Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 1941/9202 anonim ***** válasza:
31%

sziasztok Lányok!


Tegnap egész nap fájt a hasam, és hát estére 7-re elmúlt, éreztem a megkönnyebbülést, hogy megrepedt végre a tüszőm.


És valóban így volt, hiszen ma reggelre 3 tizedet felugrott a hőm, 37-re, tehát megvolt az ovum az este.


Sajnos a párom már nem akart kényszer-szexet ma hajnalban, pedig szerintem nagyon is esélyes lett volna, hiszen bőven benne lett volna a 12 órába, a 24-be meg pláne, de nem akarta már :'(


Azt mondta, hogy a tegnap reggeli összebújás még jó volt az aznap délutáni repedéshez.


Csak az a baj, hogy 1 napos sperma nálunk nagyon kis minimális mennyiség, de az tuti, hogy több mint 100ezer.


Ma vagyok az 1. dpo-n. Az esélytelenek nyugalmával NEM SZÁMOLOM ebben a hónapban a dpo-kat, hiszen ekkor pech-ből ami velem történt, nem lehet elképzelni, hogy bármi lehetne belőle.


Krisztike, Írszike nagyon drukkolok! Egy valakinak minimum babásnak kell lennie most! Én kilőve, Pixike még csak ciklusnapokat számolgat, Ti maradtatok ketten.

Ja! Bocsánat, és a Klau is!!!!!!!

Meli

2012. okt. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 1942/9202 anonim ***** válasza:
83%

hát igen vagyok én is....bár még én levok maradva.

4. napon vok mindjárt elmúlik a mensim:)

ti h.vagytok???

2012. okt. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 1943/9202 anonim ***** válasza:
83%

Sziasztok!

Tegnap reggel megjött:) Most akkor van egy 32 napos ciklusom, és egy 25 napos...... Szép kilátások! De most legalább fáj a hasam, és a mennyiség is oké. Most először!!!!! ÉS válaszolt az andrológus........ Újabb hormonvizsgálatok kellenek, és kontroll az antibiotikum után.

Pixi! Menj nődokihoz is, és kérj clostit! Az az időpont jó, ha addig nem jön össze, akkor menj el oda is. De ha van a közeledben maszek endoki, akkor oda pár hét múlvára már mehetnél....... Az én dokim dr Lollok Zoltán, TAtabánya. Nézd meg a neten, és olyat keress mint ő, aki nődoki és endoki is egyben. Szerintem.

Meli! Úgy sajnálom...... Én orvost váltanék és nem adnám fel! Hiszen egy hónapja sikerült!!!!!!!!!! És hagyjatok ki legalább egy hónapot, kell pihennie a szervezetednek. Menjetek el egy meddőségibe, a BMC -be, vagy egy KAáliba.

Kriszti, rajtad a világ szeme!

Klau, akkor a 4. ciklusnapon vagy? Tök jó, én a 2.-on!:)

Pixike?????????????

Évi?

Kini, mi újság? Mikor mész dokihoz???

Szilvus, rúgkapál már az a csemete? :D

Krisztike, örülök a tesztjeidnek:) MAjd lefotózom az enyémeket, 10-esek, és 200Ft-ért veszem őket! A netről rendelik! Puszi! Irszi

Irszi

2012. okt. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 1944/9202 anonim ***** válasza:
83%

Sziasztok! Gyors helyzetjelentés: 3 napja kórházba vagyok. Kiszáradás és a nem evés nagyon durván kibukott. Még legalább hétfőig bent kell maradnom. A jó hír: van egy dobogó szívű manócskám a méhemben :)

K.

2012. okt. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 1945/9202 A kérdező kommentje:
Szaisztoki!JAj Kini ugy sajnalom h.korhazban kell lenned :((((Remélem minél hamarabb helyre jössz jobban leszel!!Nagyon örülök a kis dobogó szivű babanknak!!!:)))))))))))))))Annyira nagyon jó hir ez!:)Minden nehézséget feledtet a KIscsillag majd meglátod!Egyébként szerintem Szilvinek fiu lesz neked meg kislány :)valamiert ezt érzem :)de legyen ugy ahogy szeretnétek csak egészséges legyen!:)Melikém ne izgulj már sikerülhet nehogy leírd nekem ezt a hónapot mert megharaplak!MIért ne sikerülhetne!Nemá hogy ilyen pesszimista leszel egész hónapban!Összejöhetett erre gondolj és kérlek higyj benne!Hátha maga a hited hozza meg majd a "pozitiv" eredményt :)Irszi :(( a p
2012. okt. 12. 18:05
 1946/9202 A kérdező kommentje:

na elküldtem véletlen...szóval Irszi én azt hittem babás vagy :(((ez nem jó hir h.megjött!de legalább válaszolt a doki!ez pozitiv!:) Hamar sikerül majd meglátod!:)

Hm. Nálam 6.dpo van ma elméletileg :) juj még sok van hátra.Hát hasszurka van ahogy eddig minden hónapban ilyenkor...meg most a cicim is érzékeny továbbra is.Hát ennyi :)Megvannak a tesztek! :) lehet tesztelgetni majd!!!!!:)pusziii!!

