Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 2041/9202 Vica-77 ***** válasza:
83%

Hát igen de nem vagyok valami türelmes típus...

Iszonyat fáj a fejem :(

Egyébként múlt hónapban 12.-napon volt Pé-em és így jött meg 26 napra.Most a 14.-napon éreztem.De most szedtem napi 2X1 clostit.

2012. okt. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2042/9202 anonim ***** válasza:
83%

Sziasztok!!!

Kriszta naon izgulok....remélem pozit tesztelsz.....ohh remélem hamar írod az eredményt!!

Kini kitartást....elfog ez múlni...olyan jó h.minden okés a babával:)

Pixi ha jól emlekszem azt írtad h.vasárnap vagyis holnap ovud van....hát akkor mindent bele:)

Nekem 24 én lesz ovum.Alig várom:)

remélem az h.nem stresszelek....és szedem a vitaminokat meg a barátcserjet,és tomom a páromba az e és c vitamint segít majd:)

Mindenkinek Szoritok!!!

pusy csajok!!

2012. okt. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2043/9202 A kérdező kommentje:
Irszi olyan kis Draga vagy!Koszonok mindent hogy ennyire szoritasz!!!Nagyon jol esik!!A fuszeres vagy barmilyen kagylot imadom irigyellek nemhogy nekem adtad volna :-)imadom a tengeri herkentyuket:-)Vica!Drukkolok nagyon!Egyszer valaszoltam vkinek aki clostit szedett es huvelybe nyilalo fajdalma volt.es babas lett!!mondjuk mar nekem is volt:-( de megse lett baba.Klaudia koszonom neked is a drukkot es kedves vagy hogy izgulsz ertem is! Csajok amugy engem olyan fura erzes jar at olyan ...nem is tudom hogy irjam le...CSEND.ez az amit erzek.Csend.Olyan lelegzet visszafolytott csend.Mint amikor nem mert levegot venni ahogy epited a kartyavarat mert felsz hogy osszedol.Szilvusom!Szerintem reggel meg nem tesztelek.Csak holnap ha ddig nem jon meg.Nek akarok meg egy.nega tesztet.Ha meg idobe tesztelek es nega lesz akkor nem banom...csak felek h.meg mindig nem mutatna ki semmit.Most olyan nyugis vagyok.Meg almos...mar du.4 ora utan asitoztam rengeteget.Amugy ezt az extrem faratsagot a multheti stressznek tudom be...munkahelyvaltas...intezkedes...meg meg volt egypar stresszhelyzetem amit nem irtam le.Sztem ezert merultem ki ennyire.Szep estet Lanyok!Mindenki rosszalkodjon!Holnap mar jon a Parom is utanam csak ma meg dolgozott es akkor en is nagyon rossz leszek :-D Puszi Nektek es nagyon koszonom a lelki tamogatast<3<3<3!!!!!!!Nagyon sokat segitetek!!!Imadlak Benneteket!!!
2012. okt. 20. 22:01
 2044/9202 Vica-77 ***** válasza:
83%

Lányok most olvasgatom vissza egy fórumon a hozzászólásaimat amikor Noémivel terhes lettem...visszatért a hajkorpásodásom és a hajam zsírosabb lett...most is így van

fejgörcsöm is volt most is nagyon fáj a fejem

2012. okt. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2045/9202 Vica-77 ***** válasza:
83%
Természetesen én is drukkolok mindenkinek!Név szerint sajnos írni még nem tudok.Vissza olvasgatni nem nagyon van időm.:(
2012. okt. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2046/9202 Vica-77 ***** válasza:
83%

Sziasztok!

Hát teszt negatív.Már rózsaszínes váladékozásom van. :(

Clostim sincs már erre a hónapra...Ez volt minden reményem.

Most nagyon ki vagyok,ennyire megszivat mindig a szervezetem. :( a mardék életkedvemnek is lőttek... :(

2012. okt. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2047/9202 Vica-77 ***** válasza:
83%

Annyira szar olyan sok kisbaba lesz a környezetemben nemsokára.Sógornőm Decemberben szül már..A második gyerekük lesz.A kisfia augusztusban volt 2 éves...Folyamat lerázzák heti 2-3 napot anyósomnál van ott tanult meg felálni,járni szinte mindent annyira ragaszkodik a mamához mint egy kisgyerek normális esetben az anyjához és neki bezzeg lesz,a dohányzást se hagyta abba....a fiánál se annak idején.

