Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 2091/9202 A kérdező kommentje:
Szilvi na vegre!:-) Koszike mar ugy vartam hoy Te is irj!Meg Irszi Te is!!:-)van meg tesztem persze...de sztem csak holnaputan tesztelek ha nem jon meg addig.De egyre kevesebb remenyt fuzok hozza :-| nem tom miert.Irszi orulok h.faj mar a hasad is akkor igy megis tutibb a repedes!REPEDJETEK CSAJOK!!:-D de aranyosak vagyotok nagyon imadlak benneteket!Jo ejt mar nagyon aludnek.puszikak!!
2012. okt. 22. 22:19
 2092/9202 A kérdező kommentje:
Ja Irszi max.szerdan kell megjonnie.Nagyon max szerda!Utana mar kesenek szamit majd.Puszikak!!
2012. okt. 22. 22:25
 2093/9202 A kérdező kommentje:
Megjott.Most. Mar csak rogogok komoyan.Ennyi tunet,ujdonsag,pecseteles,es megsincs semmi.Erdekes a testem mennyire becsapott.Vagy volt szegenykem es most elmegy.Mit modjak...majd a kovetkez honapban :-):-/ :-| :'( !Csak egy konycsepp volt amikor meglattam a verem.Csak egy.Nem szabad elkeseredni.
2012. okt. 23. 06:48
 2094/9202 anonim ***** válasza:
83%

Kriszti ne csüggedj,mint ah.írtad nem szabad elkeseredni.

Annyira szoritottam.pedig..Hát sajnos a testünk furi dolgokat csinál!!

Picit ideges vok csajok.A ciklus.hu szerdára huzta be az ovum.De mikor utánna számoltam,az jött ki h.tegnap volt ovum elvileg.Most picit szurkal meg a hasam.Ugye késhet a repedés 1-2 napot????

2012. okt. 23. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2095/9202 A kérdező kommentje:

Koszonom Klau!Figyu a ciklus.hu megiscsak egy "gep".Iranyvonalat adhat ha nem nagyon erzed az ovut,de biztos sosem lehet mert "gep".Ha faj a hasad akkor mostanaban van vmikor.Latod engem stimulaltak eddig az 5 hinap alatt mindig nagyon megerzem az ovut...de meg en is sokszor tevedek 2-3 napot is.Azt mondta a dokim hogy a biologia sz*rik a feltetelezesekre mert mindenki egyedien mukodik.Pl.nekem volt a multkor a 29.ciklusnapon erett dominans tuszo,amire mondta a doki h.haarosan reped.De aztan megjott 1 nap mulva es lehet hogy kijott,vagy megrepedt tenyleg.Ilyen stimus honapokban gondolom tobbszor is lehet peteeres.Na azt akarom ezzel a peldaval mondani...hogy egyszeruen nem igazan tudhatjuk mi tortenik odabent.A ciklus.hu meg plane :-)

Irszikem!Pedig hogy azt hittuk:-( Koszonom mindenkinek a tamogatast nagyon aranyosak vagytok Csajok!!!Olyan jo hogy vagytok nekem!!!Meli te jossz!!!!Mikor tesztelsz??

2012. okt. 23. 07:49
 2096/9202 anonim ***** válasza:
83%

Sziasztok!Kriszti,én annyira beleéltem magam hogy most sikerült,erre meg megjött :( Igen lányok bármilyen hirtelen jött nektek az infó hogy már dpo-kat számolok én valahogy éreztem hogy valami nem stimmel :) elöször is a szúrkálások,amire azt hittem hogy nőnek a tüszőim,aztán az egyre érzékenyebb cici fájdalom és a poci fájdalom.Málnalevél teát ittam ebbe a hónapban és jól előre is hozta az ovum,11. cn-re,16 helyett :/ Vica,ugye nem jött meg neked?Meli??? miujság?

Pixi

2012. okt. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2097/9202 A kérdező kommentje:
Sziamia Pixi!Igen en is beleeltem magam egy kicsit...bar a tegnapi nega teszttel valamennyire felkeszultem ra hogy megjon.Nahaaaat!!!Akkor most mi lehet Pixi!!?Talan sikerult Neked!?!?Jaj de jo lenne Istenem!Valakinek vagy Valakiknek muszaj pozit tesztelni hamarosan!!!Pixi irj le mindent amit erzel reszletesen!:-)Melinek meg ez a barnazas!!Multkor is volt neki pozi is lett a tesztje!!Adja Istenke hogy nektek legalabb sikeruljon most!!!Annyira szoritok!!Ha.babasak lesztek kicsit olyan lesz nekem mintha en is az lennek:-)Hajra Csajok!!
2012. okt. 23. 08:19
 2098/9202 anonim ***** válasza:
83%

Kriszti,sajnos semmit nem tudok írni vagyis semmi újat :/ cicifájdalom és enyhe görcsön semmi,de nem is baj mert ilyenkor az ember lánya képes mindent bebeszélni magának :) Mivel hamarabb volt ovum így elsejére nem várom és 30.-án megyek nődokihoz akkor leszek a 13.dpo-n

Pixi

2012. okt. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2099/9202 Vica-77 ***** válasza:
83%

Kriszti nagyon sajnálom! :( Annyira drukkoltam neked!


Nálam még semmi...

2012. okt. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2100/9202 anonim ***** válasza:
100%
:(
2012. okt. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!