Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 1901/9202 anonim ***** válasza:
83%

Pixi! Nem tudom mi pottyant ki belőled, de semmi rosszra ne gondolj!!!!!

Meli, nagyon drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!

Szóval... Pénteken repedtem, mert szombaton már nem fájt a hasam, szóval elszámoltam magam, ma vagyok a 9 dpo-n.

Szombaton alig, azóta görcsölget a méhem, ill. a petefészkeim, de jellemzőbben a méhem.

Pár napja furán érzem magam, mintha nemsoká hányingerem lenne, olyan rossz érzés, de nem megy tovább, megáll ezen a szinten. De ma is pl. egész nap ezt éreztem. Mintha kerülgetne valami betegség.

Ma pl. az eszembe jutott, hogy mintha ilyet már éreztem volna, csak akkor mérséklődik ez a hányingerszerű dolog, ha épp eszem.

Tegnap kivettem valamit a hűtőből, mert nagyon megkívántam, mire elővettem a tányért, rá sem bírtam nézni. Persze már tudtam hogy mit ennék helyette.:)

Ma reggel a wc papíron... lányok, az hittem, rosszul látok. Kevés krémes folyásban mintah halvány véres ... nem is tudom. Mintha hajszálvékony barnás-véres csíkocskák lettek volna (nyilván a törlés miatt). Betettem egy tisztaságit, természetesen azon semmi. De a második pisinél is volt, csak akkor máshogyan töröltem, máshogyan látszott. De ha nem gúvasztom a szemem, nem veszem észre! CSak a múltkori után nézegetem középidő felé. Aztán nap közben semmi, már pont azt gondoltam hogy h...lye vagyok, de most az előbb, szintén pisi után megint. De iszonyú kevés! Ráadásul nagyon színes, mintás Wc papírunk van, tök nehéz kiszúrni egy fehér folton:)

Na, reggel be is vettem egy Femibiont:) Már megint, mint a múlt hónapban. De nem érdekel, akkor amíg nem lesz meg az andrológiai (végleges) papír, majd 2 hétig szedek csak, ha épp elhiszem hogy talán terhes vagyok.

Mert ügye nekünk most elvileg nem jöhet össze, ezért nem is szedek kismamavitamint, csak sima multit.

Ez a rossz érzés (hányika) most is megvan, egyébként minden rendben. A cicilyeim viszketnek néha (mellbimbóm), de semmi egyéb. Szóval passz.:)

Puszinyuszi! Irszi

2012. okt. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 1902/9202 anonim ***** válasza:

Ugye éreztem Írszi!!! Gyanús volt nekem a csendben maradásod!!! Éreztem! Szerintem babás vagy. És ilyen csendben számolgatod a dpo-idat. Minket meg kihagysz a részletekből, az érzéseidből.


Sosem lehet tudni, hogy mikor fogan meg a baba! Hiszen már egyszer összejött. Nem biztos, hogy mindig minden úgy alakul, ahogy a dokik mondják.


Kívánom, hogy babásodj :)


Meli

2012. okt. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 1903/9202 anonim ***** válasza:

Jó reggelt Lányok!!!!


Én úgy működök, mint egy gép :D

Ugye megmondtam, hogy már 8 hónapja minden alkalommal a 13.napon esik le a hőm és a 14.napon már fel is megy, és általában hajnali 3 felé szoktam repedni.


Hát, ma vagyok 13.napon és bizony 3 tizedet esett a hőm. DE NAGYON NAGY GÁZ LENNE MOST, HA MA DÉLUTÁN VAGY AKÁR SZERDA HAJNALBAN MEGREPEDNÉNEK A TÜSZŐIM, UGYANIS CSAK SZERDA DÉL KÖRÜL LESZ AZ INSZEMEM :(


Mondtam is a petefészkeimnek reggel, mikor elkezdtek hasogatni, hogy ácsi gyerekek! Majd holnap ilyenkor!!!!


És megszúrtam magam az utolsó merionallal. Mint a narkósok :) Szinte kívántam a szúrást ....


Fúj... csak vicceltem. Szóval fájdogál a pocim, remélem nem repedek ma meg, mert tényleg nagyon minden az időzítésen múlik.


holnap inszem!!! Drukkoljatok, hogy ne repedjek ma!