2012. okt. 12. 18:15
 1947/9202 anonim ***** válasza:
10%

sziasztok!olyan jó hogy mindenki jellentkezett :)) kivéve Szilvi. Irszi,reménykedtem én is hogy baba van a dologban de majd most! :)) Klau,figyeld csak meg majd együtt fogjuk számolni a dpo-kat ;) és tuti babás leszel :) Kriszti,holnap kezdődik a beágyazódás ha minden igaz :) már csak pár nap valahogy csak kibírjuk ;) Meli,megcsináltatok újból a centrifugálást? Köszönöm mindenkinek a tanácsát :) Ma vagyok a 7. ciklusnapon,csak 3 napig véreztem azóta meg csak barnázgatok :/ Csajszik,a párom vett házimozit most épp régebbi zenéket halgatunk (V-Tech stb.), a kandalóba ég a tűz :))))) Ja igen még valami,ha minden igaz jövőhét vasárnap ovu :))) jó éjt lánykák!!!!

Pixi

2012. okt. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 1948/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Igen Pixi elmeletileg ma kezdodik a beagyazodas :-D a tesztek ott varakoznak a polcon hogy pozitivak legyenek :-) nagyon izgalmas :-)Varom nagyon :-) Orulok h.minden okes a Paroddal!Megoldodott mar a munkahely kerdes?Remelem igen!:-)Most ezek neked a legnyugisabb napok Pixi!Elvezd!Pfffff en meg minjart megyek dolgozni ma is :-( de kepzeljetek tegnap felvettek egy masik helyre ahol tobbet keresek majd :-D:-D:-D:-D Hat ez most a nap hire.Kicsit rossz mert szeretem a tarsasagot ott jo kis csapat...mar 3 eve ott vagyok...de a penz az penz :-) Minden elelmiszer ara hamarosan a csillagos egekben lesz :-( ezen amugy fel vagyok haborodva de hat semmit nem lehet tenni :-( Az egyik munkatarsam azt mondta h.ha ő babas lesz akkor amint kiderul elkezdi a pelenkakat venni minden honapban egyet,igy amikor meg lesz a baba akkor mar be lesz spajzolva es akkor nem lesz olyan sok kiadas hirtelen.Hogy ez mekkora otlet!:-)Kinikem hogy vagy Draga mar kijottel a korhazbol!?Szilvusunk mozog-e mar a mi kis Elso Babank :-)??Meli mi volt a centrizesen irj legyszi es mondd h.csak elb*szarintottak es meg megprobaljatok HA ne adj Isten nem jott ossze.Bar erre ne is gondoljunk!!!Sikerult es kesz.Irszikem tokre azt hittem h.babas vagy...:-( nem terek napirendre hogy megsem :-( Majd most sikerul!!Kiniben is mar 2 sziv dobog osszesen!Olyan csodalatos!!Na puszikak Mindenkinek!Szoritasatok!:-)
2012. okt. 13. 07:52
 1949/9202 anonim ***** válasza:
83%

Sziasztok lányok!

Nem tűntem el,csak állandoan uton vagyok,jövök megyek,mindig van valami:S

Velem mindne okés,már idegesit is ez a tulzott nyugalom....Semmi bajom és terhesnek se érzem magam:S

A kicsit nem igen érzem még...Van mikor olyan mintha,de lehet az nem is Ő.

Szóval tök kétségek között vagyok.Ma töltöttem a 17.hetet,elvileg még nem kéne éreznem,de mégis nyugtalanit....

A pocimon van egy kis felesleg anyukám azt mondta azért nem érzem még...mozog ő,csak én nem érzem:S

Hát majd kiderül...

Az afp eredményem elvileg jo lett,de majd hétfőn a kezembe lesz és akkor kiderül.

Szoval ennyi van velem,ja és csütörtökön megyek pestre a genetikára.

Pixike!

Nődokihoz menj,sőt a legjobb amit Irsi is mondott,ha van olyan aki egyben a kettő akkor olyanhoz.Én is jártam annál a dokinál akinél Irszi és nagyon ott van a doki!

