Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 1951/9202 anonim ***** válasza:
57%

sziasztok :) tegnap kihagytam Kinit pedig annyira akartam írni Neked KIni hogy aztán csak nem írtam :/ gyógyulgass,pihenj és amit a többiek mondanak igyál nagyon sokat nehogy megint kórházba köss ki mert irgum-burgum lesz :)

Szilvi épp ez az amit írtál hogy annyira fiatal vagyok és tudom hogy hülyeség de olyan hülyén érezném magam a nődokinál mikor megkérdezné majd hogy "Mi a panasza?" "Hát tudja doktor úr nem jön a baba több mint egy éve" annyira nevetségesnek érezném magam :/ így m

2012. okt. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 1952/9202 anonim ***** válasza:
57%

hopsz elküldtem :D így majdnem 21 évesen (decemberbe töltöm) :/

Pixi

2012. okt. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 1953/9202 A kérdező kommentje:

Pixike az mindenki magánügye h.mikor akar babát!Ha nem tetszik az orvosnak nyugodtan mondd ezt meg neki!Aztán sarkon fordulsz és választasz másik dokit.Szerencsére van sok :) Melikém háááát most egyenlőre nem érzek még semmit ezen a napon csak az eddig szokásosakat.Igy visszagondolva mindig a 7.pdon voltam szarul 2 honapja épjszaka egy honapja meg nappal.Mégse volt baba.Nyákom is olyan mint szokott.Cici érzékenyke továbbra is!Amugy Meli szted mit kéne éreznem?Te mit éreztél ilyenkor az előző hónapban?JAAA nem az a vesegörcsnek vélt fájdalom volt a beágyazódásod??

Csináltam reggel egy terhességi tesztet.NA MOST NEHOGY HÜLYÉNEK NÉZETTEK CSAK BEBIZTOSITOM MAGAM :)Azért vagyok bizalmatlan a netről rendelt teszttel kapcs.mert annyit olvastam róla h.pozit mutat az adott széria mindegyik darabja és nincs baba.meg ilyenek.ezért ugy döntöttem h.a 7.dpon értelemszerűen nem mutatahat semmit ezért ellövök egyet.Na ez nega lett :) Ennek azért örülök mert ha pozi lenne dobhatnám ki a kukába az összes valszeg hibás lenne.De nega lett,ergó ha később pozi lesz nagyobb eséllyel hiszek majd neki:)hát be akartam magam biztositani ebből a szempontból is :) ugyis olyan olcsó az a teszt hát egy tesztet megért.HA nem csinálom meg és később halvány pozi lesz,nem biztos h.hiszek neki.De igy már igen.Reggel megcsináltam...remélem azóta nem lett pozi :/ :)) mert akkor ideges leszek nem jók a tesztek.

NAh ennyi :)

2012. okt. 13. 17:40
 1954/9202 A kérdező kommentje:
Szilvi ne aggódj a Kisbaba jól van és majd később fogod őt érezni!Tudom h.para meg minden én is izgulnék és megnyugtató lenne már ha érezné az ember...de ott van és a világon a legjobban van és növöget Anyának meg Apának :)Kitartás!!Puszikák MIndenkinek!!!
2012. okt. 13. 17:42
 1955/9202 anonim ***** válasza:
0%

Kriszti, tudod én is gondoltam már rá, hogy az a vesegörcsös valami még akár a beágyazódás is lehetett. Ugyanis most először volt olyan és most először volt halvány pozitív tesztem. És ha jól belegondolok, akkor jobb oldalam fájt iszonyatosan elől, és belesugárzott a fájdalom a lábamba is viszont hátra is és azért hittem azt, hogy vesegörcs. De beágyazódásnak azért elég durva lenne!!!!!!


Én amúgy pont fordítva hallottam a netes tesztet, hogy még mindig negatívat mutat a netes 10-es teszt, mikor már a DM-es X-epil 25-ös halvány pozitívat mutat. Szilvusnak is már régen volt babája, mikor még mindig iszonyat haványka volt a netes 10-es tesztje.


De ugye most már nem tesztelsz a 11.dpo reggeléig??? Tehát ha jól számolom, akkor kedden reggel lőheted el :)


Annyira drukkolok!!!!!!!!!!!


Figyelj, Te ugye szedtél clostit.


Neked is van ovuláció után még 2-3 nappal olyan érzésed, mintha még mindig tüszőrepedésed lenne? Tegnap annyira fájt az egész méhem és petefészkeim, hogy ülni is alig bírtam. Sírni tudtam volna, esküszöm a fenekem lyuka is fájt, ahogy leültem, mintha lufira ültem volna vagy mit tudom én, feszített az egész hasam.


Mára szerencsére megszűnt.


