Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 1921/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!!Kini nem baj jojjenek csak a kis rokak mert van Kiért!!!:-)Koszi a lazito szoveget ;-) hat de akkor is most muszaj szamolnom a dpokat nem birok ellenallni:-D de azert konnyeden veszem...legalabbis igyekszem nagyon :-) Pixikem hat a hogorbe vezetesre meg nem szantam el magam...engem sztem nagyon idegesitene :-) amugy a clostitol annyira erzem a repedest /repedeseket h.ha 1-2 nap difivel is de meg van h.mikor lehetett.Hat elvileg ez a 4.dpo:-) meg 6 nap es a 7.nap reggelelen teszt!:-D Most tokre akarom!:-)Akkor leszek a 11.dpon.Irszikem annyira orulnek ha megis sikerulne!!Annyit enekelgetted Paya Beat h.lehet bevonzottad a Babocat!!!:-)Drukkolok!Most te leszel a legelso a sorban akinel kiderul h.mi a helyzet :-)Itt Pesten a panelban mar futenek jo meleg van :-) Otthon meg Edesapa csak akkor gyujtja be a kandallot eloszor amikor hazamegyunk 20-an azt mondta :-) hogy en is ott legyek mikor fellobban a tuz :-) Hat nem Edes<3?Mar varom nagyon!:-)Akkorra mar talan viszek nekik hirt az Unokarol is jaj de jo lenne!:-)Meli remelem minden okes a tuszoiddel es nagyon drukkolok!Sikerulni fog sikerulnie kell!!!HAJRA MELI!!!Puszi Mindenkinek!Szilvim neked is!!!
2012. okt. 10. 07:34
 1922/9202 anonim ***** válasza:
83%

sziasztok kislányok!


Pixike, remélem akkor most már nincs benned rossz érzés, hogy a dpo-t számolgatók listájáról kihagytalak. De csak onnan, mert itt vagy a szívemben a többi lányka között :D


Nem baj, ha TE még a ciklusnapokat számolod, mert akkor mikor dpo-kat számolsz már, rajtad lesz a világ szeme és mindannyian Neked drukkolunk :D


Írszike, bízz a babában, nem lehetetlen!


Krisztike, szeretem, ha ennyire bizakodó vagy és várod a tesztelést is :)


Szilvusom, írjál nagyon várjuk!!!!!!!


Kalu, most már Neked is babásodnod kell ám!!!!!! Hajrá ebben a hónapban!!!


Hát Rólam:


Tegnap ugye leesett a hőm, ami azt jelenti, hogy repednek a tüszők másnapra.

Így is volt.


Tegnap megrepedtem :( Mára visszament a hőm is :(


A 12 db tüszőből összesen 3 db maradt most reggelre.


A doki pedig délutánra rendelt vissza egy inszemre.


Nem tudom, hogy mi lesz.


Szép tüszőim vannak a doki szerint, 3 db 20mm-es. Állítólag ez jó az inszemhez.


De mi van, ha nem repedek ma meg? Mi van, ha most már kényelmesen ellesznek bent a tüszők?


MIndegy. Kész vagyok már :(


Drukkoljatok a délutáni inszemhez!!!!! 4 órára megyek.


Holnap reggel meg írok, hogy megrepedtem-e.



Azért tök hihetetlen, hogy tegnap mennyire éreztem a repedést. Hihetetlenül ismerem a testem.


puszi mindenkinek!


Meli

2012. okt. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 1923/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!!De csend van. :-) Meli mi volt????? Remelem minden rendben ment az inszemen!!!Irj!!!Nekem 4.dpo van ma es erekeny a cici.:-) De ez nem jelent semmit :-) Irszi??Hogy erzed magad mi a helyzet?Tobbiek?Puszi Mindenkinek!!!
2012. okt. 10. 19:08
 1924/9202 anonim ***** válasza:

HAlihó!

Meli, az a 3 csodagyönyörű tüsző lesz a nyerő, majd meglátod!:) Belőlük lesz a babócátok! NYugi! Akkor sincs baj ha nem ma, csak holnap repednek. De a mai sperma holnaputánig is vígan elvan benned, csak nyugi! A lényeg hogy bennt legyen!

Ügyesen! KÍMÉLD MAGAD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Akkor kezdhetünk számolni, jujj de jó!

