/9202 A kérdező kommentje:
Jujjj Vica!Jaj de jo latni a Pindurkadat!!!:-)De jo neked!!Koszonjuk a kepet!Varjuk majd a kovetkezot :-)
2013. jan. 17. 22:02
 2922/9202 A kérdező kommentje:
Koszi Kinim jaaaaa ezt sehol se olvastam h.meg elotte ilyen is.vaaaaan :-\ nahat meglepodtem.Hat biztos nem leanyalom...de ki fogom birni :-)Te is kibirtad es most ott a Kincsed a pocodban!:-)Koszi az infot en tenyleg nem tudtam h.ilyen is van elotte.Pusziak!!
2013. jan. 17. 22:04
 2923/9202 Vica-77 ***** válasza:
57%
Köszi Kriszti! :)
2013. jan. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2924/9202 A kérdező kommentje:
Vica <3 :-) Jo reggelt Mindenkinek!Nem is irtam h.2.napja...ez a 3.kicsit gorcsolget a mehem kozepen...nem figyelek en mar semmit igazabol de ezt nem tudtam nem eszre venni.Csak mar annyi mindent ereztem a clostitol hogy nem bizom semmilyen tunetben csak majd az ultrahangkepben ha babas vagyok :-)ez a 2.closti mentes honapom...kivancsi vagyok majd mi lesz gondolom idopontot adnak majd a hsg-re.Azon agyalok h.hogy vegyem majd ra a domit h.boditasban csinaljak.Csjok volt mar nektek ilyen vizsgalat Melin kivul?Azt a sztorit ismerem :-\ tudom Meli h.nem volt kellemes :-\ de valamelyikotoknek volt meg ilyen?Bevallom h. fosok tole mint az allat es ez csak fokozodni fog a vizsgalatig:-\ puszikak!!
2013. jan. 18. 07:21
 2925/9202 anonim ***** válasza:

Krisztike, itt van a leírás, amitől ugyan egyes kórházak kicsit eltérnek, de azért jó útmutató:


[link]

2013. jan. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2926/9202 anonim ***** válasza:

Vica, hol fogsz szülni?

Hány hetes is vagy? Az UH alapján olyan 13-ra tippelek, bár lehet,hogy nagyon elnéztem... :)


K.

2013. jan. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2927/9202 anonim ***** válasza:
2013. jan. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2928/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Kriszti!

Nekem nem volt ilyen vizsgálatom,szóval nem tudok nyilatkozni,az előkészületekről igen,mármint amit Kini írt....Mert minden nőgyógyos mütétek előtt ez van,felkészitenek a beavatkozásra.

Nekem ennél komolyabb műtétem volt,onnan tudom:S

De simán kibirható,nem fájdalmas,inkább kellemetlen,de szülés előtt is van ilyen,szóval nyugi:)

Én voltam most a védőnőnél,hát megiont hiztam 2 kilót a 2 hét alatt:)

Ami nem gáz,még.....

Most azt tanácsolta a védőnőci,hogy nátrium szegény sót próbáljam meg és a sok sok zöldséget....na meg napi egy csésze zöldteát,mert ezek hajtják a vizet!

Hát kipróbálom,meglátjuk:)

Meghallgattuk a baba szivhangját is,nagyon jó érzés volt,kis nyugodt volt a manócska:)

Hétfőn vérvétel,mert sajnos 0 negás a vércsopim,igy ezt ellenörizni kell idöközönként...ez van,kib irom:)

Szilvi

2013. jan. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2929/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok! Megint nem volt netem............. Grrrrrrrrrr! Mérges vagyok!!!!!!

Olyan tündérik a babák!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gratulálok mindenkinek!!!!!!!!!

Most mennem kell a szomszédba pletyizni :-) , majd remélem este leszek! Puszi mindenkinek!

Kriszti, én nem tudom mi az a tisztítás, nekem csak EKg volt előtte meg vérvétel. Semmi extra, a többinél aludtam:)

Nekem mélyvénás altatás volt, az szerintem nem bódítás, de nem is méjaltatás. Én azt javaslom, már ha van választási lehetőséged.

Puszi! Irszi

2013. jan. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2930/9202 Vica-77 ***** válasza:
57%

A K az gondolom Kini volt ugye? :)


szerdán töltöttem a 12.-hetet.Tegnap voltam a kombinált teszten :)

2013. jan. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!