Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 3761/9202 anonim ***** válasza:
57%
Évi én sem ettem Norbis kajákat.... sose vitt rá a lélek... na meg persze kenyeret se... helyette nálam a puffasztott rizs vált be ami sótlan és mindig tettem rá egy szelet gépsonkát. Ebből bármennyit ehettem.:) Sajnálom Kriszti,hogy ennyire fájt az átjárhatósági... Mondjuk én ezt is bevállalnám..hiába fáj ennyire!
2013. ápr. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3762/9202 anonim ***** válasza:
57%
Encsi voltam.
2013. ápr. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3763/9202 anonim ***** válasza:
57%

Én is bele megyek mindenbe ha kell.Igen ez biztos,hogy amikor jönni akar akkor fog.Most írt nekem egy csaj,hogy látta nyertem a pöttyös rudival és addig beszélgettünk míg kiderült a tesójának nem lehetett babája,majd 10 év után egyszer csak összeesett és kiderült kihordta végig és közben menstruált is.Azóta is semmi baja a kicsinek :)))

Évi

2013. ápr. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3764/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Irszi!

Isten éltessen sokáig!! :D

Örülök, hogy mindenki jól van, Krisztikém imádom a hozzáállásod, sokat tanulhatok belőle én is.

Ha a baba jönni akar jönni is fog! :D

Nekem is HSG-m volt, de nem akarok beszélni róla, és én is a Hicosyt választanám, ha újra kellene.

Jönnek majd szépen sorba a pozi tesztek tuti.


A Womens krémről én is sokat hallottam, és gondoltam rá, h kipróbálom. Irszi neked megemelte a progi szintedet? Mérték? Érdemes venni? Szivesebben kennék egy ilyet, mint a májkárosító gyógyszerek.

Én ebben hónapban nem szedek semmit, és 22. nap környékén megnézetem a progeszteron szintemet, kíváncsi vagyok.

Szép estét drága lányok leendő anyukák!:-)

Lilla

2013. ápr. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3765/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Meli???

Hogy vagy?

Lilla

2013. ápr. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3766/9202 A kérdező kommentje:
Jo reggelt Csajok!9-aludtam!Na ez nalam nagy szo mostanaban :-)Ugy nez ki elzarzak odabent a csapot is ugyh.elallt a verzesem vegre tok jol kitosztulhatott a mehem mert ilyen merteku mensire reg nem emlekszem.:-)Ugyhogy minden okes...most varjuk h.hasson a closti a kiskatonak erosodjenek es hajrazunk mi is szerdatol :-DNagyon jo itthon Anyaeknal :-))Irszikem milyen volt a szulinapod?!Tobbiekkel mi a helyzet?!Ki mit erez?:-))puszikak!!!
2013. ápr. 14. 09:27
 3767/9202 anonim ***** válasza:
57%

[link]


Jó reggelt lányok! Kriszti,tegnap olvastam a vonzás törvényéről,a lényege amit kívánsz és azt tiszta szívből el is hiszen hogy megvalósul,az be is következik,szóval Kriszti és mindenki aki itt van alkalmazzátok ezt!Nagyon szurkolok mindenkinek! :))) Én sok esetben alkalmazom,de a babával kapcsolatban az volt a baj,hogy nem hittem benne igazán,hát most hiszek! :))) Belinkeltem egy hőgörbét,az enyém,kipróbáltam a tervezett baba.hu-n,nekem ez jobban tetszik,mint a ciklus.hu.Ott még nem húzta be az ovulációhoz a vonalat,itt már rendesen jelöli :) 3 nap Duphastonnál járok és nincs semmi érzés mellékhatás,nem fáj sehol alul sem úgy mint ahogy múlt hónapban....az nem volt szerintem normális.Csodálatos hétvégét lányok,puszi! Livi

2013. ápr. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3768/9202 anonim ***** válasza:
57%
Irszi drága! A jó isten éltessen sokáig és kívánom hogy minden amire vágysz az életben,az teljesüljön! :)))) Puszi Livi
2013. ápr. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3769/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok Vica vagyok!


Irszi boldog szülcsinapot!!!Kívánom hogy kívánságod mielőbb teljesüljön.

Én jól vagyok, kertészkedtem:) Sütöttem gyümitortát is:)

Ilyen a hőm, úgyhogy drukkoljatok csajok 1 hét a nem vártig!!!


[link]


Meli, hogy vagy? Szilvusunk és Lilike?


A tervezettbaba nekem azért nem jó, mert a második ciklus fizetős:(

2013. ápr. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3770/9202 anonim ***** válasza:
57%
Sziasztok.Azt nem tudtam hogy a második ciklustól fizetős...hát,pénzt nem adok érte,de remélem nem is kell már többször mérnem.Vica drága te hol méred a hődet?,mert én hónaljban...és igen tudom az a legszarabb,nem ott kéne,de múlt hónapban így kezdtem el és nem akartam ebben a hónapban variálni! Puszi Livi
2013. ápr. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!