Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 2001/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!:)

Szilvikem koszike az infokat remélem nekem is ugy lesz és mégis baba lesz :) Melus neked is köszönöm annyira szeretném hogy ugy legyen ahogy irjatok!De ne ird már le légyszi ezt a hónapot!Sikerülhetett neked is mert szexeltetek is es rádolgoztatok az inszemre!MOst fog sikerülni mikor a legjobban nem bizol benne :)

Én is hogy őszinte legyek az esélytelenek nyugalmával vágtam bele ebbe a hónapba.Ha idáig nem segitett a closti most se fog alapon.Aztán lehet hogy ugy lesz,de még nem biztos.Bizakodom mert ez a hónap tök más mint a többi!Meg ez a pár csepp vér hát eláált tőle a szavam...mert még soha nem volt ilyen.De még mindig félek h.valami hajszálér pattant el :( és nem is baba.De reménykedek az biztos!

Szilvi!

Akkor szerinted holnap mát mutatnia kell valamit a one step-nek?Csináljak holnap is?VAgy csak a 14.dpon majd 2 nap mulva??

KÖKszi előre is!

HA megtudod h.kisfiu vagy kislány azonnal szólj!:) Juj de izgalmas!!!

Irszikém nővőgetnek a tüszőid :) van időpont :) minden jó lesz és most marad veled a kincsed!:)

Pixikém?Mi a szitu?

Írjatok ! :) sok puszika!

2012. okt. 18. 17:27
 2002/9202 anonim ***** válasza:
57%

sziasztok :) sajnos én már csak ilyen tájt fogok tudni nektek írni :( Kriszti szerintem nem vesztesz azzal hogy ha holnap is tesztelsz egyet én annyira izgulok főleg hogy volt ez a piros vér :))) csinálj holnap egy tesztet!!!!! :))) Irszi,jól írta Kriszti vasárnap lesz ovu ma vagyok a 13. cn-en :) alig várom már a dpo-kat :))) Lányok ha pont most nem a 13. cn-en lennék hanem a 13. dpo-n komolyan azt hinném hogy terhes vagyok :D olyan hányingerem volt délután fél kettőtől :/ alig bírtam magammal :( wc-re járkáltam mert azt hitem hányni fogok de aztán nem,lefeküdtem kicsit aludni nem rég keltem fel most már jobban vagyok de még most is van egy kis rosszul lét :( Szilvi gyere az UH-gal :))) Meli,nagyon szépen fent van a hőd pár nap és neked is kiderül minden :) többiek hol vagytok?

Pixi


Pixi

2012. okt. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2003/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok!

Nincs semmi,ma nem volt uh:((

Pesten voltam genetikán,de a doki nem csinált uh-t,pedig ugy számitottam rá:S

Semmi nem volt,csak idöpontot kaptam magzatviz vételre,jövö hét szerdára,ennyi volt.

Holnap megyek a saját dokimhoz,ő csinál uh-t,remélem minden okés lesz és hátha megmutatja magát a kis manó:))

Mozog már,most már tudom,hogy ő az,eddig is éreztem valamit,de nem mertem rávágni,hogy tuti Ő:)

Most máűr elég egyértelmű és nem csak hanyatt érzem,hanem ha esetleg rosszul ülök,vagy hason fekszek felhuzott lábbal és neki ugy nem jó,megbök,hogy változtassak:)

Kis ravasz,mert hasaltam,bökdösött,elfeküdtem hanyatt,meg se mozdult:))

De tegnap véletlen tapiztam a hasam alul és a kezemmel is éreztem,mert pont akkor mocorgott:)))

Tegnap a kádban észrevettem hogy van pár csepp előtejem is,a fiamnál is ilyenkor volt,nem folyik de egy két csepp van már.

remélem holnap megtudom,hogy kukacos vagy puncis manócska lakik itt bennt:)

Krisztám!Rajtad a világ szeme:))Mivel van egy pár teszted,nyugodtan csinálj egyet holnap reggel is,lehet hogy később jön ki a második csik,igy ne dobd ki a tesztet!

De az is lehet csak holnap után jön elő:)

Nagyon drukkolok:)

Irszikém növeszd a tüszőidet:))Pixi!Lassan bele huzhattok:)Kini!Jelentkezz már,nagyon izgulok miattatok:)

Melusom!Tudod.....nem adjuk fel:)

Klau,nem tudom hol tartasz,azért nem irtam feléd,ne hari,de már lassan nem tudom követni ki kivel van:))

Holnap jelentkezek doki után,délután:))

Kriszta!Ha lehet siess reggel azzal a teszttel,ert hajnalban már itt ültem 6.-tól mit irsz:))

Szilvi

2012. okt. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2004/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok.

