Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 2071/9202 anonim ***** válasza:
83%

Sziasztok csajszik!

2 nap múlva lenne elvileg ovum.De tegnap a párom már naon nem.birt magával és egy oltari nagyot szeretkeztünk!! Végre egyszer nem arra gondoltam közben h.vajon most sikerül e a baba!! Igaz ma akartam elkezdeni próbálkozni,de nem baj:)

szerintetek ma pihi legyen és csak holnaptól próbálkozzunk??

2012. okt. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2072/9202 Vica-77 ***** válasza:
83%

Kedves kérdező!

Várjuk ám a teszt eredményt :)

2012. okt. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2073/9202 anonim ***** válasza:

sziasztok! na Kriszti miujság??? :))) ne várakoztass minket :)) Klau csak akkor legyetek együtt mikor jól esik :) de szerintem jó lesz úgy ahogy leírtad :) lányok nekem már biztos hogy hamarabb volt ovum :D de biztos ami biztos ;) már csak névnapom alkalmából is :P egy orbitálisat szexeltünk mi is tegnap :))) Meli,miujság? alig írsz valamit a megérzéseidről :/ Vica.ne szomorkodj még nincs minden veszve :) Kini jelentkezz !!! Szilvi puszi nektek :) hogy sikerült a szülinapod?

Pxi

2012. okt. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2074/9202 Vica-77 ***** válasza:
83%

Mindenki alszik még?


Nekem ma se jött meg...:(

Pedig az este letepertem az uramat...ilyenkor ha így van reggelre meg szokott jönni.

Pedig mikor megtöröltem magam utána akkor rózsaszínes volt a papír.

2012. okt. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2075/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Jó volt a vacsi:)Én a frissen sülteket szeretem,igy volt:Rántott csirkemell,r.gomba,karfiol,cukkini,zöldséges rizs meg hasáb:)Na meg pudingos kekszes süti.szegény Jani panirozott egész délután,este meg sütött:DŐ vállalta:D

Vica!Tök jo hogy nem jött meg:)))

Kriszta gyere máááááááááááááááááááááááár:)))

Szilvi

2012. okt. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2076/9202 A kérdező kommentje:
Bocsu Lanyok csak most erbredtunk:-) reggeli szex,aztan most irok!:-)Negativ a teszt :-( pedig kicsit remeltem hogy pozi lesz.Mar fel4-kor kimentem pisilni akkor meg is csinaltam.Azota se lett idontul se halvany pozi se.Hat ez van:-( Sajnalom h.nem tudok pedig annyira szerettem volna azt irni...de nem tudom sajnos.Az van hogyma van 16.dpo vagy a 13.(tegnap rosszul irtam,mar tokre belekavarodok.Szilvusnak ilyenkor mar halvany pozi volt.Nekem raesett a tesztemre a hó. :-| Kivansi vagyok ma fog-e fajni a hasam.Ejszaka jo volt ... Ketszer keltem fel pisilni de nem fajdogalt.Este bevettem egy magne b6-ot,lehet h.az jot tett.Mar arra is gondoltam ha nem vagyok babas akkor vmi mehgyulladasom lehet ...vagy ki tudja.Szilvus nagyon fincsikeket sutott az Urad!!Tegnap nekem meg a Viktor specko rantottat csinalt anyira finomra tudja:-)Ugy latom mindenki szexelt tegnap :-D igy is kell csajok!A szentlelek nem fog megszallni minket!:-)Pixike es Klau masszatok meg Apat szorgalmasan!:-)Vica latod ha nem jott meg akkor meg lehet remeny.De nagyon kis negativ vagy!Nem szabad!Egy baba se akar szomoru anyukat erre gondolj!!!Tudom h.nehez mindenkinek vannak jobb es rosszabb idoszakok...de pozitivnak kell lenni.En most a megerzeseim miatt meg a furasagokbol azt hittem baba van.Latod nega a tesz...de meg nem jott meg...remelek.meg egy kicsiket.Puszikak!!!
2012. okt. 22. 09:16
 2077/9202 anonim ***** válasza:

Pixike, boldog névnapot!!!! Hajrá névnapi szex!