Nekem mért nem sikerül?Én ezt nem értem annyira vágyom rá a műtéttől félek olyan rossz volt 2010 ben is és ha itt ahol lakom nem csinálják meg akkor a picim mellett pécsre nem tudok elmenni. :(

2012. okt. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2048/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Vica sajnalom a tesztet:-( de ha volt mar 32 napos ciklus tenyleg ne hidd meg azt h.nem sikerult.Kepzeld el h.ma haknalban 4-kor arra ebredtem en is hogy viszketett a nunusom a csiklom folott!Abnyira,h.nagyon.Persze en hulye meg vakargattam:-) de annyira viszketett.Utana meg egett mert vakartam.De mar elmult.Hajnal 4-kor fent voltam kb.fel orat pedig Isten lassa lelkem nagyon kimerult vagyok.Lehet mar azert is nem tudok aludni,meg lehet h.izgulok is h.babas vagyok.Fel 6-kor ujra ebredtem.Azota kuruttyolok.A hasm viszont egyre jobban faj kakigorcs keveredik a mehszurkalassal meg csavarodassal.Irszikem!Ejszaka meg hajnalban Teged olvasgattalak!:-) Mert annyira jol le tudtad irni amiket ereztel hogy elkepeszto!Ugyanazokat erzem en is!!!Mintha.en irtam volna az akkori szavadiat most.Hat Csajok nem tagadom hogy ugy erzem sikerult a baba...de a masik felem meg azt mondja ugyan mar ne almodozz!:-\ Egyenlore semmi verzes de a hasam gorcsol olyan furan.Cicim erzekenyebb most mint idaig volt ma reggel tunt fel.Hat ma vagyok a 15.dpon vagy a 13.-on.Ezert ha ma nem jon meg akkor holnap reggel ellovok egy tesztet!Biztos h.mutatnia kell mar ha sikerult.Legabb extrahalvanyan de mutatnia kell.Ugyhogy mar csak ezt a napot kell kibirni vhogy...holnap ugyis teszt utan-barmit is mutat-megnyugszom a bizonyossag tenyetol.Bar ha babas vagyok akkor sztem szivrohamot kapok :-D a boldogsagtol :-D Melikem nagyon csendben vagy!Csak nem elhallgatsz valamit te is mint Kini!!!:-)Ne csinald ezt velunk :-)Vicus tudom milyen rossz h.mindenki babas meg minden de gondolj arra hogy te is az leszel hamarosan!!Mert mar velunk vagy es elkerulhetetlenul bekovetkezik!:-) Pixi hajra ma van az ovud!Ugorj ra Apajeloltre :-)Szoritok!!Szilvus hogy van a Kisbaba?:-)Mocorog?Kinikem veled vagyunk gondolatban es gyorsan elmulnak majd a rosszulletek es gyonyoru elvezetes babavaras lesz onnantol!:-)Emerencia ha olvasgatsz minket neha ha nem irhatnal magadrol valamit csak hogy jol vagy,jobban vagy!Nagyon hianyzol!!Meg ha nem is emlegetunk mindig!Ugy szeretnem hogy te is itt legyel ha azt mondom babas vagyok!Hat amugy ugy.erzem Csajok hogy nem fog megjonni.Ez valahogy mashogy faj.Tekeredik vagy nem tom :-)
2012. okt. 21. 09:29
 2049/9202 anonim ***** válasza:

sziasztok lányok :) már kétségeim vannak nagyon hogy ma lett volna e az ovum :/ mert ugye már pár napja egyre jobban fájnak a cickóim is és a mai hőm 37.25 lett :O pedig le kellett volna esnie.Lehet az is befolyásolja hogy megint beteg lettem :( fúlok meg a köhögésbe és a torkom is fáj néha :/ jön a hideg és vele együtt a betegségek :( Vica,tudjuk mit érzel körülöttem is mindig mindenki babásodik aminek persze örülök :))) de egyben nagyon nehéz is :/ de az elmúlt hónapokban úgy megerősödtem a csajok segítségével hogy sose gondoltam volna mikor megjön n a mensi hogy nem sírni fogok hanem azt mondom "Nem baj!Új hónap új remények új lehetőségek!" És hidd el itt tényleg minden hónapban babás lett valaki :) Most Itt vagy TE,Kriszti és Meli valamelyikőtök ebbe a hónapban pozít fog tesztelni :) csak gyözűk ki várni hogy ki várni melyikőtök lesz az :)