Krisztikém, nektek a panelba nem is kell kandalló, nálatok lobog a tűz anélkül is;) Nálunk is persze, ez csak a design!:D

Én megvagyok, most azt igyekszem kiközvéleménykutatni hogy milyen is a hasszurka... Olyan, mintha egy szőrt húznának a köldökömnél, az van többször, de az az igazi mélyen szúrós nincs. Cickó semmi. Sz...*r érzés a gyomorbam pipa:) Görcsök.......... nem is tudom, nem jellemző. Péntekig kell kennem a krémet, vasárnap van a 28. ciklusnap, és vasárnap -csütörtök között bármikor jöhet a nevárt. Nem tudom hogy tesztelek-e, majd attól függ. Szombaton tervezünk egy erezd el a hajam partit, úgyhogy amiatt lehet hogy igen. Egyébként most is épp amondó vagyok, hogy üres a "zsebem" (mint a kengurúknak). Meli, izgulunk, csak jót mesélj! Irszi

2012. okt. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 1925/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Irszi sztem meg lehet h.nem is ures a zsebed!!:-) Gondolj csak bele ha benyeltel valami virust akkor azert rosszabbul lennel nem?Meg akkor lehet h.hasmenes is lenne.De ez "csak"fura gyomoreges...hanyingerszeru...magyon gyanus :-) en olyan boldog vagyok h.ezeket erzed :-D Nem lehet veletlen!!Annyira drukkolok!Ird meg legyszi h.most hanyadik dpon vagy!:-)mert nagyon izgulok:-) Ide nekunk a Csodababat!!!:-) Meli irj valamit hogy erzed magad?!Van vmi megerzesed lelkileg?Meftermekenyultel szerinted?
2012. okt. 11. 07:14
 1926/9202 A kérdező kommentje:
Ayyyy meg nem akartam elkuldeni :-) ki akartam javitani a g betut aztan ranyomtam :-D na mindegy ertitek. :-) Irj Meli!!Nalam most van az 5.dpo:-):-):-):-) Tisztara be vagyok sozva!Jaaaaaaa?Tegnap jott a postas fel10-kor en mar akkor meloban.Jott az ertesito:-) Holnap megyek a tesztekert mert holnap aramszunet lesz a munkahelyen es nem mehetunk dolizni :-) Jaj mar ugy varom h.a kezemben legyenek :-)a cicim meg erzekeny...de ugye ez semmit sem jelent.volt mar ilyen :-( meg ilyen koran plane.Hat ennyi...remelem most mar tenyleg sikerult.:-).Puszikak!!!
2012. okt. 11. 07:20
 1927/9202 anonim ***** válasza:
8%

Sziasztok kislányok!


Nagyon-nagyon szomorú vagyok :'(


Elmesélem:


Tegnap reggel apa leadta az anyagot, mondta, hogy nagyon sok jött neki. Beszélt az andrológus nővel, hogy ez lesz a 4.inszem és mondta a nő, hogy most már muszáj sikerülnie, nagyon szépen előkészíti az anyagot és csak a jókat készíti elő.


Előzményként annyi, hogy az 1.inszemnél 5M, a 2.inszemnél 24M, a 3.inszemnél 7M spermium volt.

Amikor 24M volt, azt egy másik andrológus készítette elő, és az a pasi nem centrifugázta ki olyan nagyon magas fordulaton a spermákat.

Ez a nő nagyon erős fokozatra teszi általában, ezért marad jóval kevesebb alkalmas sperma, amit felfecskendeznek.


Tegnap nagy örömmel mentem vissza, hiszen most először volt az, hogy nem 4cm-esre nőttek a tüszők, hiszen a 20mm tökéletes méret a doki szerint is, ráadásul 3 db volt!


Győztesek esélyével indultam neki, soha soha ennyire nem vártam még inszemet.


Visszamegyek a dokihoz, és szomorú fejjel néz rám. Mondja, hogy sajnos a centrifugálás után mindössze 100ezer spermium maradt.

Nem érti, hiszen figyelj!!! 380M db spermiumot adott le, és abból csak 100ezer élte túl a centrifugálást, a többi sajnos "nem jött vissza". Így mondta. Nem jött vissza, azaz annyira elszédültek, hogy elpusztultak.


Ja, és ez a 100ezer db spermium sem képes haladó mozgásra, csak egyhelyben mozog.


