Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 1971/9202 A kérdező kommentje:
Koszike Pixi!!!:-) Remeljuk sikerul ja.Most mar berágtam :-):-D Most sikerul es kesz :-)
2012. okt. 14. 17:52
 1972/9202 A kérdező kommentje:
Gorcsol a hasam :-(:-(:-( raadasul meg fel is van fordulva a gyomrom :-( mert ettem zoldborsofozeleket es ettem hozza pulykafasirtot...fuj de nem volt jo...nem.birok ragondolni sem mert ugy nyaladzok ha ra gonolog es hanyingerem lesz ugy erzem mindjart visszajon :-(:-(:-( de jo lenne ha ezek a baba miatt lennenek csajok...mert sztem a hanyingert mert a hasgorcsot nem lehet bekepzelni,nem???Az alhasam meg olyan mintha olom lenne benne nehez nagyon es feszul es gorcsol egyre jobban De ez nem lehet mensis gorcs a 8. Dpon sztem.na mindegy most remeg a gyomrom ugyhogy nem is irok tovabb naon nyugos lettem.
2012. okt. 14. 19:39
 1973/9202 anonim ***** válasza:
83%

Jaj Krisztike, biztos ágyazódik a picurkád :D Örülj minden görcsnek :D


Remélem babás leszel!!! Annak kell lenned!!!!!


Csajok! Most megy a párom vissza a meddőségibe, elkapja a spermás biológus csajt és megkéri, ismételjék meg az előkészítést, mintha inszem lenne.


Ha most jó lesz, akkor megyünk a köv. inszemre!

Drukkoljatok!


Pixike, hidd el, én már rég elmennék más dokihoz, de a párom nem hajlandó. Úgy mint a Te párod nem akar spermát adni :(


Meli

2012. okt. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 1974/9202 anonim ***** válasza:
86%

Már megint én.

csajok, szétrobbanok!!!!


Most már kezdek hisztis lenni!!!


Ez a ... párom, hagyta magát lebeszélni a spermavizsgálatról. Nem hiszem el!


A doki világosan megmondta, hogy 5millió spermaszám alatt NEM CSINÁLNAK INSZEMET!!!!

Erre a biológus nő rábeszélte a páromat, hogy az első 3 inszemnél jó volt a sperma, akkor biztos majd az 5.nél is jó lesz, felesleges megnézni.


És hogy 100ezer spermával is teherbe lehet esni.

DE könyörgöm! Az már lombik kategória!!!!!


Persze, 1 spermiumtól is teherbe lehet esni. De minimum 5milla kell az inszemhez! És a dokim azt mondta, nincs több inszem ilyen szar eredménnyel.


Hogy meri a biológus nő felülbírálni ezt a kijelentést? És meggyőzni a páromat, hogy jó ez a mennyiség a terhességhez?


A pofám leszakad!


Iszonyat pipa vagyok!!!! Nem őket hormonozzák halálra, hanem engem, mikor ráadásul velem minden tökéletes!


Fúúú, nagyon-nagyon elszállt az agyam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Meli


Nem csinálom tovább, kész! Nem lesz több inszem!!!

2012. okt. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 1975/9202 anonim ***** válasza:
83%

Mi ez a csend csajok??Kriszta nem irtál reggel,van valami?Pixi?Kini?Irszi????

Szilvi

2012. okt. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 1976/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Szilvi semmi csak kileptem a munkahelyemrol meg az ujnal voltam meg bankban meg foztem meg minden reggel meg nem tudtam semmi ujat irni.Most nagyon nyugos vagyok...de ertheto azert ott dolgoztam 3 evig.Remelem jo lesz a masik is.A munkatarsaim bucsubulit szerveznek nekem olyan aranyosak h.nem igaz!!!Ez lesz a "Kriszti jobb munkalt talalt buli" :-D nagyon varom majd jol beb*szunk :-) mondjuk nem szoktam de most majd berugok :-D kiveve akkor ha sikerult a babo :-) a hasam olyan mensis vagy nem os tudom ...gorcsizget meg kicsit es olyan feszito nehez erzes.cicim csak kicsit erzekeny.Lehet h.holnap reggel megis ellovok egy tesztet.Szilvi te mit gondolsz?Megprobalhatom mar szted???Meli ugy sajnalom h.a Parod hagyta magat megdumalni :-(:-( pasik.te miert nem mentel vele???de nem mondd mar h.nem lesz tobb inszem!nehogy mar feladd itt nekunk!!babasnak kell lenni hamarosan!!!legyszi ne add fel!!!Tobbiekkel mi ujsag irjatok!Tenyleg nagy a csend!!Kinikem te is mar olyan reg irtal remelem nem vagy meg mindig korhazban!!!!!!!Na puszi Csajok ...ma nagyon durvan ki vagyok merulve :-(
2012. okt. 15. 19:29
 1977/9202 anonim ***** válasza:
86%

sziasztok lányik én épp most értem haza :( egyik kórházból a másikba :( barátnőmnek a tesóját bevitték a kórházba mert megrázta az áram aztán rohantam a másik kórházba mert anyósom már per hete nem volt széklete és most felgyülemlett benne így most beöntést kapott. Hál Istenek most jól van barátnőmnek a tesója is meg anyósom is.

