Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 2181/9202 anonim ***** válasza:
100%

Drága MEli! 100.000%-ban egyetértek azzal, amit Kriszti írt neked, az első sortól az utolsóig. Gondolkoztam is azon hogy bemásolom.... Én biztos hogy kórházba mentem volna, és biztos hogy ott adtak volna Utrót. Annó az én dokim sem adott, és amikor elkezdtem vérezni a 20. ciklusnapon sokadszorra, szó szerint sírva hívtam fel a mostani dokimat, hogy én úgy félek hogy ez miatt nem fog tudni beágyazódni. Van hogy egy hónap hozzá egy normális időpont, van hogy "csak" 2 hét. Még aznap fogadott, és írt is fel Utrót! Még talán most sem késő, van hogy még akkor is meg lehet állítani ha elkezdődött, csak szigorúan feküdni kell, és nyomatni a megtartó gyógyszereket. Nem lehet ilyen előzményekkel gyerekekért rohangászni, meg főzni! Szomszédnéni, bébiszitter, a párod, akár egyedül is hazajöhetnének ha nincs olyan messze a suli, az edzések ilyenkor kimaradhatnak a szent cél érdekében -akárki kell hogy intézze az ilyeneket! Pár nap az egész! Olyan sokszor mondtam hogy pihenj, emlékszel? Nem véletlenül. Annyira nagyon szeretlek már titeket, és nagyon -nagyon félek Meli hogy nem örülsz ezeknek amiket írok, de hidd el, nem bántani akarlak, csak segíteni! Alternatívákat írok, hátha valamelyikre mégis azt mondod, hogy hát oké, megoldom. Mert most a pici az első, hiszen elveszíted a lehetőséget hogy babád legyen ha csak pár dolgot nem bízol másra ezekben a napokban... Amikor én terhes lettem, akkor én előre főztem és egy csomó mindent lefagyasztottam, illetve vettem üveges szószokat, hogy gyakorlatileg 30 percnél többet ne töltsek ácsorgással a konyhában. NAgybevásároltunk, a napi apróságokat a férjem vette. Az első pár napban rengeteget feküdtem, de egy inszemes (azóta sikeres lombikos) ismerősöm mondta, hogy neki egészen a tesztig szigorúan feküdni kellett!!!!!! Ezért igyekeztem én is így csinálni, és ezért írom mindíg hogy pihenni kell! Akinek nehezen jön össze, annak vigyázni kell az elején, ez van. És mindent háttérbe kell szorítani két hétig! Ennyi. Különben az kockáztatjuk, hogy nem fog sikerülni.

Én értem hogy a párod nem akar orvost váltani, te pedig nem akarsz lombikot. Megértem. De ezzel az orvossal semmire sem mentek, lásd be végre. Beszélj egy másikkal, a párodnak csak a cuccot kell adnia, és talán egyszer találkozniuk hogy igen, én vagyok aki küldi az anyagot, és igen, szeretném a gyereket. De mivel már van ondóvizsgálata, lehet hogy ezt sem. Neki nem mindegy hogy te hová viszed a tégelyt? VAgy addig ne vágj bele, amíg nincs a kezedben az Utrogestan recept. És az agyoniskolázott biológusnő? Kinyírja a spermáitokat!

A te életed, a te döntésed. Ígérem, soha többé nem gyötörlek ezekkel ha most sem vagy vevő a változtatásra. Tényleg segíteni szeretnék! Ha ennél maradsz, intézz magadnak receptet, és szigorúan 2 hét szabit, vagy betegállományt! Egy héttel az inszem után dobd magad hanyatt, és egy hétig a pozitív teszt utánig ne is változzon ez a felállás! De egyébként nem csak az Utrogestan pótolja a progeszteront, hanem a Women's Cream is! Én is azt kenem, napi 2* a 12. ciklusnaptól a 26.-ig! Természetesen ha pozitív a teszt, akkor tovább kell kenni azonnal!!!!!!!! Ha nem ír fel Utrót, ez még mindíg egy lehetőség! A neten lehet rendelni: www.womenscream.hu 10.000Ft egy tubus, ami így kb 2 ciklusig jó. Most fogom azt csinálni, hogy írom hogy mennyit kentem belőle, mert engem is érdekel. ÉS a wwww.babatakarok.hu oldalon adnak is tanácsokat hogy kinek hogyan kell kenni, mert egyénre szabott. VAn aki imádja (én!!!!) és van aki szidja. Csak egy lehetőség. Puszi neked bárhogy is döntesz a továbbikaban, nagyon sok erőt az elkövetkezendőkhöz, és bocsáss meg ha megbántottalak esetleg az "erőszakosságommal". Hidd el, segíteni szeretnék. Annyi mindent megtesz érted a párod ezzel (én nagyon sajnálom a férjem, neki is már vagy 7* kellett tégelybe ...hm...), nem hiszem hogy ilyen apróságokat ne lehetne egy csodás nőért megtennie ezek után. Irszi