Puszi mindenkinek!


Meli

2012. okt. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 1904/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Irszi!Na ezek tok jo hirek!!!:-DJaj de orulok!Csak nem babasodunk???:-)De jo lenne ha sikerulne Istenem!Nagyon szurkolok!Ma vagy akkor a 10.dpon,ugye??Mit erzel?Irj le minden mindent!!!Jo kis hanyinger!:-)Meg a tobbi amit irtal is arra utal h.sikerulhetett magyon nagyon drukkolok!Mikor csinalsz egy tesztet!?Mert most kellene nem?A tuneteid miatt!!!Tiszta lazba hoztal:-) Szerintem is megrepedtem Irszi koszi h.te is megerositesz ebben meg Meli is igy sokkal biztosabb vagyok<3<3<3 Meli nagyon szoritok h.nehogy megrepedj ido elott hanem pont jokor!Csodalatosan sikerul majd az inszem meglatod!!!Muszaj sikerulnie! Irszi meg annyi h.epp arra gondoltam h.olyan jo lenne ha pozi lenne a teszted , mennel a dokihoz en meg fognam a kezed gondolatban mint a multkor!!!:-)Nagyon drukkolok!!Mindenkinek puszit kuldok!Babasodjunk!!!!:-) Jah nalam ez a 3.dpo :-) Ma reggel meg nem jott a postas...remelem minel hamarabb hozza a teszteket hogy mar meg legyenek.Kivancsi vagyok a tsh eredmenyre is...de majd csak ha nem jon meg vagy megjon akkor megyek el a dokihoz erte.Na most mar tenyleg pusziiiiii!
2012. okt. 9. 08:14
 1905/9202 A kérdező kommentje:
Kepzeljetek most ugy olyan nagyon faj a hasam mint amikor a repedes utan szokott.Hm.Lehet h.csak ma vagyok az 1.dpon?Nem tudommmmm vagy a 2.-on :-) Nah mindegy.vagyis majd a teszt szempontjabol nem mindegy...de hatha a 3.-on vagyok.Jo lenne mert elobb lenne vege.Szoval most megse vagyok olyan biztos ... Fr*ncba is:-) miert lenne egyszeru?!:-) majd meglatjuk.Puszikak!
2012. okt. 9. 09:08
 1906/9202 anonim ***** válasza:
83%

Ugye, milyen nehéz eldönteni, hogy mikor is reped az ember? Figyu, mikor clostit szedtem, akkor volt olyan hónap, hogy 2-3 nap volt a repedések között.


Lehet, hogy te is így vagy. Megrepedt az egyik adag 3 napja, most meg a másik adag tüsző repedt :)

Meli

2012. okt. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 1907/9202 A kérdező kommentje:
Koszonom Meli!!!Lehet h.igazad van!Barcsak ugy lenne akkor tobb tuszorepedes = nagyobb esely!!!!:-)Jo lenne... Megegyszer koszi!Puszi!!!!
2012. okt. 9. 09:48
 1908/9202 anonim ***** válasza:

sziasztok!

Meli szoritok h.ne repedj meg ma!

Sajna csajok nekem volt igazam!!!!

Ma mikor vásárolni mentem megjött!

most pihizek.

Nem vok.szomorú hisz szamitottam rá,mostmár várom a repedéset:)

Mondtam a drágámnak h.mindjart próbálkozunk:) csak mosolygott!

2012. okt. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 1909/9202 anonim ***** válasza:

Ez az Klau, ezt a hozzáállást szeretem!


Igazlmas hónap ez, izgulhatunk a Krisztikéért, Írsziért, Értem és még kiért is??? Kihagytam valakit?


Én azért még reménykedtem, hátha mégis összejött Neked a babus, de ha nem most, hát majd jövőhónapban.

Meli

2012. okt. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 1910/9202 anonim ***** válasza:
86%

Így van! Most h.a barátcserjét is szedem....össze kell jönnie!

ugyh.alig várom h.probalkozzunk!

Csak ne fájna ennyire a hasam!!:(

Mindenkinek szoritok!

2012. okt. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!