Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 3041/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok!


Jaj én már annyira izgulok, lassan közeledik a nem vártam napja, még egy hét:)

Remélem sikerült, más nem is fordult most meg a fejemben:)

[link]

2013. febr. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3042/9202 A kérdező kommentje:
SIKERÜLT !!!! :-))))))) Zugloi lakos vagyok,mehetek az Uzsokiba hsg-re :-))))))))
2013. febr. 7. 07:23
 3043/9202 anonim ***** válasza:
57%

De jóóóóóóóóóóóó:))))Drukkoltam nagyon:)

Minden okés lesz meglásd:))

Bianka!

Drukkolok,eddig szép a görbéd:)

Szilvi

2013. febr. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3044/9202 anonim ***** válasza:
57%
Vica vagyok , remélem sikerült, mert maradt a hőm 36,9-en:)))Már nagyon izgulok!
2013. febr. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3045/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Igen, megvan az időpontom, én jövőhét utáni héten megyek, szerdán, a férjecském egy hétre rá szerdán.

Már úgy várom!!!!

Kriszti, tök jó hogy sikerült!

Meli! Sajnálom... Emlékszel? Nekünk azt mondta az andrológus, hogy 10.000Millió/ ml alatt NEM csinál inszemet, mert felesleges. Mindegy, a lényeg hogy ha már így alakult, hogy nem a ti hibátok:) Jön majd az a baba villám gyorsan, emlékezz az előzményekre, kopogtatott már mostanában az a gólya, csak halkan:) Most sikerülni fog! Puszi!!!!! Irszi

2013. febr. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3046/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!:-)Koszi Szilvus a drukkot jol drukkoltal!:-) Neked is koszonom Irszikem!Ugy orulok :-DNagyon :-) Irszi tok jo h.nektek is meg van az idopont vegreeeee!!Remelem a Parodnal is mindent rendben talalnak!Ugy lesz! :-) Jaj Csajok mar nem is a fajdalomtol felek hanem attol h.rossz hirt kapok...tudjatok. De erre ne is gondoljunk.Most lapitok keddig...aztan majd megirom ha vegeztunk es lihegtem egy picit h.mi a helyzet a Miss Petefeszkeimmel :-DPuszikak Mindenkinek!!
2013. febr. 8. 07:33
 3047/9202 anonim ***** válasza:
64%

Sziasztok Lányok!

Krisztike, de örülök a boldogságodnak! Minden jól fog menni és hamar túl leszel a beavatkozáson :)


Szilvi: hogy érzed magad???


Meli drága, megvan a pontos lombik időpont?


Rólam: még mindig nem tudjuk ki lapul a pocakban, a jövő héten szerdán megyek 4D-re. Kíváncsi vagyok, hogy 5 hét alatt mennyit változott a kis arcocskája


Csütörtökön (Valentin-nap) pedig cukorterhelés... hát nem kínzás ez?????


A babám egyébként nagyon édes, sokat mocorog. Szinte napirendet lehetne igazítani hozzá Főleg reggel és este aktív (soha nem ébreszt, már fent vagyok) kb fél órát tart a mocorgás, majd 3-4 óra szünet.

Jó lenne ha idekint is ilyen baba lenne!


A kiskönyvem szerint 5 kg híztam a 23 hétig (de ugye 6 mínusszal kezdtem) tehát 1 kg mínuszban vagyok már csak. Utálom,hogy ruhástul mérnek... így másfél kilóval mindig több kerül a kiskönyvbe......


K.

ui: a 90%-om lement 75-re. Valaki folyton lepontoz :((((

2013. febr. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3048/9202 anonim ***** válasza:
57%

Hát Kinikém már elég terhes vagyok:)

Sok bajom van most az utolsó időben...

Iszonyatos sok savam van,már nem bírok vele:S

Most salvus vizet iszok,hátha...

Rennie és a gaviscon semmit nem ér...

Iszonyatosan fáj az oldalam,a bordáim alá van beékelödve a baba feje,még mindig faros,nem fordult be:S

Hanyatt már abszolut nem tudok aludni,oldalt még megy egy ideig...De már éjjel nem igen megy az alvás:S

Ha megy akkor meg pisilni kell felkelni...

