Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 3421/9202 anonim ***** válasza:
57%
Sziasztok lányok! :) Elkezdtem az elejétől olvasni a dolgokat,rengeteg erőt merítettem ezekből a pozitív beszélgetésekből.Mi kisebb nagyobb megszakításokkal 3 éve próbálkozunk.33 éves vagyok és az első babánkat várjuk.Most igazán komolyan elkezdtük,mert a 2.clostis hónapba léptem!Hát nagyon várom az eredményt!És figyelmesen olvasom a további hozzászólásaitokat.:)
2013. márc. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3422/9202 anonim ***** válasza:
57%
Ja és Lívia vagyok! :)
2013. márc. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3423/9202 anonim ***** válasza:
57%

Üdv Livia:))

Kriszti!!!!!!!

Holnap reggel itt leszek,azonnal irj,drukkolok nagyon,még éjjel is rád fogok gondolni,ha már aludni nem tudok:))))

Szilvi

2013. márc. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3424/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Sziasztok Csajok!

Annyira örülök nektek Kriszti, Irszi, tuti babások vagytok nagyon-nagyon drukkolok nektek. És nagyon várom, hogy olvassam a jó hírt:))

Gina én árilis 2-a körülre nem várom. Együtt izgulhatunk hó végén. Ma volt a 14.cnapon pozitív az ovutesztem.

Az hiszem el kell kapnom apát:)

Melike kapaszkodnak a kis ikrek, jaj de jó, nagyon izgulok érted, és szorítok minden rendben legyen.

Vica nem szabad feladnod, tudom mit érzel, de nem szabad soha de soha. Biztos kegyetlen lehet, hogy öt éve várjátok, de igaza van Szilvinek ovud tuti volt, és még ebben a ciklusban sincs veszve semmi, amíg meg nem jön rendesen. Nem szabad feladni. !!!!!!

Szilvi kitartás, biztos nehéz lehet már neked az utolsó napokban, de hamarosan meglesz Lili:)

Üdv Lívia, nekem is második Clostys hónap, és nagyon reménykedek, főleg mert Szilvinek is a másodikban fogant Lili:-))))

Puszi Lányok!

Lilla

2013. márc. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3425/9202 anonim ***** válasza:
64%

Irszi: nálunk is kötelező a kenet vétel a 36. héten! Nem is értem valahol miért kell kérni? A gondozási protokollba benne van és nagyon fontos vizsgálat,hiszen ha pozitív az sok bajt okozhat!

Igen a 8-11 dpo-n pecsételtem. Fele annyira volt erős pecsételés, mint vérzés előtt! Halványabb is, inkább rózsaszín és nem "kaki" barnás (bocsánat, másképp nem tudtam leírni) hanem inkább világos néha. Nekem alacsony volt az ösztrogén szintem,ezért tarthatott ilyen sokáig. Miután elmúlt, 3. napon pisiltem pozitívat. Pozitív előtti nap már fájdogált a derekam és a vattacukor parfüm irritált nagyon :) Erre tisztán emlékszem!

Szilvi: igyál tonicot! A benne levő kinin méhösszehúzódásokat generálhat! Meg bújjatok össze a pároddal, hátha az orgazmus és a spermák is beindítják! De jó! Húsvétkor már otthon lesztek!! :)

Meli: már eltelt 2 hét a fogamzás óta? Basszus,hogy megy az idő! Mi a következő lépés?

Krisztike: Neked is nagyon drukkolok!

K.

2013. márc. 19. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3426/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kini!

A jó isten szóljon belőled:)

A tonikot utálom,de lehet ma megpróbálom,hátha....

Tegnap már éreztem,hogy csipkelődik,de semmi...

Iszom szorgalmasan a málnalevél teát,hátha segit a tágulásban,ha beválik,ajánlom nektek:)

Tegnap rákérdeztem a dokinőtől,hogyan is müködik most az inditás...

Azt mondta ha keddig nem indul meg(bár ő azt mondta hogy addig meg lesz),akkor befekszek,1-2 napot várnak és a méhszáj állapotától függően inditanak:S

Hát majd kiderül,de ha a kisasszony kivárja,jövö héten már husvét van:(

Annyira szerettem volna addigra itthion lenni,de Lili tudja mikor szeretne kibujni.

Mindenesetre,tegnap a fürdőben megbeszéltem vele,hogy most már induljon el kifelé,mert mindenki ő rá vár és meg van már mindene:))

Szóval most már jöhet:))

Krisztike!

Itt vagyok,látod??:_)))

Várom a teszted:)))

Szilvi

2013. márc. 19. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3427/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!Negativ lett a tesztem.Gondolom a tuszo nem tudott megtermekenyulni...vagy nem volt benne petesejt vagy csak felszivodott vagy nem tom.

Most akkor ez van gondolom.Majd maskor. :-\

Meli szuper h.feszkelodnek a babak!!:-)Ennek nagyon orulok!!Nem fog megjonni ne felj babas vagy!!Szilvus jol tetted h.megbeszelted Lilivel.Anya mondta h.mikor szulettem az orvos modta neki h.juli 30-ig meg kell szulnie mert utana mar o nem lesz szabira megy.Mondta Anyanak h.mondogassa magaban h.30.-kaig megszulok.Anya meg mondogatta es 27.-en megszulettem :-))kis agykontroll...neked is ajanlom...tuzd ki h.mikor akarsz ugy h.mar husvetra otthon legyetek es mondogasd magadnak egy nap sokszor.Lilla es Irszi es Mindenki!:-)Koszonom a drukkolast!!Most legalabb erdemben tudtunk remenykedni...minden "jel" arra mutatott h.sikerult.De nem.Meg varnom kell.De Irszi nagyon drukkolok neked es Melinek meg Vicanak is!Ti jottok!Pozi tesztet akarok toletek!:-)Aztan a tobbiektol is sorban :-)Livia udv a Csapatban!Irj sokat es nagyon drukkolunk!

2013. márc. 19. 07:31
 3428/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok Lányok!


Lívia üdv a csapatban :)

Krisztikém, még korai volt biztos a teszt, nem hiszem hogy ilyen tünetekkel ne baba lenne a dologban.


Kinike hogy eltelt-e 14 nap a fogantatástól? Hát még nem, mivel nekem a leszívás március 8-án pénteken volt, aznap termékenyítették meg a petéimet, tehát csak március 22-én pénteken lesz 14 nap a fogantatástól. Az még olyan messze van :(


Meli


És már nem érzek semmit :(

2013. márc. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3429/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kriszti, sajnálom a negatívat, de míg nem jön meg van remény:)

Nekem még eddig mindig csak barna folt van pisilés után, semmi a tisztaságiba, a hőm viszont lent van, és görcsölök, tuti mensi lesz belőle:(

Meli majd érezheted őket még 9 hónapig!

Ilyen a görbém

[link]

2013. márc. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3430/9202 anonim ***** válasza:
57%
nagyon nem tetszik a görbe utolsó két értéke :(
2013. márc. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!