Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 2151/9202 Vica-77 ***** válasza:
83%
nekem mára megjött,már az este későn elkezdődött. :(((
2012. okt. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2152/9202 A kérdező kommentje:
Vicus sajnalom :-(:-(:-( nem tudom mit mondjak :-( pedig biztunk mi abban a halvany csikocskaban :-( nekem is volt egyszer megis megjott :-( ez olyan szomoru.De velunk maradsz es mindjart lesz baba meglatod!!Szilvus imadom amikor azt irod hogy "tezstet" :-D olyan jot mosolygtam:-)en is mindig elirok valamit azokon is utolag olyan jot rohogok :-D:-D:-D Pihengess es pihengess es pihenges!Nagyon szigoruan!!el fog mulni a feszules hamarosan a Kicsbabank meg olyan jol van Anya hasaban hogy csak na!!!Csak fekudj!!!Itt vagyok a nogyogyoba :-) 8-kor kezd a doki...2-en vannak elottem.Remelem nem sz*rakodnak majd mert innen nekem maximum 8 ora 25-kor el kell indulnim hogy kenyelmesen beerjek 9-re meloba.Varom hogy mi lesz de lehet hogy csak estefe tudom megirni mert utaa melo...aztan dolgom van..ketto is...aztan irok:-) de majd meglatom!Puszikak!!!
2012. okt. 25. 07:52
 2153/9202 anonim ***** válasza:

Drukkolok Kriszta:))

A jo multkor vissza olvastam,akkor is vay te vagy valaki elirt valamit,de már ugy röhögtem,majd behugyoztam:D

elütöm én is néha,mert 10 ujjal gépelek és előfordul,de jokat röhögök én is:D

néha tök jol jön ki:))

Szilvi

2012. okt. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2154/9202 Vica-77 ***** válasza:
83%

Megmutatom Nektek az én kicsi virágszálamat!


[link]

2012. okt. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2155/9202 anonim ***** válasza:
84%

sziasztok lányok!


Nem akarom elkiabálni, de még nem jött meg :)

Nem érzek mensis jeleket.


Vica, sajnálom hogy megjött, nem erre számítottam.

Nagyon édes a picikéd :) Nekem már nagy lovak, 11 éves a lányom és 17 a fima :) Nagyon-nagyon elkelne már egy picibaba, annyira babáznék már :)


Lányok, nem feladni senkinek! Valakinek babásodni kell közülünk! És köztünk van :) Hajrá mindenkinek!!!!!!!!!!

Szép sorban fogunk babásodni és végig fogjuk izgulni mindegyikünk terhességét :)


Komolyan, nekem Szilvus babája -mivel minden érzését megoszt velünk- olyan, mintha közös baba lenne, közösen örülünk neki, közösen aggódunk érte, közösen leszünk ott lélekben a születésénél. Jaj, de jóóóóóóóóóóóóóóó!!!!!!


Meli

2012. okt. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2156/9202 Vica-77 ***** válasza:
83%

Meli nagyon drukkolok Neked! Köszönöm,ilyenkor Noémi segít kilábalni a depiből!

Nekem is van "nagy szamaram" 15 éves :D

2012. okt. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2157/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Kriszti, tiszta izgalomban vagyok! Csak nem a könyvesboltban van dolgod?????:)

Szilvikém... a kor... és a tapasztalat:) Szerintem én is vehetnék már a tesztek árából egy lapukkant garzont:D Na jó, nem, de sokszor azt gondolom, hogy belőlem élnek meg a tesztgyártók.

Meli........... ide most szivecskéket rajzolnék ha tudnék:)

Kriszti, mi volt a dokinál?????

Vica, sajnálom, tudod. De a szépséges kicsi lányod gyönyörű!!! Látjátok, milyen jó nektek, nekem nincs még se kisbabám, se -már nagybabám....:(

Nem tudok dpo-t számolni, mert nem tudom hogy mi volt, és mikor. De a 15. ciklusnapon vagyok:) Puszi! Irszi

2012. okt. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2158/9202 anonim ***** válasza:

Szilvike, pihenj rá előre a picúrkádra:)

Jajj, Kriszti, azt hittem már voltál fenn:( Úgy izgulok hogy mi lesz, remélem valami tök jót talál ki a doki! Puszi! Irszi

