Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 2511/9202 A kérdező kommentje:
Ja es holnap megyunk Anyaekhoz!!!!!!!!Hurrrrrraaaaa!!!Hetvegen nyugi,pihi,puszihegyek,relax :-)A Dragam is jobban van...csak nem tudunk rajonni mitol volt ez a panikroham...kineziulogushoz kellene menni...ha megegyszer elofordul.Egesz nap ezen gondolkodom amugy hogy mi lehet a baj...meg ő is.De sztem tenyleg csak nagyon kimerult es stresszes is volt.Hat bizom benne h.tobbszor nem lesz.Na tenyleg puszi Csajok almoska vagyok :-)
2012. nov. 22. 22:01
 2512/9202 Vica-77 ***** válasza:
57%

Kriszta nekem is lapar volt Noémi előtt méh tükrözéssel egybe kötve.Ki lehet bírni.Utána kicsit kellemetlen volt de nekem a ciklus első felében csinálták.Januárba voltam időpontot kérni úgy adtak hogy februárban rögtön a mensi után legyen.Csütörtökön feküdtem be az volt az 5.-napom és aznap múlt el.Pénteken megműtöttek szombaton mehettem haza.

Szerdán szedték ki a picike varratot és aznap este már együtt voltunk és azon a hét végén lettem várandós Noémivel :D Nekünk nem kellett kihagyni azt a ciklust.Azt mondta a Prof aki műtött ilyenkor nagy eséllyel rögtön sikerül :D

2012. nov. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2513/9202 A kérdező kommentje:
Jaj dejo hogy leirtad Vicus!Koszonom!Ez most jo sok erot adott!!!Remeem nekem is.sikerul utana rogton!:-)Akkor most megjobban nem felek :-)mondjuk a hsg-tol jobban tartottam mert akkor ebren lennek es...de itt meg ajd altatnak es az tok jo :-)Csak sikeruljon utana tenyleg.Mondtam a Paromnak tegnap amit a doki mondott...hat nem orul hogy majd "osszevagdosnak",hat en se de ez van.Eskuszom mar varom,hogy meglegyen es haladjunk.De hatha meg egy kis remeny el ez lesz az elso clostimentes honapom...hatha ugy lesz Vicus mint neked :-)Az mekkora boldogsag lenne foleg Karacsonyra :-)Nem remelek tul sokat,de azert nem irom le a decembert:-)Amugy orulok h.tovabblepunk...nyilvan itt mas baj is van...osszenovesek endometrozis..elzarodas..barmi.De most eloszor szepen novesztgetem a tuszoimet hatha...:-) Tobbiek irjatok h.mi a helyzet!Koszi Vicus megegyszer es puszi Mindenkinek!!!
2012. nov. 23. 07:49
 2514/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kriszi, legalább tényleg halad a dolog, és így egy csomó mindenre fény derülhet; illetve egy csomó dologról kiderül hogy rendben van, és sokkal gyorsabban fog haladni a dolog, meglátod!

Büszke vagyok rád hogy nem félsz!!!!!:)

És látod, akár az első Closty mentes hónapban is sikerülhet -a barátnőm kislánya így jött össze, 4 éves már- , és a lapar után is sikerülhet rögtön, lásd Noémit!:)

Szinte irigyellek, előrébb leszel a vizsgálatokkal így mint én:D

Én egy méhtükrözést "szeretnék" majd ha úgy alakul.

Vicus, csináltál azóta másik tesztet? Mikor csinálod a következőt? Miket érzel? Tényleg, egy fontos kérdés: a melleid nem fájtak már a nemvárt előtt? ÉS a pocid?

Szilvikénk, mi újság veled és a csodagyönyörű kislánykánkkal? Jól viselkedik odabenn?

Klau, hogy vagy? Hol tartasz? Írj valamit, alig jelentkezel mostanában!

Nekem ma van a 8. dpo, de elég érdekesen vagyok!

Tudom, mindíg azt írom hogy most már nem fogok bedőlni semilyen hasfájásnak meg ilyesminek, de most...

Reggel óta görcsölget a jobb oldalam, a petefészkem körül. Kisebb megszakításokkal egész nap.

Délután óta őrülten álmos vagyok!

Amit még nem írtam, hogy a feltételezett ovum óta iszonyú bő folyásom van. Végülis nem igazán jön ki, csak így ülve is úgy érzem mintha tocsogna a hüvelyem. Fura, ez egyáltalán nem jellemző.

A mellem nagyon fáj, a balnak a külső oldala, de középről kifelé sugárzik. Tudjátok, már írtam, vizsgálták is mert néha szokott fájni, de nincs bajom, és magyarázat sincs rá. Így jártam:)

De most már nap közben is úgy fájt, hogy éreztem, és ált csak akkor szokott ha hozzáérek, vagy ráfekszem. Ez is fura.

NAgyon nehéz megpróbálni beállítani az agyam arra hogy ne dőljek be megint, és lassan azt hiszem úgy döntök hogy nem is akarom. Egy nap alatt túl vagyok rajta, ez meg így önámítás. Nagyon bízom bene, hátha sikerült, és erősen azt gondolom hogy a 10 dpo-n, vasárnap reggel én rákukkantok, különban becsavarodok....

Egyébként tök vicces, mert szerdáig kell kennem a krémet, szóval nekem hivatalosan csütörtök reggel kell tesztelnem. Nem baj, úgysem fogom kibírni!

