Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 3001/9202 anonim ***** válasza:
57%

Krisztike, mi van Veled? Január 25 óta nem írtál :'(

Meli


Pixike!!! Üdv megint, tudtam, hogy visszajössz!!!


Képzeld, belevágok a lombikba. Nem bírom tovább. Baba kell!!!

Nem tudom úgy abbahagyni, hogy legalább egyetlen esélyt ne adjak magunknak.

Halálosan félek tőle, de muszáj 1x lombikoznom!

DE csak 1x. Sikerülnie kell!!!

2013. jan. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3002/9202 anonim ***** válasza:
Hát én akkor se adom fel a reményt, mert előtte is voltunk együtt meg az előtt is egyszer csak beletalált:))))
2013. jan. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3003/9202 anonim ***** válasza:

Ne is add fel:))

Olvastam olyat hogy 5 nappal ovu előtt voltak együtt és sikerült:)

Elvileg ha a párod spermái jók,akár 5 napig is képesek elélni ott bennt:)

Sosem tudni....:)

Drukkolok!!!

Szilvi

2013. jan. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3004/9202 anonim ***** válasza:

Én vagyok az élő példa!!! Nekem mind a két gyereknél a 9-10.napon voltunk együtt és a 14.napon volt ovulációm, és lám-lám :) sikerültek :)


meli

2013. jan. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3005/9202 anonim ***** válasza:

Ilyen volt az LH tesztem tegnap este. A felső az 2 nappal az előtti, az alsó meg a tegnapi


[link]

2013. jan. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3006/9202 anonim ***** válasza:

Nem jó a kép

itt van mégegyszer


[link]

2013. jan. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3007/9202 anonim ***** válasza:

áhhh én nem értek az ovutesztekhez:S

Melim ért hozzá,ő csinálta egy párszor:S

De sztem nem csusztál ki az időből:)

2013. jan. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3008/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok Dragaim!Igen.Jol magam alatt vagyok...nem is birtam a gyurodest.Ha valami lelki bajom van azonnal beteg leszeg.Ezt figyeljetek:torok es kotohartyagyulladasom lett.Azert nem irtam mert iszonyat fajt a torkom meg a szemem es csak doglodtem.Tappenzen vagyok.Antibiotikumot szedek szemcseppet..meg koptetot.Igazabol videken voltam anyaeknal es csak tegnap keztem el szedni a bogyeszokat.Addig kuraltam magam fajdalomcsillapitoval meg mindenfele hazipraktikakkal...sos vizes gargalizalas meg ilyenekkel.De rendesen ki kell kezelni mert igazabol mar karacsony elottol tart hogy tele van az orrom meg a torkom trutyival...hat ez lett az eredmenye h.akkor es azota nem mentem dokihoz.Gondoltam majd elmulik.Biztos ugy lett volna...csak a sok hirtelen ramzudulo problema es idegesseg folyton...es kesz is a szovodmeny.De mar sokkal jobban vagyok Csajok:-) Viktornak is helyrejon lassan a munka tema.Most dolgozik es allando is lesz remelhetoleg szombattol:-)En is szepen rendbejovok.Szilvi nagyon aranyos a Kincsed a mi kis Lilikenk!!!!<3<3<3jajj mikor jon mar ki?!:-)Ne felj!Jo lesz a szules!Sokkal tudatosabban fogod megelni mint a regebbi szuleseket!Nagyon drukkolok h.minden siman menjen es neked is Kini!!!:-)Irszikem na ne szedj antibiotikumot:-D drukkolok h.indulhasson a stimu!Meli!Na vegre h.rajottel arra amit mi mar tudtunk:-)ugyes vagy ez egy nagyon jo dontes!!!Hajra lombik!Jon az a baba rogton egyetlen lombikkal majd meglatod!A Parod meg mar hogy a viharba ne akarnaaaaaa!Hat sueret teged es inszemekre is mindig adta a cuccot!Ha nem akarta volna nem tenne!Pixikem orulok h.visszatertel!:-)Vica remelem sikerul neked is a spermak sokaig is elhetnek ;-) drukkolok!!Nekem nem jott meg...meg.Aztan most mar lehet az antibiotikutol sem jon meg nem tom.Dec.25-en kezdtem barnazni es tudjatok milyen keves pici "mensim" volt ...de 27-en volt benne egy hangyafaszszornyi piros is :-D igy onnan szamolom :-)Mindegy meg a lakcim nincsen elintezve...a Parom anyjahoz leszek bejelentve a 15.kerbe...ha vegre kitolti a papirt.Holnap el kellene inteznem.Mindegy ha megjon csak akkor kell idopontot kerni...ahoz kepest gondolom 1 het mulva adnak...mikor mar tuti elmult a mensim.Pixikenek mondom hogy megyek hsg-re.:-)Nah...akkir en gyogyulgatok tovabb :-) puszi Csajok es drukk Mindenkinek<3<3<3
2013. jan. 31. 09:59
 3009/9202 anonim ***** válasza:
57%

sziasztok! :) ez nagyon jó Meli végre beláttad hogy meg kell próbálnod a lombikot :) ha még 1x is ;) Kriszti gyógyulj meg hamar :) Szilvi vissza kerestem a képeket :) hát mint ne mondjak... IMÁDNI VALÓ Lili baba :) és akkora vagy kiírva mikor a páromnak is születésnapja van :D

Pixi

2013. jan. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3010/9202 anonim ***** válasza:
57%

sziasztok lányok!

Sajna megjött nekem. Gondolom a gyogyszer miatt késett, második napja van meg de olyan görcseim vannak h.huhh....

Picit levok maradva h.kivel mivan,ezŕrt neharagudjatok. Most fejetetejére ált az életem!!

De ahogy lelkileg helyrejövök...igérem h. Visszatérek! Kivel mivan lányok?? Szilvi h.vagy.????

Meli csak elszántad magad a lombikra??? :) de örülök :)

2013. jan. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!