Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 2201/9202 anonim ***** válasza:
83%

Meli sikerülnie kell...legyél erős,nem szabad feladnod! Érzem h.sikerulni fog!!!!!!!

H.hol tartok? Nem tudom!! Azt sem tudom h.mikor kell megjonnie!!! Nincs szivem szamolgatni a napokat,hisz 36,9 a hőm napok óta! sajna nem megy feljebb:(

sajna semmi tünetem.csak a hasszurka,de az naon.még a mellem sem fáj!!:( és ez naon furi!!!

Én belefaradtam h.állandóan a tüneteket nezem,hisz mindig megjött! Holnap kiszamolom h.mikor kell megjonnie!!! azért jo lenne.tudni:)

2012. okt. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2202/9202 anonim ***** válasza:

Milyen szemműtét, Szilvi? Jajj.....

Klau, én is többször lépek oda a naptárhoz, mert hiába írom le nektek, fogalmam sincs hogy hol tartok. Eddig 2 normális ciklust tudok felmutatni, az egyik 24 napos volt, a másik meg 32.... Na? ÉS -szerintem- nincs repim

sem ha nem stimulálnak. Persze az lenne a tökéletes, ha ilyenkor jönne össze, gyakorlatilag spontán....

Tökéletesen megértelek. Ezek amiket érzek, szinte terhesek nekem, rossz érzés, mert sejtem hogy ugyanaz lesz a vége mint mindíg, csak nem értem hogy akkor mi a francért van a görcsös érzés a hasamban és ez az állandó szinte rosszullét második hónapja...

Útálatos dolog a tünetekkel bíbelődni, és teljesen kivagyok a dpo-k számolgatásától is. Az egyetlen ami miatt muszály, hogy a 26. cn.-on abba kell hagynom a krémet. 19. ciklusnap, még pont egy hétig kenem.

Krisztike, növesztgesd a tüszőcskéket!

Kini drága, remélem napról napra picit könnyebb!

Pixike, igaz, azért bújjatok össze! Mi ezt úgy hívjuk hogy "öregszex":) Amikor nem az élvezet a lényeg, hanem az összebújás. De ez független a repitől, mi akkor is szoktunk öregszexelni, amikor kívánjuk egymást, csak nagyon álmosak vagyunk:)

Szilvus! Én lemaradtam erről a műtétről. Bár most mintha derengene hogy régebben írtál valamit....

Vicus, veled mi van? Nagy a csönd! Ki tud róla valamit?

Melikém:) Örülök hogy számot vetettél, és örülök hogy sikerült beszélnetek így a dokikkal és a nőcivel is. És szupi hogy nemsoká megint esélyt kapsz a babádra!

A lombik... emlékszel, amikor nekünk mondták? Ott visszafogtam magam, aztán itthon sírtam. És a dokimnál is sírtam, amikor mondtam neki hogy mit mondott az andrológus. Még mindíg nem érzem magam késznek egyszerűen a puszta gondolat befogadására sem, pedig van egy tündéri, másodszorra sikeres ikerterhes kismama ismerősöm. De nem zárkózom el, csak időt kérek. És ezt meg is adják:) Egyébként pedig amikor bejelentkeztek lombikra, akkor közlik hogy fél év, egy év, de van ahol másfél év is van a várakozási idő! Szóval ez a dolog nem úgy megy mint a karikacsapás.

Hidd el, megértelek, hiszen én is ott ültem az orvossal szemben, amikor könyörtelenül a szemünkbe mondta hogy jelen pillanatban csak lombikra van esélyünk. Ilyesztő.

Nekünk megadatott -amin ti már túl vagytok- hogy még változhat, lehet stimuval, vagy inszemmel. És történt csoda is:)

Maximálisan támogatlak, megint csak azt tudom mondani. Egyszer tettem is fel egy lombikos kérdést, mindjárt belinkelem. Ill. kettőt. Puszi! Szorítok mindannyiótoknak!!!!!! Irszi

2012. okt. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2203/9202 anonim ***** válasza:
2012. okt. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2204/9202 anonim ***** válasza:
2012. okt. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2205/9202 anonim ***** válasza:
83%

jobban vagyok már bár még eléggé köhécselek :( és nem ciklusnapon járok hanem dpo-n :) Meli,milyen erős érzések kavarodnak bened ahogy visszalolvastam az elmúlt napokat :(