2012. okt. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2182/9202 anonim ***** válasza:

Egy cikk a habituális vetélésről, ha valakit érdekel:

[link]

Egyébként velem sincs semmi, most pont azon agyalok, hogy ügye ez -elvileg- nekünk esélytelen hónap. Érdekes, hogy pár napja érzem a hasszurkát (na nem olyan mint akkor egyszer volt!!!!, de mégsem tudom más szóval leírni), reggelre fáj a derekam, néha finoman görcsölget a hasam a méhem körül, néha szurkál az egyik petefészkem. És nagyon álmos vagyok, bár ez már vagy 2 hónapja így van:) Szóval lehet hogy azok a tünetek, amiket terhességnek tulalydonítottam eddig, simán csak a ciklus második felében jellemzőek. Ez jó, mert ha végre megszokom ezeket, akkor nem kergetnek minden ciklus második felében az őrületbe:) Persze tudom hogy ha végre megint stimulált ciklusom lesz, akkor menthetetlenül minden apró jelet annak fogok gondolni... Most is viccesen szurizik a pocóm:) Olyan édes! Imádnám ha jól félreérteném a testem jeleit... na ne kalandozzunk el!

Kriszti, nagyon tetszett amit írtál, hogy annyira közel érzed a babádat magadhoz! Ezzel én is így vagyok! Tudom hogy nagyon akarjuk már egymást, mintha most is körültáncolna miközben ezt írom:) Talán csak ki kéne nyújtanom érte a kezem... rajtam nem múlik, itt tornázom egyedül, mint aki megkergült!:D Még a pocakba is beraktam:) Szóval bármi történt is, tudom hogy már nem kell sokáig várnom! Jó ez az érzés, bárcsak eltartana ez a fene nagy magabiztosság jó ideig:) Pixikével mi van? Most neki végülis megjött? Nem is emlékszem...

Puszi mindenkinek! Irszi

2012. okt. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2183/9202 anonim ***** válasza:
80%

Drága Írszike!


Dehogy haragudtam meg :)

Sőt! Nagyon -nagyon jól esik, hogy ennyit foglalkozol velem, köszönöm szépen Neked és köszönöm mindenkinek!

Jól esik, hogy mindig velem éreztek lelkileg, sokat segít higgyétek el!!!!!!


Tudod Írszike, nálunk nem létezik olyan, hogy én pihenhessek. Én itthon mindenki szolgája vagyok. Én nem mehetek be kórházba, mert akkor megáll az élet.


Helyettem nem viszi el a lányomat senki suliba mindent én csinálok. Még ez a kapcsolat nem tart ott, hogy én "emberszámba" mennék. Még mindig alárendelt állapotban létezem a páromnál.


Különös élet ez, úgy érzem, én azért születtem a világra, hogy másoknak segítsek. bennem hihetetlen nagy szeretet él mindenki iránt és akkor vagyok boldog, ha adhatok. Mindenkinek adhatok. Odaadhatom önmagam, mindenemet.


És ez történik, odaadom és feláldozom saját életemet a párom életéért.

Ez nem panaszkodás. Csak próbálom elmondani, hogy itt nálunk nincs olyan, hogy elszaladok a kórházba, a dokihoz. Itt én vagyok a saját gondommal.


A szüleimnek is én vásárolok be minden hétvégén és viszem ki az 1 heti kajájukat, hogy abból éljenek. Nem segít senki, egymagam cipekedem. Holnap is ez a program.


A párom a tesztre nem reagált pozitívan, nem látja rajta a halvány csíkot. Pedig az életem tettem rá, higgyétek el, hogy itt volt velem a picikém. A testemben, a lelkemben érzetem a jelenlétét. Most ma érzem először, hogy már nincs itt a kis lelke. Most szakadt meg vele a kapcsolatom.


