Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 2081/9202 anonim ***** válasza:
83%

Jaj Klau, nem tudom. Nem létezik, hogy a 10.dpon megjöjjön, ugye? És a 10.dpo nem késő már a beágyazodáshoz?????

meli

2012. okt. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2082/9202 anonim ***** válasza:
83%

Meli nyugi! a beágyazódás 6-12. dpo-is elhúzódhat :) szóval még bőven benne vagy :)

Pixi

2012. okt. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2083/9202 anonim ***** válasza:
83%
Pixinek igaza van! Nyugodj meg Meli!! Nem fog megjönni,majd meglátod:)
2012. okt. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2084/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Irszikém köszi hogy tartod bennem a lelket!Meg a többieknek is!Nem kendted a krééééémt???Enyje!Tessék odafigyelni és babásodni hamar!:) Csurog a nyálam a szabad tűzön sült májadra!:))BIztos nagyon komoly lesz!:)

Melike ne izélj már miért lenne kései a 10.dpo?Te mondtad is hogy nem kései mert én azt hittem hogy a 12-en volt a pecsételésem.Arra is azt mondtad h.beágyazódás!Akkor a 10.dpo miért lenne későn!?Sztem összejött neked csak annyira abba vagy hogy sz_r lett az inszem hogy nem is hiszed el ha sikerült se.Pozitivan!:D

Azon gondolkodom hogy tuti nem akkor volt a repedés...mert már akkor a 16,vagy hanyadik dpon lennék akkor meg már csak kimutataja a teszt.Tehát szerimtem 13 vagy 14-en vagyok ma ugyhogy ... még ha szerdán vagy csütin megjön se késő :( A hasam fájdogál de nem olyan nagyon mint tegnap.Most is ugyanaz csak most enyhébben tekeredik a méhem :) Néha erősebben.Kívánok ülni,pihenni.Tegnap meg feküdni akartam annyira kellemetlen volt.MÉg mindig olyan mitha 25-en üldögélnének rajta.De ma sokkal könnyebb.Anya azt mondta hogy lehet hogy nől a méhem és azért fáj.DE amugy én is arra gondolok.Még soha nem nőtt a méhem...de ilyen érzés lehet.Az meg olyan fura volt hogy nem lett halvány pozi se a tesztem!Szilviiiiiiiiiiiiiii!:( HOl vagy???????? :)

Ja meg folyton bőgnék én nem tom miért :( tegnap is ma is...elvonulnék és bőgnék de tényleg nem tudom miért.MInden tökéletes itthon :) Szégyenlem is magam olyankor mikor rámjön...lenyelem a könyeket és mosolygok,mert nincs okom szomorunak lenni.

Ja tegnap szex után /ma reggel nem néztem meg mert még sötét volt :)/ még egy kis barna pötty is volt a papiron de ugy látom azt elfelejtettem irni.NA azonnal utánanéztem...vhol azt találtam hogy terhességkor szex után előfordulhat vérzés kis mennyiségben,mert ilyenkor érzékenyebb és vérzékenyebb a méhszáj.ILyenkor az első vizsgálatig mellőzni kell a nei életet.-ezt olvastam.A franc tudja de azt tudom hogy soha nem szoktam pirosan se barnán se pecsételni utána!Mensinek amugy semmi jele egyenlőre.A hasfájás van.de az nem olyan.Próbálok pihenni meg kimélni magamat mert ugy érzem erre van szükségem.Puszikák!!!Szilvus Te is irj valamit kérlek!!!

JA!Meli! lehet hogy a Babóca üzent neked,hogy uton van!:)

Irszi lehet hogy csak most derékfájás lesz és annyira majd nem érzed meg de attól még megrepedhetsz!Tudod van aki semmit nem érez ilyenkor!Minden ciklus más!Azért is félek hogy nálam nincs is baba-mert ez egy ilyen ciklus- én meg tökre ugy érzem:( a tesztem meg hómező :(

PUSZIK!

