Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 2911/9202 anonim ***** válasza:
57%

Elhiszem! Nem lehet könnyű! Nem tudod a só bevitelt kicsit csökkenteni? Vagy nem segít már?

Igen, 3.5 kg jött fel azóta :) 6-ot fogytam ugye. Ma vagyok 20+1. Femibiont szedek kétnaponta. Igyekszem minden nap gyümölcsöt és zöldséget enni. Többnyire sikerül :)

2013. jan. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2912/9202 anonim ***** válasza:
57%

Én elevitet szedek,most naponta,mert beteg voltam:)

De amugy én is két naponta szedtem,meg a magne b6-ot is szedem:)

De eszem a gyümit zöldségeket én is.

Próbálom a sót csökkenteni,amennyire lehet,oda figyelek,de nem megy mindig...alapból fűszeresen főzők:S

Hát én 12-öt hiztam eddig....Remélem már nem sok jön fel,majd szülés után lemegy:)

2013. jan. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2913/9202 anonim ***** válasza:
57%

Persze, ne is görcsölj ezen!

Ásványvizet milyet iszol? Érdemes olyat választani, amiben alacsony a nátrium. Pl: nestlé aquarel.

2013. jan. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2914/9202 anonim ***** válasza:
57%

Jaj Kinikém,utálom a vizet:))

Sosem szerettem sajnos:S

Teázok általában....

Na meg készitem fel magam a szülésre,mert már mindennap gondolok rá és egyre jobban félek tőle:))

2013. jan. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2915/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Jajjjj Kini!!De jo h.kuldted a fotot nekunk olyan edes a Kisbabocad!!Nagyon cuki!!!Milyen jo kep es eppen szundizik :-)))) Gratula meg egymillioszor!:-) Kini aztszeretnem kerdezni hogy neked volt hsg?Lapar az volt tudom.Kuldtel kepeket is a "sebekrol".A beavatkozas utan mennyivel is sikerult a baba?Nem emlekszem mikor volt a laparod.Nalam is elvileg ez a kovi lepes...de en szeretnem elotte a hsg-t.Majd nem soka hivom a dokimat :-)Nem tom h.ő csinalja vagy azt is mas fogja...mert ő ha jol tudom Marcaliban nyomul es ahogy neztem a neten ő az osztalyvezeto foorvos...ha meg az. Dr.Kiss Gyorgy.Domi!Mindenki akkor akar akar babat amikor akar :-)Drukkolok h.ne jojjon meg ...egyebkent en is a.honap vegen nem varom...mert gondolom megint lesz vagy 35 napos ciklusom.Csak a clostitol volt 28 napos.Aztan visszaallt a regire.Puszilok Mindenkit!!
2013. jan. 17. 07:26
 2916/9202 anonim ***** válasza:
57%

Nekem tavaly június közepén volt a lapar és szeptemberben lettem babás, vagyis 3 vérzésem volt utána.

De nekem nem az volt a baj,hogy nem vagyok átjárható, alacsony volt az ösztrogén szintem...


Én a lapart tanácsolom. Semmit nem érzel, hiszen alszol és ha valami van, akkor rögtön meg is tudják csinálni. Ami kellemetlen az a tisztítás előtte, de kb ennyi :)


Szilvi: pedig kellene vizet inni, hiszen az jó a babának. Semmilyen ásványvíz nem ízlik?


K.

2013. jan. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2917/9202 A kérdező kommentje:

Koszonom Kini a valaszt!Miyen tisztitas??????Az mi az?:-)

A lenyeg h.reggel hivtam a dokit nagyon edes volt.:-) Azt mondta ep most volt a konferencian es valami olyat magyarazott hogy a hsg 97%-os es tulajdonkeppen egyetert velem es hetfon delutan is rendel /ezt nem.is tudtam :-D/ es akkor munka utan menjek el es megirja a beutalot az Uzsoki korhazba hsg-re :-D /pffffdd majd nem vigyorgok akkor / majd megprobalom kikonyorogni h.csinaljak boditasban...mert marhara nem birom a fajdalmat :-\ Ezek a fejlemenyek.:-)

2013. jan. 17. 20:18
 2918/9202 anonim ***** válasza:
57%
Béltisztítás, beöntés... ilyesmire gondoltam!!!
2013. jan. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2919/9202 anonim ***** válasza:
57%

Hát az nem kellemes,de simán kibirható:))

Szülés előtt kaptam én is,mire leszálltam a szülöágyról,alig értem el a mosdóig:D

Most már csak röhögök rajta,de akkor elég komoly volt:D:D:D:

Kini!

Nem szeretem a vizet,max tudod milyen ásványvizet iszok?

Citromos vagy narancsos vizet,na azt szeretem,ha valami íze is van:)

Olyanokat iszok:)

Holnap megyek a védőnőhöz:S

2 hete magas volt a vérnyomásom járnom kell most ellenörzésre....

Aztán hétfőn vérvétel,mert negativos a vércsopim és ott is kontroll vércsoportos vérvétel kell még egy....

Remélem a hó nem szól bele a programomba:)

Bár nagyon szeretem a havat:)

Kriszti!

hamar túl leszel rajta,meglásd:)Nem elsz semmi gond:))

Szilvi

Domi!!!

Néha írhatnál,várjuk:))

2013. jan. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2920/9202 Vica-77 ***** válasza:
57%

Itt a mi kis picikénk! :)

[link]

2013. jan. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!