Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 2031/9202 anonim ***** válasza:
86%

Sziasztok Lányok!

Ne haragudjatok, hogy ilyen sokáig nem jelentkeztem...

Szerdán végül kiengedtek a kórházból, nagyon örültem, de féltem is. Az a baj, hogy folyamatos hányingerem/kajaundorom van! Hányni szerencsére nem hánytam 10 napja. Nagyon keveset tudok enni, inni még kevesebbet.

Nagyon erős acetont találtak a vizeletembe, teljesen taccsra tettem magam az első hetekben. 7 éjszakát voltam bent. Rengeteg infúziót kaptam.

Mielőtt kijöttem csináltak egy hasi UH-t. Nem mértek, semmi, csak azt nézték, hogy dobogott a kis szíve.

Mivel ilyen szarul vagyok, kérlek nézzétek el nekem, hogy ritkán jövök. Remélem hamarosan ismét aktív tag lehetek :)

Vica, üdv a csapatban :)

K.

2012. okt. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2032/9202 anonim ***** válasza:
83%

Sziasztok!

Kini, végre!!!! Tarts ki Drága!!!!!!!!!!!!!!!!!! A Hipp-nek van valami cucca, aminek szám kódja van (kérdezz rá a patikában), 4vagy 6 hónapos kortól kapható... várj... ORS 200 sárgarépa -rizs ital. Hamenés/ hányás (talán inkább hányás) esetén lehet inni felnőtteknek is!!!!! Nekünk is ezért van itthon, én is elég hányós vagyok, és félek hogy a terhességnél is így lesz. Kérdezz rá a dokinál, vagy kóstold meg. 370Ft/ db azt hiszem. Talán nagyobb drogériákban is van! Puszika a pocidra! Hamarosan jobb lesz reméljük...


K R I S Z T I K E ! ! ! ! ! :DDDDDDDDDDDD

Ide nekem a rozsdás bökőt édesem, ha te nem vagy terhes....... Tuti kismama vagy!!!!!!! Teljesen egyértelmű, majd meglátod. Mintha áén lennék annó... Nekem is valahogy már a 4-5. dpo körül volt az első hányingerem. A vérpöttyök.... tipikus!!!!!:) Nem, nincs sebed, le sem írom hogy nekem mik voltak a bajaim annó, mert ez bizony terhesség! Remélen sűrű patakokban folynak a könnyeid, mert nekem bizoby folynak!!!!:)))))))))))

És az a krémes trutyi is..... Meg az a furaság az alhasadben, mintha be lenne gyulladva! Én azt éreztem, mintha tűzgolyó lenne benne...... Jaj drága Kriszti, olyan nagyon izgi! Tudom hogy Te is tudod!!!!!:DDD Még 2 nap! Várd ki:) Persze nem baj ha minden nap tesztelsz, de szerintem is úgy számolj hogy később repedtél, és a namvárt napja előtt nem fogja kimutatni a teszt! Puszika!

Szilvi, olyan jó hogy mocorog!!!!! Vica, üdv! Többiek, puszi és drukk, most rohannom kell! Velem minden ok! Írok! Irszi

2012. okt. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2033/9202 A kérdező kommentje:

Kinikém!Végre hogy irtál már!!!:))) Szegenykem :(( Nagyon sajnallak de ki kell birni valahogy remélem hamar elmulik!Az nagyon jó hogy a kis Drága jól van,jól érzi magát Anyával :)) Jobbulást neked!!Várom mindig hogy írj!

Irszi! :D olyan cuki vagy!Igen.Én is ugy érzem hogy sikerült a szivem mélyén csak nem merem elkiabálni sem meg mi van ha csak becsap a testem.Mondjuk a szivemet nem tudja becspni :)Biztos hogy van valami és ha ne adj Isten nem sikerül mégse akkor is tudom hogy most van valami/valaki aki jelezget nekem.De nagyon félek.A csalódástól...az örömtől...mindentől félek!:/ Ha pozi lesz a teszt szerintem bármennyire is vágytam rá sokkot kapok. :) ha meg nega akkor meg tök csalódott leszek ugye. Köszi Irszi hogy végre irtál már olyan nagyon hiányott nekem a Te véleményed is!Meg azt hittem hogy valami baj van már azért nem irsz!Egyenlőre ma nem barnáztam...ugyhogy ... meglátjuk.Fáj a hasam.De nem olyan mensis hanem tényleg tűzgolyó.Néha megcsavarja egy kicsit olyan mintha kaki inger lenne,de aztán lent középen fejeződik be a csavar. Hááááát nagyon érdekes az tuti. Félek csajok. Szoritsatok!

Melikém most meg Te nem irsz...:(((

Most van a legnagyobb szükségem a szeretetekre :) MEG A DRUKKRA :D

2012. okt. 20. 19:23
 2034/9202 anonim ***** válasza:
83%

Jaj mikor tesztelsz Kriszta????

Nagyon várom és drukkolok:)))

Sztem is van ott valaki:P

Hajnalban már fennt leszek:):):):):):

Szilvi

2012. okt. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2035/9202 anonim ***** válasza:

Tőlem megy minden Krisztike! Olyan kis édesen bizonytalan vagy! Ilyen voltam pont én is, tényleg! Egyébként maga a rossz része rossz, az élményt hogy milyen volt, nagyon szeretem felemlegetni és picit újra átélni:) Tűzgolyó, kakigörcs... minden stimmel. Beszélj Hozzá, hogy kapaszkodjon nagyon, mert már nagyon régóta vártok Rá:)

Nem is tudom hol hagytam abba az előbb... csak jöttek értünk a barátaink, mert mentünk csatangolni egy picit, nálunk most van egy hosszúhétvégés kirakodóvásár meg egy csomó program, és rohannom kellett:) Képzeljétek, ettem fűszervajas kagylót..... hát, nem fogok rákapni! A csigához nem volt merszem....

