Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 2851/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!


Vica, szerintem is inkább 25-én volt ovulációd! Onnan számolj, már bőven tesztelhetsz.

Tényleg, teszteltél már ma reggel??????


Irszike, nagyon bízom benne, hogy most már tényleg hamar kiderül, hol van a gond, hogy utána azonnal összejöhessen a babátok :)


Kriszti, Kalu, hajrá!!!!!!!!!!!!!!!!!!


CSAJOK, IDÉN MÁR NINCS KÉSLEKEDÉS, JÖNNI FOG A GÓLYA :)


Meli

2013. jan. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2852/9202 anonim ***** válasza:
57%

Bizony, bizony! Melikém, úgy legyen, és szerintem úgy is lesz lányok!!!!!! Idén jön a gólya, és sorban hozza majd a babáinkat!

Vica, nagyon izgulok érted!!!!!! Megnéztem én is a görbéd, de nem tudok hozzá szólni..... A nemvártad tudod mikor van????

Szilvi!!!!!! Ó, még addig simán befordulhat! Na jó nem simán, de azt hiszem a mostani kismamában vagy az előzőben volt egy cikk, hogy a 37.!!!!! héten fordult be a faros baba!!!!!! Nem tudjátok megdumcsizni hogy inkább a te buksid felé tegye ő is a fejecskéjét?

Az én névnapom március 25:)

Tudja ez a kislány hogy mikor kell jönni!!!!!:)

Klau, hányadik napon vagy???

Puszi!!!! Irszi

2013. jan. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2853/9202 anonim ***** válasza:
57%

sziasztok lányok :) nem tudom ki hol jár ezért nem is tudok kinek mit írni :/ Szilvi teszel fel a kislányodról képet én még nem láttam :) és a pocakodról is :)

Pixi

2013. jan. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2854/9202 anonim ***** válasza:
57%

Pixike!

Teszek fel képet igérem,ma megyek dokihoz,ha tud olyan képet csinálni amin látszik is valami azonnal felrakom:))

Sietek haza és teszem is fel:)

Szilvi

Vica!

Teszteltél?

2013. jan. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2855/9202 anonim ***** válasza:
57%

Szilvi! HA csak a nagylábujja látszik, mi arra is kíváncsiak vagyunk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D

Lányok, tegnap, a 21. ciklusnapos barnás maszatos volt már este a wc papír. Éjjel egy csepp halvány ilyen maszat jött ki, és ma, a 22. ciklusnapon szintén ennyinél tartok.

Persze hogy remélem hogy gyerek.... De. Elvileg semmi esélye a világon. Szerintetek még mindig kevés a progeszteronom? Vagy épp túl sok? Tuti valami hormon!!!!!!

A cickóim is úúúgy fájnak! De ezt már megfigyeltem, mindig kb. középidőtől kezdenek fájni és feszülgetni, aztán a mensivel ez elmúlik.

Most ahogy itt ülök és írok, ha hozzáérek oldalt a karommal, akkor is érzem.

De legalább kezdek olyan lenni, mint minden normális ciklusú nő!

Tényleg Szilvike, mekkorát nőtt a cicid? ;)Remélem jó sok tejecskéd lesz!!!!!!!!:)

Kriszti, tudsz már valamit?

Nekem egész héten úgy fájt a fejem..... Megbeszéltük a férjurammal, hogy nemsoká lefürdünk (14.14 van!!!!!!), és a naő maradék részét már a nappaliban az ágyikóban töltjük! Olyan jó lesz! Igazi wellness -fitness érzés; a fárasztó fitness nélkül:)

Puszi mindenkinek! Irszi

2013. jan. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2856/9202 anonim ***** válasza:
57%

sziasztok.

Szilvi naon várom a képet :)

Nekem 15en lesz ovum elvileg

2013. jan. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2857/9202 anonim ***** válasza:

Hű Klau, akkor már csak 3 nap!!!!! Mostanában lesz a legfuribb érzés ha minden igaz:)

Nekem az ovu előtt már nagyon szokott fájni; onnan tudom hogy na ma- holnap biztosan repedek. És egyszer csak azt veszem észre, hogy elmúlt, akkor már kirepedtem:)

Én azt mondom, menj el uh-ra ha tudsz, hogy nézzenek rád, érnek-e a tüszőid, illetve hány van, és mekkorák.

Aztán holnaptól 2 naponta már mehet az akció szerintem!

De valószínűleg ahányan vagyunk annyi félét fogunk mondani, úgyhogy neked kell eldöntened!

Nem voltak hőhullámaid?

Én ma is produkáltam 2 cseppet, de ez már inkább sárgásbarnás mint vér színű. Egyenlőre nem úgy tűnik hogy meg akar jönni. Fogalmam sincs hogy mi lehet ez, már arra is gondoltam hogy megint a volt sebem vérzik.

Persze a férjem inkább a terhességre voksol, de vicces lenne, mert a középidőt próbáltuk kihagyni, és a dokik is mást mondtak ügye.

Tegnap beszélt a nődokival akit írtam, és az azt mondta, hogy szerinte vagy a prosztata, vagy a vese/ hólyag, stb.

Szóval odalenn és odabenn van -szerinte- a megoldás. Hát, nem volt felhőtlenül boldog!

Irszi

2013. jan. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2858/9202 anonim ***** válasza:
57%

Egy kis olvasnivaló csajok: Irszi

[link]

2013. jan. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2859/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!


Olyan jó olvasni Titeket!


Kalu, remélem napokon belül repednek a tüszőcskéid. Minimum két naponta szexeljetek! De ugye Szilvusunknak anno azt javasoltam, hogy próbálja ki, hogy minden este akcióznak apával és egyből bejött, terhes is lett!!!!!


Irszike, remélem nem jön meg és már rég babás vagy!!!!!!!!!!


Kriszti, Neked is nagyon-nagyon drukkolok!!!!!!


Vica, nagyon eltűntél. Megjött? Teszteltél? Jelentkezz!!!


Szilvusunk, jó lett volna látni azért egy-két fotót a kis Lilikéről :)


Puszi Mindenkinek!!!!


Meli

2013. jan. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2860/9202 anonim ***** válasza:
57%

Szia Melike! Végre mintha kicsit jobb kedved lenne!:)

Hát, úgy legyen! Benne lennék a rekordok könyvében, vagy valami hasonló helyen, az tuti!

Persze már nem tudom lebeszélni az agyam arról hogy most sikerülhetett:) Jövőhét csütörtökön lesz a 28. ciklusnapom, ha addig nem lesz semmi, akkor reménykedhetek. Utánna meg abban hogy megmarad, mert az andrológus ez esetben nem sok jóval kecsegtetett...

De ha terhes vagyok, akkor ez a baba most velünk marad, az tuti! Így döntöttem:)

Kihevertétek már az ünnepi rettenetesen sok kajálást?

Én most kezdek rendbe jönni:) Irszi

2013. jan. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!