De nem is értem,hogy jött neked az ötlet hogy elöbb endokihoz jelentkezz,ezért volt furi nekem hogy sokára kaptál időpontot!

Nődokihoz menj és mondd azt hogy már másfél éve nem védekeztek és szeretnétek babát,mert tudod nem ifgen foglalkoznak az emberrel 1 éven belül!

Mellesleg te még nagyon fiatal vagy,ha nem ezt mondod,lehet elküld a doki,hogy probálkozzatok még...

Az hogy a pasidnak sikerült összehoznia egy gyereket még semmit nem jelent,igaza van Krisztinek.Az én férjemnek is van egy lánya és mégis elküldték vizsgálatra.Mellesleg megint Krisztinek van igaza ,ha a párod is szeretne babát,elmegy és megteszi ezt neked!

Nem egy nagy szám,én be se mentem a párommal,megoldotta ügyesen,nekik jóval könnyebb ám:)))

Aztán jössz te,de ne kisérletezgess most már se premenssel,se teával!!!

Doki és kész!

Nem fog megenni,itt a párodon a hangsuly...

Irszikém!

Sajnálom,hoy megjött,de mivelé erős,ügyes kislány vagy,igy tudom,hogy pozitivan fogod fel,a varázsdoki(Lollok)segiteni fog:))

Kini!

Bakker,szinte éreztem hogy kórház lesz a vége,mert irtad hogy 3 kilot fogytál:S

Mondtam hogy igyál,muszáj még ha nem is kivánod,az a kis manó bántja anyáűt az elején:))

De a lényeg a lényeg hogy semmi baj nincs éa a bébi ott van a pociban:)

HA kijössz tessék otthon maradni,pihenni és enni,inni,sokszor keveset!!!

Krisztám!Drukkolok neked nagyon a tezstekhez:)))

Lassan kezdheted:))))

Melusom!Te meg jelentkezz ma,ha nem takaritod halálra magad:))

Remélem nem hagytam ki senkit,ha mégis akkor bocsi,de kapkodok,mert boltba kell mennem:)

Szilvi

2012. okt. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 1950/9202 anonim ***** válasza:
20%

Sziasztok Lányok!


Írszi, annyira bíztam a babásodásodban, basszus a fene egye meg, hogy megjött :(


Pixike, szerintem is nődoki és closti! csodákat tesz!


Kriszti, remélem, hogy ma érzel valami mást, valami furcsát, valami beágyazódás félét. Muszáj valamit érezned, hiszen a 7.dpo-n vagy. Nézd a váladékodat is, már ha van (nekem soha nincs semmilyen)

Nagyon-nagyon drukkolok. Teszt, de csak a 11.dpo reggelén, tudod!!!!!!!!


Klau, ne keseredj, számold szorgalmasan a ciklusnapokat, ebben a hónapban időzítsetek úgy, hogy jókor legyetek együtt, azokon a napokon ki ne engedd apát a markaid közül, szorítsd a combod közé és adj neki :)


Kinikém, drága Kinikém, TE ugyanúgy jártál, mint én az első terhességemnél. Én is terhességi vészes hányással és kiszáradással a 9-10.héten kerültem 1 hétre kórházba. lefogytam 3 kg-ot és majdnem belepusztultam a sok hányásba, de aztán egy-két infúzió helyre vágott. Kaptam pipolfen nevű gyógyszert, hogy ne hányjak annyit, az úgy kiütött, hogy amint bevettem, lehettem bárhol, kb. 5 perc múlva aludtam tök mélyen. Mint egy narkó :)


meglásd, kórház után már sokkal jobban leszel. Sokat egyél igyál és mindig keveset, de sokszor!!!!!!


Hát, mi apával ha belegondolok, mivel kalap kaki lett az inszemhez a spermamennyiség (tuti kinyírta a nő, de hétfőn megyünk és akkor minden kiderül!!!!)

csütörtök reggel, péntek este és szombat reggel ráhajráztunk. Valamennyi kis anyag akadt még apában, úgyhogy a maximális esélyt megadtuk, hátha egy baba összejöhet belőle. Bár mint mondtam, tök reménytelen a hónap :(


Szilvuskám, ne aggódj, mocorog a babád, csak azért nem érzed, mert arccal lefele van, és ezért nem kifelé rugdos a pocid irányába, hanem lefelé rugdos, és azt a belső szerveid érzik, nem pedig te. Minden okés lesz, tuti!!!!!!

Meli

2012. okt. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!