Pixi

2012. okt. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 1978/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Kini! Írj hogy mi van veled, veletek! Nagyon izgulunk érted! A baba tuti jól van, ilyenkor az anyucit szokták leszívni a kis huncutok:) Használnak az infúziók? Jobb a közérzeted? Hánysz még? A hasad megy?

Meddig kell bennt maradnod? Hogy bírod lelkileg? Gondolom azért izgulsz; szegénykém..... NAgyon sokat gondolunk rátok!!!! Írj!

Kriszti! Tuti nem bírod ki, de én még egy napra azért rábeszélnélek! Azon már nem múlik! Persze ennyi teszttel:) Én is szt csináltam:D A tünetek azuperek, akkor is, ha ilyenkor még nem is lehet érezni! De aki ennyire figyeli a testét lányok, az tuti mindent érez! Szorítok nagyon!

Meli! Jajj, nem is tudom mit írjak........ miért nem akar váltani? Ő otthon is leadhatja a cuccot, nem? GYakorlatilag nem is kell semmit csinálnia a dokinál... Nem is ő váltana, hanem te... Férfiak!

Tudom, már leírtad, de semmiképp nem mennél bele a lombikba? Mert ez a mennyiség tényleg csak arra jó! Nekem is elmondták, 5M/ml alatt csak és kizárólag lombik. JA, és hiába van e felett, 40%-nak célirányosan kéne mozognia!

Uh......

Mi holnap visszük a cuccot újabb vizsgálatra, hogy maradt -e benne baci.... Szorítsatok hogy ne legyen!!!!!!!!!!!! Könyörgök!

Aztán ha minden jól megy, holnap leveszik a férjem vérét a következő hormonokra is... most megnéznek egy csomó olyat, amit a múltkor nem. LH, FSH... tudom is én...

Aztán kérhetek újabb időpontot...

Szilvi! Szólj azonnal ha már szerinted ficánkol! Nem érzed a pillangószárnyakat? Vagy a buborékokat?:DD

Pixi, Klau, hol tartotok?

Nekem ma még pecsétel. 5. ciklusnap:) Irszi

2012. okt. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 1979/9202 anonim ***** válasza:
100%

Ó, Pixi... jobbulást nekik! Szegénykék.........

Ja, Meli, egy lényeges dolgot elfelejtettem neked írni: Soha ne monnd hogy soha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 20M6ml alatt inszem, és nekünk olyan 13-14M/ml volt, amikor összejött! Szóval igenis vannak csodák! Kíméld magad! ÉS hallgas Palya Beát! NÉzd a spermás- babanövős videót! Krisztikével együtt szépen kismamik vagytok:) Irszi

2012. okt. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 1980/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Na Pixi akkor kijutott a rosszbol most :-( Szerencse akkor h.jobban vannak.Aranyos vagy h.a baratod melett voltal mikor a testvere miatt izgul es a Parodnak is biztos jol esett h.az Anyukaja mele

lett voltal!!!Ilyen esetekben ugyis mar csak a jelenletevel is erod ad az ember!Irszikem koszi a biztato szavakat!Nagyo aranyos vagy!Nagyon nagyon nagyon drukkolok h.az a franya baci mar meg hirbol se legyen ott!!Majd ird meg hogy mi volt mindenkepp!Nem sokara ovud lesz akkor mar nem olyan sok nap!!Szoritok h.minden oke legyen!Csajok!en tokre aggodom Kini miatt mar olyan reg nem irt..:-( az volt az utolso h.korhazban van.Most ilywn rosszul van vagy mi??Napok ota csak kerdezzuk hogy hogy van es semmit nem ir:-( meg mindig korhazban van vajon?nem tom elkepzelni h.mi van mar vele miert nem is semmit.Remelem azert jol van es mondjuk ma ir vegre :-( Na Irszim amugy igazad volt nem birtam ki megcsinaltam a tesztet...negativ persze.Elvileg ez a 10.dpo...nem is csinalok mar csak a 2 nap mulva a 12-en.Azert akkor mar kell h.latszodjon ha mas nem is egy uber halvany csik.En nem tom elkepzelni sem hogy egyszer teyleg egyertelmu vagy halvanyan egyertelmu pozit teszteljek.Olyan hihetetlennek tunik :-( De tudom h.sikerulni fog es pozi lesz egyszer csak olyan hihetetlennek tunik :-( de lehet mindenki ezt gondolja aki szeretne babat.Neha egy kicsit ugy erzem ezzel a tesztelessel h.olyan az egesz mintha kikelne egy kis virag csira a foldbol en meg rangatnam h.nolj mar meg nolj mar meg es legyel virag azonnal h.gyonyorkodjek benned.Mindennek ido kell es mindennek eljon a maga ideje.Amugy ebben hiszek..megis mikor tesztelek ugy izgulok h.pozi legyen es ha nem az akkor azt mondom miert nem lehet mar pozi az en tesztem is!!!!!!miert???Na?! Tiszta hulye vagyok. Pedig turelmesebbnek kellene lenni...mert ugye a gyerekhez is majd turelem kell.Probalom en de megis "rangatom" ilyenkor a "viragot" :-) es ha csak mondjuk 2 ev mulva jon el az ideje?addig ha 25 lombikom lesz se sikerul????ayyyy ezek olyan fura dolgok...bizom benne h.a Kisbabam mar le akar szuletni es nem varat mar sokaig.:-( Szurkolok Mindenkinek!Puszikak!!!

2012. okt. 16. 06:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!