Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 3401/9202 A kérdező kommentje:
*** helyesbitek -barkinek irok elirom ...es rohogok utana itt magamon :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D ez iyen :-D
2013. márc. 16. 19:05
 3402/9202 A kérdező kommentje:
Irszikem en reagaltam a kepedre!:-)<3
2013. márc. 16. 20:13
 3403/9202 anonim ***** válasza:
64%

Gina: igen, valóban én szoktam "K"-ként aláírni és én vagyok a Kini. Szeptemberben teszteltem pozitívat, a következő hónapban mentünk volna inszeminációra.

Most a 29. héten vagyok, június első napjaira várjuk a kislányunkat :)

Eddig 3 uh-on szégyenlős volt a babánk, ezért örülnek ennyire a lányok, hogy megtudtuk.

Íme 2 sztárfotó:

[link]


Itt kiemeltem a lényeget:

[link]


Szilvi, sokat fogok Rátok gondolni, voltál mostanában méhszáj vizsgálaton? Mi az értéked? Zárt vagy még?


Melikém: Rád és a babákra is fogok gondolni, kérlek vigyázz magadra!


Krisztike: drukkolok nagyon!!!


K.

2013. márc. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3404/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Sziasztok Csajok!

Én milyen analfabéta vagyok:-)))) Tegnap mérgelődtem, hogy miért nem tudom néha megnyitni a feltöltött fotókat, és most rájöttem, ha nem vagyok bejelentkezve akkor csak a linket látom, de megnyitni nem tudom:-)

Sikerült megnyitni a képedet Irszi, döbbenet mennyi hó esett le:(

Meli, koncentrálj a kis babáidra, sztem érzed a beágyazódást azért fájdogál hasad:-))) Minden ok lesz:)

Irszi ez a Merinal jobb, mint a Closty? Nálad jobban bevált? Korábban írtad, ha jól emlékszem, hogy 4 tüsződ is érett a napi 2 db Clostytól. A Merional nem erősebb, vagy miben más? Bocsi, h ennyit kérdezem, de tényleg érdekel. Sajnos nekem is turbózni kell a peteérést.

Csajok Kismamák! (Irszi jól mondja)nagyon izgulok értetek.

Gina nekem is mostanában lesz ovum 12.napon vagyok ma, úgyhogy nagyon ügyeskedünk.:-) Egyébként én budapesti vagyok. Adjatok bele ti is mindent. :-)

Meglesz az eredménye.

Jó éjszakát Kismamik

Lilla

2013. márc. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3405/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Kini szívből gratulálok:-)


Lilla

2013. márc. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3406/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Jaj Kini!Olyan édes a Picurka!MOst néztük meg Anyukámnak meg Apukámnak is mutattam :)) elolvadtak ők is :)) jaj és hogy látszik a kis puncija :) nagyon szépen látszik :)csuda édes Babuci!Mi lesz a neve?Vagy még nem tudjátok azért nem irod meg nekünk?

Köszönöm h.drukkolsz nekem :)

Lilla akkor ti is huzzatok bele ha ovud van!:) Hajrá!!

Na nekem még nem jött meg :/ nem tom mikor fog...már azon is gondolkodtam h.az is lehet h.siman csak nem repedt meg a tüszőm és kimarad egy ciklus...vagy a hsg miatt lehet ki tudja...nagyon szeretném hogy baba legyen a pocakomban de olyan hihetetlennek tűnik az hogy sikerült,es nem hiszem h.sikerül a baba sajnos...tudom most nagyon negativ vagyok...de tényleg olyan hihetetllennek tűnik h.sikerült volna.Mensis érzés van picikét...néha erősebben és ennyi.Semmi más.JA! azt álmodtam hogy nagyon vártam h.ne jöjjön meg és megjött,láttam a vért :( eléggé elszontyolodtam álmomban...lehet igy készit fel a tudatalattim hogy meg fog jönni...vagy ki tudja.Ez a 45.ciklusnap...lehet h.csak kesőbb repedt a tüsző mint gondoltuk 1-2 nappal vagy nem tom.MAjd kiderül csak ez a várakozás...az órák...a percek...ólomlábakon mennek.De inkább okokat keresek arra hogy miért nem jöm meg minthogy elhiggyem hogy sikerült a teherbeesés mert ha elhiszem és nem jön meg akkor nagyon fog fájni a lelkem.Inkább védekezek előre a csalódás ellen.Egyébként meg ha most megjön akor majd sikerül máskor ugyhogy nem dől össze a világ csak bebeélni végképp nem akarom magamat.Szép napot Mindenkinek Csajok es jó pihizgetést!:)Tudósítok ha van valami.JA a hasmenés...bugyogásom 2 napja elmúúúlt :)) nem is irtam :)

2013. márc. 17. 10:28
 3407/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kini! Gyönyörű a kisasszony! Szuper hogy minden irányból ilyen szépen megmutatta magát!!!!!!!!!! Hogy álltok a nevekkel? Én is kíváncsi vagyok!!!!!!!

