Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 2171/9202 A kérdező kommentje:
Meli tenyleg menj be a korhazba!!!!!!Most rogton vagy mar remelem ott vagy!!!Ilyen nincs nem igaz h.megint elmegy!!Vmi baj van.Megtermekenyultel ott a vonal a teszteden latom!!!Intezkedj azonnal hallgass rank!Irstinek igaza van!!!Ne hagyd elmenni a Babadat konyorgom!!!Mar sirok is Meli csinalj valamiiiiiiiiit!!!!!
2012. okt. 26. 19:18
 2172/9202 A kérdező kommentje:
Meli mi vaaaan mar?Remelem fekszel es adtak valami gyogyszert nehogy elvetelj!!!Szoritok!Irj ahogy tudsz puszillak!!Mindenkinek puszikak!!Pixi?Mizu???
2012. okt. 26. 22:10
 2173/9202 anonim ***** válasza:
80%

Olyan aranyosak vagytok drága lányok. Tudjátok, reggel óta csak barnázás volt a WC papíron, de most már pirosat is láttam. Megjön rendesen holnapra.


Nem volt időm dokihoz menni, nem is voltam itthon, a gyerekeket szedtem össze a suliból, meg vásárlás, meg főzés és nem is voltam gép közelben.


Közben meg Ti olyan drágák vagytok. Legalább annyi vígasztal, hogy nem csak én láttam a második extra halvány csíkot. Nem vagyok hülye ugye? Nem halucináltam oda, ugye??????? Nem értem, miért nem marad velem????????

A nyálkahártyám 12mm volt a 14.ciklusnapomon. Doki szerint kb. 20mm lehet mikor ágyazódnia kell a picinek. Azzal nincs gond. A hőmmel sem volt, hiszen végig 37.2 és minimum 37.1 volt, tehát volt megfelelő progi termelődésem.

A múltkor viszont a doki mondta, hogy túl hamar ürült a progim és emiatt kezdtem barnázni és vetélni.

Fel is írta magának a papíromra az utrogestant, de szemét volt és nem adta oda :(

Telcsin is múltkor csak kiabált, hogy minek teszteltem még a 14.dpon, mikor megmondta világosan, hogy csak a 21.dpo-n teszteljek. De ki bírja azt ki????


Lányok, ugye ez a teszt nem volt negatív??????????


Kedden megyek dokihoz.


A legutolsó inszem lesz. A legeslegeslegutolsó és feladom végleg :'(


7,5 év. Lányok, tudjátok mi az? INkább ne tudjátok meg :(


Vica, én 37 voltam márciusban. MIndjárt 38 vagyok. Életem álma volt, hogy 40 évesen megszülöm a férjemtől a 3. babámat. DE sajnos úgy alakult, hogy elhagytam Őt. Pedig nem érdemelte meg. És most nem lesz babám. Ha vele maradtam volna, azonnal összejött volna a 3.baba is, mint az előző kettő is.


Meli


Nagyon-nagyon fáj a lelkem. Kicsit most megint meghaltam. Második hónapja ugyan az. Ott a baba lehetősége és nincs mégsem.....

2012. okt. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2174/9202 anonim ***** válasza:
83%

Meli!Én szívből megertelek,és nem.tudom felfogni h .miért nem maradt meg a picur...

A teszten van egy kis halvány csík tuti nem halucináltal!! Picit próbálj megnyugodni.Vagy sird ki magad hátha segít!!

Velem csajok nincs semmi.Tuti vol ovum csak nemtom mikor:( a cicko fajas megvan! és a mai napig szukal a hasam...én csaj vok magamnak.Szedem a vitaminokat,de nem tudom h hanyadik dpon vok:(

2012. okt. 27. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2175/9202 anonim ***** válasza:
83%

sziasztok lánykák!

Melusom:(((

Valami nem oké ott....nem haluztál,mondtam!!!!!!

nem értem amugy,hogy a mult havi is meg most is...nem tudom mi lehet:S

Velem mindne oks,fekszek.....

Szilvi

2012. okt. 27. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2176/9202 A kérdező kommentje:
Jaj Melikem :-(((((( de nemaaaaa miert nem csapsz odava dokinak az utroert!!!Vagy menj egy masikhoz!!!Olyan egyszerunek tunik!Meg a korhazba barmikor bemehetsz h.ugy erzed vetelni fog adjanak vmi gyogyszert ellene.De en ugy erzem ezeket te is tudod!!Biztos meg van ra az okod amiert igy van...de ha babat akarsz akkor valtoztatni kell mert ha igy nem ment 7.5 evig akkor ertelemszeruen megprobalod mashogy...mas orvossal...utroval!!Szegenykem!!!A Parod nem mondja hogy menjetek masik dokihoz??Biztos latja hogy mennyire kivagy!Ez igy nem jo!Teljesen tonkremesz idegileg emiatt amit nem csodalok!Remelem megfogadod mar a tanacsainkat es hagyod a francba az onfeju dokidat akivel egyszeruen lehetetlen egyuttmukodni :-( sajnos.Ha eddig nem produkalt eredmenyt akkor Meli nem is fog!!!Hiaba csinalod vele az utolso inszemed.Megtermekenyules megvolt.Beagyazodas elkezdodott mert a teszt halvany pozitiv.Az nem lehet h.a termeszet nalad mindig szelektal hogy beteg baba volt!De mar egymas utan masodszor???Na neee!!Irasd fel az utrot vele vagy bele se kezdj az inszembe.Meg egy pozi teszt es egy mensi utana es veged van.Csak jot akarunk Neked Meli!!!Tobbiek hogy vagytok???Kismak?Leendo kismamak??Kini olyan nagyon rosszul lehetsz szegenykem!!!Gondolok rad mindig!!!Legalabb egy pottyot irhatnal ha jobban vagy!!Vagy most mar soha tobbe nem irsz nekunk?Puszi Mindenkinek!!
2012. okt. 27. 07:10
 2177/9202 A kérdező kommentje:
Hello Klau es Szilvi!Egyutt irtunk :-) csak en egy regenyt:-) Szilvus fekudj pihenj sokat sokat!!!Klau!Az a lenyeg hogy majd ne jojjon meg nem baj ha nem tudjuk annyira a dpot.Csak ne jojjon meg jo sokaig :-)Szilvusom puszikak a Kisbabankra!!!
2012. okt. 27. 07:16
 2178/9202 A kérdező kommentje:
Ja!Ez lesz a 2.nap clostim.Megint majdnem elfelejtettem tegnap reggel :-)Reelem ma se felejtem el bevenni!:-)De lehet hogy igy munka elott ithhon bekapom aztan kesz.:-)Majd eszek elotte egy falat kenyeret.Puszi!!
2012. okt. 27. 07:19
 2179/9202 anonim ***** válasza:
nálam az a baj h én teljesen belekoncentraltam h.mikor van ovum...erre nem.éreztem semmit! ilyen még sosem volt és ez olyan furi
2012. okt. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2180/9202 anonim ***** válasza:
83%

Én se éreztem Klau sosem:)

Ezen ne aggodj,csak akkor éreztem amikor a clostit szedtem,előtte sosem!

Mi van a dokival?Nem elkezdted?

Szilvi

2012. okt. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!