Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 2051/9202 anonim ***** válasza:
Pixi, mindegy hogy mikor ovulálsz, menjen a szex ma az a lényeg!!!! :)))))))))))) És gyógyulgass! Irszi
2012. okt. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2052/9202 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok Lányok!


bocs, hogy eltűntem picit, de mindig nagyon pörgős a hétvégém, és most van a fiam 17.szülinapja, Őt ünnepeltük tegnap anyukámékkal és tesómékkal, ma az apjuk viszi el a gyerekeket ünnepelni.

17 éves!!!!


SZILVUSUNK PEDIG MA 36 ÉVES.

SZILVI! ISTENKE ÉLTESSEN NAGYON-NAGYON SOKÁIG, SOK BOLDOG SZÜLINAPOT NEKED IS!!!!!!


Velem semmi. 4.napja érzem azt minden pillanatban, hogy megjön. A cicim leszakad, a méhemet érzem és megint a bal oldalon szúrkál, ahol a múltkor. Biztos megjön :(


Ma vagyok a 9.dpo-n. Azért számolom csak a 9.-nek, mert csütörtök este 7-kor repedt meg a tüszőm, az majdnem olyan,mintha péntek reggeltől kéne számolnom, tehát a szombat az 1.dpo és így ma vagyok a 9.dpo-n.


De tudjátok, hogy most minden esélytelen a rossz inszem miatt :'(


Hát ennyi.


Krisztikém, hidd el, terhes vagy és kész!!!!!!!!!


A többi lányka is mind-mind babás lesz, mert NEM ADJUK FEL!!!!!!

Senki ne keseredjen el, ha megjön neki, én sem fogok és folytatni fogom a harcot az 5.inszemmel!!!!!!


Meli

2012. okt. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2053/9202 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! BOLDOG SZÜLINAPOT SZILVIKE!!!!!!!!!!!!!!!!!:DDDDDDDDDDDD

Meli, akkor most tessék úgy hozzáállni, hogy gondok esetén se írd le hogy eleged van, ennyi...... Jó? Folytatod a harcot, és kész!

Én őszintén bízom benne hogy mindannak ellenére sikerült, de egy valamit muszály megkérdeznem... ha esetleg mégsem, akkor nem lehetne hogy mosz csak egy hónapot kihagyjatok? Én olyan sok helyen azt olvastam hogy ez fontos.... Jót akarok, tudod!

Egyébként nagyon biztatóak a tünetek, és ne felejtsd el, amúltkor is sikerült, és gyakorlatilag ugyanezeket érezted!!!! Pihenj, vigyázz magadra!!!!!!!! Nagyon szorítok neked!!!!!!!!!!!!!!! Olyan boldog lennék, ha most végre bejönne az álmod, és két kismamink is lenne!!!!!!!!!:) Mármint két új:D

HA holnapig nem kezd el fáéjni a hasam, akkor gyakorlatilag abszolult keresztet vethetek erre a hónapra -attól függetlenül hogy most még az inszemhez sincs elegendő spermánk. Csak legalább már az én ciklusom rázódna helyre.... Irszi

2012. okt. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2054/9202 anonim ***** válasza:

[link]

BOLDOG SZÜLINAPOT SZILVIKE!!!!!

2012. okt. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2055/9202 anonim ***** válasza:

Köszi lányok:)))

De édesek vagytok:)

Melit kinyirom:D:D:D:D

36 év.....hát ezzel már nem kell büszkélkedni:)))

Nem is ünneplünk,annyi lesz hogy a férjem főz estére vacsit,amit én szeretnék és ennyi:))

Együtt lesz a család és kész,vacsizunk egy jót:))

Irszikém!

Növeld a tüszőidet:))Pesten voltam az I.sz.nőgyógy klinikán valami Dr.Joó Gábornál ha jol emlékszem.Bevállaltam,mert a korom miatt szerettem volna,holott az afp-m is meg az uh-m is tökéletes lett,de sosem tudni na....

Ma a kisfiam megy oda ahol te voltál tegnap:P

Melusom!

Fel a fejjel,tudod képes vagyok Pestre menni és megkereslek:)))

Kriszta!

Ott az a baba,már alig várom hogy holnap reggel legyen,én sajna reggel nemt udok aludni,igy fennt vagyok már 6 kor:))

Irj rögtön és fogadd meg amit Irszi mondd!

Amikor már tudtam hogy babás vagyok,csináltam még egy tezstet hogy elrakjam emlékbe,az a tezst is nehezen jött ki,eltelt egy jó pár perc,igy igaz amit Irszi mondd:))

Vicus!

Amig nem jön meg....tudod...közhely duma de igazság:))

Millió egy irást olvastunk már hogy a pecsételés mást is jelenthet:)

Klau+Pixike:))

Rajta,huzzatok bele:))

Megy a drukk mindnekinek:)))

Emerencia!

Én is nagyon hiányollak,ha csak egy pöttyöt irsz,már akkoris tudjuk,hogy olvasol minket!

Kinikém!

A gyömbér amit anno irtam neked az is nagyon jó,én reggel mindig ittam hideg szénsavas gyömbért és az elég sokat segitett!

Bár én nem hánytam,de az inger egész nap rajtam volt,iszonyatos,elhiszem min mész keresztül!!!

De elmulik:)))Gondolj mindig arra hogy lassan vége és a baba ott van a pociban,érte csinálod végig:))

Puszikák mindenkinek:)))

Szilvi

2012. okt. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2056/9202 anonim ***** válasza:

Pixikének BOLDOG NÉVNAPOT:))))

Szilvi

2012. okt. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2057/9202 anonim ***** válasza:

Köszönöm Szilvi!!!! :))))) Neked pedig BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!! :)))) én kisfiúra tippelek ezért küldöm nektek ezt a számot

http://www.youtube.com/watch?v=mkykU9kKDs0

Pixi

2012. okt. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2058/9202 anonim ***** válasza:

nem ezt a számot akartam hanem ezt :D de végül is ugyanaz de nekem ez jobban tetszik :)

http://www.youtube.com/watch?v=QT-3BLICcLs&feature=related

Pixi

2012. okt. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2059/9202 anonim ***** válasza:
100%

BOLDOG NÉVNAPOT PIXIKE :)

Meli

2012. okt. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2060/9202 anonim ***** válasza:
100%

lányok nemek szerintem meg volt az ovum és megint nem vettem észre :D előre hozta a málna levél tea :)

[link]

Pixi

2012. okt. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!