Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 2161/9202 anonim ***** válasza:
84%

[link]


Ki mit lát ezen a képen? Kinagyítva?

Meli

2012. okt. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2162/9202 anonim ***** válasza:
84%

Sziasztok kislányok!


Ez az én tesztem volt. Tegnap készült, de várni akartam vele, ugyanis úgy gondoltam, hogy a ma reggeli teszt biztosan sokkal erősebb lesz és azt megmutatom nektek, hadd örüljünk együtt.

De az élet megint közbeszólt.

5 perccel ezelőtt egy 1 cm-es nyálkahártyadarab pottyant ki belőlem, vérzek :'( Megjött megint. Pedig esküszöm nektek, azt hittem, lehet babás vagyok.

Mert minden jel arra utalt. 2 napja késett már, délutánonként 37.7 volt a hőm, rázott a hideg, nem volt mindjárt megjön érzésem amióta hétfőn az a kis barna foltom volt. Azóta sem volt semmi folt.


és most derült égből....... nincs baba :-(


Meli

2012. okt. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2163/9202 Vica-77 ***** válasza:
83%

Meli El sem tudom mondaNI MENNYIRE SAJNÁLOM!Hasonlóan érzek én is tudom Téged ez nem vígasztal!

De tudod megjött új hónap új esély! Ettől jobbat sajnos nem tudok mondani :(

2012. okt. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2164/9202 anonim ***** válasza:
83%
Tudod Vica, nálunk már nem sok az esély. Idős a párom és iszonyat szarok a spermái. Figyelj, 4 inszeminációm volt, legkevesebb 9 db tüszőm repedt meg mindig (most 12 volt) és egy árva sem termékenyül meg. Annyira szarok a spermák, hogy nem képesek azt a 10cm-es utat sem megtenni, pedig a petevezető aljáig fecskendezik fel őket.
2012. okt. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2165/9202 Vica-77 ***** válasza:
83%
Meli és lombikot nem akartok megpróbálni?
2012. okt. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2166/9202 anonim ***** válasza:
Nem akarom. A doki szerint ott is általában a 4.sikerül, mire be tudják konkrétan lőni a gyógyszeradagot és azt, hogy 3. vagy 5. napon tegyék vissza az embriót. Ahova járok ott elég nagy a kudarcok száma, van olyan aki már a 6.-7. lombikot kezdi. És több hónap a várakozás. És 2 hónap az előkészítés stb. Nem vállalom már be. Elegem van.
2012. okt. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2167/9202 anonim ***** válasza:
84%
meg már így is késő. Ha most teherbe estem volna, akkor is 63 éves a párom, mire megszületne a pici. Mire iskolát kezdene, már 70 éves bácsika lenne. Nekünk már nincs időnk. Látod, 7 és fél éve nem sikerül. ANNYIRA BELEFÁRADTAM.
2012. okt. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2168/9202 anonim ***** válasza:
80%

És nem miattam ám. Az előző házasságomból csak 1x voltunk együtt, nem figyeltük a napokat, csak egyszer érted? És mind a két gyerek azonnal sikerült. Én bármennyit szülhetek a doki szerint is. Nálam nincs gond.


De tudom, hogy fogok még szülni. Nekem mindenáron kell egy kicsike, akit szerethetek. Muszáj! Értelmetlen az életem nélküle.

2012. okt. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2169/9202 Vica-77 ***** válasza:
83%

Jajj tényleg sajnálom,azt nem tudtam hogy a párod ennyi idős :( Te hány éves vagy,és akkor mik a terveid?


Egyébként én is így vagyok ezzel annyira vágyom még egy picire akkor lenne igazán teljes az életem.:)

2012. okt. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2170/9202 anonim ***** válasza:
83%
MEli:(((((((( Én esküszöm hogy láttam. Jól láttam, ugye?????????? Vidd vissza az orvoshoz a tesztet!!! Ez habituális vetélés vagy mi. Amikor többször elmegy viszonylag az elején. Mekkora a nyálkahártyád repinél, nem tudod? Mi lenne ha mégis kérnél Utrogestant? Nekem a 16. naptól kell 2*2-t felnyomni! Az orvosom szerint segít megtartani a babát. Meli, rohanj be a kórházba, lehet hogy még nincs baj! Tudom, kiesett egy nagy darab, de ki tudja? Talán ha fekszel és kapsz Utrogestant... Jajj, Meli......... Istenem, annyira sajnálom........ Irszi
2012. okt. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!