Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 1841/9202 anonim ***** válasza:

Kini!

Tudod már mikor mész dokihoz?

Szilvi

2012. okt. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 1842/9202 szöszi64 válasza:
Szilvi szted h.ha elkezdem szedni a barátcserje kapszulat akkor lehetseges h.jövőhónapban segít már vmit??
2012. okt. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 1843/9202 anonim ***** válasza:

Persze,általában a mensi 1.napjától jo szedni,de bármikor lehet....gyogynövény,doki is ajánlja,tehát bármikor elkezdheted:)

Ugyanilyen amugy a mastydon csepp,azt hiszem ez a neve:)

De ki vagy amugy?:)

Sz.

2012. okt. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 1844/9202 anonim ***** válasza:
83%

Szilvi: ma reggel csináltam egy digitális tesztet, 3+ mutatott, így (lehet,hogy nemtörődöm vagyok) de megnyugodtam, hogy kellő HCG van a szervezetemben és a fogamzás óta 3+1 nap telt el valóban :)

Így úgy döntöttem megvárom a jövő hetet. Hétfőn hívom,hogy hétfőn vagy szerdán menjek hozzá:)

Mit szóltok?

K.

2012. okt. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 1845/9202 szöszi64 válasza:
84%

Sziasztok.

Neharagudjatok h.nem mutatkoztam be.A nevem Betti.

Lipust Klaudia ismerőse vagyok.Ő mesélt nekem arrol milyen jó beszélgetni veletek.Mivel ő sem tudja h.kezdje el.szedni a barátcserje kapszulat,ezért gondoltam irok.

Szeretnék én is kapcsolodni hozzátok

2012. okt. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 1846/9202 anonim ***** válasza:

Üdv a csapatban Betti!


Jó, hogy kapcsolódsz hozzánk, mert bizony itt szép sorban mindenki babásodik ám :)


Meli

2012. okt. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 1847/9202 anonim ***** válasza:
83%

hali mindenkinek!

Betti végre te is írtál!! Jól fogod érezni magad itt:)

Látom Szilvi válaszolt a kérdésedre:)

igy én is tudom a választ:)

ohh.én alig várom h.megjojjon és új probalkozasi honapom legyen!!!

remélem nekem is segít a barátcserje:)

Szilvi ezt te meddig szedted?? mikorra sikerült!!??

2012. okt. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 1848/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem Pregnyl volt azt hiszm a repesztőm, és ha minden igaz, az csak 4.500Ft. Csak akkor én repedtem magamtól, és nem kellett kiváltanom! Nézz utánna a neten, mert ha a másik ennyival drágább, lehet hogy ez is jó. Nekem ezt írta fel a dokim, én emellett vagyok.

Csajok, bár Kini nem készít még nekünk képet hogy odaképzelhessük a szépségét, és irigykedhessünk, azért én (is) megmutatom a kuckót, ahová várjuk a babánkat!

[link]

[link]

Csak hogy majd legyen mihez viszonyítani! ;D Irszi

2012. okt. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 1849/9202 anonim ***** válasza:

Szia Betti örülönk hogy csatlakoztál hozzánk :))) mesélj magadról,mióta próbálkoztok?Hány éves vagy?Hova valósi?Görbét vezettel?Első baba?Hanyadik ciklusnapon vagy?

Irszi,reméljük ott lesz már most a pocakodba a baba :))) de jó lesz ha majd mindenki rakja fel a nővekvő pocakot :)))) Majd én is teszek fel nektek amit hazaérek :D

Pixi

2012. okt. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 1850/9202 szöszi64 válasza:
86%

szia

Hát én 19.éves vagyok.Egy éve várok a babára,de sajnos még nem sikerült!

Én Gödöllőről írók!Görbét nem vezetek,mert úgysem tudok mindig ugyanakkor hőmérőzni!!

Az első baba lenne ha jönne,pedig nagyon vágyom már rá!!

Elmentem dokihoz aki azt mondta hogy várjak még a vizsgálatokkal!

Ugyhogy csak reménykedek hogy összejön a baba!!

2012. okt. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!