És azt érzem, többet nem is jön vissza. Ez volt az utolsó. Köv.hónapban már nem lesz halvány tesztem.

Nem lesz babám ettől a férfitól.


Pedig nem tudom elképzelni az életemet baba nélkül. tudom, van már kettő. De nekem 3-at írt elő a sors. Érzem.

Muszáj babát kapnom, értitek?


Még nem tudom hogyan és kitől, de valószínű, hogy nem a mostani páromtól. Benne nincs meg az az alázat, mivel irányulni kellene egy gyermekáldás felé.

Nem tud lemondani és nem is akar.

Egy gyerek pedig már a tervezés pillanatában lemondásokkal jár együtt. DE nem csak az anya részéről, hanem az apa részéről is.

És amíg az apa nem akar lemondani semmiről, pl. nem hagyja ilyenkor pihenni az anyát - egy esetleges vetéléskor- akkor nem adja meg neki a sors a babát.


Sokat agyalok, és mindig arra jutok, hogy nem én miattam nincs baba. Ki kell érdemelni a gyermekáldást.


DE HIGGYÉTEK EL, MUSZÁJ ÉRTITEK? MUSZÁJ HOGY BABÁM LEGYEN MÉG EBBEN AZ ÉLETBEN!!!!!!!!

Könyörögni fogok érte, hogy magadasson.


MINDEGYIKÜNKNEK LESZ BABÁJA, EZ BIZTOSAN ÍGY LESZ! NAGYON FONTOS, HOGY HIGGYETEK BENNE! ANÉLKÜL NEM MEGY!!!! MINÉL JOBBAN VÁROD, ANNÁL HAMARABB JÖN EL HOZZÁD A KIS LÉLEK :)


Meli

2012. okt. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2184/9202 anonim ***** válasza:

...... a végére már ott kucorogtak a könnycseppek mindkét szemem sarkában.........

Ez egy ki nem mondott gondolat... keress mást....... aki megbecsül. és úgy adhatsz neki, hogy érzed hogy imád érte. Én is imádok adni, de kell hogy érezzem, van értzelme. Különben nem jó. Adni akkor jó, ha megérinted a szívét annak, akinek adsz. Járj nyitott szemmel a világban. Írtál valami fura dolgot a volt férjed?-ről is... Jajj, de szörnyű dolog ez....

Én hiszem, vallom hogy csak olyan férfinak szabad szülni, aki méltó arra, hogy a gyermeked édesapja legyen, a szó legnemesebb értelmében. Nálunk ezért tolódott ki ennyire a gyermekáldás, mert én csak jópár éve találtam meg Őt. Mindíg is akartam gyereket, csak nem volt hozzá megfelelő partnerem. Meli........ szörnyű hogy ezt érzed. Hogy elment végleg. Igen, tudom hogy ilyenkor sajnos elmennek ezek a babák:( Annyira emlékszem, amikor pénteken vagy vasárnap megkérdezte tőlem a kórházban a doki hogy és terhesnek érzem-e magam, csak annyit mondtam:

-Nem. Szerda óta nem.

Akkor esett le, hogy szerdán, napokkal azelőtt hagyott ott engem is az a baba.......

Veled vagyunk Meli, segítünk lelkileg amiben csak tudunk! NAgyon sokat gondolunk rád! Próbáld meg átvészelni valahogy...... Irszi

2012. okt. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2185/9202 anonim ***** válasza:
80%

KÖSZÖNÖM SZÉPEN DRÁGA ÍRSZIKE! IMÁDLAK!

És mindannyiatokat imádlak!!!!!!


Meli :)


MEGLÁTJÁTOK,NEM ADJUK FEL ÉS MEGKAPJUK A KISBABÁNKAT :) TUDOM :)

TUDOM, HOGY LESZ MÉG 3.BABÁM. HA NEM A MOSTANI PÁROMTÓL, HÁT MÁSTÓL. DE LESZ!!!!!!