Meli

2012. okt. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 1956/9202 A kérdező kommentje:
Igen Meli!!!Nekem mindig ez van utana meg ahogy mondod a seggem lyuka is faj es haromszor is meggondolom hogy hogy uljek le!!meg feszit majd leszakad minden lepesnel :-) de ez edes fajdalom mert tudom h.volt ovu :-) nem baj h.ezt erezted mukodik a tested most akkor nagyon jol.sztem ez csak jot jelent!Hat igen kedden reggel tesztelhetek...ki tudja mi az igaz ezekrol a tesztekrol...tudom h.Szilvinek sem volt egyertelmu de ne felejtsuk el h.eloszor ezen latszott neki halvanyan es azert csinalt " normalis " tesztet is utana.mindegy most ezt igy en jobbnak lattam...szamomra biztonsagosabb igy a dolog h.most nega utana meg majd pozi :-D Lehet h.nalad is akkor beagyazodas volt ki tudja...hallottam mar olyat hogy nagyon erosen fajt vkinek es baba lett vegul.Most a cicim erzekeny a hasamban olyan erzes van mintha megcsavarna a szeklet...de kb.ennyi amit erzek.De ilyen van minden ciklusban miota szedem a clostit...hat nem tudom.De igazan osszejohetne mar.Varom a kedd reggelt :-) Puszikak Mindenkinek!!!!
2012. okt. 13. 20:17
 1957/9202 anonim ***** válasza:
57%

Szilvi olyan jó neked h.várod h.megmozduljon a pocaklakód:)

tiszta izgi:)

Meli neked kitartast,hát kivi vok.mit mondasz majd hétfőn! De tuti a nő hibázott!!!

Kini jobbulást...nemsokara jobb lesz..

Pixi ne szegyeld h.nem sikerül a baba,elkell mondani a dokinak és ne foglalkozz a koroddal:)

csajok én ma vagyok az 5. napon vagyok:) végre

Alig várom az ovumat:)

most tele vok reményekkel:)

2012. okt. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 1958/9202 anonim ***** válasza:
0%

Ez az Klau, legyél is tele reményekkel, ez a honap sikeres lesz, meglásd :)


én is csak remélni merem, hogy hétfőn kiderul, hogy a nő hibázott. Ugyanis akkor még lehet menni inszemre.

DE ha megint szar lesz az eredmény, akkor az azt jelenti, hogy örökre le kell mondanom a babárol és azt még nem tudom, hogy hogyan lennék képes erre :'(

Azért drukkolok, hogy csak egy hiba legyen a múltkori spermaelőkészítés.


Meli

2012. okt. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 1959/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Meli, váltsatok már dokit! Az a nő egy idióta, lásd be! Ne nála kínlódjatok.

Amúgy meg ott kell lennie a babának! ÉS nem is ez volt az első pozitív teszted, emlékezz rá, még leveleztünk is róla, pár hónapja is volt már. A képet is elküldted! Emlékszel?

Pihenj, én ezt tudom tanácsolni. Akar menni az a baba hozzátok már naogyon:)

Kriszti, izgi, már csak 4 nap...

Pixi, Klau, szorítok!

Kini drága, hát ez szép.... Így gondolom a melóban is kiderült a dolog, nem? Vagy meg tudtad oldani hogy még ne tudjanak róla? VAn egy ismerősöm, ő is a legelején kórházban kötött ki:) Mondták neki, hogy ne izguljon, a babának nem lesz semmi baja, de ő a kiszáradás közelében volt...

Szegénykém, gondolatban veled vagyunk! Beszélgess a bébiddel, most úgy sem tudsz mást csinálni, mint kettőtökkel foglalkozni!

Kriszti, milyen új munkahely? Nem is mondtad!

Szilvi, igaza van melinek, a bébid valószínűleg tényleg befelé rugdos, és hát ügye ha csak 2-3 hét múlva érzed meg, akkor sem vagy elkésve:) Biztosan minden rendben van:)

Én még mensizek:) 3. ciklusnap:) Puszi: Irszi

2012. okt. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 1960/9202 anonim ***** válasza:
25%

jó reggelt lányok! tegnap este megint isszogatunk :D sőt még jővöhéten is mert akkor lesz a névnapom és ovum is ha minden igaz :)) Tegnap beszélgettem Klauval facebookon hogy ő milyen dokihoz jár Szerencsen mert csak közelebb van mint Tatabánya :/ Így ahoz fogok járni és ha összetudjuk Klauval hozni a találkozást egyszere is fogunk menni :))) Kriszti,Szilvi amúgy mire jó ez a clostil?annyira írjátok csajok hogy ezt fogja felírni nekem a nődoki,de nem értem miért vagytok ennyire biztosak benne :O Most megyek meglátogatni anyukámat majd jellentkezek :) Puszi mindenkinek és a 2 pocaklakónak is :)))

Pixi

2012. okt. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!