pusz!Pixi

2012. okt. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2206/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Pixikem jaj szegenykem korhazbaaaan???akkor nagyon durva leet a gyuszid!!!:-(:-( vigyazz magadra nagyon esszoritok ...most vagy a 14.dpon!Remelem nem jon meg es babas vagy vegre!Puszillak!Gyogyulj meg!!!Szilvus??Milyen szemműtet??Irszikem!Nyugodtan remenykedj azzal nem artasz magadak nem is lennenk emberek ha nem remelnenk minden honapban!Nagyon szoritok hogy osszejojjon vegre !!!Ird le amiket erzel!Olyan jol le tudod irni!:-)Meli ez nagyon jo hir!Akkor normalis volt a doki meg a no is!Remeljuk most nem lesz semmi elrontva!!Tudtam en h.szereted a Parodat...az masik kerdes h.ő megerdemli -e ezt...de hat tudod a szerelem olyan hogy nem megerdemles kerdese.en kivanom h.osszejojjon nektek nem veletlenul akarod ennyire iyen sok ev utan is!!Szoritok a kovi inszemre!!Nekem ma reggel 30 liter folyasom van feher testapolos.A clostitol van.Ma veszem be az ucccso szemeket este szex meg utoljara mert utana nem lehet :-)de hala Istennek megyek Anyukamekhoz ugyh.nem fogunk tudni bunozni :-)Most kenyteenul be lesz tartva a szex nelkuli napok :-)Most sztem hosszabb lesz a mensim is mert nem a 2. Hanem a 4.napon kezdtem el szedni a clostit.Ugyh.most tovabb szenvedek majd Miss Lutealis-ban :-D hu remelem nem lesz olyan hasfajasom mint a multkor :-( mert az fura es rossz volt.Tisztara azt hittem baba van a dologban :-( de nem :-(na mindegy nagyon eros vagyok most es azt mondom nem baj majd most vagy utana :-)jo hogy nem keseredek el:-):-) ez ok.Tegnap palacsintat sutott nekem a Szerelmem.Azt mondta hogy mar annyira johetne a baba es olyan rossz neki is hogy meg nem sikerult :-( olyan edes volt.beszelgettunk errol hogy azt hittuk majd a gyogyszertol babas leszek aztan nem is.Nagyon szeretne ő is tegnap annyira kimutatta...azert nem szokott gorcsolni a teman azt mondja hogy engem ne idegeljen vele de ő is minden ciklusban ateli velem lelkileg azt hogy megjin es nagyon sajnalja :-( hat ez van.mondtam neki hogy majd nemsokara jon a baba.most mit mondjak!?ő tudja a legjobban higy mennyire szeretnem.nah mindegy lesz baba es kesz!:-)Puszi Mindenkinek Csajaim!!
2012. okt. 30. 07:47
 2207/9202 anonim ***** válasza:
83%

Sziasztok!

Tegbap lett volna szemmütétem,de nem jött össze....

ez már a 4.alkalom mikor az árpával küzdök és mindig műtét a vége sajnos,de most már iszonyatosan nagy lett,igy tegnap lettem kiirva ujra mütétre.

3 doki nézett meg,egyik sem mert hozzám nyulni,hivatkoztak mindnere,igy senki nem merte vállalni a felleösséget 3 mütét után:S

meg kell várnom a főorvost hétfőn,hogy ő nézze meg mert baromi nagy és csunya is.Igy ugy néz ki kórház lesz a vége és rendes műtét,ahol szövettant fognak venni,hogy miért is jön ki folyamatosan.

repesek az örömtől,mert iolyan mintha ennek sosem lenne vége,már utálok tükörbe is nézni:S

Hát ez van velem!

Drukkolok lányok azért mindnekinek és olvaslak is benneteket ár amennyire látok:)

Mert belül is van,nem csa kivül igy elég homályos a látásom:S

Azért hajrá csajok:))))

Puszi!

2012. okt. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2208/9202 anonim ***** válasza:
83%

Sziasztok! ó szegény Szilvi :( úgy látcik mindenki kórházba kerül mostanság :( én már jobban vagyok Kriszti isszom a neocitránt meg van szopogatós tabi is :) már a párom is náthás lett :( semmi jele a mensinek bár még csak holnapra nem várom :)

Pixi

2012. okt. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2209/9202 A kérdező kommentje:
Szilvus :-( szegenykem :-( nagyon kellemetlen lehet! Jarjanak is utana hogy mitol van hatha van megelozesi mod vagy nem tom!Drukkolok hogy rendben lesgyen majd irj utana ha tudsz hogy mizu volt,jo?Puszillak meg a Babikankat is :-):-):-)Pixikem ez nagyszeru hir!!!Ne is.jojjon meg azt kivanom es legyen Babaaaad!!!Szoritok drukkolok irj hogy hogy erzed magad?van - e valami ami mas ebben a ciklusban mrg ilyeneket!:-) Remelem sikerult most Te vagy a celegyenesben olyan izgalmas :-D Mindenkinek puszikak!!!<3<3<3
2012. okt. 30. 16:48
 2210/9202 A kérdező kommentje:
Na hello Csajok!Hat jottem megnezni hogy irtatok-e es hat meglepve tapasztaltam hogy amit irtam delutan nem kuldte el ...:-( Szoval azt irtam hogy Szilvus!!!Nagyon sajnalom meg ez is irto kellemetlen lehet :-(:-( Gyogyulj meg hamar es nezzek meg hatha megelozheto vagy valami!Szegenykem!Mindketto szemed vagy csak az egyik?Remelem azert majd tudsz nekunk irni valamit mutet utan hogy jol vagy vagy valamit!Szoritok hogy rendben legyen.Ne fajjon meg minden!!Pixikem!!!Nagyon szoritok hogy ne jojjon meg drukkolok ezerrel most ez a te idod!!Jaj Istenem de jo lenne Pixike!!!Kepzeld csak el ha babas lennel hogy milyen nagyon orulnenk!!!!:-)En ugy sirnek!!!Annyira szeretnem hogy babas legyel te is utana meg mindenki sorban :-D Puszi Mindenkinek<3<3<3
2012. okt. 30. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!