Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 1861/9202 anonim ***** válasza:
83%

Nekem is 26mm volt a nyálkahártyám... és :'( tuti baba volt :'(


Majd most!!!! Jöv.hét kedd vagy szerda inszem :)


Holnap reggel dokinál kezdek, majd jövök a tuszőméreteimmel.

Jo éjt kislányok :)


Pusza : Meli

2012. okt. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 1862/9202 anonim ***** válasza:
83%

jó reggelt!ma kicsit fellélegezhettem :) fent a hő (37.25) nem merek előre örülni :( puszi nektek

Pixi

2012. okt. 5. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 1863/9202 anonim ***** válasza:

náthás lettem,már tegnap is fájt a fejem enyhe mensi görcsök :(

Meli,ez nagyszerű már csak pár nap és inszem :))) csak jó volt hogy megcsinálták az átjárhatóságit és az is kiderűlt hogy lehet babátok!!!! :))) most is sikerűlni fog :)) Kini,el ne feletjs képet kérni :))) Betti,hanyadik ciklusnapon vagy? Kriszti,holnap mehet a próbálkozás? :D Klau,szerintem ne várd a köv. hónapot a barátcserjével szerintem már most elkezheted :)))

Szilvi,puszi a pocakodra :))

Pixi

2012. okt. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 1864/9202 A kérdező kommentje:
Haliho :-) Pixikem orulok h. Ok a hod de tenyleg ne orulj elore de mindenkepp remelj!nagyon drukkolok h.most sikeruljon!Ahhha holnap probalkozhatunk...:-D jo de tegnap csak azert volt mert a Szerelmem 2 oran keresztul maszirozott,simogatott meg puszilgatott...nyalogatta meg a bokamat is...es hat veletlenul ... Ayyy ennek nem lehetett ellenallni...es hat fergetegeset szeretkeztunk.:-D Valahogy igy h.mindketten tudtuk nem lehet, meg sokkal jobb is volt :-DUgyh ez van de vegul is 2 nap el fog telni a "torvenyes" probalkozasig:-)Meli drukkolok nagyon biztos h.kapsz repesztot mert ugye a sarkadra allsz.varjuk a tuszo mereteket :-) Jaaa!Irszi elfelejtettem irni h.milyen cuki a csigabigas cucc!!:-) nekem is van elteve egy tengereszes kisfius rugdalodzo :-):-):-) a Babamnak vettem :-) mar alig varom h.raadhassam :-) puszi nektek!!!
2012. okt. 5. 08:08
 1865/9202 anonim ***** válasza:
83%

Sziasztok!!

Lehet Pixi h.igazad van.Semmit nem veszitek ha elkezdem szedni...végülis 5 nap múlva mensi!!

Alig várom h.én is ovu előtt legyek!!

Jajj csajok úgy szeretném h.végre sikerüljön!!!

De előbb tulkell lennem a mensin:(

jajj de utálom azokat a napokat.Akkor mindenki fel a fára:)

Az első 2 nap gáz!! Mivel én most nem.reménykedem h.babas vok,ezért turelmesen várom a mensit..

most nyugodt vok és ez jo

2012. okt. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 1866/9202 anonim ***** válasza:
83%

Sziasztok Lányok!

Voltam UH-on, nagyon kész vagyok. Sajnos nem nőnek egyformán a tüszőim, van olyan, amelyik csak 2mm-t nőtt szerda óta és van olyan, amelyik 7mm-t és 5mm-t. Tök össze vissza vannak :(


És hiába kértem, könyörögtem, a doki repesztőt NEM ADOTT!!!!! NEM IS FOG!!!!


és azt mondta, hogy szerinte csak szerdán vagy inkább pénteken lesz inszem.


Ez nem normális.

Pénteken már a 16.napon leszek, mindig a 13.napon esik a hőm és már a 14.napra fel is megy, mert megvan az ovulációm.


Legésőbb szerdán muszáj., de lehet, hogy már az is késő lesz :(


Annyira el vagyok keseredve!!!!!


Ilyen tüszőim vannak:


1 db 15mm

1 db 11mm

2 db 9mm

2 db 8mm

4 db 6mm

2 db 5mm


Ha így nő a két nagyobb, akkor vasárnapra megint 7mm-t nő és már 22 mm lesz, hétfőre meg már 25mm lesz.


Nem jó ez így!!!!!!


Meli


MEGINT EL LESZ CSESZVE A LEHETŐSÉGEM :'(

2012. okt. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 1867/9202 anonim ***** válasza:
83%

Szerdára megint 29mm lesz a legnagyobb. És 25 felett alkalmatlan megtermékenyítésre :(

Meli

2012. okt. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 1868/9202 anonim ***** válasza:
83%

Jajj szegény Meli!!

Nyugodj meg,igaz ebben nem tudok segíteni neked,h.mit tegyél!!

De legyél erős....

2012. okt. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 1869/9202 anonim ***** válasza:
83%

Meli, nem akarlak kiborítani, de mit mondott, miért nem ad repesztőt?

K.

2012. okt. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 1870/9202 anonim ***** válasza:
86%

Egyszerűen nem akart hallani róla, nem is engedte tovább mondani, azt hajtogatta, hogy minden doki hülye aki azt mondja, hogy a repesztő létezik! Mert az nem repesztő, hanem csak a petét érleli meg! És szó nem lehet róla, hogy adjon repesztőt!


Lányok, én kész vagyok :( Nem bírom tovább. Ha elbazilikázza ezt a hónapot is, mikor van 12 tüszőm!!!! nem lehet, hogy megint úgy járjak, mint eddig!!!


Feladom, ha nem sikerül :(


És az életemet teszem rá, hogy szerdára meglesz az ovulációm (mindig megvan a 14.napra) és késő lesz ha utána akarja felrakni a cuccot :(

Meli

2012. okt. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!