Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 1881/9202 anonim ***** válasza:
83%

Pixi ezt nem hiszem el:(

pedig annyira örültem volna ha neked is sikerült volna!

Ne mondom h.sajnálom,hisz tudom milyen rossz ezt olvasni

Ezert csak annyit írok h.fel a fejjel.Par nap múlva jobb lesz!!

Aztán ismét baba gyártásra fel

2012. okt. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 1882/9202 A kérdező kommentje:
Pixi :'( legkozelebb sikerul majd :-( ne legyel szomoru!!!!most egy kicsit elszontyolodunk de utana jobb lesz es ujult erovel johet a Baba!!
2012. okt. 6. 14:12
 1883/9202 anonim ***** válasza:
83%

nem baj lányok új hónap új remények :)

Pixi

2012. okt. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 1884/9202 anonim ***** válasza:
83%

Ez a beszéd Pixi!!

Büszke vok rád:)

2012. okt. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 1885/9202 anonim ***** válasza:
83%

Pixi, új példaképpé nőttél a szememben!:D Nagyon ügyes vagy! Azért sajnálom... a csudába, nem hiszem el! Pedig már annyira beleéltem magam!

Lányok, írtam már hogy a héten 3* is pozitív terhességi teszttel álmodtam? olyan boldogan keltem..... Volt, amikor majd1 fél óra is eltelt, mire rájöttem hogy álmodtam.............

Krisztike, irgumburgum! Igenis le.... a kutyamindenit! Krucifix!:DDDDDDDDDDDD

Na most akkor végre mehet az ungibungi! HAjrá! Puszi: Irszi

2012. okt. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 1886/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Pixi ugye nem vagy szomoru!!??Nagyon orulok azert h.pozitivan allsz hozza!!Tenyleg nagyon ugyi vagy!Irszi :-D:-D:-D:-D imadlak!!:-D:-D:-D Na meg volt tegnap a FIRST probalkozas :-D mondtam a Viktornak h.ma csak egyszer lehet hat eleg szomoru lett mert min. 3 menet volt benne ahogy lattam rajta maon be volt indulva :-) De hat ez van :-) De ami utana jott az valami borzalmasan fajt hat meg egy cataflant is be kellett vennem pedig bogyot csak mar vegso fajdalmamban szoktam bevenni.Nagyon szurt a petefeszkem pedig nem csinaltuk durvan egyaltalan.Mintha kessel szurnak egyfolytaban es neha meg megmerevedtem annyira beleszurt egyszer ketszer.Aztan hatott a gyogyszer es nem volt annyira fajdalmas de fajt.De legalabb arra jo volt h.el birtam aludni mert ha nem veszem be tuti nem tudtam volna.Most nem tom mi van.Most nem erzek fajdalmat...meg...tegna en arra gondoltam Csajok h.megrepedtem mert mi a csudaert fajt volna akkor annyira?!Ma meg gondolom (meg csak most ebredtem fel) majd lesz hasfajasom ha tenyleg megrepedt akkor kell h.fajjon a folyadek miatt ami kijott belole.Innen szoktam tudni a dpokat es mindig ugy is van.Jaaa!Meg a fenekem lyuka fele is nagyon ffajt oda is kisugarzott a fajas.Hat ez van aztan ha ma faj akkor megrepedtem ha nem faj akkor nem tom mi volt. Irszi remelem amit almodtal ugy is lesz es vegre pozi lesz a teszted mihamarabb!!!!Jaaa!Kepzeljetek el en a nagy tesztellenes no :-D:-D hat rendeltem tizes tesztet tegnap a neten vmi...Fertinet - rol.remelem jol irtam :-) 10 db-ps One Step markaju.Posta ktg-el egyutt kb 2400 Ft lesz.Az nagyon jo mert a multkor a gyogyszertarban 1 db-ot vettem 1700 Ft-ert :-) Azert rendeltem mert felizgattatok ezzel az osszeferhetetlensegi izevel es tudni szeretnem hogy sikerul-e egyaltaan teherbe esnem meg ha ne adj Isten nem is maradhat velem de tudnam hogy nem vagyun osszeferhetetlenek.Mert azert 3.5 év alatt egyszer sem estem teherbe...ketsegeim tamadtak ezzel kapcsolatban...h.lehet h.megolom a Parom tokeletes spermait!Ezert teszt utalas ide vagy oda meg kell tudnom ezt es tesztelni fogok.A multkori halvany pozi tesztemet szaradasi csiknak fogom fel es nem igazi halvany pozinak.Na!Hat ezek tortenetek. :-) Irjatok h. kivel mi a helyzet h.ki hol tart!!Puszikak!!!Foleg a pocakosaink pocakjara!!!:-)
2012. okt. 7. 08:48
 1887/9202 anonim ***** válasza:
83%

Sziasztok Lányok!


