Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 2941/9202 anonim ***** válasza:

Krisztike, nekem az orvosom mindig azt mondta, hogy ha baj van, akkor sincs baj, mert lehet orvosolni. Ha viszont átjárható vagy, akkor tovább kell menni az úton,hogy vajon hol lehet a bibi???

A lombik szerintem nincs 180 ezer ft. Nálunk az inszemnél ugye minden beavatkozás ingyenes, a havi gyógyszer és injekció ára kb: 35 ezer Ft. Ezen pedig nincs nagy támogatás. A lombikon több a támogatás, bár kétszer annyi receptet is kapsz. Így szerintem nálunk 80.000-ból meg lehet úszni a lombikot :)


Pl: stimuláló injekció 10db: 31000, inszem ár: 23.000, lombik: 9300 Ft

Repesztő injekció: teljes ár: 9600, inszem ár: 7200, lombik: 2900 Ft. Azért ez a nem mindegy :)))


Ehhez már csak a closty és a beültetés után (12 hétig) a megtartó hüvelykapszula jön, az kb. 5000-8000 Ft


Más kérdés, ha fizetni kell a beavatkozásokért!


K.

2013. jan. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2942/9202 anonim ***** válasza:

Kini!

Apás szülésetek lesz?:)

Szilvi

2013. jan. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2943/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Koszi Kini!De hol van az a nalatok?Ha nem gond megirod?max priviben.Csak h.tudjam.Ezek az arak nagyon nagyon jol hangzanak!Most egy picit jobban erzem magam tole h.tudom h.nem fel millio.Koszonom neked :-) jajj ma megyek a beutaloert.Legalabb mar a kezemben lesz.Puszik Mindenkinek!<3
2013. jan. 21. 07:36
 2944/9202 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy Kiniéknél olcsóbb az egész lombik-dolog, mert nálunk ahol én jártam már csak az inszem is havi 100.000 volt minimum!!!!!, tehát annyit minden hónapban ráköltöttünk. Az inszem maga 40.000 volt és az 5 UH is 40.000 és még hol vannak a szurik!!!!


Csajok, sajnos ma reggel láttam, hogy kezdek barnázni.

Tehát megint csak nem történt semmi csoda :(


Meli

2013. jan. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2945/9202 anonim ***** válasza:

Meli drága: én ezért írtam,hogy ne menj oda SOHA TÖBBET! Kell keresni egy másik helyet inkább! Tényleg olyan helyet, ahol csak a receptekért kell fizetni. Sem a beavatkozás, sem az ultrahang, sem a kontroll... elhiszem, hogy eleged lett.

Krisztike ment a p.ü :)


K.

2013. jan. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2946/9202 A kérdező kommentje:

Melikem hat nem olcso igen...vagy nem mindenhol de akkor utana kell menni!Latod nem mindenhol ilyen draga!Koszi Kini megkaptam :-)

na voltam delutan a dokinal.Megirta a beutalot.Uzsoki korhazba kell menni.De!Lehet hogy problema lesz azzal h.itt Pesten nem vagyok sehogyse lakcimre bejelentve es majd nem.latnak el emiatt ne asj Isten...ezt mondta az asszisztens...de ha igy van azt mondta a dokim h.hivjam fel ot azonnal es o rogton rajuk csorog hogy megkerje szepen h.lassanak el es kesz.Anyira imadom ezt a pasit :-)Azt mondta fel ia hivhatom de jobb szemelyesen intezni.De egyenlore felhivom h.mikor lehet oda bemenni es akkor amikor bemegyek (vagy lehet h.telefonon is)adnak idopontot a vizsgalatra.Mondtam a dokimnak hogy boditasban lehet-e haaaaat azt mondta ezt ambulansan vegzik es nem boditanak.Mindegy majd azt mondom alacsony a fajdalomkuszobom es nagyon ajulos vagyok.Hatha sikerul ravenni :-)pffff de felek.Nah hat ez van Csajok.Most mar szabad az ut.Mar csak azon imadkozom hogy ne fajjon oyan nagyon es leginkabb h.atjarhato legyek :-) Puszikak es szep almokat!!

2013. jan. 21. 20:03
 2947/9202 A kérdező kommentje:
Ja nem is irom h.ma marhara gorcsol a hasam delutantol :-\ jo erosen. :-\ pedig meg sztem min.1 het mire megjon megint 35 napra..de majd kiszamolom.Vagy ki tudja lehet most elobb jon nem tom.Ennyi :-)
2013. jan. 21. 20:05
 2948/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Kini!!!!! Én is kérek pü.-t!!!!!!! Engem is nagyon érdekel ám, mert vacilálok hogy el kéne mennünk egy meddőségibe. Bár én egyenlőre a győri és a bp.-i Kaáli között tipródom.

Én úgy tudom, 80.000körül van az inszem gyógyszerekkel mindennel, a lombik meg 100.000; körül, de nagyon max. 150.000;. Én úgy gondoltam, hogy ha lombikozni kell, akkor ügye kb. 4-6 havonta lehet legsűrűbben, tehát addig szépen összerakjuk az árát. HA havi 30.000;-rel számolok, amit most is elköltünk erre, akkor 120.000; összejön 4 hónap alatt. Szóval én ezért nem tartom kifizethetetlennek. De ez csak számolgatás, gyakorlatilag magam miatt....

Mi lett a barnázásodból, Meli?

Kriszti, tök jó hogy már van beutalód! És a többi is, amiket írtál. Nagy szerencsétek van (már amúgy..).

Tényleg lányok, apás szülések lesznek? Ki hogy áll a szopotatás kérdéssel? Colostrum, első (kivitelezhetetlennek tűnő) szopi a szülőszobában?

És a végére tartogattam nektek egy kis olvasnivalót.... Nem semmi éjszakánk volt, és a mostani napjaink is eseménydúsnak ígérkeznek.... A férjem ma reggel koponya Ct-n volt. Semmi acut baj szerencsére, bár kíváncsi vagyok mit mond a neurológus holnap, vagy holnap után.....

Klauék jutottak rögtön az eszembe... Bemásolom a kérdésemet amit feltettem ide, így egyszerűbb mint újra leírni. De olvassátok el a végét is, amit ma írtam. Puszi, jó éjt! Irszi

2013. jan. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2949/9202 anonim ***** válasza:
57%

Jó hogy leírtam, aztán nem másoltam be... Itt van:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__szemproblemak__39062..

Irszi

2013. jan. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2950/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszike, sajnos ma reggel megjött :( Nem is tudom, miért mertem titokban reménykedni, hogy két napot késett.....


Meli

2013. jan. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!