Pixi

2012. okt. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2050/9202 anonim ***** válasza:
100%

Krisztike, tök jókat sírdogálok a leveleiden! Igen, lelki társak lettünk:) Én is mintha önnmagam olvasnám amikor olvaslak:) Biztos hogy ott a baba!!!!! Megmindom őszintén, engem az sem nagyon érdekel, ha esetleg negatív lesz a teszted holnap. Terhes vagy, ez nem vitás. Ehez nem fér kétség!:DD Mindenképp várj mielőtt megnézed, nem is emlékszem, de nekem 3-vagy esetleg 5 perc is volt mire kijött a csík. HAgyd ott, és menj ki a fürdőből!!!! 5 perc után menj vissza csak! Hallgass rám kérlek, különben megőrülsz abban a pár percben!!!!!! Csinálj addig valamit, egy teát mondjuk. Én a nappaliban feküdtem a kanapén, benyomtam a tv-t és nagyon csendben énekeltem. Nem tudom már mit, valami hülye slágert az hiszem. Vagy gyerekdalt (óvónéni vagyok ám...). Fogalmam sincs, de iszonyú lassan teltek el azok a percek.....

Vigyázz, meg ne fázz ebben a vacak időben! Nagyon nagyon szorítok neked, és a kis zsebibabádnak!!!!!!!!! Én is beszélgetek néha a petéimmel, hogy legyen már valakiből zsebibaba a zsebemben végre...... Mint a kengurúknak:)

Kini! Annyira sajnállak, tényleg! Megnézted amit ajánlottam? Úgy örülnék ha jó lenne! Egy pici üveg egy csomó mindent pótol ami kijön a kisrókákkal....

Pixi, akkor ma van a nagy nap! Ki se gyertek az ágyikóból! Kutyapóz, párna a popsi alá.... tudod!

Klau, tök jó hogy nemsoká ovuzol! MA van 21.-e, elvileg én ma. De semmi jele. Semmi hasfájás. Azt hiszem most sem ért tüszőm, vagy legalábbis felszívódott mielőtt kirepedt volna.

Emerencia.... remélem jobban vagy! Igen, nekem is sokszor az eszembe jutsz, csak nem írom, ki tudja olvasol-e minket. Bár ezt írtad, de lehet hoyg nehéz lenne.... Jelentkezz kérlek ha olvasol. Csak annyit hogy ne kérdezgessünk, csak tudjuk hogy megvagy, és itt vagy velünk.

Vica! Sajnálom.... Itt mindenkivel ez van, mi mind nagyon el tudjuk hinni szinte minden hónapban hogy na most végre sikerült, mert mindenféle dolgokat érzünk. Aztán mindíg csalódás a vége, de valaki mégis pozit tesztel nekünk:)

Ne bánkódj. Új hónap, új remény, akármennyire is lerágott csont már ez a mondat.

Meli! Bizony-bizony, nagy a csend....... Csak nem alakul mégios valami a nagy leírt ciklusban????? Veled vagyunk!!!!!!

Szilvikénk drága! Kinél vltál dokinál? És hol lesz mintavétel? Van több barátnőm is akik már átestek ezen, és mind azt mondta, hogy sokkal jobban féltek tőle, mint amennyire kellemetlen volt. Az alényeg, hogy utánna 2-3 napig szigorúan sokat kell feküdni, és pihenni! Ezt nagyon fontos betartani, a baba érdekében. Viszont hiába huncutkodik, így majd az is kiderül hogy kisfiú vagy kislány:9 Tuti kisfiú, akárki akármit mond!:P Puszika nektek! Irszi

2012. okt. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!