Már itt tartasz? Atya ég! Te hol tervezel szülni?

Lilla, Gina, nagyon drukkolok nektek hogy sikerüljön, nagyjából hasonló időben vagytok, majd együtt izgulhatunk értetek!

Vica, olvass minket vissza (vagy csak hidd el): tényleg úgy van, hogy az újak itt hipp-hopp pár hónapon belül kismamák lettek, igaz, lányok? :-)

Szilvike (és Kini)! Csináltattál (Kini te pedig fogsz?) a 36. héten streptococcus szűrést? Állítólag fontos, és van ahol rutinszerűen csinálják, van ahol meg elküldenek a csudába.

Kriszti!!!!! Úgy izgulok érted!!!!! Tegnap este olvasgattam a saját Szinetár Dórás babanaplómat -már teleírkáltam mindenfélével, úgyhogy vettem egy újat amit csak akkor kezdek el írni...- , és nekem annó úgy volt, hogy a pozitív teszt előtt bőven éreztem hogy iszonyú fáradt voltam (de csak az utolsó nap aludtam délben) egész nap -minden nap, és pár nap elteltével kezdtem el érezni ezt a tűzgolyó szerű dolgot a hasamban, de még ezt is napokkal a pozitív teszt előtt!!!!!!

Bluttyogásra én nem emlékszem, csak arra hogy mensisen görcsöltem én is mindig, hol jobban, hol kevésbé.

Meg hogy reggel nagyon furi volt a hasam, de eztán elintéztem a nagydolgom, és utána megszűnt :-)

ÉS néha hőemelkedettnek is éreztem magam. Szóval én akkor is azt mondom..... :-) Persze a pozitív teszt az igazi bizonyíték, de úgy legyen!

Lányok! A hasam hihetetlen dolgokat produkál, de arra is élénken emlékszem, hogy nekem mindig csinálja amikor felcsillan a remény, úgyhogy úgy döntöttem, csak a hasamnak már nem hiszek.....

Azért nagyon izgi!!!!!!! Igen, remélem én is nagyon hogy megkegyelmez nekünk valaki fentről, és megajándékoz minket végre egy babával!!!!!

Azért kaptam Merionalt, mert nekem a Closti nagyon elvékonyította a méhnyálkahártyám, a Merionaltól viszont 8.9 volt középidőben (ez nálam a csúcs!!!!!!!!!!!)

Igaz hogy szuri, és én vállba kapom ami nem túl fincsi -a férjemtől, viszont nincsenek hőhullámaim tőle, mint a Clostitól. Nekem bejött!

Amúgy Komárom -Esztergom megyéből írok. Puszi!

Irszi

2013. márc. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3408/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lánbyok!

Még mindig egyben vagyunk:)

Néha érzem a derekam meg a hasam,de ez még 0 sajnos:S

Közelében sem vagyunk még sztem....

csináltattam hüvely tenyésztést a 36 héten,negativ lett:)

Mégis szülés előtt javasolta a doki,hogy hasznájak betadinos kupot fertötlenitésre,hogy szülés előtt rendbe tegyük a hüvelyt.Hát gyülölöm ezt a kupot,éjjel alig aludtam,mert ahogy forgok érzem hogy folyik:S

Persze tettem be betétet,de akkoris....

Hétfőn még zárt voltam tökre Kini,holnap megyek megint,majd kiderül.Jövö hét szombatra vagyok kiírva,sztem holnap megmondják,hogy mi van akkor ha nem indul be és mikor kell befeküdnöm....

Szerettem volna a husvétot már itthon tölteni de valoszinü ez nem jön be:)

Hát én másképp gondolkodom a szülés utánról,de mindenkinek más a véleménye.Mi nem elszünk együtt a babával utána,tudom milyen a szülés utáni állapot,igy nem vállalom be....Egyiknél sem bántasm meg és most is igy döntöttem:)

Viszont a kicsi velünk egy szobában lesz itthon,pedig nem akartam elöször,de megváltozott a véleményem:))

Krisztikém,nagyon drukkolok és ne légy negativ!!!!!!