Szilvi de jó neked:) mozog a picur!!

Velem nincs sok minden nőnek a tuszoim....érzem:)

hm..nem tom pontosan mikor lesz ovum,de kiszamolom:)

megint nem stresszelek lesz ami lesz:)

2012. okt. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2005/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Pixi es Szilvi koszi a tanacsot akkor holnap tesztelek.Jaj Szilvus mar vegre erzed a kis Manooot!!Remelem holnap megtudjuk h.ezentul hogyan emlegessuk :-) Annyira jo erzes lehet ahogy mocorog :-)))) ugy irigykedem :-)))) Pixike ji hogy vasarnap ovu van :-) de most mar reggelente miert nem tudsz irni nekunk???Mindig Te voltal aki hajnalok hajnalan irt valami biztatot :-) Szilvus bocsi a reggel miatt csak azert nem irtam eg rogton mikor megcsinaltam 6-kor mert nega lett es vartam hogy idon tul talan picit valami latszodik es akkor tudom nektek irni.de nem :-( fuuu minden olyan mas ebben a ciklusban...de vmiert azt erzem h.olyan alomszeru lenne es ugy erzem hogy ugyse sikerul.Miert sikerulne ha eddig nem meg ilyen h*lye gondolatok :-( Mindegy mar varom a nemvart napjat...meg 3 nap...azert bizakodok.Irszi miert nem irsz valamit?Kivancsi vagyok h.neked mi a velemenyed hogy beagyazodas lehetett vagy csak megpattant egy ér?!Mindenki velemenye szamit!!!:-)Puszikak Dragaim<3<3<3 reggel irok :-)
2012. okt. 18. 20:43
 2006/9202 A kérdező kommentje:
Ja holnap reggel fel 7-kor csorog az ora ugyh.utana irom meg az eredmenyt :-)pusziiii
2012. okt. 18. 20:46
 2007/9202 A kérdező kommentje:
Na hello!!Negativ lett a teszt.De meg nem adom fel hogy megis baba van ;-)Meg a 13.dpon vagyok tegnap ha az beagyazodasi ver volt akkor sztem csak holnap vagy holnaputan mutatja ki.Mindegy,holnaputan tesztelek ha addig nem jon meg.Cicim feszul tovabbra is allandoan agaskodik meg akkor is ha nagyon melegem van.Tegnap is beleszurt egyszer erosebben a mehembe valami este.Ha nem baba akkor most erte el a testem annak a csucsat hogy becsapott megint.De most nagyon!Meg kepes volt a 12.dpon verpottyozni is :-) hat besz*ras de tenyleg!:-)Szilvi remelem meg tudtad meg nezni!:-)Puszi Mindenkinek!!!
2012. okt. 19. 06:50
 2008/9202 anonim ***** válasza:
57%

Szép.jó reggelt!!

az h.Negatív a teszt még lehet baba....annyira szoritok!!!

Testunk olyan dolgokat produkál h.eszméletlen.Én azért áltam le a tünetek nezegetesevel!!!!

Ki hanyadik dpon jár??? én már totál nem tudok:) ezért bocsika

2012. okt. 19. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2009/9202 A kérdező kommentje:
Koszonom Klaudia! Remelem...
2012. okt. 19. 07:26
 2010/9202 Vica-77 ***** válasza:
86%

Sziasztok!

Vica vagyok 35 éves.Van egy 15 éves nagylányom az első házasságomból és egy lassan 2 éves kislány a mostani házasságomból.Szeretnénk még egy babát de nem akar össze jönni.

2010 ben mielőtt Noémivel terhes lettem sok mindenen átestem.Saját kérésemre hormon vizsgálat majd clostit szedtem,aztán cickafarkfű meg palástfű tea de nem segített semmi.Kértem a dokimat csináljon átjárhatóságit elzárkózott előle.Én éreztem pedig hogy gond van.Már elmúlt egy éve hogy próbálkoztunk.De nem csinálta meg így elmentem Pécsre.Ott a férjem vizsgálata után rögtön mehettem műtétre..kiderült mindkét oldalon el voltam záródva egyik oldalon teljesen másikon részlegesen.Következő hónapban meg is fogant a kislányom:) Novemberben 2 éves lesz.

Most január óta próbálkozunk újra de eddig nem sikerült...:(

Ebben a ciklusban szedtem clostit Szilvi segítségének köszönhetően.Holnapra nem várom...de ma reggel negatívot teszteltem :(

2012. okt. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!