Meli nagyfia, neked is boldog szülinapot!

Atya világ, mennyi ünnep:)

Vica, örülök hogy nem jött meg még, addig ne is írd le ezt a hónapot teljesen!

Krisztike, nem véletlenül hagytalak a végére! Emlékszel mit írtam tegnap? Engem az sem érdekel, ha negatív! Terhes vagy, csak még nem látszik! NE tessék gyógyszereket bevenni! Vagy olvasd el hogy lehet -e terhesség alatt szedni!!!!!:)

HA ma még csak a 13. dpo, messze nem biztos hogy látszik!!!!! A barátnőm (2 Clostys fia van...) csak a 33. napon tesztelt először halvány pozitívat, és a 36.-on rendeset!!!! Mindkettőnél!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NApi 1-et szedett 5 napig. Szóval nyugi:) Tök jó hogy nem jött meg, és tök jó hogy fáj:)

Ami nem olyan tök jó, hogy nekem 2 napja kennem kellett volna ezt a progi krémet, és ma jutott az eszembe hogy megnézzem.... Én 14. vagy 16. naptól emlékeztem, erre a 12.-től kell napi 2*.... szép, mondhatom...

NEm mellesleg ma úgy fáj a derekam mióta felkeltem mint a franc. Lányok, lehet hogy most csak ennyi van ovukor? A derékfájás? Nem igazán rámlik hogy szokott-e...... A hasamban semmi.

Ja, egyébként mi is szexeltünk tegnap egy oltárit:)

És délelőttre is vannak terveink:) Vagy délutánra...

Szilvi, tök jó lesz, csak ISZONYÚ drága a hal! Képzeld, mi egy harcsát és egy pisztrángot vettünk (normál méretűek voltak) 3-3 mini ubival, és kerek 4.000Ft-ot fizettünk!!!!! És persze miközben a férjem ezeket megvette, én máshol álltam sorba krumpliért és innivalóért. Ha ezt tudom.... Tegnap előtt vittem innivalót a táskámban, de eltüntettem az üveget.... Pech:(

A meglepikaja nagyon guszta, én ma májat csinálok kinn szabad tűzön, tárcsán, parázsban sült krumplival:) De nagyon megkívántam amiket írtál, én is imádom:)

Kini, remélem egyre jobb, ha csak kicsit is....

Klau, szerintem az (lenne) a tuti ha ma egy napot kihagynátok, és inkább ovu után lenne minden nap szex. De ahogy jólesik:)

Évikére is gondolok ám sokat, hogy mi lehet vele, miért nem ír. A kis huncut, bekoppintott, jól megbabásodott, és felénk sem szagol... Ejnye.:( Azért remélem jól vannak:)

Irszi

2012. okt. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2078/9202 anonim ***** válasza:
83%

Irszi akkor ugy lesz ah.írtad;)

ma megyünk du picit kikapcsolodunk barátoknál....

kb mikortól igyam a palastfu teát???

2012. okt. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2079/9202 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok lányok!


Köszi szépen mindenkinek a fiamnak a szülinapi köszönötőt!!!!!


Krisztike, még nem jött meg, fel a fejjel! Van, akinek csak a nem várt utáni napon lesz halvány pozitív a tesztje.


Én ma vagyok a 10.dpo-n. Nem értem. Az előbb láttam a WC papíron halvány barnázást. Nem jöhet meg!

Ezt nem hiszem el!!!!!!!!


Csak csütörtök péntekre nem várom. Miért????? Nem jöhet még meg a 10. dpon :(


Meli

2012. okt. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2080/9202 anonim ***** válasza:
86%
Meli.drága ne keseredj el!! Csak nem jön meg! Nem lehet h.a beagyazodas miatt volt barnázásod???
2012. okt. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!