A hormonok dolgoznak,feszült és ideges vagyok...

Sétálni ha megyünk sokszor meg kell állnom mert kifulladok hamar....lábaim kezdenek vizesedni ha sokat ácsorgok...

Eddig 14 kilot hiztam:S

2 hét mulva ujra doki,aztán majd kiderül,hogy befordult-e a baba vagy nem és hogyan tovább akkor...

Farosan nem szeretném spontán megszülni,akkor ragaszkodni fogok a császárhoz.

Szóval van bajom épp elég....De most már kezdem látni az alagút végét:)

Kini az én jóslatom az,hogy kislány lesz,de kiváncsian várom hogy megírd:))

Szilvi

2013. febr. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3049/9202 anonim ***** válasza:
57%

Édes kis Kinikénk! De jót mosolyogtam a ruhás méréses problémádon:) Utólag odavésheted ám majd mellé hogy (ruhában...)

:D

De igaz, ne legyen nagyobb gondod ennél, annyit szívtatok az elején:) Nagyon édes vagy! ÉS tuti nagyon dögös is, így 1 kg minusszal:) Mikor kapunk már végre pocakos képet????????????? Lányok, én tuti hetente traktálni foglak titeket a pocis fotóimmal ha végre már lesz mit mutogatnom:)

Szilvikénk, hogy állsz a jóslóiddal?

Pixike?

Klau, hogy vagytok? Párocskád?

Krisztikénk, veled mi újság, te kis zuglói lányka?

Vicuska?

Én bejelentkeztem a manikűröshöz keddre, de a f... főnököm miatt le kell mondanom.....

Csinálja nekem állandóan a programot:)

Már nagyon várom a dokikat, bár tuti kiderül majd, hogy nem kezdhetünk stimulálni, mert ennyi antibiotikum után várni kell majd megint vagy 1-3 hónapot. Már ki van a f...szom; bocsi lányok.

Mindegy, én is elmegyek, és megbeszélem az enyémmel, hogy ha mégis kezdhetjük, akkor mikor kell elkezdenem a szurikat, és mikor kell mennem az első uh-ra.

De ha tényleg kiderül hogy megint várnunk kell.. hát én lehidalok, az tuti!

Nem csodálkoznék egyébként....

Figyeljétek meg, ősszel lesz az első inszemünk, és (remélem) abból maradok terhes. Addig meg szívunk, mint a torkosborz.

Hiába megyünk most majd vissza az andrológushoz, tuti hogy 2-4 hét múlva ő megint visszarendel, és akkor a lehetséges stimuláció is csúszik egy hónapot; már ha nem kell az antibiotikum szedés után várni.

Bonyolult, ugye?:)

Gyereket akaroooooooook!!!!!!!!!!!!!!!!:)))))))))))))))))))))

Nem igaz hogy ezek a nyúvadt gólyák ezt sem hallják;)

Melikém, egy kis biztatás neked is: minden rendben lesz, tuti (tényleg, nincs genny vagy fertőzés a spermában???????). Az ICSI is tök jó, ott már gyönyörű babákat kapsz vissza. Neked pedig tök jól reagál a szervezeted a tüszőstimulálásra, az már tudjuk. Csak mindíg gondolj arra, hogy megfelelő mennyiségű és minőségű petéid érnek, és minden jól sikerül a leszívásnál is. A többi már a dokik dolga, csodaszép babákat fogsz visszakapni, akik szépen mag is kapaszkodnak már az elején:)

Hány babát kértek vissza, azon gondolkodtatok már?

Én először 2-t, másodszor és többedszer 3-mat kérnék azt hiszem. Puszi! Irszi

Irszi

2013. febr. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3050/9202 anonim ***** válasza:
57%

Szilvikém, de Ő édes teher, tudod:) Édes kis Lili teher:)

Azért veled vagyunk ám lélekben:) A sok sav az valóban borzasztó lehet, a többi meg a ráadás...

Kini, én nem is tudom hogy mit jósolok. Én is kislányt kívánok neked, de van egy olyan megérzésem hogy kisfiú. Hogy bebizonyítsa, milyen fantasztikus dolog egy kisfiú:) ÉS hogy aztán lehessen várni a hugit:))))))))) Irszi

2013. febr. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!