2012. okt. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2186/9202 A kérdező kommentje:
Meli :-(((( ugy sajnalom.:-( az egeszet amit irtal :-( tenyleg ne haragudj rank de ...ez igy neked nem jo :-( biztos hogy nagyon szereted a parodat es biztos hogy megfelel neked h.mindenki elobbre valo a szamara mint te meg sajat maga is - kulonben nem lennetek egyutt ilyen regota.Nem tudom mit irjak Meli!Csak annyit tudok mondani h.legy eros es vess szamot az eleteddel minel hamarabb.Mire vagysz mit akarsz elerni es kivel!A legjobbakat kivanom neked!!!Remelem te is magadnak!!Puszillak!Puszi Csajok!Nekem ma faj a hasam nem tom miert de tekeredik a mehem.Pedig mensi mar nem sok van.Ez az 5.cn.Nem mensisen faj hanem tekeredik gorcsol mit a multkor :-( eleg ilyeszto.Lehet h.mar dolgozik a closti?Vagy most jobban levalik a nyalkahartyam?nem tom :-) puszii
2012. okt. 27. 19:06
 2187/9202 anonim ***** válasza:
86%

Csajok!!!!

Van 2 teljes doboz utrogestanom!!!!!

Kaptam ma délután egy kismamától, megmaradt neki :)

Remélem, szerencsét hoz!!!!!!!


Már nem kell könyörögni a dokinak!!!!!

Meli

2012. okt. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2188/9202 anonim ***** válasza:
83%

De elkezdetem....elég sok vizsgálat megvolt,ami naon jo eredmenyt mutatott!!! A dokim azt mondta h rástresszelek erre az egészre,és h.feleslegesen vok itt!!!

És mivel a párom is azt mondta h várjunk a kivizsgalassal vagy 2 évet,ha akkor sem jön a baba ő lesz az első aki elmegy sperma vizsgálatra,így mondtam a dokinak h.picit szüneteltetem a vizsgálatokat!!A doki azt mondta h.jól teszem....és h.ne stresszeljek már annyit a babán.A mai napig beszélek a doknovel....de csak.ritkán járok.hozzá!!

Az h.folyton menn kellett a dokihoz olyan rossz volt és sztem korai is.

Én mindig megereztem a tuszo repit,closty nélkül is....de most nem.!

Még cici fajasom sincs.Fura ez a hónap....

2012. okt. 28. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2189/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!!!Meli ez nagyszeru hir!!!:-)Orulok h.sikerult!Klau lehet hogy eppen most leszel babas!!:-)A nagy nem erzembol lehet baba lesz :-) Pixike nagyon el vagy tunve!Minden rendben?
2012. okt. 28. 10:18
 2190/9202 anonim ***** válasza:
100%

Néhány mondat erejéig jöttem fel Lányok!

Meli: nagyon sok erőt kívánok Neked! Teljes egyet értek, csak olyan férfinek "szabad" szülni, aki nemes e feladatra! Hiába szereted, ha nem úgy fog viszonyulni a gyermekhez, meg fogja ölni a kapcsolatot. Abban is egyet értek,hogy a baba a harmóniát fogja választani. Nem hiába van sokszor az, hogy nem sikerül 6 inszem, 5 lombik, de utána csodák csodájára spontán érkezik a baba!

Nem akarok túl indiszkrét lenni: mit érzel a párod iránt? El tudod képzelni, hogy vele maradj?

Van elképzelésed, hogyan lesz babád? Gondoltál már sperma donorra?


Irszi: nagyon édes vagy, amiért így vigasztalod a Melit :)


Vicus, sajnálom,hogy megjött. Ez még nem a Te hónapod volt! Kitartás!!!


Pixike, tényleg nagyon eltűntél, minden rendben van?


Krisztikém: kezd csak növesztgetni a tüszőcskéidet :)


Klau: én valamilyen szinten megértem az orvosokat. Hidd el, nem akarnak Ők rosszat. Csak tudják,hogy ha nagy a görcs, kisebb az esély, hogy jöjjön a baba... De 100%-ban megértem, hogy ezen kiakadsz, én is ezt tettem szeptemberig :) Mindig sürgettem, csináljunk már valamit, telnek a hónapok.....


Rólam: kicsit jobban vagyok, már nincs minden ételtől hányingerem. Sikerült 1 kilót visszaszednem magamra és 1-2 főtt étel is lemegy már. Nagyon várom, hogy 3.5 héttel idősebb legyek. Remélhetőleg teljesen el fognak múlni a rosszullétek... Nem utolsósorban pedig szeretném ismét látni a picurunkat!!!

K.

2012. okt. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!