2012. okt. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2159/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok Csajaim!Na megjottem:-) Bocsi csak kettobdolgom is volt aztan lett belole 3 :-) Meg takaritottam...nagyon benne voltam a konyhat fertotlenitettem takaritottam mint akinek fizetnek erte ugy :-D. Szilvi :-D:-D:-D:-D jot rohogtunk akkor ezek annyira aranyosak ezek az elirasok :-)Jobban vagy mar?Feszit meg a pocakod?Kisbabank mocorog?Meli annyira szoritok!!!!!Le van sz*rva a nega teszt meg nem keso!Gondolom reggel tesztelsz ird meg h.mi volt de remelem nem kell kerni hanem itod magadtol!Sztem most megint tesztelhetnel egyet,nem???Drukkolok!!Vicus nagyon szep a kislanyod!!Jaaaaj es meg rozsaszinben is van imadom a rozsaszint!!!olyan kis huncut arcocskaja van nagyon boldog lehetsz hogy ilyen edes kislany anyukaja lehetsz!Meg mar van egy nagy gyermeked is!!Igazan szerencses csajszi vagy!Latod en meg mi itt meg kuzdunk.az elsoert.Nekem neha az is eszembe jut h.mi van ha soha nem lehetek anya:-( de ezt gyorsan elhessegetem!!!Mert anya leszek hamarosan es kesz!!!!!:-)Meg itt mindannyian!!!:-)Mert osszetartunk es erot adunk es bevonzzuk a babokat!!!Irszikem meg nem vettem meg a konyvet de igyekszem :-D Pixike nem irtal semmit?!?! mi a helyzet??? ja!voltam igen a dokinal :-) Tsh OK!!!!!!1.761 -az eredmeny :-) ugyhogy doki szerint tok jo nem ez a baj....ugyhogy egyenlore felirta a clostit...amit elkezdhettem volna ma de.elfelejtettem :-D:-D:-D ugyhogy holnap elkezdem szedni :-)Ma van a 3.ciklusnap...ugyhogy holnap.kezdem igy akkor a 4.napon...Metformint tovabbra is felirta.Azt mondta hogy hsg :-(:-(:-( tudod Melim.ami neked is volt!!!Besz*rok ugy felek tole de mar nem bannam azt se csak jojjon a kicsikem!!Annyira itt van Lanyok en mar annyira erzem ot es hiszem hogy mar most egy lathatatlan kotelek van koztunk es nem sokara erezhetem...talakozhatok vele!!!Sokmindenre megtanitom majd es Ő is sokmindenre tanit majd engem :-) nagyon varom!Eletreszolo legizgalmasabb feladat a vilagon Anyank lenni.Mar mindent kibirnek Èrte !!!Ugyhogy sztem januarban megejtjuk a hsg-t .HA ne.adj Isten most sem sikerul.De Lanyok meg mondom oszinten en most...ha eddig nem...hat nem tom...nem fuzok hozza sok remenyt...De persze bizakodom. Hat ez volt a dokim a legcukibb a vilagon!!Rendesen drukkol :-) Pedig tolem egy fillert nem latott :-) jol.egymasra talatunk :-) Na ez van.Holnaptol ujra closti.Ez lesz a 6.alkalom!Szilvus!Pixi!Mikor meg elkezdtuk...ki gondolta volna (en nem )hogy meg 6 honap mulva is itt tartunk :-| De!Szilvi neked mar mocorog a MI kisbabank!!!Itt mindenki az Ő kereszanyukaja :-):-):-)Pixi meg en meg menten babasak leszunk!:-)Meg a tobbiek is akik csatlakoztak!!Imadlak Csajooooook!!!Jo ejt!Mindenki almodjon a leendo kibabajaval!!!a vilagon a legszebbeket!!!Pusziii!!!
2012. okt. 25. 21:27
 2160/9202 Vica-77 ***** válasza:
83%

Sziasztok!

Kriszti köszi!Ő az én kis tündérbogyom!Sokat kűzdöttem érte de minden perc megérte :) A legtöbb ruhája rózsaszín...pedig mikor vártuk mindig azt beszéltk az apjával hogy nem lesz rózsaszín ruhája erre tessék tiszta rózsaszínke :D

Örülök,hogy jó lett az eredményed.

A clostit folyamatosan szeded 6 hónapja?


Én nagyon pocsékul vagyok fáj mindenem és ömlök :(

2012. okt. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!