Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 1911/9202 anonim ***** válasza:
83%

Meli, drukkolok a tüszőknek, hogy tudják a dolgukat :)

Csak érdekességképpen, nekem a múlt hónapban két tüszőm is volt a 11. napi uh alapján: 12 és 14 mm-esek :)

Próbáld meg elfelejteni egy kicsit, hogy elméletileg naponta mennyit nőnek, lazíts egy kicsit és fogadd be szeretettel holnap a srácokat:)


Szilvi, hogy vagy?


Irszi: miért ne lenne esély? Szeptemberben nekem is azt mondták és láss csodát...

Ezek a pecsételések olyan furcsák, én se gondoltam volna, hogy PÉ után 7-8 nappal már jelez a testem!


Kriszti, Te is próbálj meg lazítani, megvolt a repedés, ne számold a napokat :) Relax, take it easy :)


Klau: fel a fejjel! Optimistának kell lenni! Hamarosan Hozzád is érkezik a Gólya!


ui: nehogy azt gondoljátok, hogy én könnyen beszélek! Ma sem vagyok sokkal jobban :(

Főzni képtelen vagyok, édesanyám főzött krumplis tésztát a Férjemnek. Azt mondta, nincs benne hús, egyek. Belekóstoltam, hát olyan kolbász íze volt... úgy főzte, mert a férjem úgy szereti... basszus, majdnem kiugrott a kis róka :(((

K.

2012. okt. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 1912/9202 anonim ***** válasza:
29%

Jaj Kini, annyira megnevettettél a kisrókával :D


Nálam a 16.hétig nagyróka volt :) És még szülés közben is :)


Megérte. Én bevállalom a rókacsalád összes tagját, csak jöjjön már a babám :)


Meli

2012. okt. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 1913/9202 anonim ***** válasza:
83%

Sziasztok!Meli engem hagytál ki :D de nem baj a nagy izgalomtól nem csodálom :))) nagyon szorítok neked holnapra :) nagyon ügyes voltál eddig :) Kini,én is befogadnám az egész rókacsaládot ahogy Meli is mondta :) Kriszti,nem akarsz hőgörbét vezetni?hátha könnyebb lenne számolni a dpo-kat?Én is csak a görbe alapján tudom mikor van ovu :) Irszi,nekem nagyon furcsa vagy :) csak nem a baba jelez?Ó de jó lenne :))) Fogol tesztelni? Klau,én olyan sokat olvastam a barátcserjéről és hát ha szeded 10000% hogy most babás leszel :))) tudom és érzem!!! Már csak azért mert aki velem együtt számolta az ovukat plusz,mínusz 2-3 nap különbséggel babás leu :)) először Irszi volt,majd Kini és most pedig Te :) Hány naposak is a ciklusaid?Nekem 30. naposak és most járok a 4. cn-en.Mostmár a görbédet is fogod tudni linkelni :)))

Pixi

2012. okt. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 1914/9202 anonim ***** válasza:
91%

Drága Pixike!


Dehogy felejtettelek el, egy pillanatra sem! Csak igyekeztem azokat felsorolni, akik most épp dpo-kat számolnak és mensi előtt állnak. A nem vár mensi előtt. Ezért nem volt a Te kis nevecskéd a listán.


Sosem felejtenélek el :)


Klau és Te most ciklusnapokat növesztgettek, mi pedig majdnem dpo-kat. Engem még egy nap választ el a dpo számolásától. Holnap inszem. Annyira izgulok :)


Meli

2012. okt. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 1915/9202 anonim ***** válasza:
83%
illetve csak én a majdnem dpo-kat, Írszi és Kriszti pedig már bőven számolgatja a dpo-kat.
2012. okt. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 1916/9202 anonim ***** válasza:
83%

Pixi, amúgy Te is még októberben nem várod? Még belefér a ciklusod ebbe a hónapba????

Meli

2012. okt. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 1917/9202 anonim ***** válasza:
10%

jajj,Meli :D én nem így néztem :) Nem már nem fog beleférni az október :/ november 5.-ére nem várom :( húú de messze van :(( úgy szeretném már veletek együtt számolni a dpo-kat,de levagyok maradva tőletek :(

Pixi

2012. okt. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 1918/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok Csajócák!


Kini, puszilom a rókáidat!:) Jöhetnek, a gólyával együtt!:D Szilvi, tőled is várom! Hátha babacsalogató rókicák!

Lányok, nincs itt semmi, csak az én drága kis agyam van vicces kedvében -szerintem. A pocakom fájdogál, de olyan kis csendesen, van hogy észre sem veszem.... A fura rosszullétszerű pedig most is épp rajtam van, de talán benyeltem valamit melóban........ ki tudja.

De jó, hallom a férjuram kapirgássza a kandallót, remélem begyújt!:) Tuti! Olyan csodaszép, és még milyen meleg!!!!! Jujj de jó!

Szóval édik vagytok, de tuti semmi. Na, erre most tök szúr a bal petefészkem........ Az andrológus tehet róla hogy pesszimista vagyok! Milyen csúnya dolgokat mondott... Ma megint felhívtam őket, holnap állítóla visszahív minket a doki...... Na kíváncsi leszek. Azért ma küldtem újabb 2 e-mailt neki.

Pixi, nem vagy lemaradva, nekem tö összevisza a ciklusom -szerintem-, szóval bahozlak. De itt mindenkinél előfordul pár nap késés néha.........

Melikém, nagyon szorítok neked édes!!!!!!!!!! Minden jó lesz, maglátod! Bárhogy is lesz, úgy lesz jó! Máshogy nem lehet! Puszi csajok, megyek élvezni a tüzet:) Jó éjjt! Puszka a bébiknek! Irszi

2012. okt. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 1919/9202 anonim ***** válasza:
83%

Irszi,hátha baba van :) nagyon szorítok! az én párocskám már délelőt begyújtott egy kicsit de már most is lobog a tűz a kandalóba :) de jó lesz így majd elaludni :))) melleg ágyba feküdni,összebújni miközbe a kandalóba ég a tűz :))) és majd jönnek a hideg téli napok... :) alig várom már!!!! :)))

Pixi

2012. okt. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 1920/9202 anonim ***** válasza:
86%

Sziasztok!!

hát nekem a ciklusaim 28 naposak.Egyre pontosabbak! Mindig megjön a 28 ik napon.!még 4 napot szenvedek aztán pihi:)

És szamolom a napokat az ovumig:)

remélem sikerül a kovi hónap:)

és ezt kivanom nektek is csajok!!

Meli én naon izgulok.erted:)

tuti sikerulni fog:)

2012. okt. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!