2012. okt. 22. 15:46
 2085/9202 anonim ***** válasza:

Kriszti,attól hogy a teszted hómező nem biztos hogy nincs baba :) lányok!mell fájdalomra mi a jó a meleg vagy hideg borogatás?Már annyira fájnak a melleim :( főleg reggel mikor fel kellek és hozzáér a pizsim a cicimhez :( ha jól számolta a görbevezető akkor ma vagyok a 6. dpo-n :) ami szerintem pont jó :) mert tuti nem tegnap volt ovum,ja igen és tegnap annyira sok folyásom volta ami sárga színű is volt és a wc papíron is lehetett látni

Pixi

2012. okt. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2086/9202 A kérdező kommentje:
Pixi szegeny cicikeid!!en nem tom nekem meg ennyire nem fajt hogy borogatni kelljen!majdcsak tudjak a tobbiek!vagy nezd meg a neten!Akkor most mar a 6.dpon vagy?????Durva!Ugy volt hogy most ovuzol tegnap:-) De gondolom a hod megmonja a tutit,nem?Hat nem tom Pixi!Olyan fehet az a teszt...olyan hihetetlen hogy ket csikos legyen.Egyetlen remenyem Irszi multkori tesztje.Minden nap megnezem es AKAROM.Annyira hasonlit a pocakfajasa az enyemre meg miden.Ő miatta remelek meg hogy talan megis sikerult.Puszi Pixike megy a drukk!!
2012. okt. 22. 17:30
 2087/9202 anonim ***** válasza:
83%

Sziasztok Kislányok! Most már mensisen fáj a hasam, lehet hogy mégiscsak jó lesz minden, és ma repedek!!!! Juppi!!!!! Ilyen szokott lenni, csak egy nappal előbb!!!!!!!

Pixike, mi van????! 6. dpo, és így fáj a cickód???? Csak nem????????????????????????? Mióta fáj????? Jujjjjjjjjjj!!!!!!!!!!!

Krisztike, higgy nekem! Hány teszted van? Holnap, vagy holnapután is tesztelj!!!!! Max. mikor NEM kéne megjönnie? Ott a baba, hiszen te is tudod! Kit érdekel a teszt????? Vigyázz magadra! És persze hogy sírós vagy, hiszen ez az utolsó pár nap kiborító. Nem baj!

Én ma egész nap kertészkedtem, nagyon jó volt! És feltettem a téli függönyeimet is:) De jó! Kár hogy mást nem csináltam...... Jó éjjt, ja, és Klau, ma hagyjátok ki:) Puszi! Irszi

2012. okt. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2088/9202 anonim ***** válasza:
83%

BAkker, Melinek nem írtam! Bocsáss meg!

Igen, egyetértek a lányokkal, bár én is tudom hogy a beágyazódás csak ritkán jár vérzéssel, de aki így figyeli lányok... Tuti időpont Melikém! Kismama leszel Te is, az is vagy, csak könyörögve kérlek, pihenj sokat amíg nem tesztelsz!!!!!!!!!!!!!!!!! Örülj a pecsétnek, nem fog megjönni, hisz ilyenkor nem jöhet meg egy stimulált hónapban! Miket érzel még? Pixi, Kriszta, ti is írjatok le mindent!!!! Irszi

2012. okt. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2089/9202 anonim ***** válasza:
100%

pixi h.lehet neked a 6 ik dpo???

Hát csajszik én a ciklus.hu ra hagyatkozva mondhatom h.még nem volt ovum.Néha gyengén szurkal a hasam.De még ugy nincs semmi.Nekem ovukor naon fáj és feszül a hasam.Remélem h.azért mert szedem a baratcserje kapszulat megint érezni fogom a repedést!!!

Most értünk haza,jól kiszorakoztuk magunkat,hullák vagyunk ugyh.a mai.napi sex tuti kilőve!!! Meg amúgy is pihi kell Gabinak:)

ahh csajok repedni akarok;)

joejt mindenkinek!!

2012. okt. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2090/9202 anonim ***** válasza:
100%

Sztem is Krisztám ha van még teszted tesztelj nyugodtan holnap is,mert nekem is 2 napig nega volt a teszt,utána kezdett csak halványodni,nem megy egyik naprol a másikra:)

Lehet holnap már látsz valamit:))

Jo éjt csajok:)

Szilvi

2012. okt. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!