Szilvike, milyen édes, most már ő is jó nagy, és a helye is ahoz hogy úszkáljon:)

Pixi, babakommandó, tudod!:) Klau, te hol is tartasz? VAlahogy középidő felé vagyunk mind a hárman úgy rémlik...

Nekem ma van a 10. ciklusnap, tegnap fájdogált is a hasam, ma nem igazán tűnt fel... A 13.-on szoktam repedni. Ha van minek repednie.....

Kedves ... hű, elfelejtettem a neved... ba....*us... Bocs! Szóval kedves ....., üdv a csapatban:)

Neked tuti hogy ma már mutatnia kellett volna valamit a tesztnek? Valami tüneted is van? Vagy megérzés?

Nem lehet hogy most megint gubanc van a petevezetékeidnél?

Mi Tavaly augusztusban kezdtünk próbálkozni, de egy hosszú előzmény miatt én már októberben kaptam az első Clostit... Aztán novemberben spermavizsgálat... Nálunk most épp olyan rosz a sperma, hogy csak lombikkal lehet(ne) baba. Ennek dacára augusztusban volt egy biokémiai terhességem, ami sajnos gyakorlatilag kb. akkor ért véget, amikor a teszt kimutatta. De legalább tudjuk hogy nekünk is sikerülhet.:/

A férjemnek nem túl jó minőségű a cucc, és épen hogy elég (normál esetben, de most megtámedte velemi vírus amit vicces módon én nem kaptam el), és a hormonjai sincsenek a toppon. A sokadik andrológushoz járunk Pestre vidékről.

Én endokrinológus nőgyógyászhoz járok, stimulálni kell a tüszőérést, kevés a progeszteronom, a D vitaminom, és sok a terheléses cukrom (Merckformin XR 750-et szedek). Ja, és nekem volt méhszájsebem, amitől májusban megszabadítottak:)

NAgyon drukkolok nektek is! Már láttam hogy más is írta, de nálunk tényleg minden hónapban lesz egy pozitív teszt:) Ez egy keltetőfészek csajok!:)

HA néha nem írok akár 2-3 napig, ne ilyedjetek meg, csak nem jutok gép elé:) Puszi, jó éjjt! Irszi

2012. okt. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2036/9202 Vica-77 ***** válasza:

Sajnos nem egyszerű az élet,meg kell szenvedni a babákért.Én akkor egy rossz szót sem szólhatok végül is van két szép lányom.Olyan rossz olvasni hogy van akinek több év után sem akar sikerülni...Az inszem meg a lombik rohadt drága ugye :(Nem mindenki engedheti meg magának na...


Én ma vagyok a 28.ik ciklus napon.de ugye nekem 26-32 nap közötti mióta babát szeretnék.Amúgy halál pontos 28 napos szokott lenni.Múlt hónapban megjött 26 napra ehez képest már jó vagyok :)

Mell feszülésem van.Egész nap volt a mindjárt megjön érzés.Meg a hüvelyemben éreztem szúrkálást.kb ennyi.

1 db tesztem van már csak azt reggel megcsinálom szerintem.

2012. okt. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2037/9202 Vica-77 ***** válasza:
ami mg fura olyan égető érzést érzek odalent és tegnap előtt éjjel volt hogy kétszer arra ébredtem fel hogy ott lent viszketek és álmomban vakarózok :( pedig nincs semmi bajom se fertőzés se gomba semmi.És csak akkor egyszer volt ez
2012. okt. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2038/9202 anonim ***** válasza:

Szia Vica! Akkor jól emlékeztem:) Azt nem írtam, hogy 32 éves vagyok, és 2,5 éve házas:) Az első babánkat várnánk.....

Ha tegnap vagy tegnap előtt teszteltél, és volt már ilyen hosszú ciklusod is, szerintem ne tesztelj holnap. Én kivárnám az eddig leghosszabb ciklusom szerinti első kimaradt mensinapot. Addig pedig örüljünk hogy nem jön meg:)

Nekem eddig 2 ciklusom volt amikor nem volt stimu és egyéb okokból nem véreztem össze-vissza (az én méhszájsebem elég vérzékeny volt, és ennek ellenére elég későn derült ki; cikluszavarral kezeltek...). Szóval nekem volt egy 33 és egy 25 napos ciklusom. Tehét én sem igazán tudom hogy most akkor mi is van nálam, mikorra ne várjam. Bár én úgy számolok, hogy a 13. napon szoktam repedni, és ahoz adok hozzá 14 napot.

Szorítok!

És igen Kriszti, neked is! Hogy is felejthetnélek el!:) HAllgass Palya Beát!!!!!!:) Puszi! Irszi

2012. okt. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2039/9202 anonim ***** válasza:
83%

Csajok, most hogy itt ülök... mintha pukizna a hüvelyem! Tök vicces! Pedig tegnap este voltunk együtt utóljára:)

Lehet hogy végre lesz tojcsis nyákom???? Egyszer volt eddig életemben, emikor már abbahagytam a gyógyszert, de védekeztünk hogy kiürüljenek a hormonok.... Irszi

Kriszi, minden rendben van, ne aggódj:)

2012. okt. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2040/9202 anonim ***** válasza:
100%
Vica ! Most látom hogy közben írtál:) Az égető érzés furi, a viszketést nem tudom. Szorítok nagyon!!! Irszi
2012. okt. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!