Az inszemhez a doki szerint minimum 5M spermium kell.

Ez a 100ezer egyértelműen lombik kategória.


Úgyhogy azt mondta, hogy nincs értelme a jövőben további inszeminációt csinálni, hiszen kizárt, hogy valaha felérjen ez a 100ezer spermium.


Tömegesen képesek egymást vinni a petesejt felé, és ez a mennyiség nagy NULLA.


ANNYIRA DE ANNYIRA SZOMORÚ VAGYOK, ESTE KISÍRTAM A LELKEM, ÚGY ÉRZEM MAGAM, MINT AKIT AGYONTAPOSTAK. NEM AKAROK ÉLNI SEM :(


Fiugyeljetek, biztosra veszem, hogy a nő iszonyatosan magas fokozaton centrifugált, mert nem létezik, hogy előző hónapban 7M volt most meg 100ezer maradt. És 380M-ból???????? Ugyan már, ez az ő hibájuk!!!!!!!


Eldöntöttük, hogy hétfőn apa megint bemegy, és lejátszák újból az előkészítést. Megcsináltatjuk a spermiumok előkészítését és centrifugálását, mintha inszem lenne. És ha most is ennyire kevés lesz az anyag, akkor sajnos tudomásul kell venni és lemondunk a babáról, mert nem vállaljuk a lombikot.


Ha pedig most megint 5M lesz, akkor bebizonyosodik, hogy a nő hibázott.


Most hibázott, mikor minden tökéletesen adott volt! Végre jók voltak a tüszőim méretei.


NEM HISZEM EL :'( nem élem túl. Akkorát csalódtam.


Hogyan lehetek ilyen peches???


1.inszemnél túl nagyokra nőttek, nem jött össze, későn is repedtem

2.inszemnél túl nagyra nőttek

3.inszemnél nem volt stimuláció

4.inszemnél minden végre szuper, csak elbaszarintották a spermáinkat.


KÉSZ VAGYOK :'(


Meli

2012. okt. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 1928/9202 anonim ***** válasza:
10%

sziasztok!Meli :( én nem is tudok erre mit írni neked :'( most tényleg minden jó volt erre meg ez a nőszemély mindent elront :@ olyan dühős vagyok!!! :@ azért nagyon remélem hogy ha megint megcsináltatjátok ezt a centrifugás valamit és tényleg a nő rontotta el akkor belevágtok a következő inszemre.Én nagyon nem szeretném ha lemondanátok a babáról :( persze megértelek ha mégis ez lenne a döntésed mert 7 év lassan már 8 év ez nagyon sok :( Csajok,én se hoztam valami jó hírt :( kértem másik időpontot és márciusra kaptam!!! :(( De lehet mégiscsak nőgyógyásznál kezdem jővöhónapban úgyis el kell mennem rákszűrésre

Pixi

2012. okt. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 1929/9202 anonim ***** válasza:
9%

Tudod Pixike, jobban örülnék annak, ha az derülne ki, hogy a nő hibázott, mintha megint csak 100ezer maradna és akkor ez azt jelentené, hogy vége az inszemeknek és minden reménynek :'(


Belepusztulok :'(


Meli

2012. okt. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 1930/9202 anonim ***** válasza:
86%

Sziasztok!

Melusom:(((((Majd kiderül,ne csüggedj!

Pixike!

Eddig nem is nőgyógyra kértél időpontot?Hát akkor mégis hova?????

Irszim!

Hát én nagyon drukkolok:))

Ugyanis tudod,soha nem tudni.....:))Hallottam éán már cifra sztorikat:))

Krisztikém!

Tesztelj:))Én is az a fajta vagyok amugy,Melivel sosem birtuk ki,holott azt mondtuk mindig,hogy na holnap biztos nem tesztelek,de már reggel ugy keltem,hogy na lőjjünk el egyet:))))

És mindig ez ment...volt hogy elteszteltem 10 db-ot is egy hónapban.A férjem azt mondta,nekem ez a hobbim,neki a peca,nekem a teszt:D:D:DD

Igaza volt:D

De megérte:)

Kini!!!!!!!!

Mi a helyzet?Nem ma mész dokihoz?Drukkolok nagyon,hogy láss vagy hallj valamit:))

Szilvi

2012. okt. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!