Kini édes a puncis kép,de tudtam hogy kiscasj lesz,már az elején szégyenlős volt:)))

Szilvi

2013. márc. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3409/9202 anonim ***** válasza:
64%

Szilvi: én csak azt remélem,hogy akkor jön a kislányod, amikor a legmegfelelőbb az időpont neki. Tudom, könnyű mondani, de legyél türelmes. Jól érzi magát odabent!

Pici lány, kérlek indulj el, mert Anyáék már nagyon várnak!


Ma bevásároltunk egy új bálát bontottak, angol használt áru, gyönyörűek egytől egyig. Next, Mark&Spencer darabok. 5500 Ft-ért 20 db kis ruhát kaptam.


ui: Kíra babánk lesz, mert valószínűleg a Kyra nevet nem fogják engedélyezni :(


K.

2013. márc. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3410/9202 anonim ***** válasza:
57%

A Kíra gyönyörű név! Megpróbáljátok y-nal is? Hogyan kell kérvényezni?

Szilvike, a Betadine kúp tényleg iszonyú, én sem tudtam aludni miatta, nagyon sz*r érzés ahogyan folyik ki belőled...

Figyelj, mindenkinek szíve joga eldönteni hogy hogy szeretné eltölteni az első pár napot, illetve utána az egész életét.

Én is roominginben szeretnék lenni (én meg az ellenkezőjét nem tudom elképzelni ha mosott kaka leszek akkor sem), de még véletlenül se kezdj magyarázkodni ha te úgy gondolod, az a jobb ha külön vagytok.

Van aki kakaóval szereti a palacsintát, van aki meg lekvárral. Az sem tartozik senkire. :-)

Legalább pihensz, és a látogatókhoz is ki tudsz menni. Nekem is van egy nagyon jó barátnőm, aki az első babával helyhiány miatt nem tudott együtt lenni, viszont annyira bejött neki hogy tudott aludni a szülés után, hogy a másodikkal már direkt úgy kérte magát, hogy külön legyenek. Ő is erre esküszik, én ezt csak kíváncsiságból kérdezgetem.

Igen, ahogy Kini is mondta, biztosan én beszélek a legkönnyebben, de légy türelmes. Úgy is úgy lesz minden ahogyan Lili szeretné :-)

Én is tanulom épp a türelmet, mert megint sok a furcsaság a hasamban (is), de hol van még amikor először tesztelhetek.... Március 26 körül ha minden igaz... Te a szülésért izgulsz, én pedig a beágyazódásért:-)

Kini, nagyon szuper hogy ilyen jól be tudtál vásárolni! Én a H&M-ben szoktam elcsábulni, néha 500 ft-ért olyan cuki baba dolgok vannak........ Most 700 a legolcsóbb, és nincs túl sok uniszex, így kihagytam.

Persze nekem is van már pár teljesen újszerű turis / bababizis rugim....

Meli, mi újság veletek? Hogy vannak a porontyok?????? :-)

Hogy bírod a húsevést?

Krisztike, remélem gyötörnek a görcsök, de már érzed hogy igazából nem azért görcsölgetsz amiért eddig szoktál, hanem ez valami teljesen új dolog....

Én teljesen beleestem a saját -szokásos- csapdámba :-)

De nem érdekel, úgy döntöttem ennyi hónapos kihagyás után megérdemlem hogy reménykedjek!

Lányok, fura érzéseim vannak .... :-) Nem nagyon tetszenek a kaják amik itthon vannak... csináltam rakott krumplit, és ..fúúúúúúúj... A rakott krumplira??? Pedig az olyan finom!!!!!

Narancsot ettem helyette. A petefészkeim szúrkálnak, görcsölgetnek, és pár napja beleszúrt a fájdalom az egyik (kapaszkodjatok) nagyajkamba, ma pedig az ellentétes lágyékomba...

Az alhasam napok óta viszket, és nem jól érzem magam. A melltartó nem kényelmes, de semmi más bajom nincs a cicimmel, ez viszont fura, mert én itthon is abban vagyok. Most anélkül, mert nem bírtam elviselni.

Biztosan csak a szokásos, amit már milliószor megígértem magamnak hogy nem hiszek el megint, de most mégis olyan jó!!! :-) Irszi

2013. márc. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!