Pixike, büszke vagyok Rád! Ez a hozzáállás kell, hiszen ez visz közelebb a célunkhoz!

Látod, be vagyok már napok óta sózva :)


Holnap doki, UH-on látni fogom, mekkorák a tüszőim és ha minden jól megy, kedden vagy szerdán inszemem lesz!!!!!


Hurrá!

Tudjátok, mit? Teszek nagy ívből a repesztőre, úgyis babás leszek most! Érzem! Muszáj összejönnie a 4. inszemnek!!!!!!!!!!!!!!

HAJRÁ, HAJRÁ, HAJARÁ! soha ennyire nem bizakodtam, kérlek Ti is bizakodjatok Velem,jó?


Krisztike, nagyon ügyesek voltatok apával, az amit tapasztaltál, az bizony a tüszőrepedés folyamata volt. És hidd el nekem, amit leírtál, az alapján megrepedtél. DE még rá kell húzni ma! Ki ne hagyd. Utána jön az édes pihi és a dpo- számolgatása :)


Szilvuskám, ne dolgozd halálra magad a hétvégén, pihizz sokat!!!!!!!!


Kriszti, nagyon jól tetted, hogy meggondoltad magad a teszteléssel kapcsolatban. Látod, én is most megtudhattam, hogy nincs összeférhetetlenség köztünk!!!!!!

Csalódás ide-oda, azért jobb tisztábban látni, nem????????


Írszikém, neked is nagyon-nagyon drukkolok!!!! Tessék kicsit bővebben beszámolni a dolgok alakulásáról!


Klau, TE is babásodj!!!


Mindenki babásodjon irgum-burgum!!!!!!!!!!!!!!!!


Ma éjjel megint az álombeli gyerekemről álmodtam, olyan édes, már 2 év körüli. Lehet, meghibbanok a nagy babagyártásban?????


Meli

2012. okt. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 1888/9202 anonim ***** válasza:
83%

Meli, gyere holnap a tüszőméreteiddel. Ne foglalkozz a kicsikkel, csak a 2 legnagyobbal :) Drukkolok!


Kriszti: nekem nincs jó tapasztalatom a one step tesztekkel kapcsolatban! Illetve sok rosszat is hallottam róla. Talán még Szilvi írta, hogy nem mutatta ki, az 50-es clearblue pedig rögtön... Nekem a wondfo tesztek jöttek be. Azzal csináltam az első tesztem is :)


Pixikém: örülök a pozitív gondolataidnak! Ez a beszéd! El fog jönni mindenkinek az ideje!!!


Klau: hányadik napon vagy???


Rólam: nagyon nem vagyok jól! A hasmenés ugyan csillapodott, de a kajaundor és a szagundor megvan. Közel 3 kg-ot fogytam, mert az eddigi mennyiségem harmadát tudom megenni :( Gyenge vagyok, sokszor ráz a hideg, egyfolytában aludnék. Sajnos ezek miatt dolgozni sem tudok. Tudom, Ti bevállalnátok ezt az időszakot, de én úgy érzem túlélésre játszok és soha nem lesz vége ennek.....

K.

2012. okt. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 1889/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok!!!!Csajok :D köszönöm hogy ennyire büszkék vagytok rám :)))) tegnap este iszogatunk is a párommal :) nagyon jó volt :))) tudjátok épp ma gondoltam azt hogy itt már történtek csodák és a mi csodánk is meg fog érkezni :)

hoztam nektek egy képet :) a Mi csodánk is így fog nővekedni ha egyszer megérkezik :)

[link]

puszi nektek!!!!!

Pixi

2012. okt. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 1890/9202 anonim ***** válasza:
86%

Kini!

Kitartás!!!!Elmulik,gondolj arra hogy nem vagy rosszul,tudom nehéz,de segit!

Igyál gyömbért és sokszor egyél keveset,ha másképp nem megy,reggel mikor felkelsz,egyél meg pár szem háztartási kekszet!!

Tudom miről bezsélsz,mert 3 hónapig fetrengtem az ágyba a rosszulléttől:((

Tudom,hogy erre vártunk és alig vártuk hogy hányjunk vagy rosszul legyünk csak baba legyen,de mikor már ott a sor,az ember nem is gondolná hogy mit lehet kinlodni:))

Fel a fejjel,el fog mulni,ahogy betöltöttem a 12 hetet mintha nem is lett volna semmi,elmult teljesen,most per pill ugy érzem mintha nem is lennék terhes,csak nagyon fáradt tudok lenni...

Megirom ha megmozdult a baba mindneképp:))

A helyzet az hogy most is érzek valamit,de még nem merem kijelenteni 100%-ra hogy ez tuti a baba,remélem most már egyre jobban és erősebben bejelentkezik,hogy tudjam hogy biztos ő az:))

Szilvi

2012. okt. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!