Nem mellesleg nagyon reménykedem, de sajnos egyáltalán nem érzem magam terhesnek:(

Puszi! Irszi

2012. nov. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2515/9202 anonim ***** válasza:
57%

Egy dolgot magyarázzon el nekem valaki... ha nincs odabenn baba, akkor mi a jó fenétől fáj úgy mindíg az ember hasa?????? Persze nem normális hogy a terhesség fáj, az oké.

De akkor mi fáj? Kirepedt a tüsző, most nem történik semmi, nem? Irszi

2012. nov. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2516/9202 anonim ***** válasza:
57%

Mindennap olvaslak titeket,csak sokszor nem tudok mit írni.

Furán vok,de nem hiszem h.babás vok,mert a mellem nem faj.Az h.hanyadik dpon vok,nem tom,de kiszámolom és megírom

2012. nov. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2517/9202 anonim ***** válasza:
57%
elvileg 5. Dpon jarok!!! Kiszámoltam.
2012. nov. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2518/9202 Vica-77 ***** válasza:
57%

Már csak 1 tesztem maradt :( nem tudom mikor csinálom meg.

A nem várt előtt is feszültek kicsit a melleim volt mikor úgy beleszúrt.A pocim nem fájt olyan mindjárt megjön érzésem volt meg szurkálás.


Szilvinek ma volt a szem műtétje :( Fájt szegénynek nagyon :(Talán holnap jobban lesz akkor biztos fog írni!

2012. nov. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2519/9202 A kérdező kommentje:
Irszikem!jaj naon szoritok!Szerintem osszejott :-)))azert erzed igy magad.:-)Szilvus tenyleg a nagy baba-neme sztori kozepette elfelejtettem most volt a szemmuteted!!!!!Mi ujsag?Ugye nem faj???Puszik Csajok!
2012. nov. 23. 20:02
 2520/9202 anonim ***** válasza:
0%

JAjj, köszi Vicus hogy leírtad! Mikortól voltak a mindjárt megjön görcsök kb, nem emlékszel? Én ma is úgy keltem fel, hogy azt hittem, vérben úszik cicás pizsim... De nem! Lányok, ha holnapra sem jön meg, akkor ki tudja, lehet hogy elkezdek reménykedni... Tényleg fájogat a hasam, szinte folyamatosan! Nem igazán merek neki örülni, de a csuda tudja!

Mindenesetre szuper hogy alig 2 hét múlva megyünk wellnesselni, utánna pár napra rá Pestre az andrológushoz, majd arra pár napra rá az én dokimhoz.

Az andrológus megígérte, hogy ha minden összejön, akkor dec. 05.-én megmondja hogy mire számíthatunk, és hogyan tovább!!!!! És akkor mivel az én dokimhoz is bejelentkeztem, így tudunk tervezni, és januárban akár el is tudunk kezdeni bármit!!!! Szorítsatok hogy ne lombikozni kelljen!!!!!!!! Belepusztulok ha most meg azt mondják hogy nincs más esély, és még fél, vagy akár egy évet várnunk kell......

Holnap azért tesztelek egyet kislányok, szorítsatok!!!!! TAlán valami incifinci kis valamicske látszódhatna végre....

Szilvikém Drága, egy hős vagy, a kislánykáddal együtt!!!!!!!!! NAgyon fájt??? Szegénykém...... Elmeséled hogy pontosan milyen volt, és mit csináltak veled? Én azt gondolom, az érzéstelenítő lehetett a legrosszabb. Meg hogy kitámasztották a szemed... Láttál is valamit, vagy kaptál pupilla tágítót? Iszonyú rossz volt, ugye? Szegény.... ÉS most milyen? Azért jobb már egy picit?

Klaudia! Olyan nincs hogy nioncs mit írni, ne butáskodj! Akkor írj a semmiről! Tippelgesd hogy mekkora lesz Szilvusunk babája! Vagy nézz utánna természetes babacsalogató módszereknek! Igyál teákat, kenj krémeket, aviva tornázz! Valami mindíg van! Olvass utánna a tiszta méhpempőnek! 5. dpo:) Akkor lassan akár kezdődhet a beágyazódás, Klau!!!!!!!!!:)

Tényleg lányok, ki szed kismama vitamint, és milyet? ÉS aki nem szed, az miért?

Krisztike! A kineziológus egyébként jó ötlet, de a természetgyógyász is tud csodákat tenni néha! A bach virágeszenciából készült cseppek is szuperek, nekem a természetgyógyászom kutyult:)

Kini, hogy vagy? Jelentkezz légyszi, csak egy mondattal!!!! Hányadik hétben vagy???????

Megrendeltem a netről a Simone Cave- dr. Caroline Fertleman: Babakrónika című könyvét:) Már olvasom, csak ajánlani tudom mindenkinek!!!!!!!!!!!! Kötelező tananyagnak tenném az ilyet a sulikban egyébként!!!!!!!!!!!!!

3.290 Ft az eredeti ára, de így a Librin 20%-kal olcsóbban, 2.600-ért kaptam meg, és mivel a könyvesboltba kértem a szállítást,nem volt postaköltség!!!!!!!! Imádom az ilyen könyveket!!!!!!!!!!!:) Ezt is csaj ajánlani tudom lányok, a megszületés pillanatától szól heti lebontásban. Minden benne van, hogyan kell fürdetni, hány pelus megy el egy nap, hogy old meg hogy ne follyon ki a kaki, hogy fertőtlenítsd a külömböző módszerekkel a cumisüvegeket, hogyan kell mellretenni a ababát....

Irszi

2012. nov. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!