Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 2391/9202 Vica-77 ***** válasza:

Irszi nekem is 10-es tesztem van.Tényleg azt hiszem még mikor Noncsival teszteltem talán 25-öst vettem az is one step volt.De ezek az újak olyan vékonyak olyan semmilyenek :(

Olyan jó lenne már valami biztosat tudni.Ma van a 23.-ik ciklus napom

2012. nov. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2392/9202 A kérdező kommentje:
Vicus ezek jo jelek :-) drukkolok naon!!!Jah arra jo a ho hogy megmutizza az ovut.Csak miota clostit szedek nagyon erzem hogy mikor repedt meg...vagy +- 2 napra pontosan tudom akkor is ha nem hajszalra.Amig nem szedtrm clostit addig meg nem erdekelt a peteeres :-)De mar ez a 6.honap...jonnek.a remiszto vizsgalatok ha nem sikerult.:-\ De a cel erdekeben... :-) Irszikem!Imadom hogy az elso dpon vagy mar ott a kincsed ha sikerult es osztodik agyba-fobe :-) nagyon orulnek en is viszont ha neked is vegre es igazan sikerulne!!!Nem.tom mit erzek...nem erzem magam kismamanak de azt se tudom hogy kell magam annak erezni :-) nincs ilyen belso hang.De a teszt csak olyan ize egyaltalan nem az...csak ugy irtam hogy mit latok rajta de az tenyleg semmi...sztem lehet hogy mar odakepzelem :-)Mar kaprazik a szemem is....annyira akarom :-) puszi Csajok kidolok mert k*rvara almos vagyok :-) puszikak!!!
2012. nov. 16. 22:29
 2393/9202 A kérdező kommentje:
Gorcsol a hasam :-( megint olyan furan mint a mulkor ugy csavarodik :-( az olyan kellemetlen volt es nem lett baba...remelem most nem fogja ezt csinalni mert eleg kaka erzes. :-\ Na pusssz <3<3<3:-)
2012. nov. 16. 22:34
 2394/9202 A kérdező kommentje:
Jo eggelt :-D nah ennyi volt a delig tarto tervezett alvasom :-)Irszi tegnap elfelejtettem irni hogy elkepzeltem ahogy gyertyaban allsz :-) :-D en is probalkoztam mar ilyesmivel,de elgurultam es marha nagy rohoges lett belole :-D:-Dpedig a falnak nyomtam magam en is :-D meddig maradtal amugy gyertyaban?Azert kerdem mert lehet jovohonapban en is megint megprobalkozok vele :-)Ma megint elolvastam amit irtal es igy jutott eszembe.:-)Olyan jokat tudsz irni :-)Ma vagyok a 12.dpon es dol a le igy reggel ahogy csinaltam a kavet egy szal pantos haloingben ereztem hogy szinte folyik a folyasom.kezbemosakodas...es odanyultam jo sok le volt ott :-\ de remelem jot jelent :-)Amugy minden a regi :-)hasgorcsi kicsit neha es cicko szurkalas fajas az egesz ciciben megvan.Ja es Irszi azt is kerdezted hogy /kihagy az agyam :-D/ mikor tesztelek...sztem holnap a 13.-on.Ha nega akkor nem tesztelek tobbet.ugyis megjon.Aztan meg marad 2 tesztem karacsony kornyeki teszteleshez :-) hatha ajandekba akar jonni karira a kiscsaj :-) ...vagy kisfiu.NA!automatice azt irtam kiscsaj :-) ez vajon a tudatalatti vagy egy megerzes ...?! :-)vmit biztos jelent :-)Na puszik Csajaim es szep hetveget:-)Irjatok hogy ki mit erez :-)
2012. nov. 17. 08:26
 2395/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok,

Hát h.mit érzek...??!!

Miota elmult ez a mensinek csufolt vmim,azota naon rosszul vok.Nem tudom van e a kettő között összefüggés,de enni sem birok...a hasam folyton bubizik....ahh csajok en már semmit nem tudok.

2012. nov. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2396/9202 anonim ***** válasza:
0%

Sziasztok Lányok!


Olyan jó olvasni amiket írtok, imádom a soraitokat!!! Nagyon jó, hogy vagyunk egymásnak, sokkal könnyebb elviselni a várakozást és a kudarcot, ha nem jön a babóca.


Klau teljesen eltűntél, kérlek jelentkezz pár sorral legalább, jó?


Kini, kérlek Te is adj életjelet!!!!!


Krisztikém, eszembe jutott, hogy Szilvusunknak is baromi sok folyása volt mikor terhes lett, csak úgy jött neki :)

Ez jó jel :) Nagyon izgatottan várom a reggeli pozitív tesztedet :)


Vicus, gyanus vagy Te is nekem ezzel a rosszulléteddel! nagyon drukkolok!


Csajok, mekkora lenne már, ha mindannyian babásak lennénk ebben a hónapban!!!! Elvégre idén akarunk babásodni!!!!!

És ha nem most, hát max. decemberben karácsony előtt!!!!!!


Nekem pont szentestére várható a mensim. Kész leszek, ha megjön :(


Irszike, tuti összehoztad a babát :) Érzem :)

Jót nevettem az artista mutatványodon :)

volt hogy én is ezt csináltam és a röhögéstől kifolyott az egész cucc :)


Most amúgy inszem után mi másnap együtt voltunk, de sajnos nem volt sok idő fekve maradni, gyertyázni sem, úgyhogy az nudli, olyan mintha nem is lett volna együttlét. Azóta sem voltunk együtt.


Nem tudom mi történt, de képzeljétek el, hogy nem kívánom az együttlétet, beteg vagyok????????? Na, mindegy :(


Nekem tegnap nagyon rossz volt, egész nap a bal petevezetőm szurkált. Már idegbajos lettem tőle, nem ám méhen kívüli leszek :(


Szarul érzem magam megint a bromocriptintől, hányingerem van, nem jó a gyomrom, nem tudom. 37.3 volt ma is a hőm.

Valami nem stimmel velem. :( De sajnos tuti nem baba, hisze esélytelen teljesen :(


Szilvuskám, már csak 3 nap és tudjuk a csodát!!!! nagyon várjuk, hogy fény derüljön a titokra :) Pasi, vagy csajszi? Csajszi vagy pasi???? Jaj, még 3 nap :)


Meli

2012. nov. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2397/9202 Vica-77 ***** válasza:
57%

Klaudia orvosnál voltál?

Meli Te meg ne mondd hogy esélytelen...sose lehet tudni!

2012. nov. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2398/9202 anonim ***** válasza:
57%

Nem voltam dokinál....

Meli irtam....pont a te válaszod előtt!!

2012. nov. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2399/9202 A kérdező kommentje:
Klau lehet hogy most ilyen lesz a ciklusod.De ha naon rossz menj dokihoz tenyleg!Melikem kitartast!!!:-)Nekem faj a derekam ujabban...
2012. nov. 17. 14:23
 2400/9202 anonim ***** válasza:
57%

Bocsi Kalu, tényleg írtál előttem :)

Meli

2012. nov. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!